X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Party s veselými Trolls

zpět na seznam

Party s veselými Trolls

Jste fanoušek Trolllů? Animovaný film od studia DreamWorks a tvůrců Shreka dobývá převážně dětská srdce. Je to pochopitelné, neboť svět Trollů je úžasně barevný, veselý a optimistický. Vždy veselým a šťastným Trollům dělají na světě jedinou starost nabručení a zlí Bergeni. A když jednoho dne unesou do zajetí většinu obyvatel barevného Trollíkova, musí se spojit i do té doby dva neslučitelní nekamarádi Poppy a Větvík, aby své trollí přátele osvobodili.

Party s veselými Trolls nebude určitě nuda

Pokud se Vám noví filmoví trollí hrdinové zalíbí, pozvěte je i na svou dětskou party. Milujete barevný svět, hudbu a tanec ? Pak jsou pro Vás skřítci Trollové tou skvělou volbou pro Vaši dětskou narozeninovou oslavu. Věčně šťastná trollí princezna Poppy a trochu bručounsky naladěný Větvík  jsou přesně kamarádi pro Vás. Obklopte se jimi i při své party a uvidíte, že Váš trollí mejdan bude prostě nejlepší …

 

Naše trollí party nabídka září barvami

Novinky se skřítky Trolls dorazily i do našeho party obchodu. U nás najdete vše, co na party plnou úsměvů potřebujete, Dekorace pro stolování, balonky, barvičky i kostýmové doplňky kterými se můžete doslova vyřádit. Trolls totiž barvami nešetří.

 

Party s Trolls

6.9.2017