X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Silvestr s balonkovou atmosférou

zpět na seznam

Silvestr s balonkovou atmosférou

 

Balonky_na_silvestra

 

Plánujete firemní večírek, Silvestr ??? Nezapomeňte na atmosféru. Co třeba balonky?

Nafukovací balónky způsobují euforii a radost. Nevěříte?  Potěšení, které nám balónky přinášeli když jsme byli malí, v nás zůstává, ikdyž jsme dospělí. Balónky mají v sobě doslova něco magického. Lehkost a elegance  s jakou se balónky po nafouknutí pohybují a vznáší je něco fantastického. Balónkový zázrak se od dob svého vzniku v roce 1824, přeci jen o něco zdokonalil. Balónky se vyrábí v mnoha velikostech i tvarech, s různými potisky, na jejich výrobu se kromě latexu požívají různé fólie i microfólie. Balonky jsou výjimečnou dekorací pro různé typy večírků, oslav a eventů.

Vyzdobte si Silvestra nebo Vaši oslavu nafukovacími balónky od nás..

Z balónků nafouknutých vzduchem lze vytvořit krásná, nyní třeba aktuální silvestrovská výzdoba.  Z balónků různých velikostí Vám vytvoříme bránu na lehké hliníkové konstrukci, čísla pro Vaše jubilea nabo třeba balónkové srdce. Pro potěšení a pro samotnou oslavu však většinou stačí tzv. balónkový buket. Taková "balónková kytice" složená z postupně vázaných ĺatexových a fóliových balónků - tematicky zaměřených  a umístěných na dekorativním těžítku potěší téměř každého. Velice oblíbený efekt, který se požívá např. na tanečních zábavách, je zavěšení jednotlivých balónků v síti na parketem. Ty se pak např. v rámci "půlnočního překvapení" vypustí mezi taneční páry.

 

Balónky můžeme nafouknout vzduchem nebo plnit héliem.

Hélium je netoxický, nevýbušný plyn, který umožní balónkům létat. Výhoda balónků nafouknutých vzduchem je však jejich trvanlivost.  Vydrží  tak v nezměněné velkosti dlouhou řadu dní. Kdežto balónek plněný héliem nám létá vzduchem pouze několik hodin. Záleží na teplotě, velikosti balónku, ale většinou se z klasického létajícího balónku budeme těšit asi tak 12 hodin. Balónkoví dekoratéři pro balónkové aranžmá, jako jsou bukety, proto často héliem nafouknuté balóny, ošetřují zevnitřka speciálním gelem, který dobu létání o mnoho hodin prodlouží.

 

Kde balonky nafouknete ?

Nafouknutí balónků a balónkovou výzdobu  si můžete objednat i v naší party prodejně Pod Rapidem 3, Praha 10. 
Každou takovou dekoraci si však musíte předem domluvit a objednat.

Stačí zaslat poptávku se svým telefonním číslem prostřednictvím emailu na info@mojeparty.cz 

 

Jednotlivé balónky si samozřejmě můžete zakoupit v libovolných barvách i motivech, kdykoliv v rámci prodejní doby. Balónky dovážíme ve vysoké kvalitě a v mnoha módních barvách. Pro obchodníky nabízíme i zajímavé velkoobchodní ceny a podporu prodeje na našich stránkách.

 

 

 

27.9.2018

Související odkazy: