X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Holka nebo kluk? Baby Shower - párty s překvapením!

zpět na seznam

baby shower

Holka nebo kluk? Baby Shower - párty s překvapením!

Čekáte miminko? Chlapeček nebo holčička? Opravdu chceme znát odpověď nebo přeci jen nechceme přijít o ten báječný pocit překvapení. Pokud se vám líbí první varianta a o svou radost se chcete podělit, máme pro vás tip na originální baby party ještě před tím, než vám nastanou rodičovské povinnosti! Jak tedy připravit krásný večer s partnerem, blízkou rodinou, ale i s přáteli, kteří vám drží palce, abyste zvládla svou nastávající maminkovskou roli? Tahle party má tajemství! 

 

 

Miminko na cestě a překvapení s dortem !!!

Kdo ví, kdy se po narození miminka na nějakou párty dostanete, tak ať to stojí za to! Baby Shower plánujte na termín, kdy už bude pohlaví mrňouska opravdu jasné. Pokud jste takový maximalista, že se i vy chcete dozvědět to sladké tajemství až s ostatními, žádný problém! Poproste vašeho lékaře, ať vám tuto novinku neříká, ale zprávu vloží do obálky.

Obálku samozřejmě neotvírejte, ale vypravte se do vaší oblíbené cukrárny, kde dobře pečou. Objednejte si dort na plánovanou oslavu a poproste pekaře o malou laskavost. Váš dort by měl být na povrchu barevně neutrální s dětským motivem. A teď pozor !!! Náplň by měla být v barvě růžové a nebo v modré !!! Pochopili jste? Tajemství, které obálka skrývá bude instrukcí pro pekaře oslavy.

 

Boy_or_girl

 

Jak nejlépe sdělit největší rodinné tajemství svým blízkým?

Co ale, pokud jste vy tím poslem dobrých zpráv? Jak nejlépe sdělit své rodině tajemství, které vy už víte?
V naší párty nabídce máme několik kouzelných věcí, které v pravou chvíli všechno sdělí za vás. Co třeba vystřelovací konfety, které na pozvané hosty snesou modrý nebo růžový déšť papírových konfetek? 

 

1_konfety_baby_shower

 

A co takhle obří balón s nápisem Boy or girl? Stačí jen propíchnout špendlíčkem. Balón v sobě ukrývá konfetky opět v modré nebo růžové barvě. Ve videu pod článkem se můžete podívat, jak takový balónek nafouknout a jak to vypadá, když vám zodpoví to velké takemství!

 

" It is girl - It is boy"

Pokud si chcete užít oslavu až s miminkem, dá se to docela dobře pochopit. Máte za sebou stres předporodních příprav a všechno dobře dopadlo. Vaše holčička nebo chlapeček "vrní" v kočárku a vy se chcete pochlubit všem blízkým a pozvat je na rodinnou oslavu. Tady si můžete pohrát s pastelovou barvičkou v odstínu modré nebo růžové. Krásné kulisy na baby párty, najdete opět v našem e-shopu. Stačí jen vědět - " je to holčička" nebo "je to chlapeček"

 

1 Baby shower

 

 

23.3.2023