X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Představujeme náš tým

zpět na seznam

Představujeme náš tým

 

Koordinace_svatebni

 

Dnes: Patricia Janečková - svatební koordinátorka

Tolik šikovných lidí v jedné firmě jen tak nenajdete! Řekli jsme si, že by byla škoda, aby se jednotliví profesionálové a "mistři svých oborů" schovali za značku MojeParty. Postupně Vám proto náš tým představíme, abyste věděli, že u nás jste opravdu v dobrých rukou!

 

 

V životě se má zkusit všechno ...

V životě se má zkusit všechno, řekla si možná před lety vystudovaná zdravotní sestra, amatérská tenistka či střelkyně z luku Patricia a s vervou sobě vlastní se úspěšně vrhla třeba na dráhu televizní produkční, eventové managerky, svatební koordinátorky a naposledy spisovatelky. A zítra to bude… Bůhví co! Ale ať bude Patricia dělat cokoli, vždycky bude určitě pracovat s  nasazením, profesionalitou, láskou k lidem, nekonečnou empatií a také s humorem. Právě s humorem se postavila na stranu těch, kteří bojují s nějakým kilem a tukovým prstencem navíc a po Svatebním deníku a knize Jak se dělá svatba, napsala také svou nejnovější knihu Deník věčné dietářky. Tady je „ochutnávka“:

„… Kamarádka zkoušela RAW stravu, ale velmi brzy zjistila, že suroviny jsou v zásadě dost kalorické a na přípravu jídel prý vyplácala většinu dovolené…“.

„… Po celý den chroupu povolené jídlo. Vlastně nejraději bych to jídlem ani nenazývala. Do práce si nosím tašky s ledovým salátem a okurkou, takže to vypadá, že v práci chovám morče…“.  

 

Patricia a její svatební role

V našem týmu má Patricia kromě legrace a dobré nálady na starost eventy a především svatby. A že jsou „naše“ nevěsty a ženichové v dobrých rukou, o tom žádná!

Patricia se svatbám věnuje více než 15 let. připravovala obřady a hostiny pro 20 i 200 svatebčanů. Zařizovala svatby na hradech, zámcích, na horách i u moře. Pomáhala "pod čepec" Čechům, Angličanům, Němcům, Italům ... no prostě svatebních obřadů bylo téměř 300 a mezinárodních téměř stovka.

 

Právě tyto zkušenosti, neskutečná osobní vnímavost a výjimečné reference, bylo důvodem proč jsme Patricii oslovili, aby našim nevěstám pomáhala zorganizovat jejich svatebních den. To, že jsme udělali správně, svědčí i bezpočet kladných ohlasů našich svatebních párů. Patricie má velký dar, zvládnou vše s klidem, přehledem  a do nejmenšího detailu. Nepřehlédnut žádnou maličkost a vyřešit každou nenedálou situaci, tohle zcela jistě ocení každý, kdo touží po tom, aby jejich svatebních den proběhl bez svatebních zmatků.

 

Jediný problém proto může být plný kalendář naší svatební koordinátorky. I z tohoto důvodu doporučujeme, zarezervovat si její služby včas na info@mojeparty.cz .

 

 

Text: Daniela Pavlíková, MojeParty.cz

 

 

29.9.2017