X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY JOKER VE STRAŠIDELNÉ MASCE VÁLCUJE KINA I PODZIMNÍ PARTY!

zpět na seznam

JOKER VE STRAŠIDELNÉ MASCE VÁLCUJE KINA I PODZIMNÍ PARTY!

Joker versus Joker

 

Česká kina praskají ve švech pod náporem fanoušků komiksového hrdiny Jokera, kritici pějí chválu na extatický výkon Joaquina Phoenixe a možná i díky tomu se stal šílený klaun (pánbůzaplať jen jeho maska nebo kostým) hitem na podzimních karnevalech, průvodech, halloweenských a jiných party. Takže se jdeme podívat, co si u nás na tohle téma můžete pořídit a filmovým fandům přidáme i pár zajímavostí o filmu a charizmatickém představiteli hlavní role, o kterém podle mého skromného soudu na předávání Oscarů ještě uslyšíme!

 

 

Už vám někdy někdo řekl, že vám přeskočilo? Tak ho pošlete do kina na Jokera, ať ví, o čem mluví! Zatímco Joaquin Phoenix, nejnovější představitel šíleného klauna, se na svoji roli týdny připravoval sledováním lidí trpících nezvladatelnými záchvaty smíchu a před každou filmovou klapkou tvrdnul hodiny v maskérně, vy se díky nám změníte v děsivého šaška za pár minut a můžete vyrazit na halloweenskou party nebo podzimní karneval. Těžko vás někdo přehlédne. Schválně nám pak pošlete fotku!

 

S molitanovým nosem si nevystačíte!

Možná si chcete pořídit jen výraznou masku. K té pak bude stačit nějaké barevné nebo naopak černé oblečení. Ale ta maska musí být děsně děsná! Co třeba takováhle šílená maska? Každopádně si ji nezkoušejte před dětmi! Podobnou hrůzu vzbudí i klaunská maska s krhavýma očima. Jestli je na vás té hrůzy moc a chtěli byste být přeci jen trochu přátelštější klaun, pak se podívejte na naši barevnou paruku. Nebo rovnou paruku i s kloboukemK tomu stačí už jen namalovat nějaký více či méně vyvedený klaunský obličej. To bude hračka, stačí mít ty správné barvy na obličej. Když si na to netroufnete, klidně napište a naše dekoratérky vám přijedou s kufrem barev na pomoc.

No a ti, kteří chtějí ke své proměně přistoupit opravdu zodpovědně, se navlečou rovnou do celého kostýmu zlého šaška.

Taky je dost dobře možné, že budete chtít přichystat jen takovou veselou dětskou klaunskou party. Pak to bude chtít kromě už zmíněných barev na obličej třeba kostým pro vaši malou cirkusovou holčičku. Moc hezky bude na takové oslavě vypadat nějaká barevná baloková dekorace. Co třeba  klaun z balonků. Toho možná zvládnete sami. Když ne, nevadí! Na to máte lidi. Nás! Stačí brnknout nebo napsat.

Největší konzervy z vás si na joker party musí pořídit alespoň molitanový nos nebo kravatu! Jinak tam snad ani nechoďte! V civilu byste byli... Inu, za šaška!

 

A teď ještě slíbené zajímavosti o novém filmovém Jokerovi (abyste byli na party za hvězdu!)

  • nový Joker je už třetí týden nejnavštěvovanější film v českých kinech. Vidělo ho přes 300.000 lidí a vydělal skoro 54 milionů! V posledních dnech mu, pravda, šlape na paty Královna všeho zlého. Každopádně – v českých kinech vítězí temné síly
  • v USA vytáhli diváci jen za první víkend z peněženek rekordních 93,5 milionů dolarů
  • po skončení projekce na premiéře v Benátkách tleskali diváci vestoje 8 minut. Tvůrci si odvezli cenu za nejlepší film
  • chudák Joaquin Phoenix zhubl kvůli roli Jokera skoro 24 kilo, takže během natáčení vážil kolem 50 kg. No, on sice není žádný čahoun, ale 50 kilo je fakt málo. Však z něj lezou kosti a lopatky, až to chvilkama vážně není hezká podívaná (jinak se na něj ale dívá moc hezky!). Nakonec rozhodl režisér, že každou scénu natočí jenom jednou a Phoenixe pak vždycky pošle na kapačky. 
  • Jokera měl původně hrát Leo Di Caprio, ale točil s Tarantinem Tenkrát v Hollywoodu. Pak se přemýšlelo o Bradlym Cooperovi, Jakovi Gyllenhaalovi a dalších slavných týpcích, ale režisér měl dost brzy jasno a Phoenixovi psal roli přímo na tělo
  • hned tři představitelé Jokera si v minulosti odnesli sošku Oscara – Nicholson, Leto a Ledger (ten posmrtně) a hodně lidí věří, že 9.února rozšíří tuhle partu skvělých herců právě charizmatický Phoenix. Po jeho třech nominacích by bylo na čase!

Tak honem do kina! Nejlépe s někým, koho budete moct vzít za ruku!

 

NáfukaVáš kinofil Náfuka

 

27.10.2019