X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Rozlučka se svobodou

zpět na seznam

Rozlučka se svobodou

Je sladké být nevěstou

 

Rozlučte se se svobodou vaší "nejky"
Vaše kámoška se bude vdávat a chcete pro ni udělat něco speciálního? Naplánujte pro ni nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, nebo-li Hen Party. 

Cílem rozlučky je budit pozornost a to velkou … Je jedno jestli obrazíte všechny cukrárny ve městě a nakonec skončíte v nočním klubu nebo na travesti show. Loučit se svobodou se můžete s piknikovým košem na louce, vyjet si vypůjčeným kabrioletem s otevřenou střechou nebo si udělat relax víkend s wellness nebo se spoustou zamilovaných filmů a dívčích neřestí. Pozvat si můžete kadeřnici, vizážistku nebo šarmantního fotografa, který  udělá fotobook těch nejkrásnějších sexy fotek. Naplánovat kamarádce rozlučku není nic složitéto a my vám rádi prozradíme jak...

 

Pár tipů pro nejkrásnější dívčí mejdan

Rozlučka má být poslední svobodný mejdan pro nevěstu. Tak proč si jej neužít ve velkém stylu. Právě na rozlučku se svobodou se můžete obléknout jako šestnáctky ze střední, obrazit s parukou všechny bary ve městě nebo přitančit nad ránem bosa...  Dejte rozlučce téma, co třeba Paříž nebo Glamour? Vhodných témat je spousta. Rozlučka se svobodou je jako stvořená pro koketní účesy, paruky, péřová boa, růžové oblečky, kostýmyčertí růžky, rozpustilé doplňky a různé holčičí pitominky, kterým chlapi sice nerozumí, ale holky milují.

 

1 Rozlucka_se_svobodou

 

Podstatné je, aby si rozlučku užila a pamatovala hlavně nevěsta. Každý by ji měl ihned poznat, vybavte ji šerpou a klidně označte i celý rozlučkový tým, ať každý hned ví, s kým má tu čest. 

Na rozlučce se toleruje téměř vše, samozřejmě podstatný je vkus nevěsty. Vymyslete s ostatními kamarádkami, co vše by mohlo být pro nevěstu příjemným a radostným překvápkem.

 

Takže kdy? Optimálně 14 dnů před svatbou.

 

Program přizpůsobte tématu, stejně jako místo. Začnete klidně tím, že ji hned na začátku zavážete oči a odvezete do neznáma. Vhodné oblečení vemte s sebou :-)

Vymyslete pro nevěstu úkoly, které musí splnit do půlnoci, kdy třeba vystřelíte konfety

 

Dárek

Co by na rozlučce se svobodou chybět nemělo je fantazie a originální dárek pro nevěstu. Tipů se určitě najde spousta. Počítá se s humorem a nadsázkou. Budoucí nevěstě můžeme připravit „holčičí“ kufřík se vzpomínkami a kufřík mladé paní. Do toho prvního se hodí např. krajkové prádélko, lízátka, gumoví medvídci, laciná rtěnka, fotka filmového idola, dívčí památníček. Do druhého kuchařka, průvodce manželstvím, rajcovní zástěrka k plotně, modrý svatební podvazek aj.

 

Dekorace_na_rozlucku

 

Fotky

Správná rozlučka se bez fotek neobejde, a fotky bez správných doplňků, to taky není ono. Mrkněte na naše rekvizity do fotokoutku. Na společné zážitky se dlouho vzpomíná a budete mít hezkou památku.

 

1_Hen_party_foto

 

A kdo to vše platí?

Většinou se složí kámošky pro nevěstu. Samozřejmě záleží na tom, co vymyslíte. Dohodněte se předem a dejte si budget. Komunikujte přes chat nebo hromadný email, tak žádný nápad ani informace neunikne.

 

 

11.3.2019