X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Poslední šance pořídit Mikulášovi a jeho partě něco na sebe!

zpět na seznam

Mikuláš kostýmy

Poslední šance pořídit Mikulášovi a jeho partě něco na sebe!

Moji milí,

A Náfuka čert netopýrjak tak listujeme kalendářem, nemají už tihle Mikulášové, andělé a čerti zrovna času nazbyt. Tak rychle pořídit ještě nějaký ten kostým, doplněk a pytel na nadílku! A pozor na obutí, tatínkové, ať pak nemusíte svým malým slečnám a chlapečkům vysvětlovat, proč měl Mikuláš stejné boty jako vy!

Na rychlý kostým samozřejmě stačí i nějaké to "andělské" prostěradlo, čertovský kožíšek po dědovi, paruka po babičce a švihadlo místo ocasu. Ale nezapomeňte, že dnešní děti, odkojené výpravnými pohádkami a realistickými  počítačovými hrami, by se nad takhle vyparáděným procesím spíš zasmály než vyděsily! Takže

Mikuláš, do kostymérny!

 

Mikuláš kostýmy

 

Uznejte, že za takovýhle mikulášský kostým by se nemusel stydět ani Jude Law v Mladém papeži! Pokud chcete letos Mikuláše vyřešit svépomocí (čert ví, jak to zase bude s omezováním sociálních kontaktů), doporučujeme kromě změněného hlasu nasadit paruku a čepici hodně do očí a vousy posadit hnedle pod nos!

 

Mikuláš kostýmy

 

V nabídce máme i originální kousky! Třeba kostým pro mikulášovu pomocnici! To aby se anděl neulítal! A pro obzvláště nápaditého Mikuláše jsme ještě připravili nafukovací oblek nebo kostým Mikuláše přijíždějícího na sobovi!  

 

Mikuláš kostýmy

 

Andělé všehomíra

Postava anděla je při nadílce kromobyčejně důležitá! Mikuláš musí být jasná autorita. O roli čertů není pochyb, no a anděl je tady prostě proto, aby utřel slzičku, když malému zpěváčkovi vypadne druhá sloka písničky. Andělé jsou prostě krásné bytosti. Takže nezapomeňte na odpovídající parukusněhobílá křídla, nezbytnou svatozář nebo kompletní kostým, ve kterém bude anděl vypadat vážně jako bytost z jiného světa! Hezký detail je lehký zlatý make up - použijte ho spíše jen jako decentní poprašek. 

 

Mikuláš kostýmy

 

Čertovský doprovod

Je zajímavé, že na čerty máme snad nejvíce kostýmů, paruk, masek a doplňků. Asi je to tím, že máme pro zástupce pekel nějakou slabost. Jako pro filové záporňáky! Určitě si rozmyslete, za kým s Mikulášem a andělem vyrazíte. Jestli se chystáte spíš k menším dětem, nepřežeňte to s ďábelským oblekem. Ať po vaší návštěvě děti ještě týden nespí u rozsvícené lampičky! 

 

Mikuláš kostýmy 

U odrostlejších dítek se fantazii a děsu meze nekladou. Dnešní děti jsou otrlé, to se nebojte! Učitelé by mohli vyprávět! Jestli je chcete překvapit, zkuste kostým elegantního ďábla (na obrázku výše napravo). V každém případě to bude chtít kromě dokonalé masky  nebo celého kostýmu i vychytaný červený nebo černý make up.

 

Mikuláš kostýmy

 

Hodně pomůže černá paruka ve stylu "když bylo Jacksonovi 9 a ještě byl v pořádku". No a nezapomeňte na rekvizity! Vidle nebo trojzubec a samozřejmě kotlík na zlobivé dušičky! Máme i set knírů s obočím a bradkou. Ten  ještě užijete na silvestrovské kostýmové párty, kam půjdete za d´Artagnana!  

 

Mikuláš kostýmy

 

Tak hezkého Mikuldu a buďte na ty mrňata hodní!

A kdyby vám vypadl anděl, obraťte se na mě. Létat umím a jsem hodný a krásný, samozřejmě.

A Náfuka svatozářVáš skromný andílek Náfuka 

5.11.2023