X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Velikonoční výzdobu letos vyrábíme sami a doma!

zpět na seznam

Velikonoční výzdobu letos vyrábíme sami a doma!

 

1 Velikonoce
 

Letos by se nám dost dobře mohlo stát, že bychom pro samé koronaviry, karantény, roušky a boje o poslední špagety v supermarketu zapomněli na Velikonoce. A ony jsou tu zatím co nevidět! Už 10. dubna je Velký pátek! Říkáte si, že letošní svátky jara budou smutné nebo snad vůbec žádné? Že se z karantény špatně nakupuje velikonoční výzdoba? Tak to tedy ne! Takovou trudomyslnost rozhodně nepřipustíme! Čtěte dál a dozvíte se, jak si z našich produktů udělat výzdobu jedna báseň a ještě do toho zapojit děti, které vám zůstaly doma a celý den sedí u počítačů. Svátky jara jsou přeci časem radosti! Vir nevir! Takže šikovné ruce připravit a jdeme na to! Dnes se mnou zdobí moje kamarádky, které občas trochu nudí. Seznamte se. Dnes pro Vás vyrábí Laurinka (ta větší) a Sofinka (ta menší).

 

Velikonoční škrabošky pro naše dvounohé "zajíčky a kuřátka"

Všichni víme, jak děti rády pomáhají s výzdobou. Zvláště holčičky. Ale ještě radši mají jinou věc. Když si s maminkou můžou vyrobit nějaký kostým nebo doplněk, který jim pak sluší jako našim dvěma roztomilým figurantkám na obrázku. Jak sami vidíte, masky v podobě oblíbených zvířátek jsou z papíru, takže si děti neublíží o žádnou ostrou hranu. Balení obsahuje 6 rozložených masek na výrobu 2 zajíčků, 2 kuřátek a 2 jehňátek. A jestli se vám teď honí hlavou, kde budete takhle narychlo doma po šuplících shánět všechna ta peříčka, kuličky nebo samolepky, hned pusťte tyhle starosti z hlavy! Všechno najdete v balíčku

 

Tvorime_velikonoce

 

Máme prozkoumáno, vybaleno a můžeme se pustit do práce. Trochu sporu o tom, kdo bude zajíček, kdo kuřátko nebo ovečka. Nakonec, rozhodl los, ale pracovní dílnička může začít...

 

1 Velikonocni masky

 

Práce rozdána a tvoříme. Maminky, za tuhle krásnou chvíli tvořivého klidu, to rozhodně stojí! 

 

A jdeme zdobit vajíčka!

Škraboška je bezva věc, o tom žádná! Ale nemůžeme zapomenout na hlavní symbol Velikonoc - vajíčka! Všemožné barevné techniky si necháme na jindy. Dneska vám dám tip na to, jak udělat z vajíček roztomilá zvířátka. Z naší speciální sady uděláte kuřátka, zajíčky a ovečky ze 12 vajíček! Budou vám k tomu stačit přiložená peříčka, papírové držáky, pompony a další doplňky. Problém by mohl být jediný. Jak pak chcete takové roztomilé vajíčko sníst?!

Další veselou velikonoční dekorací můžou být speciální balonky, které jen čekají na to, až z nich snadno a rychle vykouzlíte zajíčky. Balonky, které mají po nafouknutí 30 cm, se prodávají v sadě po 5 kusech a dostanete k nim i ouška na polepení a další zlaté doplňky, které na bílé barvě balonků krásně vyniknou!

 

1 Dekorace vajicek

 

Pomůžeme mamince s výzdobou. Chceme to mít krásné!

Zatímco maminka připraví krásný velikonoční stůl a uvaří spoustu dobrot, Veronika se Sofinkou mohou tvořit dál. Další veselou velikonoční dekorací mohou být speciální balonky, které jen čekají na to, až z nich snadno a rychle vykouzlíte zajíčky. Balonky, které mají po nafouknutí 30 cm, se prodávají v sadě po 5 kusech a dostanete k nim i ouška na polepení a další zlaté doplňky, které na bílé barvě balonků krásně vyniknou! A protože tyhle balonky jsou prostě dokonalé, měly byste je ještě doladit talířky, kelímky a jmenovkami ze stejné velikonoční kolekce. Až přijde babička na návštěvu, ta bude koukat!

 

1_velikonocni tabule

Máme ještě další nápady, podívejte!

Už máme skoro vyzdobeno, ale pořád plno nápadů. Pokud mamince zbydou skořápky od vajíček na velikonočního mazance, můžeme je pomalovat vodovkami nebo barvičkami na vajíčka a zahrát si na zahradníky. No, není tahle zahrádka skvělá? Ajejej, mamínka zapomněla koupit květináč. My si, ale poradíme. Obyčejný pytlík a mašlička! Tenhle nápad se cení. Že by nám tu ještě něco chybělo? Něco veselého a hravého? Balonků není dost?

 

1 Velikononocni_tipy

 

Na balonky nezapomeňte ani o Velikonocích!

Přesně tak. Je jen na vaší fantazii, jak budete balonky ladit s vaší výzdobou..Byt určitě rozsvítíte jarními barvami. Takže hezky budou vypadat jednobarevné žluté nebo zelené balonky s patřičnými doplňky, vyhrajete to ale určitě i s veselými puntíky, krásně vypadají balonky s nalepovacími kytičkami nebo s barevnými pomponky. Hezký efekt je, když budete mít vajíčka a balonky ve stejných barvách. A přesto, že nejhezčí balon jsem já Náfuka, dost (no dost, trochu) mi šlapou na paty roztomilé průhledné latexové balonky se zajíčky (to jsou ty na obrázku nahoře, vedle  úžasné vajíčkové zahrádky). Jsou 30 cm veliké a v balíčku jich budete mít 9. Připomínám, že latexové balonky můžete nafukovat jak vzduchem, tak heliem. A jestli chcete, aby vám balonky vydržely celé svátky a ještě dlooouho po nich, nafoukněte je vzduchem a udělejte z nich buď hezké prostorové aranže nebo je třeba na hůlce zapíchejte do květináčů.

 

1 Balonky

 

Hit roku - chodící balonky! Tentokrát velikonoční zvířátka

Výdoba je hotová a co velikonoční zábava? Kde se vám stane, že za vámi slepice, zajíčci, husy nebo jiná zvířena běhá jako pejsek?! Leda tak u babičky na dvoře a to ještě musíte mít v ruce mrkev, salát nebo jinou dobrotu, které tihle chlupáči a opeřenci neodolají! V paneláku je to samozřejmě horší! I když...Nemusí být! Naše chodící zvířátka se od vás nehnou. Pro docílení chodícího efektu je potřeba balonek nafouknout heliem, které je nadnáší. No a nožíčky drží zvířátko pěkně u země. Balonek vám rádi nafoukneme na prodejnách. Nafouknutý vám vydrží týden až dva, podle toho, jak teplo budete doma mít. Je dost možné, že se s takovým věrným kamarádem nebudete chtít rozloučit! Když si pořídíte lahvičku helia, dají se chodící balonky dofukovat. A nebo je po Velikonocích vyměníte za jiné! Máme pejsky, kočičky, lamy, dinosaury, tučňáky, no prostě celou zoo! Však se na to podívejte. Můj favorit je ale jasně lenochod!

 

chodící balonky velikonoční

 

Pomlázka v kostýmech! To je teprve jízda!

Až u vás o Velikonočním pondělí zazvoní koledníci, máme pro vás trik, jak je překvapíte tak, že se z toho do večera nevzpamatují! Jen si představte, až jim otevřete v čepici s králíkem. Nebo pošlete ke dveřím drobotinu v kostýmu králíčka nebo kuřete! Smíchy se budou popadat za břicha a třeba vás samým smíchem i zapomenou vyšupat! I když... to vlastně nechceme! Abychom zůstali mladí a krásní, pak nějakou tu ránu vydržet musíme! Já osobně jsem krásný dost. Takže já radši uletím!

 

1 Kostymy_velikonoce

 

 

Moji milí, přeju vám před svátky, pokud to trochu půjde, veselou mysl a dobré zdraví!Náfuka s pomlázkou

A sledujte můj blog! Co nevidět vám přinesu pár vlastních oblíbených velikonočních receptů! Váš kamarád Náfuka

 

 

7.4.2020