X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY SEMPERTEX - balonková kvalita, kterou byste měli chtít poznat!

zpět na seznam

SEMPERTEX - balonková kvalita, kterou byste měli chtít poznat!

Balonky_trendy_e-shop

 

KDYŽ NĚCO MUSÍTE MÍT !!!

Zmíníte-li před balonkovým dekoratérem slovo Sempertex, hned ví, že mluvíte o bombě! Samozřejmě se nebojí, že se mu chystáte nastražit výbušninu, ale zkrátka ví, co je pro dekoratéry naprostá "bomba". O balonkách ze Sempertexu jsme slýchávali, když jsme mapovali světový balonkový  trh. Kvalita, design, nadčasovost, tradice, jméno ... To všechno jsme si zapamatovali a věděli jsme, že je musíme mít. Konečně! I čeští fajnšmekři, kteří milují desing a vyznají se, vědí, že věta "balonky patří na pouť" platí pouze někdy... Přesvěčte se!

 

Balonky Sempertex - světovou jedničku z Kolumbie - prodává ve střední Evropě jen MojeParty.cz!

Balonková značka Sempertex není rozhodně nováček ani mládě. Ti, kteří měli někdy co do činění s nafukováním balonků, ať už profíci nebo příležitostní "dekoratéři", vám řeknou, že normální balonek a ten ze Sempertexu - to je opravdu jiná káva! Nejstarší výrobce balonků z daleké Kolumbie si renomé zasloužil léty praxe. Přírodní a rozložitelný latex, ze kterého jsou balonky vyráběny, nese tajemství, které získáte jen, když výrobní postup "vymazlíte" k dokonalosti. Balonky Sempertex nakoupíte pouze u nás, protože jsme výhradním českým distributorem. A ani v okolní Evropě nenajdete dalšího dovozce. Od klasických balonků všech základních i trendových odstínů prodáváme i balonky chromové, obří i modelační.

 

Balonky_sempertex_luxusni

 

Luxus v balonkových trendech

V balonkové nabídce Sempertexu najdete mnoho barevných odstínů. Od lehkých jemných pastelů k chromovému luxusu. Zapomeňte na ostatní kovové odstíny balonků! Novinky ze Sempertexu předčily všechny metalické odstíny, na které jsme byli zvyklí. A jestli se dá o nějaké barvě říct, že je noblesní, tak je to tenhle případ. Greige, graphite, copper cobre, rose gold, naval, verde menta aj.  vypadají stejně úžasně a vznešeně, jaká mají jména. 

 

Balonky_sempertex_novinky_e-shop

 

Barvy, které se neokoukají

Barvy, které máme rádi, se z nabídky Sempertexu nikdy neztratí. Patří do nich i tradiční mintové a tyrkysové tóny, které tak rádi kombinujeme se stříbřitě šedou nebo růžovou.

 

Balonky_pastelove_e-shop

 

"Pastelky" jsou nejoblíbenější a nejprodávanější

Přestože oblíbených barev máme hned několik, opravdovou láskou na první pohled jsou jemné pastely. Právě jejich jemné kombinace nás slavnostně až nostalgicky naladí. Jsou oblíbené na dětských oslavách, patří na baby shower, ale také na romantické svatby.

 

Balonky_pastel

 

Dekorace z balonků a balonkové vychytávky

Pokud jste se někdy rozhodli překvapit na oslavě balonky, určitě znáte helium. Právě tenhle stále vzácnější plyn umožní balonkům, po omezenou dobu, létat. Helia není dostatek, proto jeho cena stále roste. Své kouzlo mají ale i balonky, které nafoukneme pouze vzduchem. Pak je ale potřeba využít triky balonkových dekoratérů a umět balonky dobře vázat. Alespoň základy toho, co se dá z balonků vytvořitvás chceme postupně naučit. Stačí, když budete sledovat náš blog, facebookové stránky nebo odebírat newsletter. Balonkovou školu pro začátečníky pak chystáme na jaro!

 

Balonkove_tipy_na_dekorace

31.1.2019