X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Novinky na Halloween

zpět na seznam

Novinky na Halloween

 

1 Halloweenska_vyzdoba

 

Oblíbili jste si oslavu Halloweena? Víte, že tento svátek se v Čechách slaví stále častěji? V naší party nabídce máme spoustu halloweenských novinek, které jsme si s radosti vyzkoušeli. Inspirací, jak si užít Halloween, máme hned několik. Začneme třeba zdravou dýňovou polévkou. Ta nám bude nejvíc chutnat ve správných strašidelných kulisách. Naše dekoratérka Petra otestovala halloweenské novinky vážně důkladně. Inspirujte se a ničeho se nebojte! Naši halloweenskou nabídku najdete i tady, na https://www.mojeparty.cz/halloween-31-10/

 

Letošní Halloween je jiný. Nezdá se vám, že trochu víc bojujeme se strachem?

Halloween je svátek, u kterého se rádi tak trochu bojíme. Je pravda, že letos je strachu kolem nás až dost. Ale ten halloweenský si rádi dopřejeme! My jsme proti strachu imunní a proto začínáme naskladňovat všechna strašidla a hrůzné dekorace, kterých se musí zaleknout i strašák takového kalibru, jako je Covid 19. Co takhle strašidelná zahrada nebo tajemný dům! Pokud to jinak nepůjde, vystrašíme vetřelce halloweenskou rouškou. To si pište, že se bude bát. Budeme opatrní, ale žádní strašpytlové. Prostě nabereme všechny pozitivní síly, aby se začal bát koroňák nás a ne my jeho. Všechny útočné zbraně a strašáky, které podle nás s trochou nadsázky musejí proti Covidu 19 zabrat, najdete na našich sránkách v kategorii Halloween.

 

Jak se inspirovat a vytvořit prima zázemí pro halloweenský večer?

Pravidlo bezpečného Halloweena zní: můžete si ho báječně užít doma se svými dětmi a rodinou. Věřte, že si tenhle "jiný" večer užijete víc než televizní zprávy. Tam nás sice taky straší, ale tolik se u nich nepobavíte.

Halloweenský stůl si připravíte snadno. Populární jsou zejména rautové stoly, které se krásně nazdobí a každý si "uzobne" to, na co má chuť. Podmínkou je mít správné kulisy a uvařit pár halloweenských dobrot.

 

1 Halloween_2020

 

Nezapomeňte na detaily

Asi vás nepřekvapí, že typickou halloweenskou barvou je oranžová. Modré a růžové dýně v přírodě prostě nenajdete (i když Halloween v růžové není tak úplně od věci! My se zkrátka inovacím nebráníme). Dnes jsme se však rozhodli, držet se vžitých tradic. Oranžová a černá. Tohle je prostě Halloween, který je stále nejpopulárnější.

Pokud už jsme si vybrali pozadí stolu a závěsné dekorace (zkuste černý foliový závěs, girlandy, balonky), nezapomeňte na stůl samotný. Tam patří kelímky, talířky, hrúzné dekorace a doplňky

 

1 Halloweenska_tabule

 

Není na pořádné strašáky

Co dáváme při výzdobě na Halloween do popředí?

Samozřejmě ty největší ohavnosti. Zkuste, co vaše okolí vydrží! Halloween je přeci zábava. Nejhrůznější dekorace, od kterých raději odvrátíte oči, máme v naší speciální strašidelné kolekci. Uáááá!

 

1 Halloween_inspirace

 

Nemáte masku? Zmalujte se!

U nás si určitě vyberete správný halloweenský kostým nebo halloweenský doplněk. Máme jich... no prostě straaašně moc! 

Co ale dělat, když bojujete s časem nebo s penězi? Kostým si hravě uděláte sami. Určitě vám dost pomůžou barvy na obličej. Podle našeho halloweenském návodu si vystačíte se třemi odstíny, ale výsledek bude stát za to. Soupravu pro vytvoření halloweenské masky "Den mrtvých" najdete v naší nabídce

 

1 barvy_na_oblicej_halloween

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TIP:  Dekorace a doplňky pro halloweenský večer nakoupíte u nás 
           
Halloween dekorace Novinky Halloween Halloween dekorace Čelenka pavouk Halloween doplňky Barvy na obličej
Maska Vřískot Pavučina Nápis Halloween
FIREMNÍ HALLOWEEN Kostlivec Nápoje Halloween
BALONKY HALLOWEEN Balon dýně Upíří krev
23.9.2020