X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Buďte originální (nejen) na Valentýna!

zpět na seznam

Buďte originální (nejen) na Valentýna!

 

1 Valentyn_pozvanka

 

Čerstvě zamilovaným netřeba Valentýna připomínat. A ani ti ostatní mu takhle uprostřed února neutečou. Všech těch srdíček je všude kolem nás až až. My tentokrát nebudeme řešit, proč se Valentýn slaví a od kdy. Počítáme, že zvídaví si zagúglují. My vám přinášíme tipy na jednoduché valentýnské dekorace a pozornosti, u kterých vaše láska, je-li alespoň trochu romantická, stěží zamáčkne slzu!

 

Červená klasika

Že červené srdce je klasika asi nepopřeme. Rozhodně se vyplatí jej někomu na Valentýna věnovat. Nemusí to však být jen to vlastní. Pokud si budete chtít šplhnout nedejte na velikost a nechte si od našich dekoratérek vytvořit obří. Možná vám zaplní celou ložnici, ale nebude to potom stát za to? Ti co nechtějí být tak hrrr, opět překvapí květinou do krásné krabičky. A vlastně - srdce můžeme přidat taky. 

1 Cervene_srdce

 

Co si budeme povídat. Většina z nás bude ráda, když dostane od svého partnera růžičku. Nebo čokoládové srdce. Nebo plyšového méďu. Hlavně, že nezapomněl nebo si nehraje na to, že ho Valentýn, jako importovaný svátek, nezajímá. Ale co takhle spojit kytičku, plyšáka nebo balonek dohromady? Je to prostě nádhera! Můžete volit mezi jednoznačnou barvou lásky – rudou, nenápadnou romantickou růžovou nebo luxusní bílo-zlatou kombinací. 

Růžová nostalgie

 

1 Valentyn_pink

Zlatá elegance

 

1 Valentyn_gold

 

Naše aranžérky vám osadí krabičku květinou ve vybrané barevné kombinaci, sladkostí nebo roztomilým plyšákem a doplní stylovým balonkem, který ozdobí byt nebo kancelář na dlouhé týdny. Ať už krabičku doladíte létajícím balonem nebo balonkovým trsem, výsledek je famózní. Moc hezky vypadá také balonek s dárkem uvnitř. A je jedno, jestli balonek "nakrmíte" plyšovým medvídkem, menšími balonky, konfetami, osobním vzkazem, čokoládou nebo snubním prstýnkem. 

 

Náš party tým vám rád poradí. Napište  nebo rovnou cinkněte na + 420 773 670 704. 

Ovšem pozor! Nejste-li si snad jistí, že jste vy nebo vaše polovička zamilovaní, přečtěte si ještě před takovou investicí raději náš test!  

 

 

10.2.2020