X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Jednorázové stolování

zpět na seznam

Jednorázové stolování

Každý z nás byl někdy postaven před problém zorganizovat a zajistit velkou rodinou oslavu pro více osob. Vytvořit však efektní stolování však nebývá ta nejlacinější záležitost. Málokdo je vybaven pro stolování jak hotelová restaurace. Mozná pro Vás bude zajímavá informace, že existuje řešení. Nabídka jednorázových produktů pro větší oslavy a zahradní garden party nemusí obsahovat jen nevzhledná papírové tácky, kelímky a nekvalitní papírové ubrusy. Existují již zahraniční výrobci, kteří nabídku pro jednorázové stolování "vyšperkovali" opravdu kvalitními a designově zajímavými produkty.

 

Potřebujete kvalitní vybavení a produkty pro plánovanou zahradní slavnost ?

Inspirujte se našimi tipy pro jenorázové stolování :

 

Banketové ubrusy v rolích Dunicel

I v naší party prodejně najdete kvalitu a dokonalý design. Nemusíte kupovat mnoho textilních ubrusů, protože nejste spokojení s kvalitou těch papírových. Dunicelové  jednorázové ubrusy pro slavnostní tabule v rolích v různých barevných odstínech i s dekorem splňují i ty nejnáročnější kritéria pro stolování.. Jsou mnohem kvalitnější než ostatní papírové ubrusy na trhu. Jejich výhodou je, že vzhledově a naomak působí jako ubrus plátěný.  Nabízíme  základní ubrusy Dunicel i Dunisilk (impregnované a odolné proti polití).

Jaké jsou výhody jednorázových ubrusů Dunilin ?

Odpadnou Vám starosti s nestejnou délkou ubrusů, nestejnoměrným odstínem, vytahanými rohy a sežehlenými záhyby. Při používání ubrusu v rolích si zvolíte  délku dle potřeby. Na dlouhé slavnostní tabuli nebudou nastavované sklady a efekt slavnostního stolování se nám mnohonásobně zvýší. Role nabízíme v našem party shopu pro malé i větší akce . Nakoupíte je v desetimetrových i dvacetipětimetrových rolích v šířce 125 cm. Ubrusy  jsou vyrobeny z patentovaného dovozového materiálu Dunicel.

Použít ubrus v roli je efektní a esteticky výhodná volba pro všechny slavnostní tabule i rauty. Využívá se ve špičkových hotelích i restauracích a může posloužit pro rodinné i firemní oslavy.

Dunicel  je těžký a pevný materiál, který je základním produktem v našem nabízeném stolovém sortimentu, nabízený v široké škále barev a dezénů. Přestože jeho výrobním zákldem je papírová buničina, svojí kvalitou a vlastnostmi se blíží látce. Základem pro výrobu je 3 vrstvé tissue, vrstvy jsou laminovány a výrobní proces je patentován. Gramáž Dunicelu je 120g  Použít ubrus v roli je efektní a esteticky výhodná volba pro všechny slavnostní tabule i rauty. Využívá se ve špičkových hotelích i restauracích a může posloužit pro rodinné i firemní oslavy.

Ubrousky Dunilin

Ubrousek vyrobený z Dunilinu není obyčejným papírovým ubrouskem. jeho struktura se více blíží ubrouskům látkovým. Jediná jeho nevýhoda je, že se nemůže vyprat. Pro jednorázové akce , kde se dbá na kulturu stolování je však skvělou volbou. Nejenže hostitel nikoho svým ubrouskem neurazí, ale  spíše nadchne. Ubrousek z Dunilinu má stejné vlastnosti plátna. Je na omak příjemný, pevný, dobře se tvaruje na slavnostní tabuli, je savý a především krásně elegantní a je k dostání v mnoha barevných odstínech a vzorech.

Ubrousky z Dunilinu můžete zkombinovat u se středovou šerpou z obdobného materiálu. Efekt slavnostní tabule pak bude zcela jistě dokonalý

 

Středové šerpy v rolích

Vybrali jste si svou oblíbenou barvu ubrousku z Dunilinu a hledáte čím dozdobit střed stolu pro Vaši oslavu ? Středová barevná šerpa ve stejném odstínu jako zmíněný ubrousek, přemění i obyčejný stůl v dokonale sladěnou slavnostní tabuli. Zakoupit si můžete šerpy v rolích již od 5 metrů.

 

Rautové sukně

Připravit rautový stůl se sukénkou s pravidelně naskládanými sklady je velké dilema pokud zrovna nejsme vlastníky cateringové společnosti. Přitom rautový stůl bez zakryté čelní strany nepůsobí při formálních akcich příliš dobře. I zde však existuje řešení. Možná budete muset z peněženky vydat o pár stovek navíc, ale výsledný efekt stojí za to. Použití sukénky z Dunicelu je velice snadné. Odlepíte pouze oboustrannou lepicí pásku a nalepíte ke hraně stolu k ubrusu.

17.5.2010