X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Svatební produkty pro Váš velký den

zpět na seznam

Svatební produkty pro Váš velký den

Svatba už dávno není pouhá oficiální formalita kde hrají prim jenom  bílé šaty, prstýnky, kytice, svatební dort a koláčky. Panenka na svatebním autě začíná být přežitkem a dort ve tvaru knihy svatební tabuli většinou nezdobí. Dnešní trend už nevidí nevěstu pouze jen jako bílou dámu. Svatba v bílém sice stále hraje hlavní roli, ale svou příležitost tu dostaly i jiné doplňkové barvy.

Svatební produkty pro Váš velký den...

 

Svůj podstatný význam mají ale i další svatební produkty, které svatbě propůjčují neobvyklou atmosféru. Hledáte-li zajímavé možnosti - navštivte náš webový portá www.svatebnivyzdoba.cz l, kde Vám nabídneme kombinaci svatebních produktů i našich dekoračních a organizačních služeb

 

candy bar

Svatební dekorace se stávají prioritou, mají jednotný styl a jsou pro celou svatební atmosféru určující. Čím více se na svatební den klade větší důraz, tím více doplňků a svatebních produktů začíná být pro tento velký den nezbytných. Naše svatební produkty tento výrazný posun ve svatebních trendech respektují. Kromě služby svatebního dekoratéra nabízíme i jednotlivé svatební dekorace a doplňky

SVATEBNÍ TABULE V NOVÝCH MÓDNÍCH TRENDECH

Svatební tabule je dominantou celé svatební hostiny. Květinové dekorace a stolové aranžmá ladí se stylem svatby a oblečením nevěsty a ženicha.

V našem obchodě si můžete zakoupit efektní materiály pro svatební stolování. Stále častěji se při svatbách zdobí židle , rautové stoly i celkový interiér lokality kde svatba probíhá. Naše svatební produkty respektují barevnost doplňků, kterou si nevěsta zvolila. Veškeré dekorace v našem Party shopu řadíme do sad, kde spolu doplňky barevně i stylově ladí.

ZDOBENÍ AUTOMOBILŮ SNADNÉ A VELICE EFEKTNÍ

Pro zdobení automobilů nabízíme svatební sety pro ženicha a nevěstu i spoustu dalších stylových dekorací na svatební vozy. Florexové podložky s magnetem jsou vhodné pro květinové aranžmá na auto nevěsty. Přívěsky i různé svatební úvazy zase pro rychlé a efektní zdobení automobilů.

SVATEBNÍ PRODUKTY, KTERÉ UMOCNÍ SVATEBNÍ ATMOSFÉRU

Pamatujeme i na svatební rituály. Ani rozsypávání rýže není to co dnešní moderní nevěsty požadují. Na fotkách daleko efektněji vypadá, pokud se nevěsta nechává zasypávat okvětními lístky růží. A to buď pravými nebo textilními. V našem obchodě , najdete všechny odstíny okvětních plátků růží, které budou ladit s celkovou atmosférou.
Koho nezlákají okvětní plátky, určitě již ví, že svatební bublifuky na svatbu také patří. Zvlášť děti mají o svatbě o zábavu postaráno. Poletující bublinky  jsou navíc efektní i na svatebních fotografiích.

Dalším oblíbeným doplňkem na svatbách bývají vystřelující konfety. Lehce poletující konfetový déšť bývá zpestřením při tanci novomanželů nebo po formálním svatebním obřadu.

ZÁBAVA A DÁRKY PRO HOSTY

Svatební výslužky pro svatební hosty nemusí být nutně svatební koláčky. Dnešní nabídka svatebních pozorností je mnohem originálnější. Hosté si odnášejí makronky, svatební mandle nebo jiné sladké drobnosti ze svatebního candy baru. Dárkové krabičky nebo drobnou maličkost dostává většinou každý kdo je svatebním hostem novomanželů. I proto jsou krabičky stylovější a významně menší než bývaly klasické košíčky na svatební koláčky.

V rámci každé svatby je prostor i pro originální zábavu. Svatební fotokoutky nejsou již ničím neznámým. Stejně jako vzpomínkové knihy, obrazy na otisky prstů a jiné rituály, které zachovají vzpomínku na svatební den.

svatební tradice

SVATEBNÍ PIKNIK

Jednorázové nádobí se svatebními motivy je vhodné pro zahradní piknik s přáteli, předsvatební setkání s rodiči ženicha i nevěsty apod. Tato ekonomická varianta skvěle poslouží i pro větší počet hostů při samotné svatební hostině, která se realizuje formou zahradní garden party.

8.8.2010