X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

zpět na seznam

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Filipojakubská noc je tady cobydup a tak je načase se na tenhle vrcholný svátek temných sil náležitě připravit.. Možná už se doma nudíte, chcete vyděsit děti i manžela nebo si s kamarádkami poslat hezká selfíčka. Udělat z civilistky čarodějnici bude některým dámám trvat 3 hodiny, jiným 5 minut, to záleží na přírodních dispozicích. Cha cha! Ale vážně. S našimi barvami na obličej a doplňky byste během chvilky vykouzlili čarodějnici i z Penelopy Cruz.  

První čarodějnické pravidlo - zmalujte se!

Absolutně zásadní význam má make up! Připravili jsme pro vás sadu barev přímo pro účely proměny v zlou bytost! Možná s malováním na obličej nemáte zkušenosti, ale s našemi barvičkami to určitě zvládnete. Stačí vám houbička, štěteček a zapátrat v naší internetové čarodějnické nabídce.První kroj je čarodějnický nos. Doporučujeme např.naši výhodnou čarodějnickou soupravu, která obsahuje nos, bradu i nepostradatelný klobouček. Kdyby se Vám zachtělo být za čarodějnici "intelektuálku" vyberte si nos s brýlemi. Tak trochu se přiblížíte k Harry Potterovi, ale opravdu jen trochu. Do třetice můžete vyzrát na čarodějnický skvělý look i s naší opravdu výhodnou malovací sadou, kde čarodějnický nos objevíte také. Pokud chcete vyděsit svou rodinu doopravdy, zvolte tentokrát masku na obličej. Ne od Diora,, ale naši speciální horrorovou ze zeleného latexu . Výhoda je, že na obličej ji naplácáte úplně stejně a stojí o dost míň. Nebojte se, nezůstane vám, jde odstranit velice snadno vodou :) Pokud nechcete být za úplnou příšeru, ale za čarodějnickou fešandu, stačí  vám čarodějnický make-up. Samozřejmě, že brčálově zelený!. Postupovat můžete i podle naší čarodějnické instruktáže

 

1_carodejnicky_make-up_postu

Nezapomeňte na čarodějnický klobouk! To je základ

Pokud jste se zvládli nalíčit, budete potřebovat kromě klobouku i nějaký ohoz a doplňky. Jestli vás denně trápí nějací neposední čertíci (myslím tím Vaše děti), zkuste jako doplněk použít i je. I oni umí budit občas hrůzu. Jinak jsou to samozřejmě naši andílci :) Samozřejmě dětských kostýmů u nás najdete spousty.  Jaký kostým, ale zvolit pro vás? Můžete si samozřejmě přinést z půdy kožíšek po dědovi, vyklepat z něj moly, převázat ho starým švihadlem a tváře si pomatlat mourem, jako to dělali chuděrce Popelce nebo Nastěnce. Ale to je v 21. století vážně velká improvizace! Zvláště, když máte nás! V naší internetové party skříni, najdete kostýmy, mezi kterými si určitě vyberete. 

 

1 Kostymy_pro_deti

 

Další doplňky na čarodějnický mejdan?  Máme je!

Kostýmek doplňte slušivou parukou . O nose jsme se již bavili. Pokud Vás však nebaví ten váš vlastní, ani ten typický čarodějnicky orlí, co být kreativní a použít třeba  prasečí rypáček!

A co dál? Třešničkou na dortu je nějaký dramatický doplněk. Košťátko je jasné. Co třeba občerstvení z rakvičky nebo pavoučí misky?. Že byste dnes ušetřili za večeři?

No a správná čarodějnice by neměla vyrazit bez patřičného šperku! Takže opravdu efektní doplněk je náramek z lidských kostí (no.. samozřejmě jenom jako). Pokud se přeci jen budete držet dále od ohně, ještě byste mohli vy nebo vaše děti překvapit chodícím balonkem ve tvaru pavouka

 

1 Carodejnice_doplnky

 

To všechno jsou jen nápady. V našem e-shopu najdou jedinci s fantazií pochopitelně mnohem víc! Čarodějnické klobouky a girlandy, košťátka, pytel kostí i s lebkou, čarodějnický plášť s peřím a spoustu jiných dekorací.

Tip za který se rádi parťákům odměníme

A nezapomeňte se před odchodem z domova vyfotit a fotograie sdílet s námi na Instagramu. Rekvizity do fotokoutku najdete tady. Když budete opravdu čarodějnice „k nakousnutí“, pošlete jednu fotku i nám! Když se nám pochlubíte a napíšete na info@mojeparty.cz, budeme na Vás pamatovat dárkem! 
 

Tak tedy, zatímco co v Polsku byl  velký hit pálení knih s Harrym Potterem, my se k podobným blbinám uchylovat nebudeme! My naopak Harryho velmi milujeme. Proto se raději zmalujeme (myslíme barvičkami, ne, že dorazíte domů úplně "pod obraz") a vyrazíme skákat přes oheň! Tak hezký čarodějnice a pozor, milí pánové, nezapomeňte, že až se budete nad ránem vracet s prázdnou, protože o žádný poklad nezakopnete, dost možná na vás ten pravý poklad čeká doma!

 

Všechny čarodějnice uctivě zdraví Tým čarodějnic z MojeParty.cz!
Slavte s námi, budem rády :)

 

 

10.4.2024