X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Mejdan pro tak trochu méně konzervativního potomka nebo kámoše

zpět na seznam

Mejdan pro tak trochu méně konzervativního potomka nebo kámoše

Mejdan pro tak trochu méně konzervativního potomka nebo kámoše

Možná plánujete narozky pro kamarády, kolegy nebo spolužáky a nejste tak úplně typ na balónky ve tvaru růžových srdíček a dekorace a la osmdesátkové disko. Nebo chcete udělat párty pro potomka, který má v pokojíčku černé tapety, poslouchá Marilyna Mansona, Cathedral In Flames a pro piercing ve rtech mu skoro nerozumíte? Tak jako tak, máme pro vás pár nápadů, které se budou hodit!   

Párty pro holky, co nejsou žádné princezny!

Ať už budete pořádat oslavu v klubu nebo doma na zahradě (dost možná ve sklepě), bez černých nebo černo-bílých dekorací to nebude ono. Na černých ubrusech bude hezká naše novinková sada jednorázových talířků a kelímků Happy Birthday b*tch. K tomu by se teoreticky mohlo hodit pár balónků ve stejné magenta barvě, ale pozor, ať to nemáte moc růžové! Když tak sáhnětě po nějakých černých rozetách nebo koulích, po balónové černo-zlaté girlandě, případně po černém balónkovém netopýrovi! Na obrázku níže vidíte, že i nevinné narozeninové svíčky z barevných písmen můžou nést poněkud jasný vzkaz, co si o tomhle slavném dni oslavenec myslí (můžete je použít i při oslavě narozenin vyššího věku, samozřejmě!). Spoustu dalších dekorací najdete v kategorii Narozeninová teens party F*cker&B*tch.

 

 

punk

 

Co na takovouhle párty na sebe?

Kdybyste si nebyli jistí, máme nějakou tu inspiraci, která bude možná zároveň hezký dárek. Šaty s lebkou, flitrové nebo bez nebo černý plášť - jo, to bude ono. Nezapomeňte na odpovídající make up, nehty a řasy! Všechno pěkně pohromadě najdete v sekci malování na obličej. A na další nápady se podívejte třeba do kategorie Gotic

 

 

punk

 

Divošky, pro které tady dneska plánujeme párty budou mít dost možná samy o sobě sofistikované barvy a střihy  účesů. Kdyby ne, nechcete jim k narozeninám pořídit paruku? A nějakou byste si měli vybrat i vy, abyste na oslavě vynikly! Možná přijdete na to, že jste byla blondýna jen z donucení módního diktátu. Že teprve v černé, červené nebo zelené se naplno projeví vaše osobnost! Další inspirace v sekci paruky

 

punk

 

Mejdan pro chlapíky - drsňáky

Nesmíme zapomenout, že i někteří kluci a pánové nejsou žádné padavky. Tedy, není jich mnoho, ale to je téma na jiný článek. Zkrátka tady je pár nápadů na párty až do rána pro kluky, co nejsou z másla, těm větším se v garáži blýská naleštěný Harley a v zadní kapse džín nosí placku s Danielsem (semozřejmě ne honey!)! Určitě na něm nesmí chybět jednorázové nádobí s odpovídajícím sloganem (viz obrázek níže). Z téhle všeříkající série máme talířky, kelímky i ubrousky! K tomu bychom přidali pár balónků ze stejné sady nebo (slaví-li se narozeniny) s výrazným sloganem Happy Birthday Bastard! Pití by se mohlo podávat z panáků s kamasutrou. A i tady vás určitě inspiruje kategorie Narozeninová teens party F*cker&B*tch .

 

 

punk

 

UNISEX párty

Pokud hledáte spíše univerzální dekorace na divočejší párty, sáhněte po balóncích Have a Wild Birtthday, které vidíte na obrázku níže. K tomu už můžete kombinovat například doplňky v černo-zlaté. Talířky music, balónky Happy birthday, černé lampiony, ježaté černé rozety nebo černé balónkové číslovky. Možná by mohl být oslavenec rockový nebo punkový muzikant a to je příležitost pro černé konfety ve tvaru not, notové ubrousky, šerpu na stůl nebo balónkovou notu. Ostatní v rubrice Music. A také můžete zabrousit do rubriky Párty v černo-bíléVIP Hollywood nebo Gotic. No a pro nápady na dárky pro kluky si dojděte sem. Má-li to být oslava ve velkém stylu, nebojte se kostýmů. Tuhle sekci najdete tady. Co třeba kostým rockové star?

 

 

punk

 

Tak se do toho pořádně opřete a ne, že skončíte před ránem!

Náfuka světák zlatý klobouk mrkajícíVáš světák Náfuka!

 

 

 

9.5.2022