X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Jste naše jedničky

zpět na seznam

Jste naše jedničky

1 Prvni_narozeniny

 

Který oslavenec by si pamatoval své první narozeniny! Jasně, že to je hlavně NAŠE oslava. To ale neznamená, že si ji my - mámy, tátové, babičky, dědové, tety, kamarádky rodičů nebo sousedi pořádně neužijeme! Co třeba talířky, ubrousky, balonky nebo girlandy s barevnými puntíky? 

Jak připravíme  námořnickou party pro malinké pány kluky 
 

Podmořský svět pro chlapečky, je lákavé téma. Osloví určitě i maminku, která nutně potřebuje využít námořnický obleček pro malého kapitána. Vidina krásný zážitků a fotek z první narozeninové oslavy, ve vás určitě probudí kreativitu a chuť vytvořit tu nejúžasnější atmosféru, plnou krásných dekorací.Možná vás inspirujeme dortem pro Filípka, který upekla a nazdobila naše dekoratérka Iva. To, že při plánované oslavě využila i naše krásné námořnické dekorace, je samozřejmě jasné.

 

1 Oslava_prvni_narozeniny
 

Dekorace na námořnickou party pro kreativce. Nakoupili jste u nás a máte pocit, že oslava dopadla podle vašich představ ?

Každá narozeninová oslava našich nejmenších může být velkou výzvou pro ty nejšikovnější a nejzručněší maminky.

Zvládnete vytvořit  balonkovou dekoraci, tajmné chobotnice a  létající rybičky, jako naše dekoratérky? Pošlete nám

své výtvory z našich dekorací. Můžete se stát členy našeho party klubu a získat spoustu výhod.

 

1 Oslava_namornicka_balonky

 

Takhle slaví malé princezny

 

1 Oslava_prni_rok

 

Na první narozeniny si u nás vyberete ty nejsladší dekorace pro svou malou princeznu. Jaké dekorace se Vám líbí nejvíce? Máme pro Vás několik tipů z naší nabídky pro oslavu prvních narozenin.

 

1 Oslava_narozenin_prvni

Oslava s jednorožcem

 

Jaké barvy milují maminky a malé holčičky. Samozřejmě ty nejvíc třpytivé, duhové  a pastelové. Krásný tip na oslavu prvních narozenin je téma magického jenorožce.

 

1 Dekorace_unicorn

Pár narozeninových tipů na závěr

Je sladší ten maličký oslavenec nebo sada dekorací se želvičkou, svíčka s medvídkem nebo narozeninová sada První dort ?

Pro případ, že oslavenec neusne a bude si chtít party užít s dospěláky, mělo by se mu dostat důstojného usazení v čele stolu. Co třeba speciální set na dětskou židličku?

Na oslavu můžete lidi pozvat tak, že jim cinknete. Nebo budete profík a rozešlete pozvánky! Na oslavu pro holčičku nebo chlapečka...

Nezapomeňte na balonky! Modrozlaté nebo růžovozlaté bukety budou na fotkách vypadat krásně! A co třeba balonky s velkou jedničkou nebo s konfetami?

Snad u žádné jiné příležitosti nebudou foťáky a telefony v takové akci, jako na prvních narozeninách! A co takhle Instax foťák? Nebylo by hezké odvézt si společnou fotu rovnou z oslavy? 

 

 

 

26.5.2020