X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Co milujeme na Vánocích? Hezký a útulný domov

zpět na seznam

Vanoce

Co milujeme na Vánocích? Hezký a útulný domov

Také už vás napadlo co nejvíce milujete na Vánocích? Nejčastější odpověď bude - atmosféra, vánoční pohoda a romantická nostalgie. Pojďme pocitům krásného a klidného domova pomoci dekoracemi. Udělejte si opět svůj domov takový o jakém přes rok sníte - hřejivý, útulný a milý. Takový, kde se budete cítit dobře vy i vaše rodina. Ať už se chystáte pohostit širokou rodinu a přátele, nebo si dopřát útulné a klidné Vánoce, není lepší způsob, jak je oslavit, než si svůj domov krásně vánočně vyzdobit!

 

Jaké jsou letošní tipy na hezké Vánoce?
 

Vzhledem k tomu, že se lidé snaží ušetřit peníze a mít vše udržitelnější, můžeme zkusit zkombinovat své staré Vánoce s novými kousky a jít naproti novým trendů ekologičtěji a šetrněji.

Nadčasové a vždy krásné jsou bílé Vánoce. Bílé Vánoce jsou romantické a snivé. Ač se snažíme vnést do domova chladivé tóny a vytvořit sem tam iluzi sněhového poprašku, tak s teplými světelnými světýlky působí Vánoce hřejivě a teple. Stejně jako když od plápolajícího ohně v krbu, pozorujete létající vločky za oknem.

 

1 Dekorace_advent

 

Vchodové dveře jsou pozvánkou, která prozradí váš vánoční styl

 

Už vaše dveře by měly prozradit  jakému vánočnímu stylu letos fandíte. Pokud milujete eleganci a jednoduchost, ušetříte za drahé ozdoby. Udržitelná dekorace může být ta, kterou po Novém roce nevyhodítem, ale uschováte na příští sezónu. Doporučujeme jednoduchý věnec z větviček. I umělé rostliny dnes vypadají "jako živé" a nemusí to být pouze  chvojí jako vžitá tradice. Krásně vypadá např. obdoba ranunculusu. Každý rok můžete  pouze doladit styl vánočních ozdob a závěsnou dekoraci "vytunit" podle své fantazie.

 

1 Bile_vanoce_dekorace

 

V jednoduchosti je krása

není cíl přezdobit, ale vhodně zvolenou dekorací upřít pozornost na krásný detail. Čím více budeme mít věcí ve své blízkosti, tím méně je dokážete vnimat. Zvolte si prvky, materiál a barvu, kterou při výzdobě několikrát v interiéru zopakujete. Tím docílíte harmonie a výzdoba bude ladit jako celek.

Než začnete zdobit, dejte si všechny dekorace k sobě. Líbí se vám vedle sebe, ladí spolu barevně i stylem?

Pokud ano, vybrali jste správně

 

1 Svicky_bile_vanoce

 

Dodejte atmosféře světlo a vůni

Zapálené svíčka i teplé světlo dodá každé atmosféře nostalgii a klid. Působí velmi relaxačně a konejšivě. Prosvítit si interiér tlumeným světlem je tip na vánoční pohodu, kterou všichni potřebujeme. Stejně jako nevtíravé vůně.

Jak voní váš byt je to první co zaregistrujou vaši hosté. Vyvarujte se agresivním a těžkým vůním. Zde je to stejné jako s dekoracemi. Velké "příliš" může pokazit celkový výsledek. Všeho s mírou zde platí dvojnásob.

 

1 Dekorace_bila_vanocni

 

 

 

 

 

15.11.2023