Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

PARTY RADY - INSPIRACE

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE
balonky ve formě

Naše balonky jsou VE FORMĚ!

Každý, kdo si občas dá tu práci a překvapí své blízké nějakou parádní oslavou dobře ví, že základem takové party jsou balonky. A taky ví, kolik nekonečných možností balonky nabízejí. Dneska si posvítíme na jednoduchou dekoraci, kterou zvládne průměrně schopný amatérský dekoratér a efekt je nevídaný. Pustíme se do balonkových forem! Pro menší i odrostlejší oslavence. Takže nůžky, lepidlo, pumpičku a balonky připravit a jdeme si hrát!  

119,173,222

přečíst celý článek

piňata

Piňata není jen pro pinďata!

Na začátku si v tom uděláme jasno. Co je podle vás tahle piňata?

a) španělský výraz pro pinďata

b) portugalsky pineta

c) většinou pestrobarevná nádoba z vrstveného papíru v nejrůznějších tvarech naplněná sladkostmi a drobnými dárky, vhodná jako zábava na party pro děti i dospělé

Tak samozřejmě, C je správně, tohle bylo příliš jednoduché! Ale ruku na srdce, kdo z nás o piňatě slyšel třeba před 3 lety? I teď, když o piňatách píšu, mi kontrola pravopisu ve wordu neznámou piňatu podtrhává červenou vlnovkou. Dneska si řekneme, jaké druhy piňat existují, jaké tvary jsou momentálně hitem, čím se plní, pro koho jsou určené a hnedle přidáme pár tipů z naší nabídky.

255,198,044

přečíst celý článek

nová prodejna

Máme toho dost (zboží)! V Horních Počernicích otevíráme už 4. party prodejnu!

Ne každému vyhovuje nakupování v e-shopu. Někteří si věci prostě potřebují prohlédnout, osahat, vyzkoušet. No a ti můžou přijet do naší další zbrusu NOVÉ PRODEJNY V HORNÍCH POČERNICÍCH. Teď si možná někteří z vás, našich stálých zákazníků, řeknou, že v Počernicích už přeci byli, tak jaká nová prodejna! To jste ale byli v 1. patře ve skladu s výdejnou zboží. Teď jsme v přízemí otevřeli úplně nový, 150 m2 velký prostor. A do něj jsme se snažili vměstnat alespoň ukázku od všech více než 10.000 party produktů! Náš v pořadí už 4. obchod nám udělal radost. Teď ještě, aby se líbil vám! A víte co? Než se k nám vypravíte, můžete se s námi projít novou prodejnou VE VIDEU NA KONCI ČLÁNKU.

253,131,201

přečíst celý článek

koníčci

Party pro všechny, pro které jsou největším koníčkem KONÍČCI

Jak šťastní jsou rodiče, jejichž potomci mají rádi akvarijní rybičky, křečky nebo andulky! Koně jsou jedna z nejdražších a nejnebezpečnějších vášní, která mohla vaše kluky a holky potkat. Ale také jedna z nejhezčích! Zkusíme vás uklidnit. Podle statistik většina dětí zůstane s touhle svojí láskou jen na teoretické úrovni. Takže se spokojí s nějakým tím koníkem na tričku nebo batohu, s jednorožcem na penále nebo plyšovým poníkem. Ať už je to u vás doma tak či onak, dneska jsme vyslyšeli přání všech, kteří si píší a shání dekorace se zmiňovanými kopytníky. Tak tedy pojďte s námi vybalovat všechny ty krásné NOVINKY a udělejte svým blízkým nezapomenutelnou PARTY S KONÍČKY! 

119,173,222

přečíst celý článek

vesmír

Vesmírná party není sci-fi! Oslavte s kamarády prvního člověka na Měsíci!

Někteří kluci mají nad postelí Billie Eilish, jiní plakát Realu Madrid a určitě bude dost takových, kteří si na zeď pověsí fotku Neila Armstronga nebo vstupenku z návštěvy planetária. Tihle fandové vesmíru určitě vědí, že 20. srpna 1969 vynesla kosmická loď Apollo 11 trojici astronautů Armstronga, Aldrina a Collinse na oběžnou dráhu Země. A úkol zněl jasně: vystoupit z rakety a trochu se cournout po Měsíci. Jak víme, všechno dobře dopadlo. No a zatímco budou vaši malí amatérští astronauti snít svůj sen o procházkách vesmírným prachem, vy je můžete překvapit a uspořádat pro ně, jejich kamarády, sousedy nebo rodinu, pořádnou VESMÍRNOU PARTY. Zvláště, jestli se chystá nějaká sláva jako jsou narozeniny. A vsadím se, že v našem e-shopu absolutně nebudete vědět, co dřív vybrat!

119,173,222

přečíst celý článek

přátelství

Víte, že vaši přátelé a kamarádi mají 30. července svátek?

Nad některými svátky se jeden nestačí divit. Slaví se den ústřic, den ochrany osobních údajů, den orgasmu, den mokřadů a spousta jiných. Ale DEN PŘÁTELSTVÍ je docela prima svátek, no ne? Je to oslava přátelství mezi lidmi, zeměmi a kulturami a nevymyslel jsem si ho teď já, ale vyhlásila ho OSN. Kdy, proč, jak se ve světě slaví a jak ho můžete oslavit vy? Všechno se dozvíte!

 

225,190,110

přečíst celý článek

opice

Milujeme opice jako Jane Goodall! Pozveme kamarády na opičí party!

Přesně 14. července 1960 se ani ne šestadvacetiletá křehká blondýnka Jane Goodall vypravila do Keni, aby změnila život sobě i všem, kterým vstoupí do cesty. Včetně zvířecího druhu, který je nám lidem nejbližší. DNA šimpanze je totiž z 99% shodná s tou naší. Dnes už je to jasná věc, ale právě díky této etoložce a ekoložce například víme, že primáti mají emoce, používají nástroje a jedí maso. Popravdě někdy i to šimpanzí!  

V roce 1977 založila vlastní ústav pro ochranu zvířat ve volné přírodě a dneska působí už ve více než stovce zemí.

Kromě tohoto výročí na Jane Goodall vzpomínáme také proto, že právě dostala Templetonovu cenu za rok 2021. Ta se uděluje lidem, kteří intenzivně zkoumají naši planetu a vesmír.

Kdo jste viděl nějaký dokument s touhle mimořádnou bytostí, nestačil jste se divit. S jakou láskou o svých opičích přátelích mluví a jak dokonale je zná! Včetně neuvěřitelné schopnosti porozumět jejich hlasu, výrazu a zvukům. Jane Goodall způsobila revoluci v tom, jak vnímáme duševní, emoční a sociální složitost zvířat.

Možná máte i vy doma nějakou malou Jane (nebo Davida, i David Attenborough je přeci sympaťák!), zkrátka malého milovníka zvířat, o kterém jednou uslyšíme. Nezapomeňte je v jejich koníčku podpořit. A udělat jim radost třeba i báječnou OPIČÍ PARTY!

119,173,222

přečíst celý článek

Maxi balony

MAXI BALONY aneb na velikosti záleží!

Balonky jsou radost. Všechny! Ale jestli chcete, aby na vaší oslavě balonky nikdo nepřehlédl nebo máte v plánu překvapit někoho blízkého opravdu "ve velkém stylu", pak pořiďte MAXI BALONKY. Máme jich spoustu jak pro děti, tak pro dospěláky. A hned si musím dát závazek. V tomhle textu už v souvislosti s balonky nikdy nepoužiju zdrobnělinu. Jako že se Náfuka jmenuju! Protože nějaké balonky tohle tedy opravdu nejsou!

253,131,201

přečíst celý článek

bazénová party

Pozvěte známé na bazénovou party!

Zatímco tisíce Čechů se balí na dovču v Chorvatsku a jiných destinacích, někomu moře nechybí. Zvláště se bez něj asi obejdou ti, kteří jednak nesnášejí boje o 80 cm2 na plážích Makarské nebo v Bibione a jednak ti, kteří si domů nebo na chalupu pořídili bazén. Těm jménem celého kolektivu gratuluju a doufám, že se o tu nádheru podělí s kamarády, kolegy a rodinou! A jak na takovou BAZÉNOVOU PARTY? Tady jsou naše tipy!

119,173,222

přečíst celý článek

New York

New York zalila před 44 lety tma. Na výročí blackoutu to rozsvítíme na NEW YORK PARTY!

Ti, co pamatují rok 1977, případně milovníci historie si to určitě pamatují. Přesně 13. července postihl New York rozsáhlý blackout. Jediné, co tehdy město osvětlovalo, byly desítky náhodných i záměrně založených požárů. Takový obrázek si do té doby uměli představit snad jen filmaři nebo autoři apokalyptických počítačových her.

My si připomeneme, co že se to tehdy vlastně stalo a těm, kteří chystají nějakou originální letní oslavu a dumají nad tématem, hnedle dáme tip na stylovou NEW YORK PARTY!

183,183,191

přečíst celý článek

chodící zvířata

Naše nejoriginálnější balonky? Chodící zvířátka!

Dost často píšeme v našem blogu o tom, co právě letí a co je aktuální trend. Ale jedna dekorace se stala hitem hned, jakmile jsme ji svého času poprvé představili a od té doby je v naší nabídce evergreenem. Ano, zatímco některé dekorace se stávají skoro přes noc hitem a za pár dní po nich pes něšťěkne, NAFUKOVACÍ CHODÍCÍ ZVÍŘATA jsou stálice! Objednáváte si nejoblíbenější zvíře vaší malé ratolesti nebo jí rovnou opatříte celou zoo, les nebo dvorek. A teď mi došlo, jaký nesmysl jsem napsal. Kdo tady mluví o "malé ratolesti" ? Víte, kolik pejsků, kočiček, klokanů, žiraf, lenochodů a ostatní havěti si u nás lidi pořizují pro své kamarády, rodiče, kolegy nebo partnery, kteří už mají pár let občanku? Podívejte se na naši nabídku a pochopíte...  

237,093,119

přečíst celý článek

Piratska_party

Prázdniny po pirátsku

Tak se ti naši malí loupežníci, roztomilé princezny, zlobiví skřítci a neposední indiáni dočkali. Začínají prázdniny! Takže čas na zábavu? Samozřejmě!  Není to, ale jednoduché. Doma je nuda,  Můžete sice jako velká rodina vyrazit na všechny plánované akce v okolí, kde se nám ti neposedové ulepí cukrovou vatou, polijí limonádou nebo ztratí někde u kolotoče. Pak  zbývá dětský tábor nebo dovolená, kde těm malým uličníkům vymyslíte bezva program. Co když se, ale na dovolenou taky nechystáte?

Jeden nápad by tu byl. Co takhle, domluvit se s rodičema ze  sousedství a připravit pirátský den nejen pro děti, ale i pro pro rodiče (samozřejmě s žejdlíky rumu velmi opatrně). Mohla by to být dobrá zábava, co říkáte?
 

183,183,191

přečíst celý článek

Piknik_party

Roušky dolů, kostkovanou deku zabalit a hurá ven na piknik!

Konečně jsme se dočkali! Otevírají se hospůdky a zahrádky, do parku už nás může jít celá parta a konečně tam můžeme odhodit ten divný hadr z obličeje! Tedy do metra a vůbec do uzavřených prostor si ho ještě necháme, ale i tak to bude velká úleva. Zahrádky zažívají po dlouhé nucené pauze boom. Místo na některé z nich si dokonce musíte rezervovat dva dny předem! Ale co když se na vaši oblíbenou zahrádku nedostanete? Tak na to je jediná odpověď: vezměte kamarády, rodinu, děti a psy a vyrazte na piknik do parku. My jsme si to vyzkoušeli také! Náš psí hrdina Báďa  se k party v příroděpostavil velmi statečně. Při focení u jídla se o něj sice pokoušely mrákoty, ale nezklamal a žádné z dobrot se ani nedotkl! Takže tady jsou tipy na váš báječný letní PIKNIK!

255,198,044

přečíst celý článek

Fotbalova_party

Odměna za fotbalový zážitek

Máte doma velkého fotbalistu? Největší radost mu uděláte, když jej pustíte oslavit s kamarády fotbalové vítězství.
Tahle neutrální fobalová sada nenaštve Sparťana ani Slávistu. Hodí se všude, kde je parta fanoušků, která se chystá oslavit každý vstřelený gól nebo fobalové vítězství. Najdete v ní lahev sektu, vystřelovací konfety v podobě míčů, fotbalové kelímky (6ks), fotbalové talířky pro rychlé občertvení (6ks), symbolické kulaté ubrousky v podobě míče, které se dají využít  jako stylové podtácky pro jedno chlazené, vlajkovou girlandu pro ozdobení místa oslavy, konfety s fotbalovými míči a parádní fotbalové ponožky, které by neměly chybět na noze žádného správného fanouška.

 

Tento balíček pro oslavu Vám pošleme zdarma! Stačí , když se s námi podělíte o své fotbalové zážitky a vyfotíte party, kde jste použili naše produkty. Naše party parta vybere a uveřejní z našeho pohledu nejvydařenější oslavu. Autor si pak může s našemi produkty fotbalovou party zopakovat. Fotografie nám můžete posílat až do konce fotbalového mistrovství. Nejhezčí foto u veřejníme a výherce představíme koncem července.

 

134,198,106
Fotbal

Co je seriál pět P? PRIMA PARTY PARTA PŘEDSTAVUJE PRODUKTY

Možná vás někdy napadlo, jak asi slaví ti, co jsou „u zdroje“. Pro které jsou zábava a party denní chleba. U nás v MojeParty se sešli ledajací týpkové – maminy s mrňaty, mladé babičky, svobodomyslní singlové, inťoši, umělci, sportovci, konzervy i extravagantní „úleťáci“. A oslava každého z nich by vypadala úplně jinak. V našem novém seriálu vám je postupně představíme. Třeba vás právě jejich tip na správnou oslavu inspiruje. V červnu pokračujeme s Markétou Klégrovou, která má v MojeParty na starosti zákaznický servis, akce a dekorace.

134,198,106

přečíst celý článek

Souteze_a_vyhry

Chyť si výhru na facebooku!

Soutěžíte rádi?  Že jste ještě nic nevyhráli?  Tak to u nás se neprohrává. Každý kdo pozorně sleduje náš facebook,  si může chytit slevu vždycky. Navíc jako bonus si může snadno zasoutěžit  o superskvělé výhry z naší obří party nabídky. Denně naskladňujeme desítky novinek.  A to se sakra vyplatí.

Samozřejmě nejsme žádní amatéři. Každá soutěž má svá pravidla. Jaká, to si můžete přečíst níže.

Tak to zkuste. A děkujeme za like :-)

Já na to samozřejmě dohlédnu. Jakože se Náfuka jmenuju.

253,131,201

přečíst celý článek

Eko party

I party může být eko. Nechcete to zkusit?

Nejste vegetarián, vegan, Greta ani jiný ekologický aktivista, ale přesto vás občas napadne, že s vaším životním stylem není všechno v pořádku? Není vám jedno, v jakém prostředí žijete, takže alespoň třídíte odpad, nepoužíváte na každý nákup další igelitku, zastavíte vodu, když si čistíte zuby? Tak takových je nás dneska dost a dost. Být eko friendly, to už není módní trend, to je životní styl nutný k přežití! Já vím, co si teď myslíte! Že zrovna oslavy a party se všemi těmi balonky, flitry a girlandami, jsou přehlídka marnosti a ukázkového konzumu, který s ekologií nemá, co dělat! Úplně všechno neovlivníme, ale zkusíme vás přesvědčit, že vážně přemýšlíme nad tím, jak se k planetě chovat. Protože, a to je axiom, je jediná, kterou zatím k životu máme. 

191,214,108

přečíst celý článek

svatba

Svatba, na rozdíl od manželství, může být udržitelná!

A je to tady! Vy i váš princ jste to nevzdali, několikrát odkládaná svatba nikoho neodradila a konečně můžete na veselku pozvat kámošky, rodinu i kolegy z práce! Teď jen vymyslet, jak tu slávu pojmout. Pokud jste fandové eko a nature friendly života, asi budete chtít, aby tak nějak vypadal i váš slavný den. Tady jsou naše tipy, nápady a také rady, na co nezapomenout! 

 

134,198,106

přečíst celý článek

svatba na co nezapomenout

Svatba nejsou jen šaty a prstýnky! Na tohle byste mohli zapomenout!

Řekli jste si, že si svůj velký den vezmete na starost sami? Žádná agentura, koordinátoři, jen pár kamarádek a mamina? Klobouk dolů! Taky máte ovšem nás. Na našich stránkách najdete spoustu nápadů a inspirace a také kontakt na lidi, kteří u nás mají svatby pod palcem. Ti vám určitě rádi pomůžou nebo jen poradí. No a ještě vám chceme připomenout pár drobností, bez kterých se sice pod čepec dostanete, ale byla by škoda na ně zapomenout.

Pro okamžitou inspiraci klikněte vždy na název kapitoly. 

240,193,180

přečíst celý článek

Pujcovna_dekoraci_svatba

Svatba nejdražší party života? Zkuste ušetřit!

Svatba je nejkrásnější, ale také nedražší party života! Chcete si ji samozřejmě zapamatovat navždy! Jediný okamžik, kde nechcete dělat kompromisy. Jak jinak. Přesto potřebujete, aby vám v rozpočtu ještě zbylo na svatební cestu. Co s tím? Máme pár tipů, jak vše zvládnout a nezbláznit se. Svatební obřad se může odehrát místo v drahé restauraci v přírodě nebo na zelené louce. Máte štěstí je to TREND!

253,157,137

přečíst celý článek

Baleni_do_balonu

Balonek a dárek! Dvě radosti najednou!

Víte, jak udělat někomu blízkému dvojitou radost při předávání dárku? Zabalte mu ho tak, že mu spadne brada! Sehnat hezký dárkový papír nebo krabičku... dobře. Ale co nechat zabalit dárek do transparentního maxibalónu?
Že to dost dobře nejde? Jde, ale musíte vědět jak a mít k ruce balécého pomocníka. Teď nemyslíme kamaráda, který Vám balonek podrží, ale specielní stroj, kterým zabalit dárek do balonu, půjde raz dva.

přečíst celý článek

lenochod

Lenochodí party - aktuální HIT dětských oslav!

Nedávno jsme si u nás v MojeParty dělali referendum o nejvydařenější novinkové kolekci. A jednou z nejoblíbenějších se jednoznačně stala ta lenochodí. A to vcelku přesně kopíruje stávající trend. Především mezi dětmi dnes lenochod (společně s koalou) prostě vedou. Takže, jestli váš potomek ještě nemá aktovku, penál, tričko nebo alespoň tužku s lenochodem, zamyslete se nad tím. A jestli chystáte narozeniny vašemu mrňeti, party na Den dětí nebo jinou oslavu, přinášíme inspiraci, na co nezapomenout. Hlavně se s přípravou oslav nestresujte, pořizujte všechno s předstihem, bez spěchu a v klííííídku. Tak, jak by to dělal LENOCHOD.  

134,198,106

přečíst celý článek

Star Wars

Hvězdné války slaví výročí. Překvapte fandy ve vaší rodině starwars party!

Série Star Wars je prostě ten typ filmů, který se nemusí představovat. A i když nové epizody ze stáje společnosti Disney už (s prominutím) nejsou to, co Star Wars bývaly, prvních šest filmů téhle řady je prostě legenda hned pro několik generací fandů sci-fi. Možná doma jednu dvě takové generace máte. Tak co je překvapit a udělat jim radost? Úplně to vidíme. Pošlete manžela a syna někam do parku nebo do zoo, však už ji otevřeli, a mezi tím doma uděláte odpolední party nebo svačinu ve stylu Star Wars. Až otevřou dveře, prostě zešílí radostí. A vy budete nejoblíbenější máma (manželka, milenka, babička) na světě! Prostě Star World! 24. května to bude 44 let, co se v kinech promítal první film – takže ideální příležitost. A jestli k tomu má někdo z vašich blízkých ještě osobní důvod k oslavě – spojte to a není, co řešit!

119,173,222

přečíst celý článek

Rozlucka v Boho_stylu

Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

Blíží se rozlučka se svobodou vaší kamarádky? To první co vás asi napadlo, je - "kam spolu vyrazit a kde najdete ten správný bar... ?" Jenže ouha, letošní rozlučky jsou letos víc o fantazii než o vžité tradici. Když už  celá vaše dívčí parta projde testovacím  martýriem na covid, zjistíte, že vaši oblíbenou hospůdku ještě neotevřeli. Co se, ale dá dělat. Svatba je na spadnutí a vy si ten mejdan přece neodpustíte,.

Co takhle udělat si generálku ve stylu plánované svatby? Budoucí nevěsta miluje romantický Boho styl a výlet do přírody vám udělá jenom dobře. Jaké zvolit kulisy? Od toho jsme tu  my - MojeParty.cz, abychom poradili...

253,131,201

přečíst celý článek

1 Rozlucka_se_svobodou

Kluci jsou z Marsu, holky z Venuše. To víme. Takže každý se bude i jinak loučit se svobodou.

Loučí se se svobodou jinak kluci a holky? Kdo se umí víc „utrhnout ze řetězu“? Jaký je správný dárek pro nevěstu a ženicha? Kdo má loučení se svobodou organizovat a kdo platit? Je vhodná společná rozlučka? Tolik otázek a na všechny znám odpověď!  My se pokusíme dát vám pár tipů, kterými se můžete inspirovat. Překvapte svou kamádku nebo kamaráda, že to máte v malíčku. Za nás to zvládne i náš paťák Náfuka  Takže čtěte dál…

 

253,131,201

přečíst celý článek

Samostojné číslice

Balonky, které stojí (za to)!

Čeká vás příprava oslavy narozenin, zlaté svatby rodičů, výročí založení firmy? Tak to se bez čísel neobejdete.

Jestli nechcete samotné číslo spíš potlačit (ale, jděte, každý věk má přeci něco do sebe), ale jste naopak hrdí na to, jak dlouho jste vydrželi s partnerem nebo kolik let si už vaše firma dobře vede, mělo by být z výzdoby hned jasné, co se slaví. Čísla by proto měla být nepřehlédnutelná. V naší nabídce najdete jak balonky s čísly, tak nafukovací čísla ve všech velikostech a barvách.

Občas se nás ptáte, jak takový balonek umístit do prostoru, kam a jak ho přivázat, pověsit, zapíchnout. Dneska máme pro vás tip na balonky, u kterých takové starosti odpadají. Samostojná čísla prostě nafouknete a postavíte. Tam, kde se budou nejvíce vyjímat a nejméně překážet. My a naše dekoratérky z nich máme velkou radost a vy, doufáme, si je zamilujete! 

137,219,222

přečíst celý článek

Eko party

Co je seriál pět P? Prima Party Parta Představuje Produkty

Možná vás někdy napadlo, jak asi slaví ti, co jsou „u zdroje“. Pro které jsou zábava a party denní chleba. U nás v MojeParty se sešli ledajací týpkové – maminy s mrňaty, mladé babičky, svobodomyslní singlové, inťoši, umělci, sportovci, konzervy i extravagantní „úleťáci“. A oslava každého z nich by vypadala úplně jinak. V našem novém seriálu vám je postupně představíme. Třeba vás právě jejich tip na správnou oslavu inspiruje. Začneme Danielou Pavlíkovou, která má v MojeParty na starosti kreativu, PR a je copywrighter ergo psavec.

134,198,106

přečíst celý článek

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Určitě jste to už někde viděli - brány, bukety, girlandy nebo jiné závěsné dekorace z balonků a květin. Kde to jenom bylo? Že by na nějaké svatbě? Možná na firemní party? Na kamarádčiných narozeninách? Ať už to bylo kdekoli, určitě se u takové výzdoby všichni zastavili! Je totiž nádherná. A vůbec k ní nepotřebujete armádu dekoratérek. Při troše šikovnosti si podobnou krásu vyrobíte sami! 

 

152,182,197

přečíst celý článek

Děkuju, mami! A všechno nejlepší!

Děkuju, mami! A všechno nejlepší!

Den matek připadá oficiálně na druhou květnovou neděli, letos tedy na 9. května. Je to asi jediný svátek, který je opravdu mezinárodní a slaví se v desítkách zemí světa. Takže my se mrkneme jak a odkdy se ve světě i u nás svátek slaví, ale hlavně vám poradíme pár tipů na jednoduché maličkosti, které by vaší mamince mohly udělat radost.

255,140,190

přečíst celý článek

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Svátek čarodějnic se blíží. A kdo říká, že se letos slavit nebudou? To, že se nedá s kamarády pálit vatra, ještě neznamená, že si filipojakubskou noc neuděláme! A jakou! Doma nebo na zahradě. Pusťte si domů legraci a vyrábějte s námi čarodějnickou výzdobu. Naše dekoratérka Iva má pro vás dva nápady. Jednodušší, ale vážně efektní výzdoba bytu jsou svítící levitující klobouky. No a s naší čarodějnicí v životní velikosti, která vyleká nejednu vaši návštěvu, se prostě nebudete moct rozloučit ještě v červnu!

135,198,105

přečíst celý článek

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Filipojakubská noc je tady cobydup a tak je načase se na tenhle vrcholný svátek temných sil náležitě připravit.. Možná už se doma nudíte, chcete vyděsit děti i manžela nebo si s kamarádkami poslat hezká selfíčka. Udělat z civilistky čarodějnici bude některým dámám trvat 3 hodiny, jiným 5 minut, to záleží na přírodních dispozicích. Cha cha! Ale vážně. S našimi barvami na obličej a doplňky byste během chvilky vykouzlili čarodějnici i z Penelopy Cruz.  

135,198,105

přečíst celý článek

Vyrábíme s dětmi jednoduché hry

Vyrábíme s dětmi jednoduché hry

Často slýcháme, že dnešní děti si nevydrží dlouho hrát ani s těmi nejsofistikovanějšími a nejsložitějšími hračkami. To je možná pravda. Ale pak vás překvapí, když vydrží celé hodiny u omalovánek nebo u dřevěného vláčku, co ani nesvítí ani nekouří ani nehouká. Inu, nevyzpytatelná dětská dušička! Nechcete tedy zkusit některou z třech našich jednoduchých her, na kterých děti nejvíc ocení, že si je mohou vyrobit sami? A nejšťastnější budou, když jim pomůžete. Skoro nic na to nepotřebujete, takže vás to skoro nic nestojí. A podle video návodu to zvládne vážně každý!

205,170,160

přečíst celý článek

Zdobíme velikonoční stůl a pečeme báječné stylové cupcakes

Zdobíme velikonoční stůl a pečeme báječné stylové cupcakes

Pozorný čtenář Náfukova blogu už ví, jak připravit a vyzdobit byt na svátky jara, i jak vyrobit jednoduché velikonoční dekorace za pár korun. V dnešním třetím velikonočním speciálu už se dostáváme k veledůležité otázce: co na stůl?  A protože my i naši čtenáři jsou bytosti zvídavé, kreativní a originální, nebudeme vám dávat rady, jak upéct beránka nebo mazanec. Každá rodina má nebo měla nějakou babičku, jejíž recepty se dědí. My vás naučíme jednoduché a maximálně efektní velikonoční cupcakes. A hned tři druhy. Jdeme na to!


 

255,182,045

přečíst celý článek

Parádíme domovy na Velikonoce. Krásně a za pár kaček! Inspirujte se naší velikonoční nabídkou.

Parádíme domovy na Velikonoce. Krásně a za pár kaček! Inspirujte se naší velikonoční nabídkou.

Výzvy letošních Velikonoc jsou hned tři! Za prvé – pořídit výzdobu co nejhezčí, ale ne drahou! Za druhé - zapojit do výzdoby celou rodinu, aby se doma nenudila a za třetí - vybrat kromě jiného i dekorace, které nebudete muset vyhodit hned po svátcích! Vždyť jaro končí až 20. června!

242,95,120

přečíst celý článek

Jednoduché velikonoční dekorace jen z talířku a kelímku!

Uši Velikonoce - pejsek

 

Naše kreativní aranžerka Petra si pro vás tentokrát připravila dekorace, které nestojí skoro nic a jsou tak jednoduché, že to zvládne třeba i tatínek. Tomu budou obzvláště slušet jako roztomilá ozdoba při velikonoční koledě. Modelem Petře tentokrát ovšem nebyl tatínek ani partner, ale její psí kamarád Báďa. Protože je to už od pohledu mimořádně inteligentní chlupáč, zeptali jsme se ho, jak na taková ušiska, případně na jiné snadné dekorace. 

Zaječí uši obzvlášť sluší tatínkům na koledě!

přečíst celý článek

Když MDŽ, tak s kytkou. Nafukovací a vlastnoručně vyrobenou!

MDŽ
 

Mezinárodní den žen nám komunista dost otrávil. Aby ne! V práci dostaly dámy kazetu s mýdlem a pak už spěchaly nakoupit, uvařit, ještě dvě lahve Sklepmistra dát vychladit a čekat...až se jejich drahá polovička dostaví po půlnoci se dvěma promile, se zlomenými rudými karafiáty a s obtiskem rtěnky dovádějících svobodných kolegyň na límečku. Tak to tedy ne! Dnešní moderní žena chce být obletovaná, obdarovaná a rozmazlovaná. Takže, pánové, 8. března utečte z práce trochu dřív a vezměte to přes cukrárnu a květinářství. Někteří nakoupí přes e-shop, ti originálnější přes NÁŠ e-shop a ti nejoriginálnější vyrobí jednoduchou kytku z našich balonků (návod níže). A přidáme inspiraci na malý dárek nejen pro pány. Vždyť drobnost k MDŽ mohou docela dobře pořizovat dcery maminkám, sestry sestrám, kamarádky kamarádkám, sousedky sousedkám, kolegyně kolegyním........

 

Zapomeňte na karafiáty!

přečíst celý článek

Barvení a zdobení velikonočních vajíček

 

1 Barveni_vajicek

 

Už Vás chytá velikonoční nálada? Možná letos nebude tak sváteční, ale zkuste si domov rozstvítit pozitivní velikonoční atmosférou.  Využít můžete i naše velikonoční dekorace pro stolování. Sluníčko nám viditelně fandí a místo jarní procházky do přírody, možná zvolíte lenošení na vaší jarní zahrádce. Někomu možná bude muset stačit otevřít okno dokořán, ale i tak si může dopřát trochu kreativní radosti. Letos se do velikonočních kraslic a malovaných vajíček, můžeme pustit všichni naplno. Máme pro Vás pár tipů, jak zabavit sebe a  své děti, aby neumřeli nudou. Koledníků sice letos moc nebude, ale o to víc vám zbude z vaší pomlázky. 

Nápadů na zdobení vajíček jsou desítky. Prvním krokem je sehnat vajíčka a to nejlépe bílá. Pokud jsme letos za smolaře a právě bílé Vám zmizly z prodejních pultů, nezoufejte. Krásné Velikonoce můžete mít i s těmi přírodními, hnědými. Takže jdeme na to!

 

Velikonoce jako vymalované...

přečíst celý článek

Pečeme velikonoční bezlepkové cup cakes

 

1 Cup_cakes

 

Chcete na letošní Velikonoce zkusit něco jiného než klasického beránka nebo mazance? Co třeba sladké, krásně nazdobené košíčky, které všichni známe pod názvem cup cakes. Tyhle malé dortíky jsou pořád populárnější a na žádném slavnostním stole dlouho nevydrží. Když se vám cup cakes podaří, můžete je zabalit do krásné cup cakes krabičky, ozdobit zápichem nebo dekorací a máte krásný dárek pro každého, kdo tyto sladké parádnice miluje. Náš tip je navíc bezlepkový. Takže mlsáme zdravě! A od které Rettigové, že jsme opsali recet? Tyhle dobroty  jsou tipem naší produktové specialistky Ivanky (ona je prostě specialistka na všechno!) a určitě se se vám budou hodit nejenom na Velikonoce. Už jste museli polknout na prázdno a otřít neposednou slinu? Tak jdeme do kuchyně...

 

Naše tipy pro sladké Velikonoce

přečíst celý článek

Pečeme mrkvový bezlepkový dort

 

1 Mrkvovy_dort

 

Velikonoce zřejmě budeme slavit jinak. V klidu a doma. Abyste se nenudili a užili si trochu té velikonoční pohody, hledali jsme trochu příjemné téma, které by nám zpříjemnilo ten trochu nucený domácí odpočinek. Nemuseli jsme přemýšlet dlouho. Ke každé sváteční atmosféře patří dort do kterého se z chutí zakrojíte. Ten náš je mrkvový a za to, že vznikl pro náš blog, může naše produktová specialistka Iva. Budeme rádi, když si zkustíte krok za krokem užít si velikoniční atmosféru  tak jak jsme si ji nanečisto užili i my.

 

Dostali jste chuť na Velikonoce?

přečíst celý článek

Jaká narozeninová party frčí? Domácí a plná vitamínů!

party s vitamíny

 

Jeden se podívá na zprávy a přejde ho chuť na slavení. Ale copak může oslavenec jen tak odpískat narozeniny? A copak by to jemu okolí dalo, tvářit se, že se nic neděje? Pojďte si udělat hezký den s originálně vyzdobeným domovem a stolem. Jen vy, děti a babička s dědou, kteří s vámi bydlí. Dáme vám dva tipy na hezkou výzdobu v trendovém designu a abychom spojili radostné s užitečným, poradíme vám, co by měla obnášet slavnostní tabule, abyste organizmus obrnili v boji proti… tomu z Číny, jehož jméno se v dobré společnosti nevyslovuje!

Vitamíny a dobrá nálada v boji proti koroňákovi!

přečíst celý článek

Víte co nechybí stylovým oslavám? Balonky!

1 Party_stylove

 

Lákalo Vás v dětství kouzlo létajících balonků? Záviděli jste  tu lehkou nespoutanou volnost, se kterou se vznášeli k nebi? Balonky vždy budu provázány s radostí a trochou dojímavé nostalgie. Balonky spojujeme s hezkými věcmi - oslavou narozenin, slavnostními událostmi. Balonky jsou zkrátka nositelé radostných očekávání a výjimečných okamžiků.Proto i dnes balonky na narozeninách nechybí. Zapomeňte však na balonkové trsy z poutí. To není správný trend, kdy vnímáme balonky jako ohromující.

Balonkoví kreativní mistři pustili balonkové umění mnohem dál. Z balonků vytvoříte jakoukoliv prostorovou scenérii. Její výhoda je, že co do velikosti je k nepřehlédnutelné, přitom  lehká a mobilní. Pro všechny, kteří rád plánují oslavy přinášíme opět několik tipů jak zaujmout a překvapit nápady nejen oslavence .

 

20 tipů na balonkové dekorace

přečíst celý článek

Nucené prázdniny? Tipy a rady jak zabavit ratolesti!

1_tvoreni_velikonoce

 

Také vám nečekané „koronavirové prázdniny“ pořádně zamotaly hlavu? Jste sice rádi, že můžete trávit čas s rodinou, ale napadlo vás, že vám možná dost brzy dojdou nápady, jak svoje kluky a holčičky zabavit? Nechcete je nechat napospas počítačům a tabletům? Zamysleli jsme se za vás a tady je pár zábavných her. K některým budete pořebovat dekorace nebo kostýmy (které u nás hladce pořídíte), na jiné vám bude stačit jen humor a trocha fištrónu!

 

Díky, koroňáku, konečně jsme celá rodina spolu!

přečíst celý článek

Malá svatba? Na velikosti nezáleží! Vdát se můžete i na zahradě.

1 Mala_svatba

 

Víte, jaký je jeden z oblíbených koronavtipů, které kolují po internetu? Zákazem svateb dal Bůh lidem druhou šanci…Pravda, z některých odložených svateb se po letošním létě můžou stát svatby jednouprovždyodložené, ale nemysleme hned na nejhorší. Fakta jsou jasná. Od 20.dubna se ti, kteří o to hodně stojí, prostě můžou vzít. I na svatbu o 10 lidech ale budete potřebovat pár věcí, bez kterých to nepůjde.Polštářek na prstýnky, fotoalbum, dekorace do fotokoutku, balonky domů na balkon, dekorace na vaše auto... To všechno vám připomeneme a taky vám poradíme, jaké šaty jsou na takovou pidi veselku ideální a znovu shrneme, za jakých podmínek si dnes můžete říct ano.

 

 

I při svatbě pro 10 lidí můžete na něco zapomenout!

přečíst celý článek

Pečeme valentýnská překvapení

1_cup_cakes_valentyn

 

Možná nejste velcí příznivci Valentýna, ale zkuste jednou překonat nechuť k romantickým večerům. Máme pár tipů, jak překvapit své blízké, aby jim po příchodu z práce "tak trochu spadla brada" Ten nejsnazší počin je vytvořit valentýnskou tabuli, uvařit nebo upéct něco nezvyklého. A protože láska je sladká - vyzkoušeli jsme osvědčené cup cakes od naší dortové inspirátorky Ivanky. Tajný recept z její cukrářské kuchyňské "laboratoře" protentokrát rádi odtajníme. Přijměte i od nás dárek k Valentýnu

 

přečíst celý článek

Zdobíme stůl na Valentýna

Valentýn stoly

Máte už koupenou kytku, plyšáka, čokoládu nebo vyrobenou kytičku podle našeho návodu? Sváteční sekt se chladí a večeře ohřívá? Tak teď už jen trefit třešničku na dort – vyzdobit stůl tak, abyste na váš valentinský večer dlouho nezapomněli. Dva takové jsme pro vás navrhli. 

Srdíčka kam se podíváš? Jednou za rok to vydržíte, pánové!

přečíst celý článek

Nepotřebujeme letos trochu víc lásky než obvykle? Je tu Valentýn!

Valentýn

Ať už jste fandové Valentýna nebo ne, letos možná trávíte se svými blízkými víc času. Co jim tedy 14. února udělat radost? Nepotřebují ji letos víc než kdykoli jindy? A je jedno, jestli koupíte kytku, lahvičku nebo čokoládu (mimochodem, všechno máme a dáme vám tip). A teď si představte, pánové, že byste té nejlepší holce, kterou znáte, vlastnoručně vyrobili papírové přáníčko nebo kytku. Obojí by dost dobře mohly dát i dámy svému příteli, proč ne?! V době všech možných rovnoprávností?! Takové přání nebo kytka má jen jednu nevýhodu. Pravděpodobně obdarovaného rozbrečíte!  

Jednoduchou dekoraci pro vás vyrobila naše firemní šikule - aranžérka Petra.

Vlastnoručně vyrábíme valentinský dárek!

přečíst celý článek

Dárková krabička díl V. – víno z vinařství ing. Salety

1 Vino_darkove

 

Jó, tak o víně bych mohl psát romány. Jednak toho samozřejmě dost vím a jednak se o tom píše moc hezky. O všech těch chutích, buketech a barvách…A jestli o vínu ví někdo možná stejně jako já, je to Antonín Saleta ze Znojma. A to je pan vinař! Trojnásobný šampion Josefského koštu ve Znojmě v letech 1997, 1998, 1999. Naše parta se vypravila na ochutnávku. Vedla ji šéfka, capo di tuti capi Renata Krňáková a vybrala pro vás 5 druhů. Mrkněte na ně a šup do košíku i s vtipnou vlastní vinětou (třeba Jsi dobrý ročník!). Vánoce jsou za chvíli, zima je chladná a večery dlouhé!
 

Kdepak Znojmo, to je třída!

přečíst celý článek

Dárková krabička díl III. - originální LIKÉRY

1 Likery

Ani nevíme, proč jsme v představování našich dárků do krabiček začali právě s likéry. Teď vypadáme, jako násoskové! Není to tak úplně pravda. I když...Až ochutnáte tyhle naše dobroty, do pár měsíců si budete muset opatřit knihu Bojujeme se závislostí! Takže si pojďme představit dnešní hvězdy: perníkový likér Ginger Bread, Chilli višňovku a Zázvorovici. Řekneme vám, odkud jsme je pro vás přivezli a s čím se budou nejlépe vyjímat v dárkové krabičce. 

Naše likéry jen tak nikde nekoupíte!

přečíst celý článek

Adventní kalendář z kelímků - Krok za krokem

Adventni_kalendar_priprava

Myslíte, že není ještě čas na Vánoce? Máte pravdu, ale 24 dárků do adventního kalendáře nelze nechat na poslední chvíli. Co si tentokrát zpříjemnit sychravější podzim a zkusit se na Advent připravit trochu dřív. Takový adventní kalendář z kelímků a ubrousků vypadá moc pěkně  a na zavěšení stačí větvička z lesa. Navíc klasické adventní kalendáře s čokoládkami jsou již trochu ohrané. Možná nás možná za chvíli nepustí do obchodu, takže důvodů pro netradiční a originálné adventní kalendář je dost. Místo klasické čokolády můžete kelimky naplnit zdravými dobrotami a malými hračkami.

 

přečíst celý článek

Dárková krabička díl II. – domácí bio čokolády

čokoláda úvod

Tentokrát jsme měli sladký úkol: vybrat do našich dárkových krabiček něco na zub. Něco takového, po čem se jen zapráší. Dobré mlsání v bio kvalitě. Něco, na čem byste si ověřili, jak pevné jsou vaše vztahy s obdarovaným. Jestli se o tuhle čokoládu dokáže rozdělit, tak vás má opravdu rád!

 

Tabulková nebo v hrnečku? Obě dobré!

přečíst celý článek

Dárková krabička díl I. – přírodní kosmetika BYLINEO

bylineo 4

Teď by měli zbystřit všichni, holky i kluci od 3 do 100, kterým není tak úplně jedno, co si namažou na obličej a tělo. Kteří nechtějí platit za značku nebo designový flakón, ale za kvalitu. A kteří frčí na vlně biokosmetiky! Čistá přírodní kosmetika od malé české společnosti BYLINEO se vyrábí ručně a jak říkají všichni zúčastnění sympatičtí „mastičkáři“, hlavní ingrediencí je láska. My, konkrétně naše PR a marketingová Daniela, jsme krémy a mýdla otestovali a vybrali jsme pro vás dárkovou sadu pěti kousků. Velikostí tak akorát na zkoušku. Ať víte, do čeho jdete.  

Pojďme se hýčkat! Stojíme za to!

přečíst celý článek

Fotoateliér v obýváku?

1_kolaz_fotokoutek
 

Plánovali jste fotografování v ateliéru, abyste měli památku na první Vánoce Vašeho miminka, nebo jste chtěli nechat udělat krásné fotky dětí do rodinného alba a třeba i dárek pro babičku?Aktuální situace však našim plánům moc nepřeje a ateliéry jsou uzavřené, proto to vezměte do vlastních rukou a staňte se na chvíli fotografem. Bude to zábava…
Každý fotograf ví, že nejdůležitější je správné pozadí. Jak takové foto pozadí připravit?  Máme návod, díky kterému to hravě zvládnete.

Přinášíme tipy, jak na stylové fotky

přečíst celý článek

Náš hit- naplň si dárkovou krabičku!

 

1 darky_originalni

 

Určitě vám v našem e-shopu neušel podzimní hit - dárkové krabičky "Naplň si mě". Recyklovatelné přírodní krabičky různých velikostí čekají jen na to, až je naplníte novými dobrotami a originálními dárky! Snažili jsme se, abyste mohli vybírat především z produktů malých českých výrobců. Tím jim chceme pomoct v době, kdy nám ta nešťastná čínská chřipka udělala čáru přes rozpočet. Ale to by samo o sobě jako důvod k výběru nestačilo. Ne, ne! Sami jsme všechny ty laskominy a pozornosti ochutnali a vyzkoušeli a našim sítem prošly jen naprosté unikáty! A jak originální dárkovou krabičku vytvořit? Mrkněte se na náš manuál (je to hračka) a už můžete nakupovat.

 

 

Originální dárek za pár korun nebo stovek

přečíst celý článek

Advent je za dveřmi, chcete originální výzdobu?

1 Balonky_vanoce

 

Adventní věnec na dveře nebo stěnu nejčastěji bývá z chvojí, proutěného korpusu dozdobeného nejrůznějšími dekoracemi nebo s umělými květinami. Buďte originální a vytvořte si stylový balónkový věnec, který vypadá jako vyrobený z velkých vánočních koulí.

Ukážeme vám dva způsoby, jak takový věnec připravit a ozdobit si jím třeba obývací pokoj nebo vstupní halu. Pokud jej připravíte v menším průměru, můžete ho zavěsit klidně i na dveře.

Děti se doma nudí? Zapojte je do přípravy, budou nadšené…

Balonky o Vánocích? Proč ne...

přečíst celý článek

Stará dýně do koše nepatří!

1 Dyne

 

Zbyly Vám na zahradě dýně ? Halloween je za námi a do vánoční výzdoby daleko. Jak naložit s osiřelým balkonem, terasou, okenním parapetem nebo zahradním altánem v období mezi dýněmi a vřesem? Nad dýní ještě hůl zlomit nemusíte. Jestli ještě nezměkla, jen se tak podivně vybarvila skvrnami jako babiččina stračena, můžeme si za pár minut udělat výzdobu jako zkušení dekoratéři. A nebude nás to stát ani kačku. Jen se při procházce lesem musíme koukat po hezkých podzimních listech a větvičkách. Jako naše šikovná aranžérka Petra.

 

Poslední podzimní dekorace. A ZADARMO!

přečíst celý článek

Adventní šperkovnice. Nejlepší dárek na Mikuláše

1_Mikulas_a_cert

 

Kalendář nám už ukrajuje listopadové dny a blíží se nám čas předvánočních adventů. Máte už vyřešenou otázku, jak to bude letos s Mikulášem? Děti možná protestovat nebudou, když čert letos zůstane doma, ale Mikuláš? Ať už to dopadne jakkoliv. Advenní čas by měl být i doma sváteční.

Máme pár adventních tipů, jak si užít čekání na Vánoce

 

Co přinese letos Mikuláš?

přečíst celý článek

DIY dekorace pro malé i větší děti snadno a rychle


1 Halloween

Venku prší nebo jsou děti nemocné, ale na lumpárny mají energie stále dost a vy už nevíte jak je zabavit, aby z bytu nezůstala kůlnička na dříví? Všichni to známe a v současné době to platí dvojnásob.

Stačí málo a o zábavu na celé odpoledne máte postaráno.

Kupte si pár balení jednobarevných papírových talířů, ostatní potřeby najdete pravděpodobně doma, a pokud ne, seženete je v nejbližším papírnictví.

A jde se na to…

 

aneb užijte si kreativní odpoledne a připravte se na Halloween

přečíst celý článek

Halloweenská výzdoba krok po kroku

1 Vyroba_dyne_dekorace_z_balonku

 

Občas nám vy, naši milí čtenáři a zákazníci, píšete, že máme v našem blogu sice pěkné fotky vyzdobených ineriérů i exteriérů, stolů nebo balkonů, ale že to se nám to radí, když jsme profíci a výzdoba nám jde sama. A tak to já nemůžu souhlasit! Skoroprofík můžete být hravě i vy! Kromě patřičných dekorací vám možná bude stačit jen vědět, čím začít a na co si dát pozor. A víte co, pojďte si třeba společně zkusit vyzdobit stůl nebo rovnou dva (ale klidně by to mohla být komoda nebo jiný prostor, to už je na vás)! A v závěru vás naučíme ještě jednu balonkovou dekoraci. Každopádně to vezmeme vážně krok po kroku. Jdeme na to!

 

Duše amatérského dekoratéra třímá v každém z vás!

přečíst celý článek

Novinky na Halloween

 

1 Halloweenska_vyzdoba

 

Oblíbili jste si oslavu Halloweena? Víte, že tento svátek se v Čechách slaví stále častěji? V naší party nabídce máme spoustu halloweenských novinek, které jsme si s radosti vyzkoušeli. Inspirací, jak si užít Halloween, máme hned několik. Začneme třeba zdravou dýňovou polévkou. Ta nám bude nejvíc chutnat ve správných strašidelných kulisách. Naše dekoratérka Petra otestovala halloweenské novinky vážně důkladně. Inspirujte se a ničeho se nebojte! Naši halloweenskou nabídku najdete i tady, na https://www.mojeparty.cz/halloween-31-10/

přečíst celý článek

Nerozlučná podzimní dvojice: Halloween a dýňová polévka

 

1 Halloween_dyne

 

Dýňová polévka není nuda! Aneb dýňovka 3x jinak!

V tomto období vás dýně prostě neminou. Číhají všude – na zahradách, v oknech, v truhlících, ve výlohách! Smějí se, cení zuby, tváří se roztomile, děsivě i jako troubové. Takže jste už určitě alespoň jednou podlehli pokušení uvařit si dýňovou polévku. Možná vám i zachutnala a stala se nedílnou součástí vašeho podzimního jídelníčku. V takovém případě je na čase poradit vám nějakou tu fintu, aby se vám dýňovka nepřejedla. Vyjdeme ze základu a pak se podíváme na to, jak z klasiky udělat úplně nový zážitek.

 

Dýňovka nemusí být nuda! Zkuste více variant!

přečíst celý článek

Party v barvě tolerance

1 Prague_Pride

 

Určitě už jste slyšeli název Prague Pride! Co že se skrývá za pestrými duhovými barvami, které jednou v roce zaplní pražšké ulice?

Prague Pride, akce menšinových skupin s jinou sexuální orientaci, je o toleranci, pochopení a samozřejmě o lásce ve všech jejích podobách. Prague Pride je čistou oslavou života!  A také výzvou k toleranci bez násilí! A my říkáme ano! Mějte se rádi, ať spadáte do LGBT komunit nebo do jiných šuplíků. Protože kde je láska, je naděje! A když už jsme dneska ti poslové lásky a porozumění, ještě vám řekneme, jak se na letošní 10. Prague Pride obléknout a připravit! Moc času už nemáte! Akce vypukne 3. srpna!

 

 

 

10 let Prague Pride aneb máme rádi duhové dekorace!

přečíst celý článek

Někým jiným za pár minut? Kostým je třešničkou každé party!

Harry_Potter

 

 

Kdybych byl cynik (jakože to my Náfukové být prostě nemůžeme), řekl bych, že kostýmy a masky se staly poměrně běžnou součástí našich současných šatníků. Jen si vzpomeňte na ty vzory, barvy a veselé motivy na rouškách! Na všechny ty fotky jinak normálních dospělých lidí v roztodivných pokrývkách hlavy a těla – papírových pytlících, štítech, skafandrech, plynových nebo potápěcích maskách. Nebo na video, které obletělo svět, v němž přišla starší Číňanka ve strachu před koronavirem do lékárny v nafukovacím kostýmu žirafy. Ale dost legrace na téma, které zas tak legrační není. Chtěl jsem jen říct, že je doba dovolených, prázdnin, táborů, svateb, zahradních party, zkrátka nejvyšší čas obléknout si na sebe něco krásného, vtipného nebo bláznivého a oslavit léto! Přinášíme tipy na zajímavé kostýmy, top žebříček těch nejoblíbenějších a nejtrendovějších a také pár zajímavostí ze světa převleků.

 

 

Je libo kostým princezny, indiána, faraona nebo avokáda?

přečíst celý článek

Letní party se skvělou atmosférou a kódem na slevu

1 Letni_party_dekrace

 

Konečně Hawaii! Nemyslíme tím ostrovy a pláže s horkým poledním sluncem. Co takhle rozpálit se, nejen sluncem, na pořádné PARTY? Výbavu pro takovýhle mejdan vám zajistí naše opravdové FUN  a CRAZY kostýmy. Chcete se bavit? S pořádnou grilovačkou půjde naprosto snadno hodit se do pohody. Jasně, že by to také mohla být stylovka a budete potřebovat zahradní party letně dozdobit. Máme kupu letních novinek. Tahle letní party bude stát za to. Tak rychle šopovat. Ať mají sousedé na co zírat a kde se inspirovat. 

 

Když se vybarví léto, vybarvěte se taky!

přečíst celý článek

Až se vyprší, konečně vytáhneme gril!

Hawaii

 

Všichni už dávno víme, že srazit stoly a naservírovat hostům jen tak bez ladu a skladu opečené buřty a sud piva – tím rozhodně nikoho neohromíme! Zahradní party je výzva! A příležitost ukázat, jakého šikovného souseda s fantazií mají lidi u vás v ulici! Takže vařte, pečte, nalívejte, rozvěste spoustu balonků, lampionů, girland, světel! Letošní hit jsou oslavy ve stylu Hawaii a Mexiko, takže pořiďte kaktusy, ananasy, limetky, tequilu a hlavně: lamy, lamy, lamy! Samozřejmě vám doporučíme i další témata, přidáme dva recepty a navrch ještě desatero dobrého hostitele a hosta!

Pozvěte kamarády a sousedy na první letní stylovou grilovačku

přečíst celý článek

Jarní hit - avokádo! Dobré do sebe, dobré na sebe! Cože?! Jak to myslíme ?!

 

Avokado_recepy

 

Avokádo patří k jaru jako… MojeParty k balonkům. Že je to jedna z mála dobrot, která je zároveň taky zdravá, to víme a v článku přineseme recept na báječnou avokádovou salsu! Ale jak že jsme to mysleli s avokádem dobrým „na sebe“? Ne, ne, nechceme vás přesvědčit, že je bůhví jaká radost kecnout si avokádo s česnekem na sukni. Ale co takhle udělat kamarádům nebo rodince zdravou jarní „avokádo party“ s avokádovými talířky a s nafukovacími balonky ve tvaru téhle dobroty a jako třešnička na dortu se na tuhle oslavu obléct do avokádového kostýmu? Kdo nevěří, ať čte dál!

 

Oblečte se na party jako avokádo - a budete k nakousnutí!

přečíst celý článek

Vyplouváme! Námořnická party může začít

1 Party_namornicka

 

Lepší téma na léto nenajdete. Party v námořncké stylu se hodí na loď, na pláž, ale i do pivnice nebo středověké krčmy. Bavit se po námořnicku můžete na vodě i v přístavu. Pokud plánujete party pro dospěláky, pak se hodí bar plný rumových koktejlů, námořnické kostýmy, vtipy o pirátech, stylový fotokoutek, tetovací salón a pár interaktivních her.

Námořnickou oslavu můžete zorganizovat samozřejmě také pro děti nebo si vymyslet společný family day a zabavit se všichni dohromady. Přece ty vaše zlobivé kulišáky nenecháte doma! Prázdniny a dovolená - to vůbec nemusí být ležení na dece od rána do večera! Tak hurá do proužkovaných plavek!

 

přečíst celý článek

Party obchod na Proseku - přímo u metra Prosek

 

 

1 Prodejna Party_Prosek

 

Tuhle naši novou prodejnu si zamilujete. Stihli jsme si ji nadělit pod stromeček, takže Vánoce, Silvestra a Nový rok jste slavili už s námi. Je přímo na stanici metra Prosek - Prosecká 64. Má 260m2 a vešlo se nám do ní spoustu stylových doplňků a dekorací. Nejsou to žádné ležáky, ale nejoblíbenější topky a stylovky, které by právě na vaší party nebo oslavě neměly chybět. Otevírací dobu najdete níže. Auto nechte na některém ze sousedních parkovišť nebo naproti u BILLA a šup mezi regály. 

Jdeme vám naproti ...

přečíst celý článek

Balonkové inspirace

1_balonkove_girlandy

 

Máte důvod k oslavě? Pak určitě přemýšlíte, jak překvapit oslavence. K jedinečné atmosféře patří výzdoba. Každý oslavenec zcela jistě ocení, když si s výzdobou dáte práci a připravíte něco jedinečného a nečekaného. My Vám dnes představíme několik balonkových triků, které ze všedního dne udělají výjimečný a nevšední. Nebudete potřebovat profesionály, ušetříte a přitom vaše oslava bude top.

Nezapomeňte jen na fotky ze společné oslavy. Protože právě tahle kulisa si zaslouží být v každém vzpomínkovém albu. 

 

 

Překvapte balonky a vytvořte něco WOW

přečíst celý článek

Tipy, jak na party neumřít nudou

1 Zabava_na_party

 

Na žádné party nebo oslavě nesmí být nuda. A o tom já, balon Náfuka, něco vím! A protože se blíží prázdniny, je čas plánovaní bezvadných setkání s kamarády. Ať už jedete na tábor, k babičce na prázdniny nebo s rodiči k moři, tam všude určitě bude čas na parádní oslavu. Kromě plavek, které v horkém létu budete potřebovat, myslete na zábavu. O prázdninách se můžete odvázat a pořídit si opravdu křiklavou image. Nezapomeňte proto na kostýmové doplňky, převleky a barvy na obličej. Pořádně se zmalovat, to stojí za to, ne? Co si zkusit být pořádné zvíře? A kdyby to náhodou nestačilo a potřebovali jste další recept na zábavu, zkuste naše hry!

 

Hrajte si a zmalujte se...

přečíst celý článek

Jste naše jedničky

1 Prvni_narozeniny

 

Který oslavenec by si pamatoval své první narozeniny! Jasně, že to je hlavně NAŠE oslava. To ale neznamená, že si ji my - mámy, tátové, babičky, dědové, tety, kamarádky rodičů nebo sousedi pořádně neužijeme! Co třeba talířky, ubrousky, balonky nebo girlandy s barevnými puntíky? 

Tipy na oslavu prvních narozenin

přečíst celý článek

Tohle léto slavím s lamou

1 Lama_party

 

Ahoj, jmenuju se Laura. Je mi 8 a miluju oslavy, Náfuku a jeho rady. Rozhodli jste se, že si prázdniny pořádně užijete? Možná to nebude na pláží, ale u vody by to být mohlo. Takový piknik s roztomilou lamou a kamarády by mohla být docela zábava. Co říkáte? Tahle lamí parádnice se na léto pěkně vybarvila! Zkuste se mrknout na náš e-shop a sami se přesvědčíte.

 

Letní novinka, která rozesměje mě i tátu s mámou

přečíst celý článek

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

1 Pastelove_balonky_vyzdoba

 

Zamilovat se do balonků a krásných dekorací je snadné. Proto jsme se rozhodli podpořit Váš talent. Balonky jsou fenomén, který přináší dobrou náladu a dekorace nám vytváří atmosféru, kde je nám příjemně. Chcete si zkusit být balonkovými mistry nebo si zkusit být dekoratérem na zkoušku? Zjistěte jak jste zruční, popusťte uzdu své fantazie a zkuste vytvořit stylové balonkové veledílo, kterým se nám pochlubíte. Hledáme opravdu výjimečné talenty, kteří zatím nejsou profesionály, ale mají chuť natřít jim zrak. 

Dveře dokořán máme také pro všechny co rádi tvoří, fotí, dekorují své vlastní oslavy a možná občas potřebují vyměnit svou každodenní pracovní šeď za kreativní výzvu! 

Zjistěte zda sami dokážete vytvořit stylovou oslavu. Balonky by samozřejmě neměly chybět. Pokud, ale  rádi pečete, hrajete si s papírem a květinami a Vaši oslavenci z toho vždy profitují, máte šanci také. Stačí chuť a odvaha nám posílat obrázky svých nesmělých i smělých pokusů.

Hledáme každého, koho baví dělat si svět hezčí, hrát si s atmosférou, ví jak překvapit a naladit emoce, když je k tomu správná příležitost. 

Staňte se naším parťákem, který u nás bude mít spoustu výhod. Dáme Vám prostor být nejlepší. Party může být Vaším koníčkem. Pojďte do toho s námi.

Tohle není soutěž, Tohle je vstupenka do společného projektu a VIP party klubu, kde Vás čeká spoustu výhod. Možná začnete ve svém volnu dělat to co Vás baví. Můžete se stát naším balonkovým parťákem, předávat si balonkové zkušenosti a podílet se s námi na jedinečných projektech. Bonusem pro Vás bude slušný honorář na společných akcí, výhodné nákupy u nás a společné balonkové party, kde si kreativně zařádíme.

Co pro to udělat? Napište nám email na info@mojeparty.cz a uveďte do názvu  MOJE PARTY S BALONKY

Navíc od nás vždy dostanete pár nápadů a tipů na naše dekorační novinky, manuály pro kreativní tvoření a přístup do naší VIP sekce s akčními produkty až o 80% levnějšími.

Podělíme se s Vámi o naše dekorační zkušenosti a necháme Vám nahlédnout nejen do naší balonkové dílny. Náš balonkový seriál bude na pokračování. Vítejte v prvním seznamovacím kole, kde začínáme představovat nejnovější balonkové šlágry.

 

Ukažte jak slavíte stylově. Instpirujte se našemi tipy

přečíst celý článek

Rozlučka se svobodou - dekorace 4x jinak

1 Rozlucka_se_svobodou

 

Poslední holčičí mejdan za svobodna. Možná vám teď ukápla slza, ale nebojte. Být pod čepcem není za trest, ale za odměnu. Pokud samozřejmě víte (nebo doufáte), že On je ten pravý. Každopádně rozlučka je od slova loučit. Konec a začátek. The end a new start. Něco ztrácíte a něco krásného vás čeká. Sami cítíte, že tady jde o něco mimořádného! A podle toho by vaše rozlučka měla vypadat! No a my vám přinášíme nápady, jak to s kámoškama pořádně rozjet! Tady jsou naše čtyři tipy na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Vybrat by si měla každá - ať už jste romantická víla, eko holka nebo prostě pořádné číslo! A může to být mejdan v klubu nebo oblíbené restauraci, kam jste se něco nachodila ještě jako svobodná, ale klidně i doma nebo na zahradě. Občerstvení vám každý rád doveze! Pokud jde o pití, ke každému typu rozlučky jsme vám vybrali i nejvhodnější drink. Takže na závěr už jen důležitá rada! Pro případ, že byste to snad na vaší rozlučce trochu přehnaly a pamatovaly jste si z ní jen hrubé obrysy (což se samozřejmě může stát), raději hodně foťte! 

Rozlučka pro romantičky i dračice!

přečíst celý článek

Soutěž o fotoaparát Instax zdarma

 

1 Rozlucka_se_svobodou

 

Plánujete rozlučku se svobodou? Chcete od nás získat fotoaparát Instax ZDARMA a fotodoplňky v hodnotě 2500 Kč? Pak neváhejte, soutěžíme! Nakupte v našem e-shopu doplňky na rozlučku se svobodou a podělte se s námi o své fotozážitky, Ukažte všem, jak jste si rozlučku užili.

Fotografie sdílejte na svém instagramovém feedu pod haschtagem #mojepartyczfoto My budeme příspěvky pod tímto haschtagem pravidelně sledovat a na konci soutěžního období jednoho z vás vybereme. Výherce odměníme fotoaparátem Instax a doplňky v hodnotě 2500 Kč

 

Získej to co chceš. Vyhraj to!

přečíst celý článek

Mermaid party - krok za krokem malou mořskou vílou

Mermaid_party_DIY

Kdo by neznal Andersenovu mořskou pannu. Malá mořská víla dojímá nás všechny. Tip jak pohádkový příběh sami prožít, je snadný. Oslavte své narozeniny v Mermaid stylu. Tohle téma je pro holčičky, slečny, dámy, ale možná i pro kreativní maminky velká výzva. Zapojit fantazii a vytvořit neskutečnou mořskou říši - to je výzva pro každého, kdo rád tvoří krásné a originální dekorace. Pokud hledáte dětské téma narozeninové oslavy, zkuste se inspirovat jemnými pastelovými barvami, kterými vytvoříte kouzlo průzračné mořské hladiny. Vaše holčičky budou nadšené a vy si oslavu užjete spolu s nimi. Narozeninové kulisy bude jistě radost fotit a rodinné album bude mít další zajímavý zážitek navíc.

Královnou moří snadno a rychle

přečíst celý článek

Tvoříme z balonků zvířátka

 

1 Modelovani_balonku

 

Už se vám někdy dostaly do rukou balonky, které jsou úzké a dlouhé jako špagátky a vy jste byli trochu bezradní co s nimi? Tak takovým balonkům se říká modelovací a jsou to přesně ty, které milují kouzelníci  a animátoři na dětských oslavách. Ale nás ostatní umí takové balonky pěkně potrápit. Je to výzva. Umět vykouzlit balonková zvířátka je velké umění. Ale my se přeci jen tak nevzdáme!

Tak jdeme na to, ne? Tentokrát jsme si k asistenci přizvali Filípka, modrookého sympaťáka naší produktové specialistky Ivanky. Oba nám ukáží, jak přetvořít modelovací balonky v balonková zvířátka. Co k tomu budete potřebovat? Určitě pumpičku a balonky! V naší e-shopové nabídce máme 2 velikosti 160" a 240". Zkušení profíci dokáží pracovat s oběma typy, ale my si vystačíme s velikostí 240". Tak které zvířátko zkusíme jako první?

 

My se doma nenudíme

přečíst celý článek

Velikonoční výzdobu letos vyrábíme sami a doma!

 

1 Velikonoce
 

Letos by se nám dost dobře mohlo stát, že bychom pro samé koronaviry, karantény, roušky a boje o poslední špagety v supermarketu zapomněli na Velikonoce. A ony jsou tu zatím co nevidět! Už 10. dubna je Velký pátek! Říkáte si, že letošní svátky jara budou smutné nebo snad vůbec žádné? Že se z karantény špatně nakupuje velikonoční výzdoba? Tak to tedy ne! Takovou trudomyslnost rozhodně nepřipustíme! Čtěte dál a dozvíte se, jak si z našich produktů udělat výzdobu jedna báseň a ještě do toho zapojit děti, které vám zůstaly doma a celý den sedí u počítačů. Svátky jara jsou přeci časem radosti! Vir nevir! Takže šikovné ruce připravit a jdeme na to! Dnes se mnou zdobí moje kamarádky, které občas trochu nudí. Seznamte se. Dnes pro Vás vyrábí Laurinka (ta větší) a Sofinka (ta menší).

 

Vše pro velikonoční výzdobu máte od nás DO DRUHÉHO DNE!

přečíst celý článek

Smíchem proti všem smutkům světa. Připravte se na apríl!

 

1 April

 

Říkám si, jak je v téhle smutné době fain, když se člověk zasměje. A je jedno, jestli se mu jen tak zvednou koutky nebo se pořádně rozřehtá! Proto jsem vás chtěl upozornit na to, že je tenhle týden apríl! Takže by vůbec nebylo od věci, kdybyste někoho kolem sebe pobavili a přivedli na jiné myšlenky. Moc času ale nemáte. Takže vám jednak nějaký ten tip poradím a bude-li se vám líbit něco z naší nabídky, cinkněte si k nám a my vám dekoraci necháme na některé prodejně.

Vyberte zboží a domluvte si jeho vydání na prodejnách

přečíst celý článek

Ladíme Velikonoce! Tentokrát balonky a vajíčka.

vejce modrá

 

Na každém kroku se dnes dočtete desítky rad, jakou techniku použít při barvení vajíček, nápady, jak vyzdobit byt, jak upravit velikonoční stůl. My vám ale dneska poradíme jednouchý trik, který z vašich velikonočních domovů udělá designovou galerii! A nebudete kvůli tomu muset vystrčit z domova nos! Prostě slaďte vaše velikonoční vajíčka s balonkovou výzdobou! Jak se to říká v jisté reklamě? Je to pohádkově snadné!

 

Slaďte barvu vajíček s balonkovou výzdobou!

přečíst celý článek

Baby Shower - party s překvapením!

Baby arrival

 

Čekáte miminko? Chlapeček nebo holčička? Opravdu chceme znát odpověď nebo přeci jen nechceme přijít o ten báječný pocit překvapení. Tip na originální party ještě před tím, než vám nastanou rodičovské povinnosti, jsme pro vás získali ze zahraničí. Jak tedy připravit krásný večer s partnerem, blízkou rodinou, ale i s přáteli, kteří vám drží palce, abyste zvládla svou nastávající maminkovskou roli? Tahle party má tajemství! 

 

Holka nebo kluk?

přečíst celý článek

Z frankfurtského veletrhu vezeme party trendy pro rok 2020!

1 Trendy 2020

 

 

 

Žádný světový veletrh nových dekorací nám neuteče. Tak třeba v poslední lednový víkend jsme se s dalšími skoro 44 tisíci návštěvníků vypravili obhlídnout jeden z největších mezinárodních veletrhů dekorací a květin Christmasworld ve Frankfurtu. A nevynechali jsme skoro žádný ze stánků málem 1100 vystavovatelů. Takže vy, kteří chcete být opravdu v obraze a mít všechny trendy v malíčku, čtěte dál.

Rok 2020 pěkně v kostce - barvy, materiály, povrchy

přečíst celý článek

Buďte originální (nejen) na Valentýna!

 

1 Valentyn_pozvanka

 

Čerstvě zamilovaným netřeba Valentýna připomínat. A ani ti ostatní mu takhle uprostřed února neutečou. Všech těch srdíček je všude kolem nás až až. My tentokrát nebudeme řešit, proč se Valentýn slaví a od kdy. Počítáme, že zvídaví si zagúglují. My vám přinášíme tipy na jednoduché valentýnské dekorace a pozornosti, u kterých vaše láska, je-li alespoň trochu romantická, stěží zamáčkne slzu!

 

Dekorace, které vaši polovičku dojmou!

přečíst celý článek

Vánoce ve světě

Vanoce ve svete

Ryba, bramborový salát, stromeček, slavnostně vyzdobený stůl a byt či dům a dárky. Tohle všechno k Vánocům jednoduše patří a my si je jinak představit neumíme (i když je mezi námi dost takových, kteří to tady 20. zapíchnou a jedou do tepla exotických končin, kde se o Vánoce nikdo nezajímá). Je ale jasné, že tradice se zem od země liší. Nemusíme chodit daleko. Například postava, která nosí dárky, má narozdíl od našeho poněkud abstraktího Ježíška mnohde ve světě zcela konkrétní vizuální podobu. Dárky nosí ty nejzvláštnější bytosti: skřítci, hodné čarodějnice nebo pohádkoví staříci. Tak se na ně pojďme podívat.

přečíst celý článek

JOKER VE STRAŠIDELNÉ MASCE VÁLCUJE KINA I PODZIMNÍ PARTY!

Joker versus Joker

 

Česká kina praskají ve švech pod náporem fanoušků komiksového hrdiny Jokera, kritici pějí chválu na extatický výkon Joaquina Phoenixe a možná i díky tomu se stal šílený klaun (pánbůzaplať jen jeho maska nebo kostým) hitem na podzimních karnevalech, průvodech, halloweenských a jiných party. Takže se jdeme podívat, co si u nás na tohle téma můžete pořídit a filmovým fandům přidáme i pár zajímavostí o filmu a charizmatickém představiteli hlavní role, o kterém podle mého skromného soudu na předávání Oscarů ještě uslyšíme!

 

S našimi maskami by hrůzostrašně vypadal i Marek Eben!

přečíst celý článek

MOJE PARTY JE ZNOVU NA FOR TOYS

Banner ForToys

 

Pojďte s námi pro(pře)žít Halloween! A jestli chcete být vážně trendy, vybarvěte se i na Halloweena do černo růžova. Cože?! Tenhle strašidelný svátek a růžová? Ano, to je přesně to, co letos frčí! A v našem stánku uvidíte, jak jsou takové dekorace hezké. A budeme toho mít pro vás mnohem víc! Budete si moci koupit halloweenské a vánoční dekorace se slevou 10%, budeme foukat balonky heliem, ukážeme vám nápady na balonkové dárky (třeba jak bezva vypadají balonky s dárkem uvnitř nebo jaké překvapení a radost udělá balonek v krabici). Můžete se na památku vyfotit s bláznivými dekoracemi v našem fotokoutku a hned pověsit na IG nebo FB originální halloweenské fotky. A když jsme u focení – co takhle pořídit si v našem stánku Instax foťáček, bez kterého se už nikdy nevypravíte na žádný mejdan, oslavu nebo koncert?! Takže na viděnou na FOR TOYS!

Letos hlavně halloweenské a vánoční novinky!

Halloween je tady i letos!

1 Halloween
 

Někteří Halloween ignorují (dokonce prý existuje fóbie z Halloweenu -  samhainophobia - podle keltského názvu tohohle svátku Samhain), ale jinak se u nás slušně zabydluje. Každý rok se za halloweenské dekorace a výzdobu utrácí víc a víc. V USA je Halloween dokonce po Vánocích druhý nejoblíbenější svátek (jen za 300 miliónů kilo halloweenských sladkostí se za velkou louží utratí přes 2 miliardy dolarů)! My si dneska jen zlehka zopákneme, co že to je ten Halloween a proč se v poslední říjnový den slaví, ale hlavně se mrkneme na aktuální trendy ve výzdobě. Je libo opravdu děsivé kulisy vaší oslavy nebo to má být spíš roztomile strašidelná party pro děti a jejich kamarády? Ale prosím, máme všechno, čtěte dál!   

 

Hurá, jdeme dlabat dýně!

přečíst celý článek

Manuál k báječné dětské party

1_party_pro_deti

 

Dětská party sice není svatba (tedy pokud nechcete na oslavu pozvat celou ulici a třídu i s kompletním učitelským sborem), ale i tak musíte vzít v potaz tolik drobností a detailů! Ty často vypadají nedůležitě, ale při samotné party bývají nepostradatelné! Naše aranžérky a koordinátorky vzaly do ruky tužku a papír a všechno podstatné vám pro lepší představu shrnuly. Protože představivost je svoboda, jak říká Meredithe Stuart-Smith, ředitel americké společnosti Meri Meri, která už 30 let vyrábí dekorace na oslavy pro nejmenší. A dětské duši vážně rozumí! Takže pojďte s námi plánovat!

 

aneb jak na nic nezapomenout

přečíst celý článek

Když české dekorace, tak s českými nápisy!

 

1_narozeniny_ceske_texty

 

Angličtina v Čechách zdomácněla, o tom žádná (a je to dobře!). Ale přeci jen, pořád jsme ještě v Česku, tak proč slavit Happy Birthday, když můžeme popřát hezký narozeniny, no ne? Takže jsme vyslyšeli ty desítky a desítky z vás, kteří jste si psali o české nápisy na dekoracích. A kdo jiný by nám měl takové dekorace vyrobit, když ne tuzemská firma. K podpoře českého podnikání jako třešničku na dortu přidáváme ještě recyklovatelnost všech výrobků! Krásné krabičkové a narozeninové sety s precizně propracovaným detailem máme nově pro svatby nebo pro rodinné oslavy. A chystáme i narozeninové girlandy s nápisy, kterým porozumí i vaše babička. No není to radost nakupovat! 

 

 

Vyrobeno ekologicky. A s láskou. A v Česku!

přečíst celý článek

Balonky, které vás očarují

Balonkove_bubliny

 

Balonky! To je to pravé téma pro firemního Náfuku. Jsem přesvědčený, že i ti, kdo nás až do téhle doby ignorovali, se do nás balonků prostě zamilují! Nemusíte být kouzelník nebo kouzelnice a přesto můžete s balonky snadno čarovat. Když dočtete do konce, prozradím vám několik kouzelnických grifů, které při balonkových dekoracích použijete. A nezapomenu samozřejmě na novinky. Balonkový svět je totiž pořád v pohybu! Co bylo včera novinka, po tom zítra pes neštěkne. Takže buďte v obraze!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Balonkové dekorace, která jen tak nikde neuvidíte

přečíst celý článek

Lovely Schwan - Příběh o zakleté labuti

 

1 Swan_lovely_party


Plánujete party pro vaši stále zasněnou princeznu a nevíte, co opravdu frčí? Tak to já zase vím.

Holčičí svět je plný záhad a převtělit se z labutě do krásné princezny - to je pohádkový zázrak! Mám pro vás pár trendových party tipů a novinek, které pomohou strefit se do vkusu malých dětí. Já, který už mám něco na dětských oslavách nalítáno a odpozorováno, ledacos  tuším. Poznam, co malé děti milují a pomůžu vám. To, že holčičí pohádkový svět je plný třpytivých drahokamů je zcela jasné. Holky, a to i ty malé, prostě milují zlato. A co ještě??? Nevíte? Nechci, aby to znělo nafoukaně, ale i malá princezna miluje kromě prince každého krásného balonka v okolí. Takže na balonky nezapomeňte!

 

Party, na kterou nezapomenete

přečíst celý článek

Pozvánka na tematickou oslavu? S námi si ostudu neuděláte

1 Tematicke_party
 

Řekl vám někdo v posledních dnech, tak jako mně, že vypadáte úžasně, originálně, zajímavě? Že jste prostě boží? Ne? Tak to okamžitě musíte napravit. Chcete být opravdu funny, bavit sebe i své přátele? Pozvánka na tematickou party nebo letní fesťák je skvělý nápad, jak se nenudit. Vezměte si na sebe jeden z našich nových kostýmů a nikdo z vás nespustí oči. Do našich kostýmů se zamilujete na první pohled. Můj favorit je kostým avokáda, to budete k nakousnutí. Ale chápu, že holky chtějí být na party spíš za krasavice než za ovoce s peckou. A kostýmem vaše proměna nemusí skončit, jděte dál! Co barva vlasů? Změňte ji! Barva očí? Změňte ji! Moodrooká blondýnka s pohledem plaché laně se s jednorázovými čočkami změní na uhrančivou ženu - vampa (nebo naopak). Čtěte dál a dozvíte se od nás pár dokonalých triků pro vaši novou image, ale i návody pro tematický večírek v různých stylech. 

 

Vykouknout z davu je občas potřeba.

přečíst celý článek

Nejvíc frčí letní tábory ve stylu Harryho Pottera, Madagaskaru a Avengers!

Harry_Potter

 

Jak se zdá, fenomén kouzelníka s bleskem na čele jen tak z dětských srdcí nezmizí. Minulý měsíc se na obrazovky chytrých telefonů dostala dlouho očekávaná hra s prvky rozšířené reality Harry Potter: Wizards Unite, kterou mají na svědomí vývojáři z Niantic (ano, ti, co vymysleli Pokémon Go). V kinech se pořádají filmové maratóny pro odvážné, kdy se promítá celá filmové série najednou. Vsadím se, že nenajdete jediný dětský karneval, kde byste na Harryho a jeho kouzelnou hůlku nenarazili a podle statistik ještě Potter vede v počtu tematických letních táborů. Takže nezapomeňte svá dítka na karnevaly, letní oslavy, narozeniny nebo tábory patřičně vybavit! Tady jsou naše tipy a taky pár zajímavostí o kouzelnickém učni z Bradavic.

 

To nás v MojeParty nezaskočilo! Podívejte se na naši nejnovější party sadu s Harrym Potterem!

přečíst celý článek

Konečně jdeme slavit ven !!! Plánujeme piknik party

1_piknik_party

 

Chvála všem, kteří se narodili do sluníčka. Těm já opravdu závidím. Už jste dostali pozvánku na narozeninovou garden party?  Oslavy u bazénu, když vás pálí léto do zad a vy se těšíme na ledový drink… Vnímáte ten pocit? To je prostě paráda. Samozřejmě i  my balóni lítáme venku nejraději. To jsme jak utrženi ze šňůry.  Letní party totiž nabízí mnoho skvělých možností, jak si to venku opravdu užít. Ať už si naplánujete lampionovou party na zahradě, barbeque se sousedy nebo si jen tak vyrazíte na pořádný piknik do přírody. Nebojte se, se mnou nezabloudíte ani v Praze. Znám pár romantických míst pro piknik. Jste zvědaví?

 

Báječná místa a tipy na piknik v Praze

přečíst celý článek

8. června slaví oceány! A my si uděláme Ocean party!

Oceán

 

Tenhle svátek vyhlásila OSN na návrh Kanady už v roce 1992 a má nám všem připomenout, jak jsou oceány důležitý pro celou planetu, její biosféru a klima.

Co takhle si v kanceláři, o víkendu doma na zahradě nebo na pikniku v parku na tohle vzpomenout a udělat si tematickou Ocean party? Naše tipy na bezva doplňky, jednorázové nádobí a dekorace pro mrňata i dospěláky najdete v článku. Máme celé trendy sady, sotva jsme je vybalili!

No a pro ty, kteří si rádi zapaří, ale úplně jedno jim není ani to, v jakém stavu dneska ty velký vody jsou, máme v článku pár zajímavostí, nad kterými stojí za to zamyslet se.

 

Jestlipak si ryby a chobotnice na Den oceánů připijí z plastových kelímků? Na dně je je jich dost! :-(

přečíst celý článek

Balonkové dekorace? MojeParty ví jak na to!

1 Balonkove_dekorace_vyzdoba

 

S balonky se dá kouzlit a my víme jak na to! V našem blogu jsme už několikrát psali o baloncích. Mít balonky na oslavě je velká zábava, ale i  úžasná podívaná. Nevěříte? Podívejte se na naše tipy balonkových dekorací, které si můžete objednat na svou oslavu. Tyhle velkoprostorové dekorace  nepřehlédne vážně nikdo, a to ani z velké dálky. Kde jsou balonky, tam se vžycky děje něco mimořádného. Tenhle výrazný radostný poutač je výborný tip na promo akce, dětské oslavy, narozeninové oslavy, večírky, ale i svatby. Podívejte se na naši balonkovou nabídku. A pro ty, kterým v hrudi bije ekologické srdce ještě dodávám, že náš latexový balonek je bioodpad (vyrábí se z kaučukovníku). 

Chcete mít lepší oslavu než váš soused? Obraťte se na MojeParty.cz

přečíst celý článek

Víte, že existuje Den sousedů? No fakt!

zahradni_oslava

 

I když jsme tady u nás velký fandové oslav všeho druhu a myslíme si, že vždycky se nějaký důvod k oslavě najde, tenhle svátek jsme si vážně nevymysleli! Den sousedů se slaví 30. května a existuje už od roku 1999. Prosadil si ho jakýsi Atanas Périfan (teda já ho osobně neznám) a má sloužit, jak jinak, k utužování vztahů se spolubydlícími a sousedy. U nás v Česku se svátek sousedů začal slavit od roku 2001. A my vám teď poradíme, jakými dekoracemi si u sousedů uděláte oko a koho si na takovou oslavu určitě nemáte zvát!

Je libo balonek nebo něco ostřejšího, sousede?

přečíst celý článek

Balonky jako pomocník při svatební hostině

1 Balonkove_dekorace

 

Zařídit svatební hostinu jistě není nikterak snadné. Nejtěžší jsou počáteční kroky, zvláště pokud sedíte nad prázdným papírem a nevíte jak začít. My se ale zaměříme spíše na poslední úpravy, které nejsou o nic méně důležité. Jistě chcete, aby bylo vše dokonalé až do posledního detailu. Některé poslední originální dekorace zvládnete i sami. Inspirujte se nápady, které  pomohou vyladit atmosféru a dokáží opravdu zapůsobit.  Máme i tipy jak  poslední organizační věci obstarat s elegancí, tak aby kromě toho, že budou zdobit, byly zároveň i velmi praktické. Budete potřebovat jenom spoustu balónků a šikovné ruce.

I balonky mohou být originální svatební dekorací

přečíst celý článek

Zima je pryč! Světovým dnem koktejlů už skoro začíná léto!

1 Koktail party

 

Zatím to venku moc nevypadá, ale léto je za dveřmi! A co je na létu fain? Jasně, že sluníčko, koupání, dovolená. A co ještě? Správně! Mojito, Piňa colada, Daiquiri, Sex on the beach, Manhattan…

Máme pro vás jednak tipy na pár báječných alko i nealkoholických koktejlů, poradíme vám, jak správnou koktejlovou party stylově vyzdobit a ještě se dozvíte, kde míchají a kolik by vás stál nejdražší koktejl světa. Tipnete si? Dva tisíce, deset tisíc nebo snad víc? Dočtete se dál!

 

Tipy na koktejly a dokonalé party dekorace

přečíst celý článek

Eiffelka slaví! Co se nechat inspirovat a roztočit to na „Paris party“?!

Party_Paris

 

6. května je Eiffelce 130 let. Holka v nejlepším věku. Tak si pojďme o téhle nenáviděné i zbožňované železné lady něco říct. A těm, kteří mají ke všemu francouzskému tak nějak blízko, ještě návdavkem přidáme tip na to, jak si připravit elegantní party ve stylu Paris, která bude moc slušet vaší zahradě, bytu nebo oblíbené restauraci.

Víte, že je Eiffelka vdaná?! Nezbláznili jsme se. My ne...

přečíst celý článek

Země je máma nás všech. Proto nás má ráda. A co my?

Bio_ekologicke_produkty

 

Jak že to onehdy řekl prezident Obama? Jsme první generací, která cítí změnu klimatu a poslední, která může něco udělat. Vypadá to, že jsme si to začali brát k srdci. Děti občas zajdou místo do školy na demonstrace za záchranu planety, víc přemýšlíme o tom, co jíme, do čeho se oblékáme, jak nakupujeme, cestujeme, bavíme se. Snad ještě není pozdě. Máme pro vás pár informací, které by vás neměly nechat v klidu, pár úplně jednoduchých rad, jak se do záchrany planety zapojit třeba hned zítra a přidáme několik tipů na naše produkty, se kterými budou vaše party a oslavy nejen bezvadný a nezapomenutelný, ale taky ohleduplný k planetě, která je naším domovem.     

   

Naše planeta je jediná, kterou (zatím) máme. Nikdy není pozdě začít se k ní chovat podle toho...

přečíst celý článek

Kde se vzalo pálení čarodějnic?

1 Čarodějnice tradice

 

Ještě se párkrát vyspíme a všechny nesympatický učitelky a sousedky, co šmírují, kdy a s kým se v noci vracíte domů, to budou mít spočítaný! Dost legrace, takhle jednoduchý to není! Pálení čarodějnic je, jak všichni víme, oblíbený lidový zvyk. Filipojakubská noc z 30. dubna na 1. května je časem, kdy prý nečisté síly ovládly svět víc než kdy jindy. Na ochranu před čarodějnicemi se na vyvýšených místech pálily ohně. Postupem doby se z tohohle zvyku stalo "pálení čarodějnic". 

přečíst celý článek

Připravte se na Velikonoce už teď!

Velikonoční dekorace

 

První jarní den je za námi, Velikonoce klepou pomlázkou na dveře a my máme konečně pořádný důvod k veselí – jaro je opravdu tady!

Podobně jako mnoho jiných křesťanských svátků, i Velikonoce už dávno nejsou jen svátek věřících a slaví je u nás téměř každý. V Česku jsou Velikonoce spojeny především s pomlázkou a koledami, kdy koledníci o Velikonoční pondělí vyšupávají ženy a dívky, ketré jsou zrovna doma a za odměnu dostávají čokoládové či tradiční malované vajíčko nebo štamprdličku...

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

přečíst celý článek

Svatební den krok po kroku

1 Svatba_krok_za_krokem

 

Už nevíte, co odpovídat babičce nebo rodičům na otázku "tak, kdy bude svatba, děti"? Pokud jste se rozhodli do toho konečně praštit, máte dvě možnosti jak na to. Jaké? Čtěte dál!  

přečíst celý článek

Rozlučka se svobodou

Je sladké být nevěstou

 

Rozlučte se se svobodou vaší "nejky"
Vaše kámoška se bude vdávat a chcete pro ni udělat něco speciálního? Naplánujte pro ni nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, nebo-li Hen Party. 

Cílem rozlučky je budit pozornost a to velkou … Je jedno jestli obrazíte všechny cukrárny ve městě a nakonec skončíte v nočním klubu nebo na travesti show. Loučit se svobodou se můžete s piknikovým košem na louce, vyjet si vypůjčeným kabrioletem s otevřenou střechou nebo si udělat relax víkend s wellness nebo se spoustou zamilovaných filmů a dívčích neřestí. Pozvat si můžete kadeřnici, vizážistku nebo šarmantního fotografa, který  udělá fotobook těch nejkrásnějších sexy fotek. Naplánovat kamarádce rozlučku není nic složitéto a my vám rádi prozradíme jak...

 

přečíst celý článek

Svatební trendy 2019

1_Svatebni_trendy

 

V MojeParty.cz má svatby pod palcem především Kristýna Nerudová. A tak jsme se za nastávající nevěsty poptali, jak to udělat, aby byla jejich letošní svatba přesně podle nejnovějších trendů. Takže, milé dámy, máte-li v plánu udělat ze svého přítele příští rok manžela, udělejte si čas na následující řádky. Tady jsou NEJNOVĚJŠÍ SVATEBNÍ TRENDY NA ROK 2019.

přečíst celý článek

Jak vytvořit efektní balonkovou girlandu?

1 Balonkova_girlanda_navod

 

Krok za krokem k dokonalé party. Vytvořete si balonkovou girlandu !
Dali jste si za cíl překvapit dokonalou výzdobou na dětské nebo narozeninové party? Nemusí to být zas tak složité. Vyzkoušejte pár novinek na našem e-shopu, které kopírují ty nejúžasnější světové trendy. Zakoupili jste si už někdy kopec balonků bez helia? Říkali jste si, co s nimi? Jak je nejlépe navázat, aby výsledek byl dokonalý?

Pokud zakoupíte naši novinku - balonkové girlandy, půjde vám to samo. Navíc girlandy jsou složeny opravdu z těch nejkrásnějších balonků od transparentních, konfetových, metalických i mramorových. Součástí balení je kromě balonků také vše co budete pro vyzvoření girlandy potřebovat - vázací pásek + pomocné lepicí štítky + obrázkový návod na obalu.

 

Novinky v e-shopu

přečíst celý článek

Nebojte se plesat jinak. Hurá do retro šatníku.


Plesova_etiketa

 

Plesalo se odjakživa! Pokud navštívíte skříně vašich babiček, určitě najdete něco pěkně retro, co se Vám na ples bude hodit. Ano, máte pravdu. Rádi se vracíme do minulosti a na plesech obzvlášť. Plesy mají často téma. Velký Gastby, 30.léta, "šedesátky", "osmdesátky", záleží do jakého období organizátor zacílí. My v party,průchody stoletím zvládneme. Naše kostýmy vás nasměrují do správného letopočtu. Připraveni jsme, ale i na klasiku, maturitní ples nebo "ulítlé" disko v neonových tónech. Na vás záleži, bez čeho se letos na plese rozhodně neobejdete. Pokud, ale nevíte, nevadí. Co si vzít na sebe, abyste byli in? Jaká je plesová etiketa? Do čeho obléct vaši ratolest, která se chystá na stále oblíbenější dětské plesy a bály? Plesové novinky z našeho e-shopu najdete v článku níže.

S našimi doplňky budete hvězda plesů i vy!

přečíst celý článek

Nejen slovy lidé mluví

 

Gesta_psychologie

 

Celý život nás provází komunikace s ostatními lidmi. Potýkáme se s ní od rána do večera a dá se říct, že pokud uděláme dobrý dojem na ostatní, máme napůl vyhráno. Ať už pořádáme party, jsme na ni pozváni nebo se jedná o běžný styk s ostatními, určitě chceme kladně zapůsobit. Neustále přemýšlíme, jaká slova zvolit, aby byly těma nejvhodnějšíma, a aby neurazila náš protějšek. Někdy se ale podivíme, když kýžený dojem není takový, jaký bychom si představovali, i když jsme nic nevhodného neřekli. Často je pravda taková, že neselhala řeč úst, ale řeč našeho těla.

Uvádíme tedy několik pravidel, které Vám mohou napomoci ovládat řeč Vašeho těla a tím se lépe zapsat u ostatních. Pokuste se udělat na ostatní právě takový dojem, jaký byste sami chtěli.

Chcete zapůsobit, hlídejte si gesta...

přečíst celý článek

Na veletrhu v Norimberku jsme omrkli trendy pro rok 2019

1 Party_veletrh

 

Norimberskému veletrhu hraček a zábavy Spielwarenmesse (více o něm níže) bylo letos 70. Ale není to žádný senior! Je to moderní a šmrncovní akce, kterou jsme za vás důkladně prošmejdili a přivezli jsme vám mraky novinek, co tenhle rok pofrčí! Fotky najdete v článku, ale když to shrneme: pokud jde o barvy, maximálně „in“ budete na letošních party s balonky a dekoracemi v pastelových barvách, v barvě rose gold nebo s odstínem zralých malin. Co se týká zvířat, vedou letos zase lamy, v těsném závěsu za nimi plameňáci, dinosauří a peloton největších zvířecích hitů uzavírají kočičky. No a z ostatních dekorací, které budou v roce 2019 ještě v kurzu, vybíráme ty s mořskou pannou, s vesmírnou tematikou nebo sedící nafukovací postavičky - třeba myšák Mickey nebo Spiderman. A dost se letos bude přemýšlet nad tím, z čeho jsou dekorace vyrobené a jak rychle z povrchu planety zmizí, až je nebudeme potřebovat. Takže si zapamatujte slova, která letos naštěstí dost často uslyšíte: BIO a EKO!

U nás najdete novinky každý týden!

přečíst celý článek

Co dokáže balon v balonku ?

Balon_v_balonku

 

Balonky, které jen tak někdo nemá! Balonky s chromovými a kovovými tóny jsou prostě hit!
Prozradíme vám, jak si poradit, když chcete, aby balonky byly opravdu výjimečně luxusní. Často stačí jeden balonek vložit do druhého, nafouknout, zavázat a nebudete se stačit divit, co vám pod rukama vzniklo!

Balonek, který kovově září ...

přečíst celý článek

SEMPERTEX - balonková kvalita, kterou byste měli chtít poznat!

Balonky_trendy_e-shop

 

KDYŽ NĚCO MUSÍTE MÍT !!!

Zmíníte-li před balonkovým dekoratérem slovo Sempertex, hned ví, že mluvíte o bombě! Samozřejmě se nebojí, že se mu chystáte nastražit výbušninu, ale zkrátka ví, co je pro dekoratéry naprostá "bomba". O balonkách ze Sempertexu jsme slýchávali, když jsme mapovali světový balonkový  trh. Kvalita, design, nadčasovost, tradice, jméno ... To všechno jsme si zapamatovali a věděli jsme, že je musíme mít. Konečně! I čeští fajnšmekři, kteří milují desing a vyznají se, vědí, že věta "balonky patří na pouť" platí pouze někdy... Přesvěčte se!

Nově pouze v MojeParty.cz

přečíst celý článek

Pastelové balonky budou vaše děti milovat

Party_pro_deti_stylova

 

Když se poprvé objevily na trhu pastelové odstíny balonků, nikdo netušil, jakou lavinu zájmu to spustí. Prckové se do „pastelek“ zbláznily. A my dospělí je máme rádi třeba proto, že na nás působí až nostalgicky, jako by v nás vyvolávaly vzpomínky na naše oblíbené dětské hračky nebo cukrovou vatu na pouti. Je jasné, že módní trend pastelových odstínů nezmizí ani letos, naopak. Takže doplňujeme oblíbenou barevnou škálu o nejnovější trendovky – barvy levandule, modrozelenou, růžovou, mátovou zelenou, bledě žlutou a další. Podívejte se, co je to vlastně pastelová barva a její nejčastější odstíny a přečtěte si třeba taky to, proč jsou podle psychologů právě tyhle barvy pro děti tak dobré.

Obklopte se barvami - vědecky prokázáno

přečíst celý článek

TEST: JSTE ZAMILOVANÍ?

1 Valentynsky_test

 

Láska, kam se podíváš, aneb Valentýn je za dveřmi!

Je dost lidí (hlavně chlapáků všeho věku), kteří si u debat nad Valentýnem jen světácky odfrknou a zabrblají něco o imperialistickým svátku a komerčních orgiích, na které JE tedy rozhodně nikdo nenachytá! A protože od takových pánů se jejich protějšky ničeho láskyplného na Valentýna (a co jindy?) nedočkají, mluví pak radši o tomhle svátku s podobným despektem i ony. Ale my víme své! Každá příležitost k tomu, říct někomu, že ho máme rádi, je dobrá!  Tady najdete valentýnskou nabídku od nás, a jestli máte chvilku, přečtěte si ještě, jak se pozná, že jste opravdu zamilovaní!

Zjistěte zda milujete nebo jen ztrácíte čas...

přečíst celý článek

Valentýnské tipy na zamilovanou oslavu

1 Valentynske_prekvapeni

 

Taky jste někdy zapomněli na Valentýna ? Možná jste pak nedostali teplou večeři, v lepším případě jste se celý večer dívali do "psích očí". Svatý Valentýn už zkrátka zdomácněl i u nás. Když se řekne 14. únor, je prostě oficiálně čas na lásku. Pro nás s fantazií je to výzva! Příležitost vyjádřit svou lásku opravdu originálně. Své city mohou dát najevo i ti, kteří tajně po někom touží. Proč ne! Možná se pak "ledy" prolomí... Ať už patříte do jakékoli skupiny, mohli by se vám hodit naše tipy, kterými můžete svou drahou polovičku potěšit. A nemusí to být zrovna květiny.

Jste zamilovaní?

přečíst celý článek

Jak darovat obří balonkové srdce

1 Srdce Valentyn

 

Nemyslíte si, že balonkové srdce by mohlo být tím nejlepším překvapením na Valentýna?
Tuhle opravdu působivou dekoraci vám rádi připraví naše dekoratérky. Ale ti šikovnější a ti, co mají chvilku času, to zvládnou sami! Stačí se podívat na náš návod, jak si takové srdce vytvořit.

 

DIY - Vyrobte si sami

přečíst celý článek

Jak připravit maturitní ples ?

1 Plesove_dekorace


Chystáte maturitní ples? Buďte originální!

Maturitní plesy jsou v plném proudu….a co si budeme povídat, je to to nejlepší, co Vás v posledním ročníku střední školy čeká. Váš maturitní ples Je chvíle, kdy se naposledy před maturitou pobavíte se spolužáky a slavnostně zakončíte léta dřiny a věčného učení na písemky. Maturitní ples nemusí být upjatý ani fádní. Maturitní plesy jsou totiž plesem nekonečně velké tolerance. A to i ze strany rodičů a profesů.

 

Tipy na originální plesovou výzdobu

přečíst celý článek

MojeParty.cz je "parťákem" Megaton Fashion Show

1 Megaton Fashion Show 2018

 

Rádi pomůžeme tam, kde to je podle nás potřeba. Takže se nemůžete divit, že jsme oficiálním partnerem 10. ročníku jediné české soutěže o nejlepší hudební design, která probíhá pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem. Projekt podporuje děti z vyloučených lokalit Brna, které dostanou veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného a dražby. Výsledky hlasování veřejnosti o nejlepší designérku nebo designera roku ve třech kategoriích – nejlepší booklet, plakát a merch se dozvíme 21. února v pražském Lucerna Music Baru. Kdo myslíte, že bude večer moderovat?  Mareš? Vedle! Bouček? Vedle! Eben? Úplně vedle! Oto Klempíř z kapely  J.A.R.! Kdo zná, ví, že raper a slovní eskamotér Klempa to určitě rozbalí!  K tanci a poslechu (jak se onehdá říkalo) zahrají čeští kluboví muzikanti jako Radka Škarohlída (Hentai Corporation), Ema Brabcová (Khoiba, Luno), Honza Křížek nebo Žofie Dařbujánová.

Zvídaví kliknou na https://www.facebook.com/megatonproduction/

MojeParty.cz pomáhá dětem...

Vánoce v natur stylu - návrat ke kořenům

1 Vanoce_nature

 

Jste romantik, pragmatik, intelektuál, bouřlivák, přepracovaný podnikatel, úředník nebo městský hipster? Ať tak, či tak, alespoň párkrát za život vás to dostihne. Ten pocit, že za starých dobrých časů bylo tak nějak líp. Že lidi měli k sobě blíž. Že děti si s vyřezávaným koníkem od dědečka vyhráli víc, než se všemi těmi bláznivými, blikajícími, hrajícími, chodícími plastovými hračkami. Že v lese nebo na chalupě máte ze života větší radost. A že kousek tohohle všeho by nebylo špatné vzít s sebou domů - do svého moderního bytu, bláznivého rychlého města a života.

Vánoce v natur stylu - návrat ke kořenům

přečíst celý článek

Když organza ladí se sváteční tabulí

1 Organza_na svatebni_tabuli

 

Hledáte inspiraci pro slavnostní stůl nebo potřebujete tip na svatební tabuli ?
Už jste slyšeli o organze? Lesklé, transparentní látce, kterou unese Váš napnutý rozpočet a ještě splní očekávání luxusního doplňku? Organza je oblíbená pro svůj jemný a elegantní vzhled. Vyrábí se v mnoha odstínech, ale i dekorech.  Organzové šerpy můžete vést středem tabule a doplnit květinami nebo dalšími drobnými dekoracemi. Organza se lehce tvaruje a řasí, čím získá Váš stůl na bohatosti. Při minimalistickém pojeti, stačí organzu vést rovně středem stolu. Organzu většinou dodáváme v návinu 9m v různých šířkách. Užší organzy můžete použít na úvazy, mašle a ozdobit s nimi židle nebo automobil.  V našem e-shopu zakoupíte jednobarevné organzy za standardně velmi příjemné akční ceny. V oblíbenosti jsou, ale i luxusnější organzové náviny s dekorem, které vám představíme v následujícíh ukázkách.

Pokud chcete vidět, jak se organzy z naší nabídky krásně vyjímají na svatebním stole, podívejte se na naše inspirační fotografie.

Tip pro slavnostní stolování

přečíst celý článek

Vánoční tabule, které si zamilujete

Vanocni trendy 2018


Už víte jaké budou vaše Vánoce? Vybalit krabici s loňskými ozdobami je trochu nuda, nemyslíte? Zvláště, když letošní trendy jsou plné fantazie a nových duhových odstínů. Pokud jsou na vás duhové odstíny moc, sáhněte po klasice. Vánoční červenou doplňuje svěží zelená. Naše dekorace v téhle tradiční kombinaci jsou ale veselé a hravé. 

Máte rádi noblesní zlatou? Zlatá ovšem nemusí být zlatá, ale rosegold. A co černá? Cože? Že Vánoce nejsou Dušičky? Tak to pozor! Černá vůbec nepůsobí o Vánocích nepřátelsky, ale nadmíru elegantně a harmonicky. Je všechno hezky sladit. Právem oblíbené jsou přírodní a nature prvky, takže se nebojte vrátit ke kořenům. Perníčky, sušené ovoce, dřevo, vše přeci k tradičním českým Vánocům patří. 

A od tradic zpět k akcentům moderní doby. I o Vánocích přemýšlejte nad tím, co si pak se všemi těmi dekoracemi počne naše palneta. Plasty nás přestávají lákat, je jich všude až až. Snad jen stromek bychom mohli tolerovat, abychom těm živým dali šanci růst. Papír, sklo, kov, dřevo. Tyhle materiály udávají trend a jsou naši favorité!

Jaké budou Vaše letošní Vánoce?

přečíst celý článek

Byli jsme na veletrhu hraček For Toys

Ohlédnutí za veletrhem For Toys

 

Tradičně jsme si nenechali ujít oblíbený veletrh hraček For Toys. Naši dětští kamarádi se mohli potkats naším mimem Alešem, vytvořit dopis Ježíškovi a seznámit se s našemi produkty a balonky.

www.fortoys.cz

MojeParty na For Toys 25.-28.10 2018

přečíst celý článek

Pojďme se hezky bát! Je tu halloween!

1 Halloween_dekorace

 

Huráá Halloween! Někoho to moc nebere, jiní, obzvláště ti, kteří nějakou dobu pobývali venku (jako za hranicemi myslím) už možná taky propadli kouzlu vydlabaných dýní, svíček a drsných fórků. Pro vás jsme připravili vážně slušnou nabídku nových halloweenských dekorací! A pro zvídavé přidáváme pár informací, co že to ten halloween je a proč se slaví a kde a jak.  

Bu, bu, bude Halloween

přečíst celý článek

Mojeparty.cz v Blesku Hobby radí, jak na letní party

Balonky_MojeParty.cz

                                                       

V nejnovějším čísle časopisu Blesk - Hobby se dozvíte, jak připravit pod vlastní taktovkou správnou letní party! A my (jmenovitě Renata Krňáková, hlavní postava Mojeparty) vám všem v závěru článku poradíme, jak na výběr balonků. Časopis je ode dneška na stáncích, tak hezké letní čtení! 

 

 

 

přečíst celý článek

Letní party trendy

Trendy_oslavy

 

LETNÍ PARTY TRENDY? PASTELOVÉ BARVY A ZVÍŘATA!!!

Jezdíme na veletrhy, ležíme v katalozích, neuteče nám nic z nabídky světových jedniček v oboru, radíme se s aranžéry - zkrátka sledujeme pro vás party dekorace, které teď ve světě frčí. A co je absolutní jednička letošního léta? Tlumené pastelové barvy a zvířata na různý způsob (nemyslíme kohouta na víně nebo kuře na paprice!). Takže, jestli nechystáte jen tak nějakou party, ale stylovou a moderní oslavu, tady jsou žhavé letní novinky.

 

přečíst celý článek

Papírové květy z hedvábného papíru

 

Kvetiny_papirove

 

Sladké bary se staly oblíbenou specialitou oslav a svatebních hostin.  Sladké pamlsky jsou tak důmyslně naaranžovány, že jsou často dekorativním prvkem celé svatební hostiny. Designově promyšlené cukrovinky nalákají určitě spoustu pozvaných hostů a mohou být náhradou za koláčky a výslužky, které např. svatbu tradičně provázejí. 

TIP PRO SVATEBNÍ VÝSLUŽKY:  Chcete, aby si hosté vybrali výslužku sami podle svých chutí. Jako dobrý tip může být i možnost pro hosty, vybrat si do předem připravené krabičky na výslužku to co se jim na sweet baru opravdu zamlouvá. Dobrou chuť !!

Inspirace do svatebního Sweet baru

přečíst celý článek

Bájný jednorožec - jeden z největších hitů letošní party sezóny

 

Jednorozec_unicorn_party

 

Proč právě jednorožec, říkáte si možná! Tak to nikdo pořádně neví! Třeba proto, že na rozdíl od některých zrůdiček, který se pánbůví proč staly módními ikonami, je jednorožec prostě krásný! O tom se můžete přesvědčit i v našem e-shopu. Nejen malé princezny se zblázní radostí na oslavě s bájným jednorožcem!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

přečíst celý článek

Jak MojeParty ke krtkovi přišla...

Krtkova_party

 

Nevím, jak to máte vy. Ale já vidím jako jednoho z největších sympaťáků z říše animovaných pohádek starého dobrého krtečka. No, promiň, krtku, ale narodil ses v roce 1957, tak to už vážně nejsi žádný mladík! A teď mi řekněte, které kreslené postavičce se stane, že ji milují celé generace. A další a další! A tak jsme se rozhodli přivézt krtka i vám, našim zákazníkům. Jestli chcete udělat dětem opravdu veselou a roztomilou party, mrkněte se, co všechno na našich stránkách najdete! Balonky, kelímky, brčka, ubrousky…
A na to všem krtka a jeho kamarády myšku, ježka, zajíce. Jenom pandu u nás nehledejte! 
Ahoj, váš balonek Náfuka

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krtek je náš kamarád...

přečíst celý článek

Dárkové koše s balonky

Originalni_baleni_darku

 

Přemýšlíte jak překvapit opravdu originálně ? Klasické dárkové koše jsou asi nuda. V klasickém supermarketu jich najdete spoustu, v mnoha variantách. Ale i když je výběr vcelku široký, a to především v období různých tradičních svátků, tak ne vždy najdete v regále ten pravý koš, který byste potřebovali. Napadlo Vás někdy, že si takový koš můžete sami zhotovit? Bude jako šitý na míru právě pro člověka, kterého byste rádi obdarovali a nestane se, že by v něm oslavenec našel dárky, které by v něm najít nechtěl. Výroba je snadná. Budete potřebovat klasický proutěný koš, dobré nápady, průsvitnou ozdobnou folii a stužku. Do koše umístíte dárky, dle své fantazie naaranžujete a zabalíte do folie, kterou stáhnete ozdobnou stužkou. Jednoduché a efektní.

To, co oslavenec najde v koši samozřejmě záleží na Vás. Ale přesto Vám nabízíme několik variant ozdobných košů, které Vaše rozhodování usnadní.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --
 

přečíst celý článek

Dýně na sto způsobů

Když se řekne Halloween každému se kromě strašidelného nočního řádění vybaví dýně. Samozřejmě si nejprve představíme vydlabanou dýni coby dekoraci. Ta v žádném případě nesmí chybět, protože dodává i žádanou atmosféru. Zvláště pokud ji náležitě osvětlíte. Ale dýni patří kromě dekoračního využití také právoplatné místo v kuchyni. V Čechách nejsou dýňové pokrmy zrovna na denním jídelníčku. Ale není to dáno tím, že bychom tuto zeleninu neznali. Spíše málokdo ví, jak ji správně využít v kuchyni. Halloween je tou pravou příležitostí dát dýni příležitost a vyzkoušet její podávání, a to nejen jako hlavní chod. Přejeme Vám hodně kulinářských úspěchů!

Halloweenské tvoření

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook