X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Koktejly

zpět na seznam

Koktejly

Pořádáte party. Samozřejmě chcete, aby právě ta Vaše byla jednou z nejlepších, kterou hosté prožijí. Jak to ale zařídit… První, co je nutné zajistit je zajisté jídlo a pití, především pití. Výběr v supermarketech je sice rozmanitý, ale Vy chcete přátelům nabídnout něco exklusivního. Zkuste jim namíchat koktejly, tak jako to dělají v pravém baru. Koktejly jsou v současné době velice moderní záležitostí, a proto jimi určitě nic nezkazíte. A navíc! Je zde obrovské množství variant a můžete vyhovět i abstinentům.

Faktem je, že rozličné drinky začaly zřejmě vznikat v 19. století, kdy lidé začali do whiskey přidávat přísady cukr nebo rozličné šťávy. Cílem tohoto počínání bylo přebít chuť alkoholu. Stále narůstající počet různých druhů alkoholických nápojů vedl k explozi receptů na koktejly. Poslední dobou vzniká koktejlová kultura, která se u nás prosazuje a začíná přebíjet kulturu pivní. Koktejly jsou stále oblíbenější a stávají se běžným pitím na oslavách. V klubech tomu přispívají tzv. Happy Hours, které se staly zvyklostí a během nichž jsou drinky nabízené za poloviční cenu. Koktejly jsou založené jak na alkoholické, tak na nealkoholické bázi. A navíc druhů je stále víc, protože dobří barmani neustále vymýšlí nové a nové…


 Je tu léto, a právě proto přichází ten pravý čas na koktejlové party. Můžete je prožít v klubech, ale také doma. Namíchat drink nemusí být pouze výsadou barmanů. Pokud se ale sami neodvážíte, nebo přeci jenom dáte přednost profesionálům, můžete si zajistit firmu, která Vám koktejly namíchá a navíc zajistí show.

19.6.2009

Související odkazy: