X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Mořská párty! Zkraťte dětem čas, než se dočkají prázdnin!

zpět na seznam

moře

Mořská párty! Zkraťte dětem čas, než se dočkají prázdnin!

Kolikrát se ještě vyspím, než pojedeme k moři? A kdy už si zabalím ty nové ploutve? A budou tam delfíni? Už vám jde z takových otázek vašich ratolestí hlava kolem a prázdniny jsou ještě daleko? Udělejte jim a jejim kamarádům nedělní odpolední MOŘSKOU PÁRTY! Alespoň je do plánované dovolené na chvíli zabavíte. A jestli se k moři nechystáte, ale přemýšlíte nad tématem narozenin, svátku nebo oslavou za dobré vysvědčení, je tahle - mořská výborný nápad!  

Není náhoda, že nové série mořských dekorací se každoročně objevují na veletrzích zábavy. I my jsme se ve světě inspirovali a máme hned několik sad dekorací. Pro holčičky třeba párty ve stylu Mořské pannyMořské víly,  Mermaid nebo Narwal pártypro kluky zase oslavu Námořnickou, Pirátskou (ta je i pro hravé dospěláky) nebo Mořský svět.

 

pirát

 

Nechcete-li mořskou párty pojmout jako čistě klučičí nebo holčičí zábavu, můžete vybírat v univerzálních pestrobarevných variantách dekorací. Neměly by samozřejmě chybět balónky s kotvičkami nebo motivy moře a mořských živočichůNezapomeňte na závěsné dekorace, třeba veselé medůzy nebo rybičky a rozhodně musíte mít  lampion s lachtanem! Možná raději s LED svíčkou!

 

piráti

 

Z talířků ve tvaru kraba bude malým pařidlům určitě chutnat i chleba s máslem a veselé krabí kelímky po oslavě rozhodně nebudou chtít zahodit. Budou dobré třeba na pastelky! I v občerstvení myslete na nějakou vodní tématiku - co třeba zápichy Podmořský svět nebo ty s narwalem? Případně dekorace na stůl - narwal nebo chobotnička.

Máte-li v plánu párty pro kluky, mohli byste oslavu ladit do pirátska! Kelímky s papouškem a lebkou, balónky s pirátskou lodí, závěsné pirátské dekorace s papouškem, talířky s kotvičkami. Podívejte se i do kategorie kostýmy, nějaký pirát se tam určitě najde! 

 

Piráti

 

Výborně bude vypadat klučičí pokoj ve stylu podmořského žraločího království. Bude to chtít pár balónků ve tvaru  hlavních hrdinů, tedy samostatné balónky ve tvaru žraloka nebo rovnou žraločí balónkovou sadu. A vedle toho spoustu modrých balónků. Ty hezky vyniknou před zdí s lesklým modrým závěsem z "mořských řas".  A co takhle čepičku s ostrými zuby

 

Piráti

 

Holčičky budou rozhodně chtít být vodní víly. A vy jim to můžete splnit. Například v kategorii Mermaid najdete krásné dekorace ve stylu podmořského světa, včetně jednorázového nádobí, čepiček, závěsných papírových koulí, světelného řetězubalónkových perel a mnoho dalšího. V tomto stylu máme také kostýmy, ze kterých se vašim rusalkám večer nebude chtít!

 

mermaid

 

Ať už bude vaše mořská párty pro kluky nebo pro holky, výborně na ní budou vypadat veselé pestré balónky ve tvaru mořských živočichů třeba z kategorie Mořský svět, které mohou volně levitovat po místnosti nebo je můžete na tyčce zapíchnout do květináčů. Co takhle mušle, rybička nebo set balónků, ze kterých si chobotničku musí děti  sestavit? K takové výzdobě byste měli sáhnout po kontrastních modrých ubrusech.

 

pirati

 

Všechny naše nápady jsou jen střípek toho, co najdete v nabídce. Tak šťastnou ruku při výběru dekorací a budete-li chtít poradit nebo s oslavou rovnou pomoct, dejte nám vědět

 

NáfukaTak ahóój! 

Váš Náfuka

 

 

 

29.4.2022