X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

zpět na seznam

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Svátek čarodějnic se blíží! Pusťte si domů legraci a vyrábějte s námi čarodějnickou výzdobu. Naše dekoratérka Iva má pro vás dva nápady. Jednodušší, ale vážně efektní výzdoba bytu jsou svítící levitující klobouky. No a s naší čarodějnicí v životní velikosti, která vyleká nejednu vaši návštěvu, se prostě nebudete moct rozloučit ještě v červnu!

 

Jak sami uvidíte, dnešní dekorace zvládne každý. A je jen na vás, jestli do nich investujete pár korun nebo stovek. Jdeme na to!

Svítící čarodějnické klobouky

Vezměte si k ruce:

 • čarodějnické klobouky v libovolném množství
 • svíticí LED diody podle množství klobouků
 • jehlu a nit, případně vlasec
 • vhodný připevňovací materiál (lepicí pásku, připínáček,…)

V textilním obalu diody prostřihněte otvor, ze kterého bude vyčnívat žárovička diody, aby lépe svítila. Zbytek obalu pevně svažte nití, aby diodka držela na místě. Přišijte diodu dovnitř klobouku. Ke špičce klobouku připevněte delší nit nebo vlasec a zavěste na zvolené místo. Klobouky připevněte nepravidelně, aby vypadaly, že levitují. K připevnění ke stropu použijte třeba tenký háček nebo malířskou pásku, abyste si neponičili malbu.

 

Svítící klobouk 2

 

Čarodějnice jako živá

Připravte si k ruce:

 • bambusovou tyč nebo násadu od koštěte
 • staré triko tmavé barvy
 • výplňový materiál (noviny, bublinkovou folii, staré igelitové tašky, zbytky látek nebo hadrů,…)
 • velké černé odpadkové pytle
 • balonek 
 • lepicí pásku
 • doplňky pro čarodějnici dle vlastního výběru (masku, oči, paruku, klobouk, tylovou sukni, organzu nebo co doma najdete)

Nejprve si připravte základ pro tělo čarodějnice. Staré triko dostatečně vyplňte a lepicí páskou zafixujte na tyč (nebo třeba na koštátko, které se vám bude hodit na dvorek nebo na příští čarodějný slet). 

Z igelitových pytlů připravte sukni. Pokud by sukně měla působit bohatším dojmem, použijte tylovou sukénku jako spodničku a na ni připevněte ještě jednu vrstvu pytlů a dlouhé, nařasené kusy organzy.  Pruh organzy také poslouží jako pásek, kterým zakryjete a začistíte připevněné vrstvy sukní.

Hlavu čarodějnice vyrobíte jednoduše z nafouklého balonku (může být i z igelitového pytle s výplňovým materiálem upraveným do tvaru koule, ale balonek je podstatně rychlejší a jednodušší varianta). Kebulku připevněte na vrchní část tyče.

No a teď už jen čarodějnici „oživit“. A tady je to jen na vaší fantazii. Nasaďte jí masku, oční bulvy, paruku, klobouk. Celou postavu můžete zahalit pavučinou, kterou správná hospodyňka určitě nenajde doma! Zkuste tuhle naši, roztomile se v ní tetelí i malí pavoučci! Krk zakryjte a upravte pomocí šátku a postavte čarodějnici na vhodné místo. Venku můžete tyč zapíchnout do země, v interiéru použijte třeba větší květináč naplněný pískem nebo hlínou. Báječně bude vypadat nějaký zvířecí doplněk. Třeba nafukovací chodící balonek - pavouk, drak nebo černá kočka. A jistě by nemělo chybět koště nebo nějaký čarodějnický balonek do ruky.

 

banner čarodějnice

NáfukaTak hezké čarodějnice a hlavně hodně legrace! Jo a nezapomeňte fotit! Tady máte tip na dekorace do fotokoutku a když se vám čarodějnice opravdu povede, pošlete nám fotku. Třeba vám od nás přijde malý dárek.😉

 

 

19.4.2024