X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

DEKORACE A VÝZDOBA

MojeParty BLOG DEKORACE A VÝZDOBA
Letni_tipy_na_party

Nejlepší nápady na letní party 2024: Detailní průvodce

Léto je v plném proudu a s ním přichází i čas na nezapomenutelné oslavy pod širým nebem. Chystáte se pořádat letní párty a hledáte inspiraci? Připravili jsme pro vás průvodce nejlepšími nápady na letní party pro rok 2024, které vám pomohou vytvořit úžasnou atmosféru a zabavit vaše hosty. Ať už plánujete plážovou párty, bazénovou oslavu, zahradní barbecue, festivalovou párty nebo tropickou luau, naše tipy na dekorace, aktivity a občerstvení vás určitě nadchnou. Nechte se inspirovat a objevte skvělé produkty z našeho sortimentu na MojeParty.cz, které vaší oslavě dodají ten správný náboj. Připravte se na léto plné zábavy a radosti!

 

134,198,106

přečíst celý článek

Mistrovství Evropa ve fotbale

Vstupte do Fotbalové atmosféry: Inspirace pro Fanoušky Mistrovství Evropy 2024

Fotbaloví fanoušci, čas na největší fotbalovou událost roku je tady! Mistrovství Evropy 2024 slibuje napínavé zápasy, nezapomenutelné góly a spoustu radosti a emocí. Ať už plánujete velkou party s přáteli nebo menší rodinné oslavy, máme pro vás tipy, jak se naladit na správnou fotbalovou vlnu a fandit českému týmu ve velkém stylu!

Jak si užít fotbal a zapojit celou rodinu?

přečíst celý článek

Party_stany

Propojte servis Tentino a dekorace z MojeParty

Chystáte svatbu, narozeninovou oslavu, grilovačku, firemní akci, festival nebo jste stánkový prodejce? Nezapomeňte na to, že i skvěle připravenou akci vám může zkazit počasí. Jak uchránit krásné dekorace, zboží i hosty, když nám nepřeje počasí? Právě počasí nám snadno mlže zkazit dlouho plánovaný zážitek. Bez čeho se podobné venkovní akce neobejdou, když horké slunce vystřídá déšť? Není nad to mít vždy na svatbě nebo oslavě připravenou suchou i mokrou variantu.

 

přečíst celý článek

Gender_party

Vyznáte se v oslavách: tipy na odhalení pohlaví a Baby Shower

Plánujete Gender party, na které odhalíte pohlaví svého miminka? Nebo vás pozvala kamarádka na Baby shower? Jste na správném místě! Na MojeParty.cz najdete vše potřebné pro dokonalou oslavu, která bude nezapomenutelná pro vás i vaše hosty. Přečtěte si naše tipy na plánování a výzdobu, které vám pomohou vytvořit perfektní atmosféru.Tyto dvě oslavy jsou v Čechách trochu méně tradiční, ale mladé maminky , které žádná novinka nepřekvapí, samozřejmě vědí. Naopak tahle krásná příležitost oslavit to nejkrásnější, co nás v životě může potkat je báječná a je vždy krásný nápad věnovat této oslavě více pozornosti a lásky.

253,131,201

přečíst celý článek

Dino_party

Hrátky s dinosaury

Připravte svým ratolestem několik napínavých her v dinosauřím stylu. Jejich fantazie jistě ocení, když bude program naplněn motivy s dinosaury. Ať už si vyberete zcela originální hry nebo ty, které děti důvěrně znají, ale jsou uzpůsobené pro tuto oslavu, jistě budou všichni spokojeni.Určitě neuděláte chybu, pokud na tematickou dinosauří party připravíte kromě her i nějaké vhodné doplňky

222,178,155

přečíst celý článek

Kulate_narozeniny

Tipy jak oslavit kulatiny

Kulaté narozeniny jsou výjimečným milníkem, který si zaslouží nezapomenutelnou oslavu. Ať už slavíte 30, 40, 50 i více, je to vždy příležitost na pořádnou party. V MojeParty.cz se vám postaráme o dekorace a předáme vám pár tipů, aby oslava byla nezapomenutelná. Jak na to ?

225,190,110

přečíst celý článek

Balonkovy_manual

Náfukův balónkový manuál

Vyznáte se v balóncích? Občas ne? Nevadí. Pomůžeme vám naší balónkovou školou. Není balónek jako balónek. Obecně se balónky rozdělují podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny. Běžně na trhu objevíte Současný trend fandí balónkům ekologickým z přírodního latexu. Na trhu se objevují i varianty ekologických foliových balónků.S ohledu na životní prostředí podporujeme prodej právě ekologických balónků. Nesouhlasíme s hromadným vypouštěním balónků do přírody. Balónky by měly dělat radost, nikoliv škodit.

Balónky jsou krásnou a romantickou prostorovou dekorací, které nám dovolí zavzpomínat si na dětství. Balonky prezentují výjimečné okamžiky a radost. Proto jsou spojovány s oslavou narozenin, využívají se na promo akce a eventy, kdy chceme odlišit všecní den od nevšedního. Abyste se v balóncích lépe vyznali - připravili jsme Balónkový manuál ...

129,206,183

přečíst celý článek

Balonkové dekorace? MojeParty ví jak na to!

1 Balonkove_dekorace_vyzdoba

 

S balonky se dá kouzlit a my víme jak na to! V našem blogu jsme už několikrát psali o baloncích. Mít balonky na oslavě je velká zábava, ale i  úžasná podívaná. Nevěříte? Podívejte se na naše tipy balonkových dekorací, které si můžete objednat na svou oslavu. Tyhle velkoprostorové dekorace  nepřehlédne vážně nikdo, a to ani z velké dálky. Kde jsou balonky, tam se vžycky děje něco mimořádného. Tenhle výrazný radostný poutač je výborný tip na promo akce, dětské oslavy, narozeninové oslavy, večírky, ale i svatby. Podívejte se na naši balonkovou nabídku. A pro ty, kterým v hrudi bije ekologické srdce ještě dodávám, že náš latexový balonek je bioodpad (vyrábí se z kaučukovníku). 

Chcete mít lepší oslavu než váš soused? Obraťte se na MojeParty.cz

přečíst celý článek

balónky

Balónkové inspirace

Moji milí, A Náfuka s čepičkou a vyplazeným jazykem

oslava na obzoru? Takže to bude chtít pořádnou párty a na ní SPOUSTU BALÓNKŮ! Dneska vám tedy představím několik balónkových triků, které se sami naučíte raz dva a pak už budete celý večer jen donekonečna vysvětlovat, že vážně nemůžete dát nikomu kontakt na tu agenturu, která váš mejdan vyzdobila! 

 

 

 

253,131,201

přečíst celý článek

eco_party

Naše balónky jsou eco


Naše cesta se snaží být ekologická. Když jsme začínali (ať už to bylo správné, nebo ne), nebyla udržitelnost v popředí našich myšlenek, 
soustředili jsme se na prodej krásných party výrobků! Mnoho našich výrobků obsahovalo fólie, plasty a nebyly recyklovatelné. Před několika lety se naše myšlení změnilo a začali jsme přemýšlet, jak naplánovat party a prodávat party dekorace udržitelnějším eko způsobem. A daří se. Vybíráme si výrobce, kteří přemýšlí jako my. Prodáváme latexové  balónky vyrobené z přírodního kaučuku. Mnoho našich konfetových balónků je biologicky rozložitelných, některé naše výrobky jsou plně recyklovatelné a jiné výrobky jsou opakovaně použitelné. Prostě chceme se bavit a žít tak, aby se tu líbilo nám, ale jednou i našim dětem. Party milujeme, ale raději slavíme už bez plastu a jako alternativu preferujeme papírové produkty  nebo produkty, které nejsou na jedno použití.

 

191,214,108

přečíst celý článek

Vanoce

Co milujeme na Vánocích? Hezký a útulný domov

Také už vás napadlo co nejvíce milujete na Vánocích? Nejčastější odpověď bude - atmosféra, vánoční pohoda a romantická nostalgie. Pojďme pocitům krásného a klidného domova pomoci dekoracemi. Udělejte si opět svůj domov takový o jakém přes rok sníte - hřejivý, útulný a milý. Takový, kde se budete cítit dobře vy i vaše rodina. Ať už se chystáte pohostit širokou rodinu a přátele, nebo si dopřát útulné a klidné Vánoce, není lepší způsob, jak je oslavit, než si svůj domov krásně vánočně vyzdobit!

183,183,191

přečíst celý článek

Halloweenske_tipy_vyzdoba

Tipy na Halloween od MojeParty.cz

Uctíváte dušičky nebo milujete Halloween?  Víte, že můžete dělat obojí? Dušičky jsou pieta a vzpomínka. Halloween podzimní tajemno, které nám příchod zimy zpříjemní vzrušující zábavou. Já jako dítě milovala cestičky odvahy... S baterkou v temném lese jsem přežila s lehkým chvěním u srdce. Ale byla to výzva. Trochu si dokázat, že ač mne trochu šimrá v zádech od strachu, nakonec jsi nebojsa. V trendovém duchu tu máme Halloween. Možná přišel odjinud, ale děti jej prostě milují.  Odepřít dětem radost je někdy dost těžké. A tak se odevzáme a nakonec přijdeme na to, že nás to baví. Podzimní soumrak s rozsvícenou dýní, pomalovaný obličej a všechny ty podivné věci, které nás mají náležitě vyděsit. Takže pojďte se po halloweensku bavit. Uvidíte, že to stojí za to. Důležitá je atmosféra. A od toho jsme tady my. MojeParty.cz Podívejte se na naše tipy...

237,093,119

přečíst celý článek

Nerozlučná podzimní dvojice: Halloween a dýňová polévka

Nerozlučná podzimní dvojice: Halloween a dýňová polévka

Dýňová polévka není nuda! Aneb dýňovka 3x jinak!

V tomto období vás dýně prostě neminou. Číhají všude – na zahradách, v oknech, v truhlících, ve výlohách! Smějí se, cení zuby, tváří se roztomile, děsivě i jako troubové. Takže jste už určitě alespoň jednou podlehli pokušení uvařit si dýňovou polévku. Možná vám i zachutnala a stala se nedílnou součástí vašeho podzimního jídelníčku. V takovém případě je na čase poradit vám nějakou tu fintu, aby se vám dýňovka nepřejedla. Vyjdeme ze základu a pak se podíváme na to, jak z klasiky udělat úplně nový zážitek.

 

191,214,108

přečíst celý článek

Eko party

I party může být eko. Nechcete to zkusit?

Nejste vegetarián, vegan, Greta ani jiný ekologický aktivista, ale přesto vás občas napadne, že s vaším životním stylem není všechno v pořádku? Není vám jedno, v jakém prostředí žijete, takže alespoň třídíte odpad, nepoužíváte na každý nákup další igelitku, zastavíte vodu, když si čistíte zuby? Tak takových je nás dneska dost a dost. Být eko friendly, to už není módní trend, to je životní styl nutný k přežití! Já vím, co si teď myslíte! Že zrovna oslavy a party se všemi těmi balonky, flitry a girlandami, jsou přehlídka marnosti a ukázkového konzumu, který s ekologií nemá, co dělat! Úplně všechno neovlivníme, ale zkusíme vás přesvědčit, že vážně přemýšlíme nad tím, jak se k planetě chovat. Protože, a to je axiom, je jediná, kterou zatím k životu máme. 

191,214,108

přečíst celý článek

Spiderman

SPIDERMAN párty - třeba hned po premče nového dílu!

Mysleli jste si, že šílenství vašich potomků spojené s pavoučím mužem se pomalu vytrácí a kult opadá? Máme pro vás špatnou zrávu! Spiderman, ochránce New Yorku, se vrací! Animované pokračování s názvem Spiderman - Napříč paralelními světy zaútočí už 2. června 2023! Hlavní hrdina Milesse se tentokrát vypraví na pomoc nové skupině Spider-lidí a pomůže jim v boji proti zatím nejsilnějšímu superpadouchovi s přezdívkou Spot. Společnost Sony podepsala smlouvu se streamovacími službami Netflix a Disney, takže tady asi film uvidíme nejdříve! No a pak, to bychom se vsadili, se spustí nová vlna enormního zájmu o všechno, co s pavoučím hrdinou souvisí! Vy buďte v předstihu a nečekejte, až se vás ratolest zeptá - a kdy dostanu něco se Spidermanem?

253,157,137

přečíst celý článek

Rozlucka v Boho_stylu

Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

Blíží se rozlučka se svobodou vaší kamarádky? To první, co vás asi napadlo, je - kam spolu vyrazit? Kde je ten správný bar, klub, oblíbená hospůdka nebo zahrádka! Jestli je kámočka romantička, možná by ocenila rozlučku s piknikem někde v přírodě! Koneckonců do baru se můžete přesunout kdykoli. Takže jaké zvolit kulisy pro romantickou rozlučku? Co takhle boho styl? Jak na něj? Od toho jsme tu my - MojeParty.cz, abychom poradili!

253,131,201

přečíst celý článek

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Určitě jste to už někde viděli - brány, bukety, girlandy nebo jiné závěsné dekorace z balonků a květin. Kde to jenom bylo? Že by na nějaké svatbě? Možná na firemní party? Na kamarádčiných narozeninách? Na oslavě narozenin? Nebo to byla valentýnská výloha? Ať už to bylo kdekoli, určitě se u takové výzdoby všichni zastavili! Je totiž nádherná. A vůbec k ní nepotřebujete armádu dekoratérek. Při troše šikovnosti si podobnou krásu vyrobíte sami! 

 

152,182,197

přečíst celý článek

velikonoční stůl

Račte k svátečnímu stolu! Velikonoční dekorace a nápady

Dočkali jsme se! Je tady jaro! Venku bojují všechny živly aprílového počasí, lidem a zvířatům se začínají zapalovat lýtka. A my si Velikonoce - svátky, které jaro vítají - uděláme parádní. Podívejte se, jak může vypadat jednoduchá, ale efektní dekorace velikonočního stolu

253,131,201

přečíst celý článek

velikonoce

50 odstínů zimní šedi je pryč! Za chvíli jsou Velikonoce!

Zima to má za pár! Nejvyšší čas vymést ji ze všech koutů. A svoje domovy vyparádit do barviček jara a Velikonoc. Všichni víme, že Velikonoce jsou jediný pohyblivý svátek a jejich termín připadá na nejbližší neděli po prvním jarním úplňku. Listujeme kalendářem... letos vycházejí na 17. a 18. dubna! Takže máme už jen chvilku na promyšlení a pořízení jarních dekorací. Jdeme na to!

 

134,198,106

přečíst celý článek

ukrajina

Žlutá a modrá jsou v kurzu!

Mohlo by se říct, že politika a zábava k sobě nepatří. Ale jak se chcete bezstarostně bavit, když kousek od vás umírají lidé? Slavit narozeniny, svátky, výročí, rozlučku se svobodou, přijetí na školu nebo narození miminka nepřestaneme. Ani se nepřestaneme brát, odcházet na mateřskou nebo do důchodu. A hezky si to všechno užijeme, ne, že ne! Ale když to půjde a máte-li jasno, nebojte se dát najevo, co si myslíte. Vedle modro-žluté stužky je hezký nápad třeba žlutý a modrý balónek v okně, na balkoně, ve dveřích hospůdek, u vchodu do obchodů, ve třídách... Podle toho, jak mají naše dekoratérky plné ruce práce, aby objely všechny, kteří chtějí modro-žlutou balónkovou bránu nebo girlandu do hlavního vchodu své firmy, do obchodů a restaurací, je ale dost možné, že tady apelujeme úplně zbytečně. Vždyť vy víte... 

255,198,044

přečíst celý článek

veletrh clarion_svatebni

MojeParty.cz inspiruje nevěsty

Samozřejmě, že rádi slyšíme svatební zvony. Tu nejhezčí rodinnou party si nikdy nechceme nechat ujít. Ať už jste ona vyvolená, její "nejka" nebo mamka, která chce, aby jí romanticky ukápla slza do svatebního kapesníčku, právě nyní je čas nakoupit kus svatební atmosféry u nás. Přípravu na svatební sezónu jsme začali na prvním svatebním veletrhu po lockdownu v hotelu Clarion. Není divu, že už jsou nevěsty natěšené a těší se na jaro. S naší svatební nabídkou mohou začít velké svatební přípravy již nyní...

 

 

255,180,180

přečíst celý článek

Tvoříme z balonků zvířátka

 

1 Modelovani_balonku

 

Už se vám někdy dostaly do rukou balonky, které jsou úzké a dlouhé jako špagátky a vy jste byli trochu bezradní co s nimi? Tak takovým balonkům se říká modelovací a jsou to přesně ty, které milují kouzelníci  a animátoři na dětských oslavách. Ale nás ostatní umí takové balonky pěkně potrápit. Je to výzva. Umět vykouzlit balonková zvířátka je velké umění. Ale my se přeci jen tak nevzdáme!

Tak jdeme na to, ne? Tentokrát jsme si k asistenci přizvali Filípka, modrookého sympaťáka naší produktové specialistky Ivanky. Oba nám ukáží, jak přetvořít modelovací balonky v balonková zvířátka. Co k tomu budete potřebovat? Určitě pumpičku a balonky! V naší e-shopové nabídce máme 2 velikosti 160" a 240". Zkušení profíci dokáží pracovat s oběma typy, ale my si vystačíme s velikostí 240". Tak které zvířátko zkusíme jako první?

 

My se doma nenudíme

přečíst celý článek

balonky Vánoce

Vybalili jsme VÁNOČNÍ BALÓNKY. A JSOU...KRÁSNÉ!!

A kdy už přijde Ježíšek? A kolikrát se vyspím, než budou Vánoce? A, mami, byl jsem letos hodný? Za chvíli vám z takových otázek bude zvonit v uších. Tak víte co? Zavřete těm malým otravům pusu a pořiďte jim nějaký hezký VÁNOČNÍ BALÓNEK. V pokojíčku jim udělá tu správnou předvánoční atmosféru, děti si chvilku vyhrají a zkrátí si čas, než zazvoní zvoneček. A vy dospělí se můžete balónky nechat inspirovat. Jednak - správně zvolený balónek připevněný k (nejen vánoční) krabičce nebo sáčku z vás udělá mistra v balení dárků a pak - vánoční balónek hezky ozdobí váš adventní domov. A advent začíná už 28. listopadu! 

129,206,183

přečíst celý článek

svatba na co nezapomenout

Svatba nejsou jen šaty a prstýnky! Dekorace a doplňky na které byste neměli zapomenout!

Řekli jste si, že si svůj velký den vezmete na starost sami? Žádná agentura, koordinátoři, jen pár kamarádek a mamina? Klobouk dolů! Taky máte ovšem nás. Na našich stránkách najdete spoustu krásných dekorací,nápadů a inspirace , jak ze všedního prostoru udělat krásný. No a ještě vám chceme připomenout pár drobností, bez kterých se sice pod čepec dostanete, ale byla by škoda na ně zapomenout.

Pro okamžitou inspiraci klikněte vždy na název kapitoly. 

240,193,180

přečíst celý článek

Když MDŽ, tak s kytkou. Nafukovací a vlastnoručně vyrobenou!

MDŽ
 

Mezinárodní den žen nám komunista dost otrávil. Aby ne! V práci dostaly dámy kazetu s mýdlem a pak už spěchaly nakoupit, uvařit, ještě dvě lahve Sklepmistra dát vychladit a čekat...až se jejich drahá polovička dostaví po půlnoci se dvěma promile, se zlomenými rudými karafiáty a s obtiskem rtěnky dovádějících svobodných kolegyň na límečku. Tak to tedy ne! Dnešní moderní žena chce být obletovaná, obdarovaná a rozmazlovaná. Takže, pánové, 8. března utečte z práce trochu dřív a vezměte to přes cukrárnu a květinářství. Někteří nakoupí přes e-shop, ti originálnější přes NÁŠ e-shop a ti nejoriginálnější vyrobí jednoduchou kytku z našich balonků (návod níže). A přidáme inspiraci na malý dárek nejen pro pány. Vždyť drobnost k MDŽ mohou docela dobře pořizovat dcery maminkám, sestry sestrám, kamarádky kamarádkám, sousedky sousedkám, kolegyně kolegyním........

 

Zapomeňte na karafiáty!

přečíst celý článek

Nucené prázdniny? Tipy a rady jak zabavit ratolesti!

1_tvoreni_velikonoce

 

Také vám nečekané „koronavirové prázdniny“ pořádně zamotaly hlavu? Jste sice rádi, že můžete trávit čas s rodinou, ale napadlo vás, že vám možná dost brzy dojdou nápady, jak svoje kluky a holčičky zabavit? Nechcete je nechat napospas počítačům a tabletům? Zamysleli jsme se za vás a tady je pár zábavných her. K některým budete pořebovat dekorace nebo kostýmy (které u nás hladce pořídíte), na jiné vám bude stačit jen humor a trocha fištrónu!

 

Díky, koroňáku, konečně jsme celá rodina spolu!

přečíst celý článek

Malá svatba? Na velikosti nezáleží! Vdát se můžete i na zahradě.

1 Mala_svatba

 

Víte, jaký je jeden z oblíbených koronavtipů, které kolují po internetu? Zákazem svateb dal Bůh lidem druhou šanci…Pravda, z některých odložených svateb se po letošním létě můžou stát svatby jednouprovždyodložené, ale nemysleme hned na nejhorší. Fakta jsou jasná. Od 20.dubna se ti, kteří o to hodně stojí, prostě můžou vzít. I na svatbu o 10 lidech ale budete potřebovat pár věcí, bez kterých to nepůjde.Polštářek na prstýnky, fotoalbum, dekorace do fotokoutku, balonky domů na balkon, dekorace na vaše auto... To všechno vám připomeneme a taky vám poradíme, jaké šaty jsou na takovou pidi veselku ideální a znovu shrneme, za jakých podmínek si dnes můžete říct ano.

 

 

I při svatbě pro 10 lidí můžete na něco zapomenout!

přečíst celý článek

Svatební festival bude! On-line a Moje Party u toho nesmí chybět!

Satebni_veletrh_on-line

 

Ať už to letos dopadne jakkoli, ať už budete mít svatbu pod PSA nebo pro celou rozvětvenou rodinu, kamarády i lidi z ulice, svatba je vážná věc. A nedá se odsouvat donekonečna. Snoubenci proto určitě uvítají, že existuje možnost inspirovat se na jednom místě o všem, co se svatbou souvisí. Prstýnky, šaty, hostina, fotky, kytky, dekorace. To vše najdou letos na online svatebním festivalu, který se koná od 22. do 24. ledna. A my na takové akci samozřejmě nemůžeme chybět. Jak by vypadala, byť i malá, svatba bez dekorací?!  

 

Na on-line festivalu prostě nezmoknete!

přečíst celý článek

Party obchod na Proseku - přímo u metra Prosek

 

 

1 Prodejna Party_Prosek

 

Tuhle naši novou prodejnu si zamilujete. Stihli jsme si ji nadělit pod stromeček, takže Vánoce, Silvestra a Nový rok jste slavili už s námi. Je přímo na stanici metra Prosek - Prosecká 64. Má 260m2 a vešlo se nám do ní spoustu stylových doplňků a dekorací. Nejsou to žádné ležáky, ale nejoblíbenější topky a stylovky, které by právě na vaší party nebo oslavě neměly chybět. Otevírací dobu najdete níže. Auto nechte na některém ze sousedních parkovišť nebo naproti u BILLA a šup mezi regály. 

Jdeme vám naproti ...

přečíst celý článek

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

1 Pastelove_balonky_vyzdoba

 

Zamilovat se do balonků a krásných dekorací je snadné. Proto jsme se rozhodli podpořit Váš talent. Balonky jsou fenomén, který přináší dobrou náladu a dekorace nám vytváří atmosféru, kde je nám příjemně. Chcete si zkusit být balonkovými mistry nebo si zkusit být dekoratérem na zkoušku? Zjistěte jak jste zruční, popusťte uzdu své fantazie a zkuste vytvořit stylové balonkové veledílo, kterým se nám pochlubíte. Hledáme opravdu výjimečné talenty, kteří zatím nejsou profesionály, ale mají chuť natřít jim zrak. 

Dveře dokořán máme také pro všechny co rádi tvoří, fotí, dekorují své vlastní oslavy a možná občas potřebují vyměnit svou každodenní pracovní šeď za kreativní výzvu! 

Zjistěte zda sami dokážete vytvořit stylovou oslavu. Balonky by samozřejmě neměly chybět. Pokud, ale  rádi pečete, hrajete si s papírem a květinami a Vaši oslavenci z toho vždy profitují, máte šanci také. Stačí chuť a odvaha nám posílat obrázky svých nesmělých i smělých pokusů.

Hledáme každého, koho baví dělat si svět hezčí, hrát si s atmosférou, ví jak překvapit a naladit emoce, když je k tomu správná příležitost. 

Staňte se naším parťákem, který u nás bude mít spoustu výhod. Dáme Vám prostor být nejlepší. Party může být Vaším koníčkem. Pojďte do toho s námi.

Tohle není soutěž, Tohle je vstupenka do společného projektu a VIP party klubu, kde Vás čeká spoustu výhod. Možná začnete ve svém volnu dělat to co Vás baví. Můžete se stát naším balonkovým parťákem, předávat si balonkové zkušenosti a podílet se s námi na jedinečných projektech. Bonusem pro Vás bude slušný honorář na společných akcí, výhodné nákupy u nás a společné balonkové party, kde si kreativně zařádíme.

Co pro to udělat? Napište nám email na info@mojeparty.cz a uveďte do názvu  MOJE PARTY S BALONKY

Navíc od nás vždy dostanete pár nápadů a tipů na naše dekorační novinky, manuály pro kreativní tvoření a přístup do naší VIP sekce s akčními produkty až o 80% levnějšími.

Podělíme se s Vámi o naše dekorační zkušenosti a necháme Vám nahlédnout nejen do naší balonkové dílny. Náš balonkový seriál bude na pokračování. Vítejte v prvním seznamovacím kole, kde začínáme představovat nejnovější balonkové šlágry.

 

Ukažte jak slavíte stylově. Instpirujte se našemi tipy

přečíst celý článek

Mermaid party - krok za krokem malou mořskou vílou

Mermaid_party_DIY

Kdo by neznal Andersenovu mořskou pannu. Malá mořská víla dojímá nás všechny. Tip jak pohádkový příběh sami prožít, je snadný. Oslavte své narozeniny v Mermaid stylu. Tohle téma je pro holčičky, slečny, dámy, ale možná i pro kreativní maminky velká výzva. Zapojit fantazii a vytvořit neskutečnou mořskou říši - to je výzva pro každého, kdo rád tvoří krásné a originální dekorace. Pokud hledáte dětské téma narozeninové oslavy, zkuste se inspirovat jemnými pastelovými barvami, kterými vytvoříte kouzlo průzračné mořské hladiny. Vaše holčičky budou nadšené a vy si oslavu užjete spolu s nimi. Narozeninové kulisy bude jistě radost fotit a rodinné album bude mít další zajímavý zážitek navíc.

Královnou moří snadno a rychle

přečíst celý článek

Z frankfurtského veletrhu vezeme party trendy pro rok 2020!

1 Trendy 2020

 

 

 

Žádný světový veletrh nových dekorací nám neuteče. Tak třeba v poslední lednový víkend jsme se s dalšími skoro 44 tisíci návštěvníků vypravili obhlídnout jeden z největších mezinárodních veletrhů dekorací a květin Christmasworld ve Frankfurtu. A nevynechali jsme skoro žádný ze stánků málem 1100 vystavovatelů. Takže vy, kteří chcete být opravdu v obraze a mít všechny trendy v malíčku, čtěte dál.

Rok 2020 pěkně v kostce - barvy, materiály, povrchy

přečíst celý článek

Balonky, které vás očarují

 

Balonkove_bubliny

 

Balonky! To je to pravé téma pro firemního Náfuku. Jsem přesvědčený, že i ti, kdo nás až do téhle doby ignorovali, se do nás balonků prostě zamilují! Nemusíte být kouzelník nebo kouzelnice a přesto můžete s balonky snadno čarovat. Když dočtete do konce, prozradím vám několik kouzelnických grifů, které při balonkových dekoracích použijete. A nezapomenu samozřejmě na novinky. Balonkový svět je totiž pořád v pohybu! Co bylo včera novinka, po tom zítra pes neštěkne. Takže buďte v obraze!

 

 

Balonkové dekorace, která jen tak nikde neuvidíte

přečíst celý článek

Připravte se na Velikonoce už teď!

Velikonoční dekorace

 

První jarní den je za námi, Velikonoce klepou pomlázkou na dveře a my máme konečně pořádný důvod k veselí – jaro je opravdu tady!

Podobně jako mnoho jiných křesťanských svátků, i Velikonoce už dávno nejsou jen svátek věřících a slaví je u nás téměř každý. V Česku jsou Velikonoce spojeny především s pomlázkou a koledami, kdy koledníci o Velikonoční pondělí vyšupávají ženy a dívky, ketré jsou zrovna doma a za odměnu dostávají čokoládové či tradiční malované vajíčko nebo štamprdličku...

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

přečíst celý článek

Co dokáže balon v balonku ?

Balon_v_balonku

 

Balonky, které jen tak někdo nemá! Balonky s chromovými a kovovými tóny jsou prostě hit!
Prozradíme vám, jak si poradit, když chcete, aby balonky byly opravdu výjimečně luxusní. Často stačí jeden balonek vložit do druhého, nafouknout, zavázat a nebudete se stačit divit, co vám pod rukama vzniklo!

Balonek, který kovově září ...

přečíst celý článek

SEMPERTEX - balonková kvalita, kterou byste měli chtít poznat!

Balonky_trendy_e-shop

 

KDYŽ NĚCO MUSÍTE MÍT !!!

Zmíníte-li před balonkovým dekoratérem slovo Sempertex, hned ví, že mluvíte o bombě! Samozřejmě se nebojí, že se mu chystáte nastražit výbušninu, ale zkrátka ví, co je pro dekoratéry naprostá "bomba". O balonkách ze Sempertexu jsme slýchávali, když jsme mapovali světový balonkový  trh. Kvalita, design, nadčasovost, tradice, jméno ... To všechno jsme si zapamatovali a věděli jsme, že je musíme mít. Konečně! I čeští fajnšmekři, kteří milují desing a vyznají se, vědí, že věta "balonky patří na pouť" platí pouze někdy... Přesvěčte se!

Nově pouze v MojeParty.cz

přečíst celý článek

Pastelové balonky budou vaše děti milovat

Party_pro_deti_stylova

 

Když se poprvé objevily na trhu pastelové odstíny balonků, nikdo netušil, jakou lavinu zájmu to spustí. Prckové se do „pastelek“ zbláznily. A my dospělí je máme rádi třeba proto, že na nás působí až nostalgicky, jako by v nás vyvolávaly vzpomínky na naše oblíbené dětské hračky nebo cukrovou vatu na pouti. Je jasné, že módní trend pastelových odstínů nezmizí ani letos, naopak. Takže doplňujeme oblíbenou barevnou škálu o nejnovější trendovky – barvy levandule, modrozelenou, růžovou, mátovou zelenou, bledě žlutou a další. Podívejte se, co je to vlastně pastelová barva a její nejčastější odstíny a přečtěte si třeba taky to, proč jsou podle psychologů právě tyhle barvy pro děti tak dobré.

Obklopte se barvami - vědecky prokázáno

přečíst celý článek

Když organza ladí se sváteční tabulí

1 Organza_na svatebni_tabuli

 

Hledáte inspiraci pro slavnostní stůl nebo potřebujete tip na svatební tabuli ?
Už jste slyšeli o organze? Lesklé, transparentní látce, kterou unese Váš napnutý rozpočet a ještě splní očekávání luxusního doplňku? Organza je oblíbená pro svůj jemný a elegantní vzhled. Vyrábí se v mnoha odstínech, ale i dekorech.  Organzové šerpy můžete vést středem tabule a doplnit květinami nebo dalšími drobnými dekoracemi. Organza se lehce tvaruje a řasí, čím získá Váš stůl na bohatosti. Při minimalistickém pojeti, stačí organzu vést rovně středem stolu. Organzu většinou dodáváme v návinu 9m v různých šířkách. Užší organzy můžete použít na úvazy, mašle a ozdobit s nimi židle nebo automobil.  V našem e-shopu zakoupíte jednobarevné organzy za standardně velmi příjemné akční ceny. V oblíbenosti jsou, ale i luxusnější organzové náviny s dekorem, které vám představíme v následujícíh ukázkách.

Pokud chcete vidět, jak se organzy z naší nabídky krásně vyjímají na svatebním stole, podívejte se na naše inspirační fotografie.

Tip pro slavnostní stolování

přečíst celý článek

Silvestr s balonkovou atmosférou

 

Balonky_na_silvestra

 

Plánujete firemní večírek, Silvestr ??? Nezapomeňte na atmosféru. Co třeba balonky?

Nafukovací balónky způsobují euforii a radost. Nevěříte?  Potěšení, které nám balónky přinášeli když jsme byli malí, v nás zůstává, ikdyž jsme dospělí. Balónky mají v sobě doslova něco magického. Lehkost a elegance  s jakou se balónky po nafouknutí pohybují a vznáší je něco fantastického. Balónkový zázrak se od dob svého vzniku v roce 1824, přeci jen o něco zdokonalil. Balónky se vyrábí v mnoha velikostech i tvarech, s různými potisky, na jejich výrobu se kromě latexu požívají různé fólie i microfólie. Balonky jsou výjimečnou dekorací pro různé typy večírků, oslav a eventů.

Nafoukneme balonky na Silvestra...

přečíst celý článek

Papírové květy z hedvábného papíru

 

Kvetiny_papirove

 

Sladké bary se staly oblíbenou specialitou oslav a svatebních hostin.  Sladké pamlsky jsou tak důmyslně naaranžovány, že jsou často dekorativním prvkem celé svatební hostiny. Designově promyšlené cukrovinky nalákají určitě spoustu pozvaných hostů a mohou být náhradou za koláčky a výslužky, které např. svatbu tradičně provázejí. 

TIP PRO SVATEBNÍ VÝSLUŽKY:  Chcete, aby si hosté vybrali výslužku sami podle svých chutí. Jako dobrý tip může být i možnost pro hosty, vybrat si do předem připravené krabičky na výslužku to co se jim na sweet baru opravdu zamlouvá. Dobrou chuť !!

Inspirace do svatebního Sweet baru

přečíst celý článek

MojeParty.cz se představuje

 

Když se peče s láskou a talentem… 

Náš pracovní tým je plný kreativních nadšenců. Děláme práci, která nás těší a naplňuje.  I tak nám zbývá dost času na zajímavé koníčky. Největší dortovou kouzelnicí v našem party týmu,  je naše novopečená maminka Iva Dvořáková.  Svou mateřskou dovolenou si užívá, nejen s naším, doslova firemním miminkem Filípkem, ale obklopuje se touto sladkou dortovou nádherou. Kdo prostě umí, ten umí …

Dorty jsou do detailů propracované a profesionálně zvládnuté. Nenechte se však zmýlit. Iva není vyučená cukrářka. Je inženýrka a cukrařina je pouze její malé odreagování. V naší firmě se  realizovala v organizování dětských oslav a s přehledem zvládla i balónkové dekorace. To co vidíte se naučila jen tak pro radost. Tvořit ji prostě baví.
 

Zkrátka, když se něco dělá s láskou, je to na první pohled znát ... 

 

Dorty_detske_oslavy

 

přečíst celý článek

DIY Pavouk

 

Vyrobte si vlastního pavouka - pro štěstí nebo třeba na Halloween - Jendouduchý návod pro tvořívé. Stačí provázek nebo stužka, nafouknutý balonek, lepidlo, polysterénová koule vata a chuť si kreativně zatvořit...

 

TIP: Dekorace pro Halloween najdete i v našem e-shopu. Zboží, které máme v den nákupu skladem doručíme do tří pracovních dnů.Halloweenské dekorace zakoupíte i v našem kamenném obchodě Party,svatby, oslavy - Pod Rapidem 3, Praha 10

 

přečíst celý článek

DIY Party miska z konfet

Máte rádi barevné věci, které dokážou zlepšit náladu i když je venku zataženo? Někdy stačí málo, třeba jen lepidlo a barevné papírové konfety. Stačí právě ty, které Vám zbyly z poslední Vaší party. Jak se s party konfetami zabavit Vám pomůže náš další DIY projekt. Do výroby mističky z konfet se určitě rády zapojí  i děti. Ty budou mít radost zejména po té, co jim  pak za odměnu naplníte konfetovou misku  oblíbenými bonbóny. Konfety můžete zakoupit v našem party-shopu.

přečíst celý článek

DIY aneb Jak si vytvořit dekorační lampičku s pomocí balónku

Chcete si zvelebit domov nápaditou dekorací a vytvořit svítící dekoraci v libovolném barevném provedení ? Pak pro vás máme jednoduchý návod, jak si sami můžete vytvořit dekorační lampičku na stůl nebo stínítko lustru s pomocí nafouknutého balónku a barevných nebo přírodních provázků. Provázkové lampičky mohou být nápaditou dekorací pro každou zahradní party.
Balonky pro tuto parádní party dekoraci nakoupíte n našem e-shopu.

přečíst celý článek

Výzdoba na Halloween

Hledáte inspiraci na úžasnou halloweenskou výzdobu ? Halloweenské strašení potřebuje samozřejmě i nápadité halloweenské kulisy. Vaše děti určitě uvítají Vaši kreativitu a zručnost, pokud jim připravíte skvělé zahradní strašáky. Výhodou pro Vás jistě bude, že se na chvíli zbavíte i zahradního odpadu, který využijete  jako náplň do halooweenských dekorací. Možná trochu překvapíte své sousedy, ale ať klidně nabudou dojmu, že nejste nudná rodina. Uvedené haloweenské produkty si můžete zakoupit v naší party prodejně.

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK