X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Svatební deník

zpět na seznam

Svatební deník

 

Svatebni_denik

 

Proč  má mít nevěsta svatební deník ?

Naplánovat svatební den není jednoduchá záležitost. Potřebujete zařídit spoustu maličkostí, udělat několik strategických rozhodnutí a to samozřejmě včas, aby se na něco nezapomnělo. Než začnete sbírat poznámky a zápisky do nejrůznějších poznámkových bločků a diářků, zpozorněte. Na svatebním trhu existuje šikovná pomůcka pro nevěsty, Svatební deník od profesionální koordinátorky Patricie Janečkové. Svatební deník není obyčejný diář, ale opravdová knížka s pevnou tvrdou vazbou, která se Vám při častém použití nerozsype. Svatební deník tak může zůstat milou vzpomínkou, která bude mít ve Vaší rodinné knihovně výsostné místo. Patricie v něm navíc nasbírala všechny své cenné svatební zkušenosti, které Vám prostřednictvím své knihy ráda předává. Kniha je současným svatebním bestsellerem! I proto jsme ji zařadili do naší svatební nabídky jako nejlepší tip pro nevěsty do nové svatební sezóny.

 

 

 

Co všechno ve svatebním deníku najdete ?

 

Deník je rozdělen na oddíly, které jsou seřazeny v pořadí, v jakém by měly vaše přípravy probíhat. Na graficky vkusně zpracované stránky si můžete zaznamenat všechny důležité adresy, úkoly, postřehy a zážitky z celého předsvatebního období včetně svatebního dne a svatební cesty. U jednotlivých kapitol deníku najdete i poznámky a rady, jak postupovat a na co nezapomenout. Vlepené kapsy na vnitřku desek jsou určeny pro účtenky nebo vizitky.

Deník obsahuje časové momenty a postupy, které je potřeba při plánování respektovat. Je zde dostatek místa na Vaše rozpočty a kalkulace, ale i prostor na vlepené fotografie, poznámky či jiné důležité informace.

 

 

Jak nejlépe pracovat se svatebním deníkem ?

 

Deník můžete používat jako klasický diář. Stane se Vaším věrným společníkem po celou dobu svatebních příprav. Můžete v něm zpětně zachytit všechny krásné momenty od prvotních zásnub nebo žádosti o ruku. Proto je deník, třeba spolu se zásnubním prstýnkem, vhodným dárkem.

V knize si zaznamenáte důležité dny a strategické momenty, osobní  postřehy a kontakty na vybrané služby. Doporučujeme mít deník vždy po ruce, a to zejména při schůzkách s dodavateli nebo při obhlídkách svatebního trhu či lokalit. Nikdy nevíte, kdy cestou do práce potkáte zajímavý tip pro Váš svatební den. I proto má knížka příjemnou velikost do kabelky. Ani časté listování z ní neudělá "trhací kalendář". Naopak, záměr tvůrce byl, aby Vám tato kniha vydržela léta. Možná v ní později najde inspiraci i Vaše dcera či budoucí snacha. A pokud ne, určitě bude patřit ke vzpomínkám, ke kterým se občas rádi vracíme.

 

Kde lze svatební deník zakoupit nebo získat ?

 

Knihu zakoupíte v dobrých knihkupectvích nebo od září  v našem svatebním e-shopu či prodejnách. Jsme jediným dodavatelem, u kterého můžete Svatební deník získat jako bonus při nákupu svatebních dekorací nad 3000 Kč nebo při objednání našich doplňkových svatebních služeb (svatební výzdoba a koordinace svatebního dne).

Svatební deník a další knihu o svatbách, můžete nově vyhrát i v naší facebookové soutěži. Stačí být mezi prvními, kdo správně zareaguje na soutěžní otázku, která se objeví na facebookovém profilu svatební výzdoba

 

Text: Renata Krňáková, MojeParty.cz

 

 

 

26.9.2017