X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Letní party se skvělou atmosférou a kódem na slevu

zpět na seznam

Letní party se skvělou atmosférou a kódem na slevu

1 Letni_party_dekrace

 

Konečně Hawaii! Nemyslíme tím ostrovy a pláže s horkým poledním sluncem. Co takhle rozpálit se, nejen sluncem, na pořádné PARTY? Výbavu pro takovýhle mejdan vám zajistí naše opravdové FUN  a CRAZY kostýmy. Chcete se bavit? S pořádnou grilovačkou půjde naprosto snadno hodit se do pohody. Jasně, že by to také mohla být stylovka a budete potřebovat zahradní party letně dozdobit. Máme kupu letních novinek. Tahle letní party bude stát za to. Tak rychle šopovat. Ať mají sousedé na co zírat a kde se inspirovat. 

 

 

Co nesmí chybět na letní party?

Atmosféra! Léto je prostě cool, tak si nezapomeňte ty správné cool brýle. A pozor! Léto je plné barev. Stačí pořádný letní lijavec a zbarví se i obloha do duhy. Takže duhový trend se na letní party náramně hodí.
 

1 Duhova_party

 

Odstartuj léto na party s parádní slevou

Vyber si doplňky nebo kostýmy, které létu svědčí. Pokud se rozhodnete vymyslet letní party se sousedy, kamarády nebo se svou rodinou, pospěšte si. Máme pro vás žhavý kód do letního parna. Zboží, které si objednáte nejpozději do 25.6 2020 a vložíte kód ALOHA10, budete mít o 10% LEVNĚJŠÍ! To už se vyplatí něco přidat.

Protože, když si vyberete zboží nad 500 Kč, dovezeme vám všechno ZDARMA!

V naší letní kolekci máme samé hravé motivy plné jásavých barev. Slunce nepatří jen na oblohu. Přesně na vaši party  máme mnoho balonků ve tvaru slunce, které září stejně intenzivně! Kostýmy a doplňky na léto jsou opravdvým letním hitem. Obléci se můžete do havajských sukének nebo si zaskotačit v květinovém hipie stylu. Pro malé berušky a včelky máme extra výstroj.

 

1 Letni_party

 

Které trendové téma sluší létu?

Holky, co se v trendech vyznají, milují plameňáky. Tenhle růžový elegán samozřejmě k létu patří a obzvlášť na holčičí party. Party s plameňáky je nadčasově stylová a trendová. Znáte ji možná pod slovem Aloha. Aloha  je sice havajský pozdrav, ale významem se často spojuje s havajskou pohodou. Aloha je prostě radost.
 

1 Plamenaci_party

 

Jaké produkty vybrat na ALOHA party?

Představujeme novou sadu, které se nám moc líbí. Růžová představuje květy a našeho plameňáka a zelená palmové listy. Tohle elegantní party stolování nás baví.
Originální noblesu této party řadě dodají zlaté odlesky balonků a doplňky ve zlaté. Přesvěčte se, jak výborně vypadá party se zlatými ananasy.

 

1 Plamenaci_party_dekorace

 

 

23.6.2020