X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Vánoční tabule, které si zamilujete

zpět na seznam

Vánoční tabule, které si zamilujete

Vanocni trendy 2018


Už víte jaké budou vaše Vánoce? Vybalit krabici s loňskými ozdobami je trochu nuda, nemyslíte? Zvláště, když letošní trendy jsou plné fantazie a nových duhových odstínů. Pokud jsou na vás duhové odstíny moc, sáhněte po klasice. Vánoční červenou doplňuje svěží zelená. Naše dekorace v téhle tradiční kombinaci jsou ale veselé a hravé. 

Máte rádi noblesní zlatou? Zlatá ovšem nemusí být zlatá, ale rosegold. A co černá? Cože? Že Vánoce nejsou Dušičky? Tak to pozor! Černá vůbec nepůsobí o Vánocích nepřátelsky, ale nadmíru elegantně a harmonicky. Je všechno hezky sladit. Právem oblíbené jsou přírodní a nature prvky, takže se nebojte vrátit ke kořenům. Perníčky, sušené ovoce, dřevo, vše přeci k tradičním českým Vánocům patří. 

A od tradic zpět k akcentům moderní doby. I o Vánocích přemýšlejte nad tím, co si pak se všemi těmi dekoracemi počne naše palneta. Plasty nás přestávají lákat, je jich všude až až. Snad jen stromek bychom mohli tolerovat, abychom těm živým dali šanci růst. Papír, sklo, kov, dřevo. Tyhle materiály udávají trend a jsou naši favorité!

NAŠE TIPY :

Produkty na vánoční tabuli si můžete zakoupit v našem party - shop

Vánoce nemusí být každý rok stejné. Nabídka na trhu nás dost možná zláká ke změně. Nebojme se experimentovat. S barvami, materiály, tvary. Každopádně - o tom jaké budete mít Vánoce si rozhodnete vy. Nejdůležitější je zasednout u svátečního stolu se všemi těmi, které bytostně kolem sebe potřebujeme.

Pokud byste však přeci jen zatoužili po malé vánoční obměně a chtěli svůj byt obléci do netradičních  materiálů a módních barev, nabízíme vám několik inspirací a letošních novinek.

ZLATÁ  ROSEGOLD

Tahle měďěná "sympaťanda" má trochu narůžovělý nádech a osloví určitě každého, kdo se nechal letošní rok nalákat jejím opravdu nakažlivým kouzlem. I v našem e-shopu najdete pár novinek v barvě rosegold

 

Vanoce_rose_gold

 

VÁNOČNÍ TABULE STŘÍBRNÁ, BÍLÁ A KŘIŠTÁLOVÁ

Barevně minimalistická, krystalicky průzračná, třpytivá a lesklá. Navozuje pocit čistoty,

lehkosti a luxusu. Kombinaci čistě bílé a stříbrné, doporučujeme kombinovat s odstínem tmavě modré. Použijete-li modrou šerpu se stříbrnými hvězdičkami  a ubrousky ze stejné designové řady, bude vaše sváteční tabule působit opravu luxusně. Ozdoby doporučujeme skleněné, třpytivé, průzračné, bílé nebo stříbrné. Volte motiv hvězdiček, skleněné retro ozdoby nebo svícny. Květinové dekorace ve stříbných nebo průhledných vázách ve stylu "soft snow" – bílý sníh jsou opravdovou tečkou k dokonalosti (např. bílé růže, čemeřice, hvězdník - aranžmá v umělém krystalickém sněhu).

Vanoce_silver

 

VÁNOČNÍ ČERNÁ ELEGANCE NATURE

Už v minulém roce se na vánoční tabuli objevil nový módní trend - kombinace bílé a černé. Narazit jste tak mohli na bílé a černé stromečky, v kurzu jsou stromky instalované "vzhůru nohama". Až nečekaně elegantně vypadají černobílé vánoční stoly. Vzory a zdobenost některých prvků kontrastují s minimalismem a strohostí použitých barev. Jako doplňky můžeme použít kovové matné ozdoby, dekorace z neopracovaného dřeva, moderní zavěšené ozdoby ve tvaru černobílého srdce, černé řetízky ze svítících žároviček, skleněné nebo stříbrné svícny s lehkou patinou. Zakládací klubové talíře lze zvolit bílé, černé nebo stříbrné, ale i dřevěné, porcelán čistě bílý tvarově jednoduchý, ale i s moderními geometrickými vzory - vždy záleží na ostatních dekorací, které by měly být stylově a barevně propojené. Bíločerná kombinace není jediná možná, hezky vypadá černá s šedými a bílými odstíny s nature doplňky.

Vanoce_Black

 

VÁNOČNÍ TREND KOMBINACE ČERNÉ, ZLATÉ A SŤŘÍBRNÉ

Velmi dekorativní tabule na černém základě nebo s šerpou se zlatými nebo stříbrnými odlesky. Rafinovaný a působivý styl pro moderní odvážlivce. Lesklými odlesky zlaté nebo stříbrné vytvoříte pocit exkluzivní elegance. Hodí se zašlé zlaté dekorace, ale i jemný stříbrný třpyt. Pokud zvolíte moderní papírové ozdoby s geometrickými vzory, tabule bude působit moderně a kreativně. Třpytivé odlesky kovu a skleněných ozdob dodávají tabuli půvab luxusu. 

 

Moderni_Vanoce


VÁNOČNÍ TVOŘIVÁ KLASIKA V TRADIČNÍ I NETRADIČNÍ BAREVNOSTI

 

Kreativni_vanoce

 

Jste crazy, veselí a hraví a přitom milujete Vánoce ve starém dobrém klasickém střihu? Rozmanité, často i roztomilé dekorace plné vánočních motivů a scenérií dobře ladí s klasickými barvami, odstínem červené, zelené, ale i trendovými pastely. Tyhle Vánoce milují především děti, nakonec se ale zabaví a do tvořivé romantiky zamilují i dospělí.

 

Funny_Vanoce

VÁNOČNÍ ZLATÁ NOBLESA

Tradiční oblíbené stolování se zlatavými nebo stříbřitými efekty. Základní bílý ubrus, středová šerpa z luxusní netkané textilie se zlatým dekorem. Aranžmá se svícny ve smetanové a zlaté. Hra s třpytivými zlatavými a stříbrnými efekty.Tato variace poskytuje nesčetné množství kombinací: pokud vše zkombinujeme s olivovou nebo tmavou zelení výsledek bude krásně čistý, jemný a něžný.

Vanoce_trendy

ZASNĚŽENÁ ROMANTIKA A HARMONICKÉ NATURE VÁNOCE

Nechcete se vzdát "ladovské" vánoční atmosféry? Od zasněžené vánoční tabule se světýlky a přírodními dekoracemi se vám nebude chtít odejít. Tady se zasnít nebo zamilovat, je opravdu snadné.

 

Zimni_harmonie

    

 

1.11.2018

Související odkazy: