Abychom Vám mohli nabídnout kvalitní služby a pokročilé funkce, využíváme cookies. Prohlížením tohoto webu s tímto souhlasíte.
Rozumím
2017 version
X
Získejte slevu 100 Kč za Váš nákup právě teď. Slevu lze uplatnit při nákupu nad 1000 Kč.
Party začíná u nás...
+420 773 670 704PO-PÁ 8-18

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE PARTY NOVINKY For Toys 2017 - Animal Party

zpět na seznam

For Toys 2017 - Animal Party

 

RorToys_veletrh_hracek_2017

 

Pozvánka na ForToys - 19. - 22.10 - Letňany

Nejznámější veletrh hraček opět představí aktuální novinky ze světa hraček a her. Díky širokému spektru vystavovatelů, kteří se na veletrh pravidelně vrací, si na veletrzích přijde na své opravdu každý. Trojice výstav je potom ideální příležitostí k seznámení se s aktuálními trendy nejen v oblasti výbavy pro malé děti, ale také her a hraček, které mohou posloužit jako originální a kreativní dárek pod vánoční stromeček. Velká část vystavovatelů navíc poskytuje na nákup svých produktů během veletrhů speciální veletržní ceny.

Navštivte i náš veletržní stánek v Hale 2c. Zabavíme Vaše děti dětským workshopem, malováním na obličej. Zakoupit si budete moci speciální balonky za veletržní ceny, ale i spoustu dekorací a kostýmových doplňků na halloweenské řádění.

 

 

 

Co najdete na veletrhu hraček For Toys 2017

FOR TOYS uvede originální a kreativní hry a hračky pro děti Veletrh FOR TOYS každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech z oblasti her a hraček. „Na veletrhu se potom budou prezentovat rozmanité hračky, ať už panenky, stavebnice, hlavolamy, didaktické hračky, party hračky nebo outdoorové aktivity. 

Tento rok pro vás navíc organizátoři připravujeme velký dětský karneval Cestujeme s prasátkem Pigy, který proběhne v sobotu 21.října 2017 v Hale 1. Můžete se těšit na bohatý program, soutěže, odměny. Pigy se těší na vaše masky a kostýmy.

 

Bližší informace o veletrhu najdete i na stránkách http://fortoys.cz/

 

 

Animal_party_For_Toys_2017

 

 

MojeParty.cz zamíří také mezi svět hraček a zábavy

Interaktivní stánek naší společnosti MojeParty.cz, objevíte na veletrhu také. Dětské návštěvníky potěšíme velkou nabídkou balónkových zvířátek, dětským workshopem, ale i spoustou novinek, které rádi na trhu představíme.

 

Animal Party

Party koutek s roztomilými zvířátky a dětskou dílničkou zaujme určitě všechny, kdo miluje své domácí mazlíčky, návštěvy ZOO nebo se prostě jen rád zabaví.

 

Blíží se Halloween - rozdáváme malé strašáky

 

Vzhledem k tomu, že se plánovaný veletrh uskuteční před stále populárnějším halloweenským svátkem, na své si přijdou i příznivci strašení, halloweenských masek a tajuplných kouzel. Malého strašáka si může odnést každý, kdo se aktivně zapojí do našeho workshopu nebo si zakoupí nějaký skvělý halloweenský party doplněk z naší akční veletržní nabídky.

 

 

28.9.2017
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

člen APEK