X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Nebojte se plesat jinak. Hurá do retro šatníku.

zpět na seznam

Nebojte se plesat jinak. Hurá do retro šatníku.


Plesova_etiketa

 

Plesalo se odjakživa! Pokud navštívíte skříně vašich babiček, určitě najdete něco pěkně retro, co se Vám na ples bude hodit. Ano, máte pravdu. Rádi se vracíme do minulosti a na plesech obzvlášť. Plesy mají často téma. Velký Gastby, 30.léta, "šedesátky", "osmdesátky", záleží do jakého období organizátor zacílí. My v party,průchody stoletím zvládneme. Naše kostýmy vás nasměrují do správného letopočtu. Připraveni jsme, ale i na klasiku, maturitní ples nebo "ulítlé" disko v neonových tónech. Na vás záleži, bez čeho se letos na plese rozhodně neobejdete. Pokud, ale nevíte, nevadí. Co si vzít na sebe, abyste byli in? Jaká je plesová etiketa? Do čeho obléct vaši ratolest, která se chystá na stále oblíbenější dětské plesy a bály? Plesové novinky z našeho e-shopu najdete v článku níže.

Tak nejprve začneme s tipy na doplňky z naší nabídky. Projděte si všechny ty masky, škrabošky, paruky, kostýmy. A nebudete-li si něčím jisti, volejte a ptejte se!

 

 

1 Plesove_retro_kostymy

                                                                          

Jestli jste typ, který vyrazí jednou do roka na hasičský ples do kulturáku u vás v Kojeticích a zatím si vystačil s garderobou od maturity, je čas zamyslet se nad sebou! Pro lvy salónů a královny parketů je pak následující výčet módních trendů pro tenhle rok naprostou nezbytností!  

 

Třpyt není totéž, co lesk! 

Lesklé materiály a satény nechte pro letošek ve skříni! Daleko víc se blýsknete s lehkou třpytkou v make upu, v účesu, na holém těle.

Výstřih je jistota

Pokud na to máte postavu a odvahu, platí, že čím hlouběji, tím lépe! Výstřih do véčka až k pasu je vážně velmi trendy. Doplňovat by ho ale měla velmi jednoduchá sukně.   

Krajky

Je to s podivem, ale krajky jsou v kurzu i letos. Většina žen v nich totiž vypadá opravdu žensky a křehce. Tak, Droběna z Popelky by v nich asi velkou parádu neudělala, ale jinak se jich nebojte! Hezky působí kombinace krajky s jiným materiálem, třeba krajková sukně s plátěným topem. A pokud si na krajku ve větší ploše netroufnete, stačí alespoň krajkové lemování.

Našité květy

Látkové květy, třeba právě krajkové, úplně promění jednoduché šaty. Obecně se letos nosí úprava šatů s 3D efekty.

Overal

Kalhoty už dávno neoblékají na plesy jen pánové! A nejde o žádnou feministickou úlitbu. V málokterém oblečení vynikne ženská krása tak, jako právě v kalhotách. Ale pozor! Kalhoty musí ženskost vyzdvihnout, ne potlačit. Takže u širokých kalhot z lehkého materiálu musíte použít široký pásek, který zvýrazní pas (zase jsme u krajky, například). S nízkými botami, třeba balerínami, byste tomu ovšem nasadili korunu. K overalu zásadně boty na co nejvyšším podpatku! Tedy na tak vysokém, abyste elegantně a bezpečně vydržela celonoční taneční rej!

 

Konverzace na plese

A jéje, zase ta etiketa. Na plese Vás může překvapit mnoho věcí. Nejčastěji konverzace s důležitými lidmi nebo s lidmi, které moc neznáte. Co dělat, aby řeč nestála. Nejen slovy mluví člověk, pohlídejte si i Vaše gesta.

 

Alpa

Není větší úlevy na bolavý nohy den poté. No, nesmějte se, ještě si na mě vzpomenete!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.2.2019