X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY
Kulate_narozeniny

Tipy jak oslavit kulatiny

Kulaté narozeniny jsou výjimečným milníkem, který si zaslouží nezapomenutelnou oslavu. Ať už slavíte 30, 40, 50 i více, je to vždy příležitost na pořádnou party. V MojeParty.cz se vám postaráme o dekorace a předáme vám pár tipů, aby oslava byla nezapomenutelná. Jak na to ?

225,190,110

přečíst celý článek

Balonkovy_manual

Náfukův balónkový manuál

Vyznáte se v balóncích? Občas ne? Nevadí. Pomůžeme vám naší balónkovou školou. Není balónek jako balónek. Obecně se balónky rozdělují podle materiálu ze kterého jsou vyrobeny. Běžně na trhu objevíte Současný trend fandí balónkům ekologickým z přírodního latexu. Na trhu se objevují i varianty ekologických foliových balónků.S ohledu na životní prostředí podporujeme prodej právě ekologických balónků. Nesouhlasíme s hromadným vypouštěním balónků do přírody. Balónky by měly dělat radost, nikoliv škodit.

Balónky jsou krásnou a romantickou prostorovou dekorací, které nám dovolí zavzpomínat si na dětství. Balonky prezentují výjimečné okamžiky a radost. Proto jsou spojovány s oslavou narozenin, využívají se na promo akce a eventy, kdy chceme odlišit všecní den od nevšedního. Abyste se v balóncích lépe vyznali - připravili jsme Balónkový manuál ...

129,206,183

přečíst celý článek

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Kdo je ta zvláštní paní v předsíni, drahoušku?

Svátek čarodějnic se blíží! Pusťte si domů legraci a vyrábějte s námi čarodějnickou výzdobu. Naše dekoratérka Iva má pro vás dva nápady. Jednodušší, ale vážně efektní výzdoba bytu jsou svítící levitující klobouky. No a s naší čarodějnicí v životní velikosti, která vyleká nejednu vaši návštěvu, se prostě nebudete moct rozloučit ještě v červnu!

135,198,105

přečíst celý článek

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Z krasavice čarodějnicí? S námi rychle a snadno!

Filipojakubská noc je tady cobydup a tak je načase se na tenhle vrcholný svátek temných sil náležitě připravit.. Možná už se doma nudíte, chcete vyděsit děti i manžela nebo si s kamarádkami poslat hezká selfíčka. Udělat z civilistky čarodějnici bude některým dámám trvat 3 hodiny, jiným 5 minut, to záleží na přírodních dispozicích. Cha cha! Ale vážně. S našimi barvami na obličej a doplňky byste během chvilky vykouzlili čarodějnici i z Penelopy Cruz.  

135,198,105

přečíst celý článek

velikonoce

Pojďte s námi malovat vajíčka!

A NáfukaMoji milí,

letos je prý nejteplejší únor za posledních 100 let. Proto už asi pokukuju po jaru a nejhezčích svátcích, které s sebou jaro přináší. Takže už si pomalu začínám připravovat věci, barvy a dekoracena na malování vajíček. A to víte, že si svoje nápady a tipy nenechám pro sebe! Takže jdeme na to!

 

191,214,108

přečíst celý článek

Balonkové dekorace? MojeParty ví jak na to!

1 Balonkove_dekorace_vyzdoba

 

S balonky se dá kouzlit a my víme jak na to! V našem blogu jsme už několikrát psali o baloncích. Mít balonky na oslavě je velká zábava, ale i  úžasná podívaná. Nevěříte? Podívejte se na naše tipy balonkových dekorací, které si můžete objednat na svou oslavu. Tyhle velkoprostorové dekorace  nepřehlédne vážně nikdo, a to ani z velké dálky. Kde jsou balonky, tam se vžycky děje něco mimořádného. Tenhle výrazný radostný poutač je výborný tip na promo akce, dětské oslavy, narozeninové oslavy, večírky, ale i svatby. Podívejte se na naši balonkovou nabídku. A pro ty, kterým v hrudi bije ekologické srdce ještě dodávám, že náš latexový balonek je bioodpad (vyrábí se z kaučukovníku). 

Chcete mít lepší oslavu než váš soused? Obraťte se na MojeParty.cz

přečíst celý článek

balónky

Balónkové inspirace

Moji milí, A Náfuka s čepičkou a vyplazeným jazykem

oslava na obzoru? Takže to bude chtít pořádnou párty a na ní SPOUSTU BALÓNKŮ! Dneska vám tedy představím několik balónkových triků, které se sami naučíte raz dva a pak už budete celý večer jen donekonečna vysvětlovat, že vážně nemůžete dát nikomu kontakt na tu agenturu, která váš mejdan vyzdobila! 

 

 

 

253,131,201

přečíst celý článek

Valentynske_darky

Dárek na Valentýna

Pokud vás trápí jak originálně požádat partnerku o ruku, máme pro vás tip. Proč nezkusit propojit valentýnské datum 14.2.  s dnem vaší žádosti o ruku. Požádat o ruku na Valentýna určitě není špatný nápad. Zkuste se inspirovat nápady, jak zvládnout valentýnskou atmosféru tak, aby byla romantická a jedinečná. Co byste mohli na Valentýn vymyslet? Nápadů je mnoho. Romantická večeře, balónkové překvapení, domácí kino se zamilovaným filmem aj.

253,131,201

přečíst celý článek

Svatební dny v Clarionu 24

Konečně se rozhoupal? Gratulujeme! A přijďte do Clarionu pro inspiraci

A Náfuka nevěstaMoje milé nastávající nevěsty, jejich maminky, ségry a kámošky,

Od zásnub ke svatbě je to již jen kousek. Patříte-li mezi ty šťastné, zamilované nebo doufající, zkuste si přijít užít svůj svatební sen na svatební veletrh.
Právě zde naplánujete svou svatbu nejchytřeji. Porovnáte nabídku konkurence, seznámíte se s trendy i svatebními novinkami, získáte lepší ceny  u většiny služeb, dekorací i svatebních doplňků. Např. jenom na našem stánku získáte 20% slevy a sladký dáreček k tomu

106,193,180

přečíst celý článek

party_pro_deti

Objednejte si party pro děti

U nás si tematickou party zapůjčíte jako balíček nebo vám ji uděláme "na klíč". Narozeninová oslava pro naše nejmilejší prostě musí být velkolepá. Co dělat, abychom splnili dětské přání, pozvali na oslavu kamarády, zvládli vše rychle a ekonomicky. Nejlevnější varianta pro rodiče je navštívit naši půjčovnu, zapůjčit si fotopozadí, stolečky na dort, piknikový stůl a další dekorace, které vám usnadní přípravu party na zahradě nebo v interiéru. Na přání vám přivezeme a nafoukneme balónkové dekorace a sestavíme balíček pro stolování. Pro nejnáročnější připravíme kompletní party na klíč. 

222,178,155

přečíst celý článek

Chaloupka

Vlastnoručně upečená perníková chaloupka - to je výzva!

Vánoční perníková chaloupka je třešničkou sváteční adventní výzdoby! Možná jste až doteď okolo podobných skvostů s respektem obcházeli. Co to ale letos zkusit taky? Nebudeme se tvářit, že je to úplná brnkačka. Ale s naším receptem, návodem a pomůckami to vyjde. Nebo se to alespoň zkusí, co myslíte?

222,178,155

přečíst celý článek

eco_party

Naše balónky jsou eco


Naše cesta se snaží být ekologická. Když jsme začínali (ať už to bylo správné, nebo ne), nebyla udržitelnost v popředí našich myšlenek, 
soustředili jsme se na prodej krásných party výrobků! Mnoho našich výrobků obsahovalo fólie, plasty a nebyly recyklovatelné. Před několika lety se naše myšlení změnilo a začali jsme přemýšlet, jak naplánovat party a prodávat party dekorace udržitelnějším eko způsobem. A daří se. Vybíráme si výrobce, kteří přemýšlí jako my. Prodáváme latexové  balónky vyrobené z přírodního kaučuku. Mnoho našich konfetových balónků je biologicky rozložitelných, některé naše výrobky jsou plně recyklovatelné a jiné výrobky jsou opakovaně použitelné. Prostě chceme se bavit a žít tak, aby se tu líbilo nám, ale jednou i našim dětem. Party milujeme, ale raději slavíme už bez plastu a jako alternativu preferujeme papírové produkty  nebo produkty, které nejsou na jedno použití.

 

191,214,108

přečíst celý článek

Vanoce

Co milujeme na Vánocích? Hezký a útulný domov

Také už vás napadlo co nejvíce milujete na Vánocích? Nejčastější odpověď bude - atmosféra, vánoční pohoda a romantická nostalgie. Pojďme pocitům krásného a klidného domova pomoci dekoracemi. Udělejte si opět svůj domov takový o jakém přes rok sníte - hřejivý, útulný a milý. Takový, kde se budete cítit dobře vy i vaše rodina. Ať už se chystáte pohostit širokou rodinu a přátele, nebo si dopřát útulné a klidné Vánoce, není lepší způsob, jak je oslavit, než si svůj domov krásně vánočně vyzdobit!

183,183,191

přečíst celý článek

Mikuláš kostýmy

Poslední šance pořídit Mikulášovi a jeho partě něco na sebe!

Moji milí,

A Náfuka čert netopýrjak tak listujeme kalendářem, nemají už tihle Mikulášové, andělé a čerti zrovna času nazbyt. Tak rychle pořídit ještě nějaký ten kostým, doplněk a pytel na nadílku! A pozor na obutí, tatínkové, ať pak nemusíte svým malým slečnám a chlapečkům vysvětlovat, proč měl Mikuláš stejné boty jako vy!

137,219,222

přečíst celý článek

Halloweenske_tipy_vyzdoba

Tipy na Halloween od MojeParty.cz

Uctíváte dušičky nebo milujete Halloween?  Víte, že můžete dělat obojí? Dušičky jsou pieta a vzpomínka. Halloween podzimní tajemno, které nám příchod zimy zpříjemní vzrušující zábavou. Já jako dítě milovala cestičky odvahy... S baterkou v temném lese jsem přežila s lehkým chvěním u srdce. Ale byla to výzva. Trochu si dokázat, že ač mne trochu šimrá v zádech od strachu, nakonec jsi nebojsa. V trendovém duchu tu máme Halloween. Možná přišel odjinud, ale děti jej prostě milují.  Odepřít dětem radost je někdy dost těžké. A tak se odevzáme a nakonec přijdeme na to, že nás to baví. Podzimní soumrak s rozsvícenou dýní, pomalovaný obličej a všechny ty podivné věci, které nás mají náležitě vyděsit. Takže pojďte se po halloweensku bavit. Uvidíte, že to stojí za to. Důležitá je atmosféra. A od toho jsme tady my. MojeParty.cz Podívejte se na naše tipy...

237,093,119

přečíst celý článek

Halloweensky_tyden

Malování na obličej v MojeParty.cz

Blíží se halloweenské finále a s ním mnoho halloweenských překvapení. Užijte si halloweenský týden s halloweenskými bonusy na našem showroomu Prosek. Co na vás chystáme týden před Halloweenem? Strašáci ve všech našich regálech a malé pozornosti ZDARMA. Navic nakoupíte halloweensky výhodně. 

Kdy? 24.-31.10. 2023

Kde? MojeParty.cz, Prosecká 64

222,178,155

přečíst celý článek

Nerozlučná podzimní dvojice: Halloween a dýňová polévka

Nerozlučná podzimní dvojice: Halloween a dýňová polévka

Dýňová polévka není nuda! Aneb dýňovka 3x jinak!

V tomto období vás dýně prostě neminou. Číhají všude – na zahradách, v oknech, v truhlících, ve výlohách! Smějí se, cení zuby, tváří se roztomile, děsivě i jako troubové. Takže jste už určitě alespoň jednou podlehli pokušení uvařit si dýňovou polévku. Možná vám i zachutnala a stala se nedílnou součástí vašeho podzimního jídelníčku. V takovém případě je na čase poradit vám nějakou tu fintu, aby se vám dýňovka nepřejedla. Vyjdeme ze základu a pak se podíváme na to, jak z klasiky udělat úplně nový zážitek.

 

191,214,108

přečíst celý článek

Pečeme halloweenské dobroty

Halloweenské dobroty s nápadem

Halloweenské strašení baví i české děti. Ráj strašidel se usídlil v české kotlině poněkud rychle. I když je Halloween tak trochu náš zahraniční soused, slavit jsme se ho naučili velmi rychle. Tohle dušičkové období prostě láká "upustit páru" a užít si ponurou podzimní atmosféru s trochou tajemného dobrodružství. Na Halloween se navíc peče! Rozdávají se podivné sladkosti, které sice budí malinko hrůzy, ale chuť mají výjimečnou, stejně jako dort od maminky.

253,157,137

přečíst celý článek

Halloweenské DIY dekorace pro malé i větší

Halloweenské DIY dekorace pro malé i větší

Venku prší nebo jsou děti nemocné, ale na lumpárny mají energie stále dost! A vy už nevíte jak je zabavit, aby z bytu nezůstala kůlnička na dříví! Všichni to známe a v současné době to platí dvojnásob.

Stačí málo a o zábavu na celé odpoledne máte postaráno.

Kupte si pár balení jednobarevných papírových talířů. Ostatní najdete pravděpodobně doma a pokud ne, seženete je v nejbližším papírnictví.

A jde se na to…

 

253,157,137

přečíst celý článek

Eko party

I party může být eko. Nechcete to zkusit?

Nejste vegetarián, vegan, Greta ani jiný ekologický aktivista, ale přesto vás občas napadne, že s vaším životním stylem není všechno v pořádku? Není vám jedno, v jakém prostředí žijete, takže alespoň třídíte odpad, nepoužíváte na každý nákup další igelitku, zastavíte vodu, když si čistíte zuby? Tak takových je nás dneska dost a dost. Být eko friendly, to už není módní trend, to je životní styl nutný k přežití! Já vím, co si teď myslíte! Že zrovna oslavy a party se všemi těmi balonky, flitry a girlandami, jsou přehlídka marnosti a ukázkového konzumu, který s ekologií nemá, co dělat! Úplně všechno neovlivníme, ale zkusíme vás přesvědčit, že vážně přemýšlíme nad tím, jak se k planetě chovat. Protože, a to je axiom, je jediná, kterou zatím k životu máme. 

191,214,108

přečíst celý článek

Rozlucka v Boho_stylu

Co že je to BOHO? Prostě BOHOvský styl!

Blíží se rozlučka se svobodou vaší kamarádky? To první, co vás asi napadlo, je - kam spolu vyrazit? Kde je ten správný bar, klub, oblíbená hospůdka nebo zahrádka! Jestli je kámočka romantička, možná by ocenila rozlučku s piknikem někde v přírodě! Koneckonců do baru se můžete přesunout kdykoli. Takže jaké zvolit kulisy pro romantickou rozlučku? Co takhle boho styl? Jak na něj? Od toho jsme tu my - MojeParty.cz, abychom poradili!

253,131,201

přečíst celý článek

grilovačka

Jdeme grilovat!

 

Všichni už dávno víme, že srazit stoly a naservírovat hostům jen tak bez ladu a skladu opečené buřty a sud piva – tím rozhodně nikoho neohromíme! Zahradní párty je výzva! A příležitost ukázat, jakého šikovného souseda s fantazií mají lidi u vás v ulici! Takže vařte, pečte, nalívejte, rozvěste spoustu balónků, lampionů, girland, světel! Letošní hit jsou oslavy ve stylu Hawaii a Mexiko, takže pořiďte kaktusy, ananasy, limetky, tequilu a hlavně: lamy, lamy, lamy! Samozřejmě vám doporučíme i další témata, přidáme dva recepty a navrch ještě desatero dobrého hostitele a hosta!

222,178,155

přečíst celý článek

Naše tipy na sladké Velikonoce

Naše tipy na sladké Velikonoce

 

Chcete na letošní Velikonoce zkusit něco jiného než klasického beránka nebo mazance? Co třeba sladké, krásně nazdobené košíčky, které všichni známe pod názvem cup cakes nebo muffin? Tyhle malé dortíky jsou pořád populárnější a na žádném slavnostním stole dlouho nevydrží. Když se vám cup cakes podaří, můžete je zabalit do krásné cup cakes krabičky, ozdobit zápichem nebo dekorací a máte krásný dárek pro každého, kdo tyto sladké parádnice miluje. Náš tip je navíc bezlepkový, takže mlsáme zdravě! A od které Rettigové, že jsme opsali recet? Tyhle dobroty jsou tipem naší produktové specialistky Ivanky (ona je prostě specialistka na všechno!) a určitě se vám budou hodit nejen na Velikonoce. Už jste museli polknout naprázdno a otřít neposednou slinu? Tak jdeme do kuchyně...

 

119,173,222

přečíst celý článek

Pečeme mrkvový bezlepkový dort

Mrkvový bezlepkový dort

 

Jarní svátky jsou jarní svátky. Však už nás ta zima trochu omrzela. I letos oprášíme jarní recepty. Kdo si ještě nezkusil může zkusit natrénovat  mrkvový dort a připravit se na Velikonoce. Náš recept je osvědčeným tipem jak přivítat jaro. Zkuste i vy a nebudete litovat. Navíc tento mrkvový dort je bezlepkový, tzn. velmi zdravý. 

 

253,157,137

přečíst celý článek

baby shower

Holka nebo kluk? Baby Shower - párty s překvapením!

Čekáte miminko? Chlapeček nebo holčička? Opravdu chceme znát odpověď nebo přeci jen nechceme přijít o ten báječný pocit překvapení. Pokud se vám líbí první varianta a o svou radost se chcete podělit, máme pro vás tip na originální baby party ještě před tím, než vám nastanou rodičovské povinnosti! Jak tedy připravit krásný večer s partnerem, blízkou rodinou, ale i s přáteli, kteří vám drží palce, abyste zvládla svou nastávající maminkovskou roli? Tahle party má tajemství! 

 

222,178,155

přečíst celý článek

Pujcovna_dekoraci_svatba

Svatba - nejdražší party života? Zkuste ušetřit!

Svatba je nejkrásnější, ale také nedražší party života! Chcete si ji samozřejmě zapamatovat navždy! Jediný okamžik, kde nechcete dělat kompromisy. Jak jinak. Přesto potřebujete, aby vám v rozpočtu ještě zbylo na svatební cestu. Co s tím? Máme pár tipů, jak vše zvládnout a nezbláznit se. Svatební obřad se může odehrát místo v drahé restauraci v přírodě nebo na zelené louce. Máte štěstí je to TREND!

134,198,106

přečíst celý článek

1 Rozlucka_se_svobodou

Kluci jsou z Marsu, holky z Venuše. Každý se bude i jinak loučit se svobodou.

Loučí se se svobodou jinak kluci a holky? Kdo se umí víc „utrhnout ze řetězu“? Jaký je správný dárek pro nevěstu a ženicha? Kdo má loučení se svobodou organizovat a kdo platit? Je vhodná společná rozlučka? Tolik otázek a na všechny znám odpověď!  My se pokusíme dát vám pár tipů, kterými se můžete inspirovat. Překvapte svou kamádku nebo kamaráda, že máte rozlučky v malíčku!

 

253,131,201

přečíst celý článek

velikonoce

Tip MojeParty na velikonoční dobrotu

Už jste natěšní na jaro? My tedy ano. A začneme u Velikonoc. Velikonoce, to jsou hlavně barvičky. Žlutá, modrá, zelená. A co se držet těchhle barevných kombinací i při přípravě velikonočního menu? Nechte kuchařky a food magazíny uklizené, jeden recept jsme vyzkoušeli, upekli, nafotili a slupli za vás. No, my, naše aranžerka a dekoratérka Iva Macháčková. A my věříme, že budete mít za ušima podobné boule, jako my všichni.

 

 

134,198,106

přečíst celý článek

svatba

Jak na (nejen) svatební balónkové girlandy


Byli jste na svatbě, otevření obchodu nebo firemní párty a obdivovali balónkovou výzdobu? Všechny ty brány, srdce, sloupy a jiné výtvory? A líbilo by se vám něco podobného na vaší oslavě? Samozřejmě stačí brnknout našim dekoratérkám. Ale nechcete si nějakou balónkovou dekoraci udělat sami? Nebojte se, zvládnete to! Ukážeme vám základní vazbu balónků. Pak už stačí jen vázat je do požadovaného tvaru, případně použít drát, žádaný tvar z něj vytvořit (písmeno, srdce) a osadit balónky. Na konci článku najdete video, podle kterého udělá balónkovou dekoraci i malý capart! Jdeme na to!

119,173,222

přečíst celý článek

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Dekorace z balonků a květin - koncert pro dvě šikovné ruce

Určitě jste to už někde viděli - brány, bukety, girlandy nebo jiné závěsné dekorace z balonků a květin. Kde to jenom bylo? Že by na nějaké svatbě? Možná na firemní party? Na kamarádčiných narozeninách? Na oslavě narozenin? Nebo to byla valentýnská výloha? Ať už to bylo kdekoli, určitě se u takové výzdoby všichni zastavili! Je totiž nádherná. A vůbec k ní nepotřebujete armádu dekoratérek. Při troše šikovnosti si podobnou krásu vyrobíte sami! 

 

152,182,197

přečíst celý článek

piráti

Pečeme dezerty na pirátskou párty!

Po našich novinkách v sekci Cukrářské potřeby se jen zaprášilo! Až nás to překvapilo. Takže jsme hned objednali novou várku. A když vás pečení a zdobení domácích laskomin takhle chytlo, sledujte naše stránky, novinky budeme vybalovat každý týden. A aby bylo jasné, že se s cukrářskými potřebami dobře a pohodlně pracuje, poprosili jsme naši dekoratérku a skoro profesionální cukrářku Ivu, aby něco vyzkoušela. Iva se toho chopila s vervou a pro nás, vás (a hlavně pro svého malého Filípka) vystřihla luxusní pirátskou párty s dortem, cupcakes, želé, levandulovou panna cotou a bezlepkovými koláčky v krásných zapékacích lodičkových formách. To nám spadla čelist! Tady je postup, jak na to!

119,173,222

přečíst celý článek

pečení

S námi budete péct jako profíci!

Zastavujete se s úžasem u výkladů vyhlášených cukráren? Gůglujete před narozeninami, svatbou a jinými oslavami  stránky profesionálních cukrářů? My jsme se rozhodli, že z vás uděláme cukrářské profíky! Protože k dokonalým dortům, muffinům a jiným dezertům potřebujete sice trochu šikovné ruce, ale všechno ostatní za vás udělají naše dokonalé CUKRÁŘSKÉ DOPLŇKY A OZDOBY.  

119,173,222

přečíst celý článek

fiipek

Fotoateliér v obýváku?

Opravdu profesionální fotky vašich potomků nesjpíš pořídíte v profi ateliéru. Ale dost dobrý ateliér si klidně můžete udělat doma! A jestli máte jen za nehet fantazie, vsadíme se, že vaše fotky budou od těch profesionálních k nerozeznání! Takže to vezměte do vlastních rukou a staňte se na chvíli fotografem. Bude to zábava! 

Každý fotograf ví, že nejdůležitější je správné pozadí. Jak takové foto pozadí připravit?  Máme návod, díky kterému to hravě zvládnete. S hlavní konstrukcí by měla pomoct nějaká mužská ruka. I když...

119,173,222

přečíst celý článek

dino

Do kin jde Jurský svět. A z něj rovnou na DINOPÁRTY!

Už je to nějakých 30 let, co se kinosály celého světa prohnali první prehistoričtí živočichové a strhla se úplná mánie. Na dračku šly nejen reklamní předměty z filmu, ale hlavně všechno, na čem se objevila nějaká tlama nebo zobák z druhohor! Letos v červnu se do kin chystá nový díl Jurský svět: Nadvláda. A podle mnohých názorů to bude pecka! Počítejte s tím, že nějakou dobu nebudou chtít vaše děti nic jiného než oblečení, batohy, penály a hračky na téma JURSKÉHO PARKU. To jim můžete hravě splnit. Například my jsme připravení! Vybalili jsme patřičné tématické balónky, nádobí, dekorace, hry, hračky i doplňky. Tady se dočtete a v závěrečném videu i dozvíte víc.

 

134,198,106

přečíst celý článek

frozen

Děláme FROZEN PÁRTY. Třeba na DEN DĚTÍ!

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf nebo Sven! Pokud teď nevíte, o kom je řeč a přemýšlíte, jestli jste tahle jména slyšeli v severských seriálech Most nebo Zločin, tak to znamená, že doma nemáte holčičku školou povinnou. Vy ostatní zbystřete. Blíží se Den dětí, možná úspěšné vysvědčení, narozeniny nebo letní zahradní oslava. A my víme, co vaší malé udělá radost. Jasně - párty ve stylu LEDOVÉHO KRÁLOVSTVÍ! Tady je pár tipů a videonávod, jak na to!

119,173,222

přečíst celý článek

Mejdan pro tak trochu méně konzervativního potomka nebo kámoše

Mejdan pro tak trochu méně konzervativního potomka nebo kámoše

Možná plánujete narozky pro kamarády, kolegy nebo spolužáky a nejste tak úplně typ na balónky ve tvaru růžových srdíček a dekorace a la osmdesátkové disko. Nebo chcete udělat párty pro potomka, který má v pokojíčku černé tapety, poslouchá Marilyna Mansona, Cathedral In Flames a pro piercing ve rtech mu skoro nerozumíte? Tak jako tak, máme pro vás pár nápadů, které se budou hodit!   

119,173,222

přečíst celý článek

moře

Mořská párty! Zkraťte dětem čas, než se dočkají prázdnin!

Kolikrát se ještě vyspím, než pojedeme k moři? A kdy už si zabalím ty nové ploutve? A budou tam delfíni? Už vám jde z takových otázek vašich ratolestí hlava kolem a prázdniny jsou ještě daleko? Udělejte jim a jejim kamarádům nedělní odpolední MOŘSKOU PÁRTY! Alespoň je do plánované dovolené na chvíli zabavíte. A jestli se k moři nechystáte, ale přemýšlíte nad tématem narozenin, svátku nebo oslavou za dobré vysvědčení, je tahle - mořská výborný nápad!  

255,180,180

přečíst celý článek

Zdobíme velikonoční stůl a pečeme báječné stylové cupcakes

Zdobíme velikonoční stůl a pečeme báječné stylové cupcakes

Pozorný čtenář Náfukova blogu už ví, jak připravit a vyzdobit byt na svátky jara, i jak vyrobit jednoduché velikonoční dekorace za pár korun. V dnešním třetím velikonočním speciálu už se dostáváme k veledůležité otázce: co na stůl?  A protože my i naši čtenáři jsou bytosti zvídavé, kreativní a originální, nebudeme vám dávat rady, jak upéct beránka nebo mazanec. Každá rodina má nebo měla nějakou babičku, jejíž recepty se dědí. My vás naučíme jednoduché a maximálně efektní velikonoční cupcakes. A hned tři druhy. Jdeme na to!


 

255,182,045

přečíst celý článek

velikonoce

50 odstínů zimní šedi je pryč! Za chvíli jsou Velikonoce!

Zima to má za pár! Nejvyšší čas vymést ji ze všech koutů. A svoje domovy vyparádit do barviček jara a Velikonoc. Všichni víme, že Velikonoce jsou jediný pohyblivý svátek a jejich termín připadá na nejbližší neděli po prvním jarním úplňku. Listujeme kalendářem... letos vycházejí na 17. a 18. dubna! Takže máme už jen chvilku na promyšlení a pořízení jarních dekorací. Jdeme na to!

 

134,198,106

přečíst celý článek

ukrajina

Žlutá a modrá jsou v kurzu!

Mohlo by se říct, že politika a zábava k sobě nepatří. Ale jak se chcete bezstarostně bavit, když kousek od vás umírají lidé? Slavit narozeniny, svátky, výročí, rozlučku se svobodou, přijetí na školu nebo narození miminka nepřestaneme. Ani se nepřestaneme brát, odcházet na mateřskou nebo do důchodu. A hezky si to všechno užijeme, ne, že ne! Ale když to půjde a máte-li jasno, nebojte se dát najevo, co si myslíte. Vedle modro-žluté stužky je hezký nápad třeba žlutý a modrý balónek v okně, na balkoně, ve dveřích hospůdek, u vchodu do obchodů, ve třídách... Podle toho, jak mají naše dekoratérky plné ruce práce, aby objely všechny, kteří chtějí modro-žlutou balónkovou bránu nebo girlandu do hlavního vchodu své firmy, do obchodů a restaurací, je ale dost možné, že tady apelujeme úplně zbytečně. Vždyť vy víte... 

255,198,044

přečíst celý článek

veletrh clarion_svatebni

MojeParty.cz inspiruje nevěsty

Samozřejmě, že rádi slyšíme svatební zvony. Tu nejhezčí rodinnou party si nikdy nechceme nechat ujít. Ať už jste ona vyvolená, její "nejka" nebo mamka, která chce, aby jí romanticky ukápla slza do svatebního kapesníčku, právě nyní je čas nakoupit kus svatební atmosféry u nás. Přípravu na svatební sezónu jsme začali na prvním svatebním veletrhu po lockdownu v hotelu Clarion. Není divu, že už jsou nevěsty natěšené a těší se na jaro. S naší svatební nabídkou mohou začít velké svatební přípravy již nyní...

 

 

255,180,180

přečíst celý článek

Tvoříme z balonků zvířátka

 

1 Modelovani_balonku

 

Už se vám někdy dostaly do rukou balonky, které jsou úzké a dlouhé jako špagátky a vy jste byli trochu bezradní co s nimi? Tak takovým balonkům se říká modelovací a jsou to přesně ty, které milují kouzelníci  a animátoři na dětských oslavách. Ale nás ostatní umí takové balonky pěkně potrápit. Je to výzva. Umět vykouzlit balonková zvířátka je velké umění. Ale my se přeci jen tak nevzdáme!

Tak jdeme na to, ne? Tentokrát jsme si k asistenci přizvali Filípka, modrookého sympaťáka naší produktové specialistky Ivanky. Oba nám ukáží, jak přetvořít modelovací balonky v balonková zvířátka. Co k tomu budete potřebovat? Určitě pumpičku a balonky! V naší e-shopové nabídce máme 2 velikosti 160" a 240". Zkušení profíci dokáží pracovat s oběma typy, ale my si vystačíme s velikostí 240". Tak které zvířátko zkusíme jako první?

 

My se doma nenudíme

přečíst celý článek

balonky Vánoce

Vybalili jsme VÁNOČNÍ BALÓNKY. A JSOU...KRÁSNÉ!!

A kdy už přijde Ježíšek? A kolikrát se vyspím, než budou Vánoce? A, mami, byl jsem letos hodný? Za chvíli vám z takových otázek bude zvonit v uších. Tak víte co? Zavřete těm malým otravům pusu a pořiďte jim nějaký hezký VÁNOČNÍ BALÓNEK. V pokojíčku jim udělá tu správnou předvánoční atmosféru, děti si chvilku vyhrají a zkrátí si čas, než zazvoní zvoneček. A vy dospělí se můžete balónky nechat inspirovat. Jednak - správně zvolený balónek připevněný k (nejen vánoční) krabičce nebo sáčku z vás udělá mistra v balení dárků a pak - vánoční balónek hezky ozdobí váš adventní domov. A advent začíná už 28. listopadu! 

129,206,183

přečíst celý článek

Piratska_party

Prázdniny po pirátsku

Tak se ti naši malí loupežníci, roztomilé princezny, zlobiví skřítci a neposední indiáni dočkali. Začínají prázdniny! Takže čas na zábavu? Samozřejmě!  Není to, ale jednoduché. Doma je nuda,  Můžete sice jako velká rodina vyrazit na všechny plánované akce v okolí, kde se nám ti neposedové ulepí cukrovou vatou, polijí limonádou nebo ztratí někde u kolotoče. Pak  zbývá dětský tábor nebo dovolená, kde těm malým uličníkům vymyslíte bezva program. Co když se, ale na dovolenou taky nechystáte?

Jeden nápad by tu byl. Co takhle, domluvit se s rodičema ze  sousedství a připravit pirátský den nejen pro děti, ale i pro pro rodiče (samozřejmě s žejdlíky rumu velmi opatrně). Mohla by to být dobrá zábava, co říkáte?
 

183,183,191

přečíst celý článek

Souteze_a_vyhry

Chyť si výhru na facebooku!

Soutěžíte rádi?  Že jste ještě nic nevyhráli?  Tak to u nás se neprohrává. Každý kdo pozorně sleduje náš facebook,  si může chytit slevu vždycky. Navíc jako bonus si může snadno zasoutěžit  o superskvělé výhry z naší obří party nabídky. Denně naskladňujeme desítky novinek.  A to se sakra vyplatí.

Samozřejmě nejsme žádní amatéři. Každá soutěž má svá pravidla. Jaká, to si můžete přečíst níže.

Tak to zkuste. A děkujeme za like :-)

Já na to samozřejmě dohlédnu. Jakože se Náfuka jmenuju.

253,131,201

přečíst celý článek

svatba na co nezapomenout

Svatba nejsou jen šaty a prstýnky! Dekorace a doplňky na které byste neměli zapomenout!

Řekli jste si, že si svůj velký den vezmete na starost sami? Žádná agentura, koordinátoři, jen pár kamarádek a mamina? Klobouk dolů! Taky máte ovšem nás. Na našich stránkách najdete spoustu krásných dekorací,nápadů a inspirace , jak ze všedního prostoru udělat krásný. No a ještě vám chceme připomenout pár drobností, bez kterých se sice pod čepec dostanete, ale byla by škoda na ně zapomenout.

Pro okamžitou inspiraci klikněte vždy na název kapitoly. 

240,193,180

přečíst celý článek

Baleni_do_balonu

Balonek a dárek! Dvě radosti najednou!

Víte, jak udělat někomu blízkému dvojitou radost při předávání dárku? Zabalte mu ho tak, že mu spadne brada! Sehnat hezký dárkový papír nebo krabičku... dobře. Ale co nechat zabalit dárek do transparentního maxibalónu?
Že to dost dobře nejde? Jde, ale musíte vědět jak a mít k ruce balécého pomocníka. Teď nemyslíme kamaráda, který Vám balonek podrží, ale specielní stroj, kterým zabalit dárek do balonu, půjde raz dva.

přečíst celý článek

Děkuju, mami! A všechno nejlepší!

Děkuju, mami! A všechno nejlepší!

Den matek připadá oficiálně na druhou květnovou neděli, letos tedy na 9. května. Je to asi jediný svátek, který je opravdu mezinárodní a slaví se v desítkách zemí světa. Takže my se mrkneme jak a odkdy se ve světě i u nás svátek slaví, ale hlavně vám poradíme pár tipů na jednoduché maličkosti, které by vaší mamince mohly udělat radost.

255,140,190

přečíst celý článek

Vyrábíme s dětmi jednoduché hry

Vyrábíme s dětmi jednoduché hry

Často slýcháme, že dnešní děti si nevydrží dlouho hrát ani s těmi nejsofistikovanějšími a nejsložitějšími hračkami. To je možná pravda. Ale pak vás překvapí, když vydrží celé hodiny u omalovánek nebo u dřevěného vláčku, co ani nesvítí ani nekouří ani nehouká. Inu, nevyzpytatelná dětská dušička! Nechcete tedy zkusit některou z třech našich jednoduchých her, na kterých děti nejvíc ocení, že si je mohou vyrobit sami? A nejšťastnější budou, když jim pomůžete. Skoro nic na to nepotřebujete, takže vás to skoro nic nestojí. A podle video návodu to zvládne vážně každý!

205,170,160

přečíst celý článek

Když MDŽ, tak s kytkou. Nafukovací a vlastnoručně vyrobenou!

MDŽ
 

Mezinárodní den žen nám komunista dost otrávil. Aby ne! V práci dostaly dámy kazetu s mýdlem a pak už spěchaly nakoupit, uvařit, ještě dvě lahve Sklepmistra dát vychladit a čekat...až se jejich drahá polovička dostaví po půlnoci se dvěma promile, se zlomenými rudými karafiáty a s obtiskem rtěnky dovádějících svobodných kolegyň na límečku. Tak to tedy ne! Dnešní moderní žena chce být obletovaná, obdarovaná a rozmazlovaná. Takže, pánové, 8. března utečte z práce trochu dřív a vezměte to přes cukrárnu a květinářství. Někteří nakoupí přes e-shop, ti originálnější přes NÁŠ e-shop a ti nejoriginálnější vyrobí jednoduchou kytku z našich balonků (návod níže). A přidáme inspiraci na malý dárek nejen pro pány. Vždyť drobnost k MDŽ mohou docela dobře pořizovat dcery maminkám, sestry sestrám, kamarádky kamarádkám, sousedky sousedkám, kolegyně kolegyním........

 

Zapomeňte na karafiáty!

přečíst celý článek

Nucené prázdniny? Tipy a rady jak zabavit ratolesti!

1_tvoreni_velikonoce

 

Také vám nečekané „koronavirové prázdniny“ pořádně zamotaly hlavu? Jste sice rádi, že můžete trávit čas s rodinou, ale napadlo vás, že vám možná dost brzy dojdou nápady, jak svoje kluky a holčičky zabavit? Nechcete je nechat napospas počítačům a tabletům? Zamysleli jsme se za vás a tady je pár zábavných her. K některým budete pořebovat dekorace nebo kostýmy (které u nás hladce pořídíte), na jiné vám bude stačit jen humor a trocha fištrónu!

 

Díky, koroňáku, konečně jsme celá rodina spolu!

přečíst celý článek

Malá svatba? Na velikosti nezáleží! Vdát se můžete i na zahradě.

1 Mala_svatba

 

Víte, jaký je jeden z oblíbených koronavtipů, které kolují po internetu? Zákazem svateb dal Bůh lidem druhou šanci…Pravda, z některých odložených svateb se po letošním létě můžou stát svatby jednouprovždyodložené, ale nemysleme hned na nejhorší. Fakta jsou jasná. Od 20.dubna se ti, kteří o to hodně stojí, prostě můžou vzít. I na svatbu o 10 lidech ale budete potřebovat pár věcí, bez kterých to nepůjde.Polštářek na prstýnky, fotoalbum, dekorace do fotokoutku, balonky domů na balkon, dekorace na vaše auto... To všechno vám připomeneme a taky vám poradíme, jaké šaty jsou na takovou pidi veselku ideální a znovu shrneme, za jakých podmínek si dnes můžete říct ano.

 

 

I při svatbě pro 10 lidí můžete na něco zapomenout!

přečíst celý článek

Advent je za dveřmi, chcete originální výzdobu?

1 Balonky_vanoce

 

Adventní věnec na dveře nebo stěnu nejčastěji bývá z chvojí, proutěného korpusu dozdobeného nejrůznějšími dekoracemi nebo s umělými květinami. Buďte originální a vytvořte si stylový balónkový věnec, který vypadá jako vyrobený z velkých vánočních koulí.

Ukážeme vám dva způsoby, jak takový věnec připravit a ozdobit si jím třeba obývací pokoj nebo vstupní halu. Pokud jej připravíte v menším průměru, můžete ho zavěsit klidně i na dveře.

Děti se doma nudí? Zapojte je do přípravy, budou nadšené…

Balonky o Vánocích? Proč ne...

přečíst celý článek

Adventní šperkovnice. Nejlepší dárek na Mikuláše

1_Mikulas_a_cert

 

Kalendář nám už ukrajuje listopadové dny a blíží se nám čas předvánočních adventů. Máte už vyřešenou otázku, jak to bude letos s Mikulášem? Děti možná protestovat nebudou, když čert letos zůstane doma, ale Mikuláš? Ať už to dopadne jakkoliv. Advenní čas by měl být i doma sváteční.

Máme pár adventních tipů, jak si užít čekání na Vánoce

 

Co přinese letos Mikuláš?

přečíst celý článek

Halloweenská výzdoba krok po kroku

1 Vyroba_dyne_dekorace_z_balonku

 

Občas nám vy, naši milí čtenáři a zákazníci, píšete, že máme v našem blogu sice pěkné fotky vyzdobených ineriérů i exteriérů, stolů nebo balkonů, ale že to se nám to radí, když jsme profíci a výzdoba nám jde sama. A tak to já nemůžu souhlasit! Skoroprofík můžete být hravě i vy! Kromě patřičných dekorací vám možná bude stačit jen vědět, čím začít a na co si dát pozor. A víte co, pojďte si třeba společně zkusit vyzdobit stůl nebo rovnou dva (ale klidně by to mohla být komoda nebo jiný prostor, to už je na vás)! A v závěru vás naučíme ještě jednu balonkovou dekoraci. Každopádně to vezmeme vážně krok po kroku. Jdeme na to!

 

Duše amatérského dekoratéra třímá v každém z vás!

přečíst celý článek

Novinky na Halloween

 

1 Halloweenska_vyzdoba

 

Oblíbili jste si oslavu Halloweena? Víte, že tento svátek se v Čechách slaví stále častěji? V naší party nabídce máme spoustu halloweenských novinek, které jsme si s radosti vyzkoušeli. Inspirací, jak si užít Halloween, máme hned několik. Začneme třeba zdravou dýňovou polévkou. Ta nám bude nejvíc chutnat ve správných strašidelných kulisách. Naše dekoratérka Petra otestovala halloweenské novinky vážně důkladně. Inspirujte se a ničeho se nebojte! Naši halloweenskou nabídku najdete i tady, na https://www.mojeparty.cz/halloween-31-10/

přečíst celý článek

Party v barvě tolerance

1 Prague_Pride

 

Určitě už jste slyšeli název Prague Pride! Co že se skrývá za pestrými duhovými barvami, které jednou v roce zaplní pražšké ulice?

Prague Pride, akce menšinových skupin s jinou sexuální orientaci, je o toleranci, pochopení a samozřejmě o lásce ve všech jejích podobách. Prague Pride je čistou oslavou života!  A také výzvou k toleranci bez násilí! A my říkáme ano! Mějte se rádi, ať spadáte do LGBT komunit nebo do jiných šuplíků. Protože kde je láska, je naděje! A když už jsme dneska ti poslové lásky a porozumění, ještě vám řekneme, jak se na letošní 10. Prague Pride obléknout a připravit! Moc času už nemáte! Akce vypukne 3. srpna!

 

 

 

10 let Prague Pride aneb máme rádi duhové dekorace!

přečíst celý článek

Někým jiným za pár minut? Kostým je třešničkou každé party!

Harry_Potter

 

 

Kdybych byl cynik (jakože to my Náfukové být prostě nemůžeme), řekl bych, že kostýmy a masky se staly poměrně běžnou součástí našich současných šatníků. Jen si vzpomeňte na ty vzory, barvy a veselé motivy na rouškách! Na všechny ty fotky jinak normálních dospělých lidí v roztodivných pokrývkách hlavy a těla – papírových pytlících, štítech, skafandrech, plynových nebo potápěcích maskách. Nebo na video, které obletělo svět, v němž přišla starší Číňanka ve strachu před koronavirem do lékárny v nafukovacím kostýmu žirafy. Ale dost legrace na téma, které zas tak legrační není. Chtěl jsem jen říct, že je doba dovolených, prázdnin, táborů, svateb, zahradních party, zkrátka nejvyšší čas obléknout si na sebe něco krásného, vtipného nebo bláznivého a oslavit léto! Přinášíme tipy na zajímavé kostýmy, top žebříček těch nejoblíbenějších a nejtrendovějších a také pár zajímavostí ze světa převleků.

 

 

Je libo kostým princezny, indiána, faraona nebo avokáda?

přečíst celý článek

Letní party se skvělou atmosférou a kódem na slevu

1 Letni_party_dekrace

 

Konečně Hawaii! Nemyslíme tím ostrovy a pláže s horkým poledním sluncem. Co takhle rozpálit se, nejen sluncem, na pořádné PARTY? Výbavu pro takovýhle mejdan vám zajistí naše opravdové FUN  a CRAZY kostýmy. Chcete se bavit? S pořádnou grilovačkou půjde naprosto snadno hodit se do pohody. Jasně, že by to také mohla být stylovka a budete potřebovat zahradní party letně dozdobit. Máme kupu letních novinek. Tahle letní party bude stát za to. Tak rychle šopovat. Ať mají sousedé na co zírat a kde se inspirovat. 

 

Když se vybarví léto, vybarvěte se taky!

přečíst celý článek

Jarní hit - avokádo! Dobré do sebe, dobré na sebe! Cože?! Jak to myslíme ?!

 

Avokado_recepy

 

Avokádo patří k jaru jako… MojeParty k balonkům. Že je to jedna z mála dobrot, která je zároveň taky zdravá, to víme a v článku přineseme recept na báječnou avokádovou salsu! Ale jak že jsme to mysleli s avokádem dobrým „na sebe“? Ne, ne, nechceme vás přesvědčit, že je bůhví jaká radost kecnout si avokádo s česnekem na sukni. Ale co takhle udělat kamarádům nebo rodince zdravou jarní „avokádo party“ s avokádovými talířky a s nafukovacími balonky ve tvaru téhle dobroty a jako třešnička na dortu se na tuhle oslavu obléct do avokádového kostýmu? Kdo nevěří, ať čte dál!

 

Oblečte se na party jako avokádo - a budete k nakousnutí!

přečíst celý článek

Vyplouváme! Námořnická party může začít

1 Party_namornicka

 

Lepší téma na léto nenajdete. Party v námořncké stylu se hodí na loď, na pláž, ale i do pivnice nebo středověké krčmy. Bavit se po námořnicku můžete na vodě i v přístavu. Pokud plánujete party pro dospěláky, pak se hodí bar plný rumových koktejlů, námořnické kostýmy, vtipy o pirátech, stylový fotokoutek, tetovací salón a pár interaktivních her.

Námořnickou oslavu můžete zorganizovat samozřejmě také pro děti nebo si vymyslet společný family day a zabavit se všichni dohromady. Přece ty vaše zlobivé kulišáky nenecháte doma! Prázdniny a dovolená - to vůbec nemusí být ležení na dece od rána do večera! Tak hurá do proužkovaných plavek!

 

přečíst celý článek

Party obchod na Proseku - přímo u metra Prosek

 

 

1 Prodejna Party_Prosek

 

Tuhle naši novou prodejnu si zamilujete. Stihli jsme si ji nadělit pod stromeček, takže Vánoce, Silvestra a Nový rok jste slavili už s námi. Je přímo na stanici metra Prosek - Prosecká 64. Má 260m2 a vešlo se nám do ní spoustu stylových doplňků a dekorací. Nejsou to žádné ležáky, ale nejoblíbenější topky a stylovky, které by právě na vaší party nebo oslavě neměly chybět. Otevírací dobu najdete níže. Auto nechte na některém ze sousedních parkovišť nebo naproti u BILLA a šup mezi regály. 

Jdeme vám naproti ...

přečíst celý článek

Tipy, jak na party neumřít nudou

1 Zabava_na_party

 

Na žádné party nebo oslavě nesmí být nuda. A o tom já, balon Náfuka, něco vím! A protože se blíží prázdniny, je čas plánovaní bezvadných setkání s kamarády. Ať už jedete na tábor, k babičce na prázdniny nebo s rodiči k moři, tam všude určitě bude čas na parádní oslavu. Kromě plavek, které v horkém létu budete potřebovat, myslete na zábavu. O prázdninách se můžete odvázat a pořídit si opravdu křiklavou image. Nezapomeňte proto na kostýmové doplňky, převleky a barvy na obličej. Pořádně se zmalovat, to stojí za to, ne? Co si zkusit být pořádné zvíře? A kdyby to náhodou nestačilo a potřebovali jste další recept na zábavu, zkuste naše hry!

 

Hrajte si a zmalujte se...

přečíst celý článek

Jste naše jedničky

1 Prvni_narozeniny

 

Který oslavenec by si pamatoval své první narozeniny! Jasně, že to je hlavně NAŠE oslava. To ale neznamená, že si ji my - mámy, tátové, babičky, dědové, tety, kamarádky rodičů nebo sousedi pořádně neužijeme! Co třeba talířky, ubrousky, balonky nebo girlandy s barevnými puntíky? 

Tipy na oslavu prvních narozenin

přečíst celý článek

Tohle léto slavím s lamou

1 Lama_party

 

Ahoj, jmenuju se Laura. Je mi 8 a miluju oslavy, Náfuku a jeho rady. Rozhodli jste se, že si prázdniny pořádně užijete? Možná to nebude na pláží, ale u vody by to být mohlo. Takový piknik s roztomilou lamou a kamarády by mohla být docela zábava. Co říkáte? Tahle lamí parádnice se na léto pěkně vybarvila! Zkuste se mrknout na náš e-shop a sami se přesvědčíte.

 

Letní novinka, která rozesměje mě i tátu s mámou

přečíst celý článek

Hledáme nejen balonkové mistry. Bavte se a tvořte spolu s námi.

1 Pastelove_balonky_vyzdoba

 

Zamilovat se do balonků a krásných dekorací je snadné. Proto jsme se rozhodli podpořit Váš talent. Balonky jsou fenomén, který přináší dobrou náladu a dekorace nám vytváří atmosféru, kde je nám příjemně. Chcete si zkusit být balonkovými mistry nebo si zkusit být dekoratérem na zkoušku? Zjistěte jak jste zruční, popusťte uzdu své fantazie a zkuste vytvořit stylové balonkové veledílo, kterým se nám pochlubíte. Hledáme opravdu výjimečné talenty, kteří zatím nejsou profesionály, ale mají chuť natřít jim zrak. 

Dveře dokořán máme také pro všechny co rádi tvoří, fotí, dekorují své vlastní oslavy a možná občas potřebují vyměnit svou každodenní pracovní šeď za kreativní výzvu! 

Zjistěte zda sami dokážete vytvořit stylovou oslavu. Balonky by samozřejmě neměly chybět. Pokud, ale  rádi pečete, hrajete si s papírem a květinami a Vaši oslavenci z toho vždy profitují, máte šanci také. Stačí chuť a odvaha nám posílat obrázky svých nesmělých i smělých pokusů.

Hledáme každého, koho baví dělat si svět hezčí, hrát si s atmosférou, ví jak překvapit a naladit emoce, když je k tomu správná příležitost. 

Staňte se naším parťákem, který u nás bude mít spoustu výhod. Dáme Vám prostor být nejlepší. Party může být Vaším koníčkem. Pojďte do toho s námi.

Tohle není soutěž, Tohle je vstupenka do společného projektu a VIP party klubu, kde Vás čeká spoustu výhod. Možná začnete ve svém volnu dělat to co Vás baví. Můžete se stát naším balonkovým parťákem, předávat si balonkové zkušenosti a podílet se s námi na jedinečných projektech. Bonusem pro Vás bude slušný honorář na společných akcí, výhodné nákupy u nás a společné balonkové party, kde si kreativně zařádíme.

Co pro to udělat? Napište nám email na info@mojeparty.cz a uveďte do názvu  MOJE PARTY S BALONKY

Navíc od nás vždy dostanete pár nápadů a tipů na naše dekorační novinky, manuály pro kreativní tvoření a přístup do naší VIP sekce s akčními produkty až o 80% levnějšími.

Podělíme se s Vámi o naše dekorační zkušenosti a necháme Vám nahlédnout nejen do naší balonkové dílny. Náš balonkový seriál bude na pokračování. Vítejte v prvním seznamovacím kole, kde začínáme představovat nejnovější balonkové šlágry.

 

Ukažte jak slavíte stylově. Instpirujte se našemi tipy

přečíst celý článek

Rozlučka se svobodou - dekorace 4x jinak

1 Rozlucka_se_svobodou

 

Poslední holčičí mejdan za svobodna. Možná vám teď ukápla slza, ale nebojte. Být pod čepcem není za trest, ale za odměnu. Pokud samozřejmě víte (nebo doufáte), že On je ten pravý. Každopádně rozlučka je od slova loučit. Konec a začátek. The end a new start. Něco ztrácíte a něco krásného vás čeká. Sami cítíte, že tady jde o něco mimořádného! A podle toho by vaše rozlučka měla vypadat! No a my vám přinášíme nápady, jak to s kámoškama pořádně rozjet! Tady jsou naše čtyři tipy na nezapomenutelnou rozlučku se svobodou. Vybrat by si měla každá - ať už jste romantická víla, eko holka nebo prostě pořádné číslo! A může to být mejdan v klubu nebo oblíbené restauraci, kam jste se něco nachodila ještě jako svobodná, ale klidně i doma nebo na zahradě. Občerstvení vám každý rád doveze! Pokud jde o pití, ke každému typu rozlučky jsme vám vybrali i nejvhodnější drink. Takže na závěr už jen důležitá rada! Pro případ, že byste to snad na vaší rozlučce trochu přehnaly a pamatovaly jste si z ní jen hrubé obrysy (což se samozřejmě může stát), raději hodně foťte! 

Rozlučka pro romantičky i dračice!

přečíst celý článek

Soutěž o fotoaparát Instax zdarma

 

1 Rozlucka_se_svobodou

 

Plánujete rozlučku se svobodou? Chcete od nás získat fotoaparát Instax ZDARMA a fotodoplňky v hodnotě 2500 Kč? Pak neváhejte, soutěžíme! Nakupte v našem e-shopu doplňky na rozlučku se svobodou a podělte se s námi o své fotozážitky, Ukažte všem, jak jste si rozlučku užili.

Fotografie sdílejte na svém instagramovém feedu pod haschtagem #mojepartyczfoto My budeme příspěvky pod tímto haschtagem pravidelně sledovat a na konci soutěžního období jednoho z vás vybereme. Výherce odměníme fotoaparátem Instax a doplňky v hodnotě 2500 Kč

 

Získej to co chceš. Vyhraj to!

přečíst celý článek

Mermaid party - krok za krokem malou mořskou vílou

Mermaid_party_DIY

Kdo by neznal Andersenovu mořskou pannu. Malá mořská víla dojímá nás všechny. Tip jak pohádkový příběh sami prožít, je snadný. Oslavte své narozeniny v Mermaid stylu. Tohle téma je pro holčičky, slečny, dámy, ale možná i pro kreativní maminky velká výzva. Zapojit fantazii a vytvořit neskutečnou mořskou říši - to je výzva pro každého, kdo rád tvoří krásné a originální dekorace. Pokud hledáte dětské téma narozeninové oslavy, zkuste se inspirovat jemnými pastelovými barvami, kterými vytvoříte kouzlo průzračné mořské hladiny. Vaše holčičky budou nadšené a vy si oslavu užjete spolu s nimi. Narozeninové kulisy bude jistě radost fotit a rodinné album bude mít další zajímavý zážitek navíc.

Královnou moří snadno a rychle

přečíst celý článek

Velikonoční výzdobu letos vyrábíme sami a doma!

 

1 Velikonoce
 

Letos by se nám dost dobře mohlo stát, že bychom pro samé koronaviry, karantény, roušky a boje o poslední špagety v supermarketu zapomněli na Velikonoce. A ony jsou tu zatím co nevidět! Už 10. dubna je Velký pátek! Říkáte si, že letošní svátky jara budou smutné nebo snad vůbec žádné? Že se z karantény špatně nakupuje velikonoční výzdoba? Tak to tedy ne! Takovou trudomyslnost rozhodně nepřipustíme! Čtěte dál a dozvíte se, jak si z našich produktů udělat výzdobu jedna báseň a ještě do toho zapojit děti, které vám zůstaly doma a celý den sedí u počítačů. Svátky jara jsou přeci časem radosti! Vir nevir! Takže šikovné ruce připravit a jdeme na to! Dnes se mnou zdobí moje kamarádky, které občas trochu nudí. Seznamte se. Dnes pro Vás vyrábí Laurinka (ta větší) a Sofinka (ta menší).

 

Vše pro velikonoční výzdobu máte od nás DO DRUHÉHO DNE!

přečíst celý článek

Smíchem proti všem smutkům světa. Připravte se na apríl!

 

1 April

 

Říkám si, jak je v téhle smutné době fain, když se člověk zasměje. A je jedno, jestli se mu jen tak zvednou koutky nebo se pořádně rozřehtá! Proto jsem vás chtěl upozornit na to, že je tenhle týden apríl! Takže by vůbec nebylo od věci, kdybyste někoho kolem sebe pobavili a přivedli na jiné myšlenky. Moc času ale nemáte. Takže vám jednak nějaký ten tip poradím a bude-li se vám líbit něco z naší nabídky, cinkněte si k nám a my vám dekoraci necháme na některé prodejně.

Vyberte zboží a domluvte si jeho vydání na prodejnách

přečíst celý článek

Ladíme Velikonoce! Tentokrát balonky a vajíčka.

vejce modrá

 

Na každém kroku se dnes dočtete desítky rad, jakou techniku použít při barvení vajíček, nápady, jak vyzdobit byt, jak upravit velikonoční stůl. My vám ale dneska poradíme jednouchý trik, který z vašich velikonočních domovů udělá designovou galerii! A nebudete kvůli tomu muset vystrčit z domova nos! Prostě slaďte vaše velikonoční vajíčka s balonkovou výzdobou! Jak se to říká v jisté reklamě? Je to pohádkově snadné!

 

Slaďte barvu vajíček s balonkovou výzdobou!

přečíst celý článek

Z frankfurtského veletrhu vezeme party trendy pro rok 2020!

1 Trendy 2020

 

 

 

Žádný světový veletrh nových dekorací nám neuteče. Tak třeba v poslední lednový víkend jsme se s dalšími skoro 44 tisíci návštěvníků vypravili obhlídnout jeden z největších mezinárodních veletrhů dekorací a květin Christmasworld ve Frankfurtu. A nevynechali jsme skoro žádný ze stánků málem 1100 vystavovatelů. Takže vy, kteří chcete být opravdu v obraze a mít všechny trendy v malíčku, čtěte dál.

Rok 2020 pěkně v kostce - barvy, materiály, povrchy

přečíst celý článek

Buďte originální (nejen) na Valentýna!

 

1 Valentyn_pozvanka

 

Čerstvě zamilovaným netřeba Valentýna připomínat. A ani ti ostatní mu takhle uprostřed února neutečou. Všech těch srdíček je všude kolem nás až až. My tentokrát nebudeme řešit, proč se Valentýn slaví a od kdy. Počítáme, že zvídaví si zagúglují. My vám přinášíme tipy na jednoduché valentýnské dekorace a pozornosti, u kterých vaše láska, je-li alespoň trochu romantická, stěží zamáčkne slzu!

 

Dekorace, které vaši polovičku dojmou!

přečíst celý článek

Vánoce ve světě

Vanoce ve svete

Ryba, bramborový salát, stromeček, slavnostně vyzdobený stůl a byt či dům a dárky. Tohle všechno k Vánocům jednoduše patří a my si je jinak představit neumíme (i když je mezi námi dost takových, kteří to tady 20. zapíchnou a jedou do tepla exotických končin, kde se o Vánoce nikdo nezajímá). Je ale jasné, že tradice se zem od země liší. Nemusíme chodit daleko. Například postava, která nosí dárky, má narozdíl od našeho poněkud abstraktího Ježíška mnohde ve světě zcela konkrétní vizuální podobu. Dárky nosí ty nejzvláštnější bytosti: skřítci, hodné čarodějnice nebo pohádkoví staříci. Tak se na ně pojďme podívat.

přečíst celý článek

JOKER VE STRAŠIDELNÉ MASCE VÁLCUJE KINA I PODZIMNÍ PARTY!

Joker versus Joker

 

Česká kina praskají ve švech pod náporem fanoušků komiksového hrdiny Jokera, kritici pějí chválu na extatický výkon Joaquina Phoenixe a možná i díky tomu se stal šílený klaun (pánbůzaplať jen jeho maska nebo kostým) hitem na podzimních karnevalech, průvodech, halloweenských a jiných party. Takže se jdeme podívat, co si u nás na tohle téma můžete pořídit a filmovým fandům přidáme i pár zajímavostí o filmu a charizmatickém představiteli hlavní role, o kterém podle mého skromného soudu na předávání Oscarů ještě uslyšíme!

 

S našimi maskami by hrůzostrašně vypadal i Marek Eben!

přečíst celý článek

Halloween je tady i letos!

1 Halloween
 

Někteří Halloween ignorují (dokonce prý existuje fóbie z Halloweenu -  samhainophobia - podle keltského názvu tohohle svátku Samhain), ale jinak se u nás slušně zabydluje. Každý rok se za halloweenské dekorace a výzdobu utrácí víc a víc. V USA je Halloween dokonce po Vánocích druhý nejoblíbenější svátek (jen za 300 miliónů kilo halloweenských sladkostí se za velkou louží utratí přes 2 miliardy dolarů)! My si dneska jen zlehka zopákneme, co že to je ten Halloween a proč se v poslední říjnový den slaví, ale hlavně se mrkneme na aktuální trendy ve výzdobě. Je libo opravdu děsivé kulisy vaší oslavy nebo to má být spíš roztomile strašidelná party pro děti a jejich kamarády? Ale prosím, máme všechno, čtěte dál!   

 

Hurá, jdeme dlabat dýně!

přečíst celý článek

Manuál k báječné dětské party

1_party_pro_deti

 

Dětská party sice není svatba (tedy pokud nechcete na oslavu pozvat celou ulici a třídu i s kompletním učitelským sborem), ale i tak musíte vzít v potaz tolik drobností a detailů! Ty často vypadají nedůležitě, ale při samotné party bývají nepostradatelné! Naše aranžérky a koordinátorky vzaly do ruky tužku a papír a všechno podstatné vám pro lepší představu shrnuly. Protože představivost je svoboda, jak říká Meredithe Stuart-Smith, ředitel americké společnosti Meri Meri, která už 30 let vyrábí dekorace na oslavy pro nejmenší. A dětské duši vážně rozumí! Takže pojďte s námi plánovat!

 

aneb jak na nic nezapomenout

přečíst celý článek

Když české dekorace, tak s českými nápisy!

 

1_narozeniny_ceske_texty

 

Angličtina v Čechách zdomácněla, o tom žádná (a je to dobře!). Ale přeci jen, pořád jsme ještě v Česku, tak proč slavit Happy Birthday, když můžeme popřát hezký narozeniny, no ne? Takže jsme vyslyšeli ty desítky a desítky z vás, kteří jste si psali o české nápisy na dekoracích. A kdo jiný by nám měl takové dekorace vyrobit, když ne tuzemská firma. K podpoře českého podnikání jako třešničku na dortu přidáváme ještě recyklovatelnost všech výrobků! Krásné krabičkové a narozeninové sety s precizně propracovaným detailem máme nově pro svatby nebo pro rodinné oslavy. A chystáme i narozeninové girlandy s nápisy, kterým porozumí i vaše babička. No není to radost nakupovat! 

 

 

Vyrobeno ekologicky. A s láskou. A v Česku!

přečíst celý článek

Balonky, které vás očarují

 

Balonkove_bubliny

 

Balonky! To je to pravé téma pro firemního Náfuku. Jsem přesvědčený, že i ti, kdo nás až do téhle doby ignorovali, se do nás balonků prostě zamilují! Nemusíte být kouzelník nebo kouzelnice a přesto můžete s balonky snadno čarovat. Když dočtete do konce, prozradím vám několik kouzelnických grifů, které při balonkových dekoracích použijete. A nezapomenu samozřejmě na novinky. Balonkový svět je totiž pořád v pohybu! Co bylo včera novinka, po tom zítra pes neštěkne. Takže buďte v obraze!

 

 

Balonkové dekorace, která jen tak nikde neuvidíte

přečíst celý článek

Lovely Schwan - Příběh o zakleté labuti

 

1 Swan_lovely_party


Plánujete party pro vaši stále zasněnou princeznu a nevíte, co opravdu frčí? Tak to já zase vím.

Holčičí svět je plný záhad a převtělit se z labutě do krásné princezny - to je pohádkový zázrak! Mám pro vás pár trendových party tipů a novinek, které pomohou strefit se do vkusu malých dětí. Já, který už mám něco na dětských oslavách nalítáno a odpozorováno, ledacos  tuším. Poznam, co malé děti milují a pomůžu vám. To, že holčičí pohádkový svět je plný třpytivých drahokamů je zcela jasné. Holky, a to i ty malé, prostě milují zlato. A co ještě??? Nevíte? Nechci, aby to znělo nafoukaně, ale i malá princezna miluje kromě prince každého krásného balonka v okolí. Takže na balonky nezapomeňte!

 

Party, na kterou nezapomenete

přečíst celý článek

Pozvánka na tematickou oslavu? S námi si ostudu neuděláte

1 Tematicke_party
 

Řekl vám někdo v posledních dnech, tak jako mně, že vypadáte úžasně, originálně, zajímavě? Že jste prostě boží? Ne? Tak to okamžitě musíte napravit. Chcete být opravdu funny, bavit sebe i své přátele? Pozvánka na tematickou party nebo letní fesťák je skvělý nápad, jak se nenudit. Vezměte si na sebe jeden z našich nových kostýmů a nikdo z vás nespustí oči. Do našich kostýmů se zamilujete na první pohled. Můj favorit je kostým avokáda, to budete k nakousnutí. Ale chápu, že holky chtějí být na party spíš za krasavice než za ovoce s peckou. A kostýmem vaše proměna nemusí skončit, jděte dál! Co barva vlasů? Změňte ji! Barva očí? Změňte ji! Moodrooká blondýnka s pohledem plaché laně se s jednorázovými čočkami změní na uhrančivou ženu - vampa (nebo naopak). Čtěte dál a dozvíte se od nás pár dokonalých triků pro vaši novou image, ale i návody pro tematický večírek v různých stylech. 

 

Vykouknout z davu je občas potřeba.

přečíst celý článek

Nejvíc frčí letní tábory ve stylu Harryho Pottera, Madagaskaru a Avengers!

Harry_Potter

 

Jak se zdá, fenomén kouzelníka s bleskem na čele jen tak z dětských srdcí nezmizí. Minulý měsíc se na obrazovky chytrých telefonů dostala dlouho očekávaná hra s prvky rozšířené reality Harry Potter: Wizards Unite, kterou mají na svědomí vývojáři z Niantic (ano, ti, co vymysleli Pokémon Go). V kinech se pořádají filmové maratóny pro odvážné, kdy se promítá celá filmové série najednou. Vsadím se, že nenajdete jediný dětský karneval, kde byste na Harryho a jeho kouzelnou hůlku nenarazili a podle statistik ještě Potter vede v počtu tematických letních táborů. Takže nezapomeňte svá dítka na karnevaly, letní oslavy, narozeniny nebo tábory patřičně vybavit! Tady jsou naše tipy a taky pár zajímavostí o kouzelnickém učni z Bradavic.

 

To nás v MojeParty nezaskočilo! Podívejte se na naši nejnovější party sadu s Harrym Potterem!

přečíst celý článek

Konečně jdeme slavit ven !!! Plánujeme piknik party

1_piknik_party

 

Chvála všem, kteří se narodili do sluníčka. Těm já opravdu závidím. Už jste dostali pozvánku na narozeninovou garden party?  Oslavy u bazénu, když vás pálí léto do zad a vy se těšíme na ledový drink… Vnímáte ten pocit? To je prostě paráda. Samozřejmě i  my balóni lítáme venku nejraději. To jsme jak utrženi ze šňůry.  Letní party totiž nabízí mnoho skvělých možností, jak si to venku opravdu užít. Ať už si naplánujete lampionovou party na zahradě, barbeque se sousedy nebo si jen tak vyrazíte na pořádný piknik do přírody. Nebojte se, se mnou nezabloudíte ani v Praze. Znám pár romantických míst pro piknik. Jste zvědaví?

 

Báječná místa a tipy na piknik v Praze

přečíst celý článek

Balonky jako pomocník při svatební hostině

1 Balonkove_dekorace

 

Zařídit svatební hostinu jistě není nikterak snadné. Nejtěžší jsou počáteční kroky, zvláště pokud sedíte nad prázdným papírem a nevíte jak začít. My se ale zaměříme spíše na poslední úpravy, které nejsou o nic méně důležité. Jistě chcete, aby bylo vše dokonalé až do posledního detailu. Některé poslední originální dekorace zvládnete i sami. Inspirujte se nápady, které  pomohou vyladit atmosféru a dokáží opravdu zapůsobit.  Máme i tipy jak  poslední organizační věci obstarat s elegancí, tak aby kromě toho, že budou zdobit, byly zároveň i velmi praktické. Budete potřebovat jenom spoustu balónků a šikovné ruce.

I balonky mohou být originální svatební dekorací

přečíst celý článek

Zima je pryč! Světovým dnem koktejlů už skoro začíná léto!

1 Koktail party

 

Zatím to venku moc nevypadá, ale léto je za dveřmi! A co je na létu fain? Jasně, že sluníčko, koupání, dovolená. A co ještě? Správně! Mojito, Piňa colada, Daiquiri, Sex on the beach, Manhattan…

Máme pro vás jednak tipy na pár báječných alko i nealkoholických koktejlů, poradíme vám, jak správnou koktejlovou party stylově vyzdobit a ještě se dozvíte, kde míchají a kolik by vás stál nejdražší koktejl světa. Tipnete si? Dva tisíce, deset tisíc nebo snad víc? Dočtete se dál!

 

Tipy na koktejly a dokonalé party dekorace

přečíst celý článek

Eiffelka slaví! Co se nechat inspirovat a roztočit to na „Paris party“?!

Party_Paris

 

6. května je Eiffelce 130 let. Holka v nejlepším věku. Tak si pojďme o téhle nenáviděné i zbožňované železné lady něco říct. A těm, kteří mají ke všemu francouzskému tak nějak blízko, ještě návdavkem přidáme tip na to, jak si připravit elegantní party ve stylu Paris, která bude moc slušet vaší zahradě, bytu nebo oblíbené restauraci.

Víte, že je Eiffelka vdaná?! Nezbláznili jsme se. My ne...

přečíst celý článek

Země je máma nás všech. Proto nás má ráda. A co my?

Bio_ekologicke_produkty

 

Jak že to onehdy řekl prezident Obama? Jsme první generací, která cítí změnu klimatu a poslední, která může něco udělat. Vypadá to, že jsme si to začali brát k srdci. Děti občas zajdou místo do školy na demonstrace za záchranu planety, víc přemýšlíme o tom, co jíme, do čeho se oblékáme, jak nakupujeme, cestujeme, bavíme se. Snad ještě není pozdě. Máme pro vás pár informací, které by vás neměly nechat v klidu, pár úplně jednoduchých rad, jak se do záchrany planety zapojit třeba hned zítra a přidáme několik tipů na naše produkty, se kterými budou vaše party a oslavy nejen bezvadný a nezapomenutelný, ale taky ohleduplný k planetě, která je naším domovem.     

   

Naše planeta je jediná, kterou (zatím) máme. Nikdy není pozdě začít se k ní chovat podle toho...

přečíst celý článek

Kde se vzalo pálení čarodějnic?

1 Čarodějnice tradice

 

Ještě se párkrát vyspíme a všechny nesympatický učitelky a sousedky, co šmírují, kdy a s kým se v noci vracíte domů, to budou mít spočítaný! Dost legrace, takhle jednoduchý to není! Pálení čarodějnic je, jak všichni víme, oblíbený lidový zvyk. Filipojakubská noc z 30. dubna na 1. května je časem, kdy prý nečisté síly ovládly svět víc než kdy jindy. Na ochranu před čarodějnicemi se na vyvýšených místech pálily ohně. Postupem doby se z tohohle zvyku stalo "pálení čarodějnic". 

přečíst celý článek

Připravte se na Velikonoce už teď!

Velikonoční dekorace

 

První jarní den je za námi, Velikonoce klepou pomlázkou na dveře a my máme konečně pořádný důvod k veselí – jaro je opravdu tady!

Podobně jako mnoho jiných křesťanských svátků, i Velikonoce už dávno nejsou jen svátek věřících a slaví je u nás téměř každý. V Česku jsou Velikonoce spojeny především s pomlázkou a koledami, kdy koledníci o Velikonoční pondělí vyšupávají ženy a dívky, ketré jsou zrovna doma a za odměnu dostávají čokoládové či tradiční malované vajíčko nebo štamprdličku...

 

- - - - - - - - - - - - - - - -

přečíst celý článek

Svatební den krok po kroku

1 Svatba_krok_za_krokem

 

Už nevíte, co odpovídat babičce nebo rodičům na otázku "tak, kdy bude svatba, děti"? Pokud jste se rozhodli do toho konečně praštit, máte dvě možnosti jak na to. Jaké? Čtěte dál!  

přečíst celý článek

Rozlučka se svobodou

Je sladké být nevěstou

 

Rozlučte se se svobodou vaší "nejky"
Vaše kámoška se bude vdávat a chcete pro ni udělat něco speciálního? Naplánujte pro ni nezapomenutelnou rozlučku se svobodou, nebo-li Hen Party. 

Cílem rozlučky je budit pozornost a to velkou … Je jedno jestli obrazíte všechny cukrárny ve městě a nakonec skončíte v nočním klubu nebo na travesti show. Loučit se svobodou se můžete s piknikovým košem na louce, vyjet si vypůjčeným kabrioletem s otevřenou střechou nebo si udělat relax víkend s wellness nebo se spoustou zamilovaných filmů a dívčích neřestí. Pozvat si můžete kadeřnici, vizážistku nebo šarmantního fotografa, který  udělá fotobook těch nejkrásnějších sexy fotek. Naplánovat kamarádce rozlučku není nic složitéto a my vám rádi prozradíme jak...

 

přečíst celý článek

Svatební trendy 2019

1_Svatebni_trendy

 

V MojeParty.cz má svatby pod palcem především Kristýna Nerudová. A tak jsme se za nastávající nevěsty poptali, jak to udělat, aby byla jejich letošní svatba přesně podle nejnovějších trendů. Takže, milé dámy, máte-li v plánu udělat ze svého přítele příští rok manžela, udělejte si čas na následující řádky. Tady jsou NEJNOVĚJŠÍ SVATEBNÍ TRENDY NA ROK 2019.

přečíst celý článek

Jak vytvořit efektní balonkovou girlandu?

1 Balonkova_girlanda_navod

 

Krok za krokem k dokonalé party. Vytvořete si balonkovou girlandu !
Dali jste si za cíl překvapit dokonalou výzdobou na dětské nebo narozeninové party? Nemusí to být zas tak složité. Vyzkoušejte pár novinek na našem e-shopu, které kopírují ty nejúžasnější světové trendy. Zakoupili jste si už někdy kopec balonků bez helia? Říkali jste si, co s nimi? Jak je nejlépe navázat, aby výsledek byl dokonalý?

Pokud zakoupíte naši novinku - balonkové girlandy, půjde vám to samo. Navíc girlandy jsou složeny opravdu z těch nejkrásnějších balonků od transparentních, konfetových, metalických i mramorových. Součástí balení je kromě balonků také vše co budete pro vyzvoření girlandy potřebovat - vázací pásek + pomocné lepicí štítky + obrázkový návod na obalu.

 

Novinky v e-shopu

přečíst celý článek

Nebojte se plesat jinak. Hurá do retro šatníku.


Plesova_etiketa

 

Plesalo se odjakživa! Pokud navštívíte skříně vašich babiček, určitě najdete něco pěkně retro, co se Vám na ples bude hodit. Ano, máte pravdu. Rádi se vracíme do minulosti a na plesech obzvlášť. Plesy mají často téma. Velký Gastby, 30.léta, "šedesátky", "osmdesátky", záleží do jakého období organizátor zacílí. My v party,průchody stoletím zvládneme. Naše kostýmy vás nasměrují do správného letopočtu. Připraveni jsme, ale i na klasiku, maturitní ples nebo "ulítlé" disko v neonových tónech. Na vás záleži, bez čeho se letos na plese rozhodně neobejdete. Pokud, ale nevíte, nevadí. Co si vzít na sebe, abyste byli in? Jaká je plesová etiketa? Do čeho obléct vaši ratolest, která se chystá na stále oblíbenější dětské plesy a bály? Plesové novinky z našeho e-shopu najdete v článku níže.

S našimi doplňky budete hvězda plesů i vy!

přečíst celý článek

Nejen slovy lidé mluví

 

Gesta_psychologie

 

Celý život nás provází komunikace s ostatními lidmi. Potýkáme se s ní od rána do večera a dá se říct, že pokud uděláme dobrý dojem na ostatní, máme napůl vyhráno. Ať už pořádáme party, jsme na ni pozváni nebo se jedná o běžný styk s ostatními, určitě chceme kladně zapůsobit. Neustále přemýšlíme, jaká slova zvolit, aby byly těma nejvhodnějšíma, a aby neurazila náš protějšek. Někdy se ale podivíme, když kýžený dojem není takový, jaký bychom si představovali, i když jsme nic nevhodného neřekli. Často je pravda taková, že neselhala řeč úst, ale řeč našeho těla.

Uvádíme tedy několik pravidel, které Vám mohou napomoci ovládat řeč Vašeho těla a tím se lépe zapsat u ostatních. Pokuste se udělat na ostatní právě takový dojem, jaký byste sami chtěli.

Chcete zapůsobit, hlídejte si gesta...

přečíst celý článek

Na veletrhu v Norimberku jsme omrkli trendy pro rok 2019

1 Party_veletrh

 

Norimberskému veletrhu hraček a zábavy Spielwarenmesse (více o něm níže) bylo letos 70. Ale není to žádný senior! Je to moderní a šmrncovní akce, kterou jsme za vás důkladně prošmejdili a přivezli jsme vám mraky novinek, co tenhle rok pofrčí! Fotky najdete v článku, ale když to shrneme: pokud jde o barvy, maximálně „in“ budete na letošních party s balonky a dekoracemi v pastelových barvách, v barvě rose gold nebo s odstínem zralých malin. Co se týká zvířat, vedou letos zase lamy, v těsném závěsu za nimi plameňáci, dinosauří a peloton největších zvířecích hitů uzavírají kočičky. No a z ostatních dekorací, které budou v roce 2019 ještě v kurzu, vybíráme ty s mořskou pannou, s vesmírnou tematikou nebo sedící nafukovací postavičky - třeba myšák Mickey nebo Spiderman. A dost se letos bude přemýšlet nad tím, z čeho jsou dekorace vyrobené a jak rychle z povrchu planety zmizí, až je nebudeme potřebovat. Takže si zapamatujte slova, která letos naštěstí dost často uslyšíte: BIO a EKO!

U nás najdete novinky každý týden!

přečíst celý článek

Co dokáže balon v balonku ?

Balon_v_balonku

 

Balonky, které jen tak někdo nemá! Balonky s chromovými a kovovými tóny jsou prostě hit!
Prozradíme vám, jak si poradit, když chcete, aby balonky byly opravdu výjimečně luxusní. Často stačí jeden balonek vložit do druhého, nafouknout, zavázat a nebudete se stačit divit, co vám pod rukama vzniklo!

Balonek, který kovově září ...

přečíst celý článek

SEMPERTEX - balonková kvalita, kterou byste měli chtít poznat!

Balonky_trendy_e-shop

 

KDYŽ NĚCO MUSÍTE MÍT !!!

Zmíníte-li před balonkovým dekoratérem slovo Sempertex, hned ví, že mluvíte o bombě! Samozřejmě se nebojí, že se mu chystáte nastražit výbušninu, ale zkrátka ví, co je pro dekoratéry naprostá "bomba". O balonkách ze Sempertexu jsme slýchávali, když jsme mapovali světový balonkový  trh. Kvalita, design, nadčasovost, tradice, jméno ... To všechno jsme si zapamatovali a věděli jsme, že je musíme mít. Konečně! I čeští fajnšmekři, kteří milují desing a vyznají se, vědí, že věta "balonky patří na pouť" platí pouze někdy... Přesvěčte se!

Nově pouze v MojeParty.cz

přečíst celý článek

Pastelové balonky budou vaše děti milovat

Party_pro_deti_stylova

 

Když se poprvé objevily na trhu pastelové odstíny balonků, nikdo netušil, jakou lavinu zájmu to spustí. Prckové se do „pastelek“ zbláznily. A my dospělí je máme rádi třeba proto, že na nás působí až nostalgicky, jako by v nás vyvolávaly vzpomínky na naše oblíbené dětské hračky nebo cukrovou vatu na pouti. Je jasné, že módní trend pastelových odstínů nezmizí ani letos, naopak. Takže doplňujeme oblíbenou barevnou škálu o nejnovější trendovky – barvy levandule, modrozelenou, růžovou, mátovou zelenou, bledě žlutou a další. Podívejte se, co je to vlastně pastelová barva a její nejčastější odstíny a přečtěte si třeba taky to, proč jsou podle psychologů právě tyhle barvy pro děti tak dobré.

Obklopte se barvami - vědecky prokázáno

přečíst celý článek

TEST: JSTE ZAMILOVANÍ?

1 Valentynsky_test

 

Láska, kam se podíváš, aneb Valentýn je za dveřmi!

Je dost lidí (hlavně chlapáků všeho věku), kteří si u debat nad Valentýnem jen světácky odfrknou a zabrblají něco o imperialistickým svátku a komerčních orgiích, na které JE tedy rozhodně nikdo nenachytá! A protože od takových pánů se jejich protějšky ničeho láskyplného na Valentýna (a co jindy?) nedočkají, mluví pak radši o tomhle svátku s podobným despektem i ony. Ale my víme své! Každá příležitost k tomu, říct někomu, že ho máme rádi, je dobrá!  Tady najdete valentýnskou nabídku od nás, a jestli máte chvilku, přečtěte si ještě, jak se pozná, že jste opravdu zamilovaní!

Zjistěte zda milujete nebo jen ztrácíte čas...

přečíst celý článek

Valentýnské tipy na zamilovanou oslavu

1 Valentynske_prekvapeni

 

Taky jste někdy zapomněli na Valentýna ? Možná jste pak nedostali teplou večeři, v lepším případě jste se celý večer dívali do "psích očí". Svatý Valentýn už zkrátka zdomácněl i u nás. Když se řekne 14. únor, je prostě oficiálně čas na lásku. Pro nás s fantazií je to výzva! Příležitost vyjádřit svou lásku opravdu originálně. Své city mohou dát najevo i ti, kteří tajně po někom touží. Proč ne! Možná se pak "ledy" prolomí... Ať už patříte do jakékoli skupiny, mohli by se vám hodit naše tipy, kterými můžete svou drahou polovičku potěšit. A nemusí to být zrovna květiny.

Jste zamilovaní?

přečíst celý článek

Jak darovat obří balonkové srdce

1 Srdce Valentyn

 

Nemyslíte si, že balonkové srdce by mohlo být tím nejlepším překvapením na Valentýna?
Tuhle opravdu působivou dekoraci vám rádi připraví naše dekoratérky. Ale ti šikovnější a ti, co mají chvilku času, to zvládnou sami! Stačí se podívat na náš návod, jak si takové srdce vytvořit.

 

DIY - Vyrobte si sami

přečíst celý článek

Jak připravit maturitní ples ?

1 Plesove_dekorace


Chystáte maturitní ples? Buďte originální!

Maturitní plesy jsou v plném proudu….a co si budeme povídat, je to to nejlepší, co Vás v posledním ročníku střední školy čeká. Váš maturitní ples Je chvíle, kdy se naposledy před maturitou pobavíte se spolužáky a slavnostně zakončíte léta dřiny a věčného učení na písemky. Maturitní ples nemusí být upjatý ani fádní. Maturitní plesy jsou totiž plesem nekonečně velké tolerance. A to i ze strany rodičů a profesů.

 

Tipy na originální plesovou výzdobu

přečíst celý článek

MojeParty.cz je "parťákem" Megaton Fashion Show

1 Megaton Fashion Show 2018

 

Rádi pomůžeme tam, kde to je podle nás potřeba. Takže se nemůžete divit, že jsme oficiálním partnerem 10. ročníku jediné české soutěže o nejlepší hudební design, která probíhá pod záštitou Nadace Terezy Maxové dětem. Projekt podporuje děti z vyloučených lokalit Brna, které dostanou veškerý výtěžek z dobrovolného vstupného a dražby. Výsledky hlasování veřejnosti o nejlepší designérku nebo designera roku ve třech kategoriích – nejlepší booklet, plakát a merch se dozvíme 21. února v pražském Lucerna Music Baru. Kdo myslíte, že bude večer moderovat?  Mareš? Vedle! Bouček? Vedle! Eben? Úplně vedle! Oto Klempíř z kapely  J.A.R.! Kdo zná, ví, že raper a slovní eskamotér Klempa to určitě rozbalí!  K tanci a poslechu (jak se onehdá říkalo) zahrají čeští kluboví muzikanti jako Radka Škarohlída (Hentai Corporation), Ema Brabcová (Khoiba, Luno), Honza Křížek nebo Žofie Dařbujánová.

Zvídaví kliknou na https://www.facebook.com/megatonproduction/

MojeParty.cz pomáhá dětem...

Vánoce v natur stylu - návrat ke kořenům

1 Vanoce_nature

 

Jste romantik, pragmatik, intelektuál, bouřlivák, přepracovaný podnikatel, úředník nebo městský hipster? Ať tak, či tak, alespoň párkrát za život vás to dostihne. Ten pocit, že za starých dobrých časů bylo tak nějak líp. Že lidi měli k sobě blíž. Že děti si s vyřezávaným koníkem od dědečka vyhráli víc, než se všemi těmi bláznivými, blikajícími, hrajícími, chodícími plastovými hračkami. Že v lese nebo na chalupě máte ze života větší radost. A že kousek tohohle všeho by nebylo špatné vzít s sebou domů - do svého moderního bytu, bláznivého rychlého města a života.

Vánoce v natur stylu - návrat ke kořenům

přečíst celý článek

Když organza ladí se sváteční tabulí

1 Organza_na svatebni_tabuli

 

Hledáte inspiraci pro slavnostní stůl nebo potřebujete tip na svatební tabuli ?
Už jste slyšeli o organze? Lesklé, transparentní látce, kterou unese Váš napnutý rozpočet a ještě splní očekávání luxusního doplňku? Organza je oblíbená pro svůj jemný a elegantní vzhled. Vyrábí se v mnoha odstínech, ale i dekorech.  Organzové šerpy můžete vést středem tabule a doplnit květinami nebo dalšími drobnými dekoracemi. Organza se lehce tvaruje a řasí, čím získá Váš stůl na bohatosti. Při minimalistickém pojeti, stačí organzu vést rovně středem stolu. Organzu většinou dodáváme v návinu 9m v různých šířkách. Užší organzy můžete použít na úvazy, mašle a ozdobit s nimi židle nebo automobil.  V našem e-shopu zakoupíte jednobarevné organzy za standardně velmi příjemné akční ceny. V oblíbenosti jsou, ale i luxusnější organzové náviny s dekorem, které vám představíme v následujícíh ukázkách.

Pokud chcete vidět, jak se organzy z naší nabídky krásně vyjímají na svatebním stole, podívejte se na naše inspirační fotografie.

Tip pro slavnostní stolování

přečíst celý článek

Vánoční tabule, které si zamilujete

Vanocni trendy 2018


Už víte jaké budou vaše Vánoce? Vybalit krabici s loňskými ozdobami je trochu nuda, nemyslíte? Zvláště, když letošní trendy jsou plné fantazie a nových duhových odstínů. Pokud jsou na vás duhové odstíny moc, sáhněte po klasice. Vánoční červenou doplňuje svěží zelená. Naše dekorace v téhle tradiční kombinaci jsou ale veselé a hravé. 

Máte rádi noblesní zlatou? Zlatá ovšem nemusí být zlatá, ale rosegold. A co černá? Cože? Že Vánoce nejsou Dušičky? Tak to pozor! Černá vůbec nepůsobí o Vánocích nepřátelsky, ale nadmíru elegantně a harmonicky. Je všechno hezky sladit. Právem oblíbené jsou přírodní a nature prvky, takže se nebojte vrátit ke kořenům. Perníčky, sušené ovoce, dřevo, vše přeci k tradičním českým Vánocům patří. 

A od tradic zpět k akcentům moderní doby. I o Vánocích přemýšlejte nad tím, co si pak se všemi těmi dekoracemi počne naše palneta. Plasty nás přestávají lákat, je jich všude až až. Snad jen stromek bychom mohli tolerovat, abychom těm živým dali šanci růst. Papír, sklo, kov, dřevo. Tyhle materiály udávají trend a jsou naši favorité!

Jaké budou Vaše letošní Vánoce?

přečíst celý článek

Byli jsme na veletrhu hraček For Toys

Ohlédnutí za veletrhem For Toys

 

Tradičně jsme si nenechali ujít oblíbený veletrh hraček For Toys. Naši dětští kamarádi se mohli potkats naším mimem Alešem, vytvořit dopis Ježíškovi a seznámit se s našemi produkty a balonky.

www.fortoys.cz

MojeParty na For Toys 25.-28.10 2018

přečíst celý článek

Silvestr s balonkovou atmosférou

 

Balonky_na_silvestra

 

Plánujete firemní večírek, Silvestr ??? Nezapomeňte na atmosféru. Co třeba balonky?

Nafukovací balónky způsobují euforii a radost. Nevěříte?  Potěšení, které nám balónky přinášeli když jsme byli malí, v nás zůstává, ikdyž jsme dospělí. Balónky mají v sobě doslova něco magického. Lehkost a elegance  s jakou se balónky po nafouknutí pohybují a vznáší je něco fantastického. Balónkový zázrak se od dob svého vzniku v roce 1824, přeci jen o něco zdokonalil. Balónky se vyrábí v mnoha velikostech i tvarech, s různými potisky, na jejich výrobu se kromě latexu požívají různé fólie i microfólie. Balonky jsou výjimečnou dekorací pro různé typy večírků, oslav a eventů.

Nafoukneme balonky na Silvestra...

přečíst celý článek

Pojďme se hezky bát! Je tu halloween!

1 Halloween_dekorace

 

Huráá Halloween! Někoho to moc nebere, jiní, obzvláště ti, kteří nějakou dobu pobývali venku (jako za hranicemi myslím) už možná taky propadli kouzlu vydlabaných dýní, svíček a drsných fórků. Pro vás jsme připravili vážně slušnou nabídku nových halloweenských dekorací! A pro zvídavé přidáváme pár informací, co že to ten halloween je a proč se slaví a kde a jak.  

Bu, bu, bude Halloween

přečíst celý článek

Mojeparty.cz v Blesku Hobby radí, jak na letní party

Balonky_MojeParty.cz

                                                       

V nejnovějším čísle časopisu Blesk - Hobby se dozvíte, jak připravit pod vlastní taktovkou správnou letní party! A my (jmenovitě Renata Krňáková, hlavní postava Mojeparty) vám všem v závěru článku poradíme, jak na výběr balonků. Časopis je ode dneška na stáncích, tak hezké letní čtení! 

 

 

 

přečíst celý článek

Letní party trendy

Trendy_oslavy

 

LETNÍ PARTY TRENDY? PASTELOVÉ BARVY A ZVÍŘATA!!!

Jezdíme na veletrhy, ležíme v katalozích, neuteče nám nic z nabídky světových jedniček v oboru, radíme se s aranžéry - zkrátka sledujeme pro vás party dekorace, které teď ve světě frčí. A co je absolutní jednička letošního léta? Tlumené pastelové barvy a zvířata na různý způsob (nemyslíme kohouta na víně nebo kuře na paprice!). Takže, jestli nechystáte jen tak nějakou party, ale stylovou a moderní oslavu, tady jsou žhavé letní novinky.

 

přečíst celý článek

Papírové květy z hedvábného papíru

 

Kvetiny_papirove

 

Sladké bary se staly oblíbenou specialitou oslav a svatebních hostin.  Sladké pamlsky jsou tak důmyslně naaranžovány, že jsou často dekorativním prvkem celé svatební hostiny. Designově promyšlené cukrovinky nalákají určitě spoustu pozvaných hostů a mohou být náhradou za koláčky a výslužky, které např. svatbu tradičně provázejí. 

TIP PRO SVATEBNÍ VÝSLUŽKY:  Chcete, aby si hosté vybrali výslužku sami podle svých chutí. Jako dobrý tip může být i možnost pro hosty, vybrat si do předem připravené krabičky na výslužku to co se jim na sweet baru opravdu zamlouvá. Dobrou chuť !!

Inspirace do svatebního Sweet baru

přečíst celý článek

Bájný jednorožec - jeden z největších hitů letošní party sezóny

 

Jednorozec_unicorn_party

 

Proč právě jednorožec, říkáte si možná! Tak to nikdo pořádně neví! Třeba proto, že na rozdíl od některých zrůdiček, který se pánbůví proč staly módními ikonami, je jednorožec prostě krásný! O tom se můžete přesvědčit i v našem e-shopu. Nejen malé princezny se zblázní radostí na oslavě s bájným jednorožcem!

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

přečíst celý článek

Jak MojeParty ke krtkovi přišla...

Krtkova_party

 

Nevím, jak to máte vy. Ale já vidím jako jednoho z největších sympaťáků z říše animovaných pohádek starého dobrého krtečka. No, promiň, krtku, ale narodil ses v roce 1957, tak to už vážně nejsi žádný mladík! A teď mi řekněte, které kreslené postavičce se stane, že ji milují celé generace. A další a další! A tak jsme se rozhodli přivézt krtka i vám, našim zákazníkům. Jestli chcete udělat dětem opravdu veselou a roztomilou party, mrkněte se, co všechno na našich stránkách najdete! Balonky, kelímky, brčka, ubrousky…
A na to všem krtka a jeho kamarády myšku, ježka, zajíce. Jenom pandu u nás nehledejte! 
Ahoj, váš balonek Náfuka

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

Krtek je náš kamarád...

přečíst celý článek

Dárkové koše s balonky

Originalni_baleni_darku

 

Přemýšlíte jak překvapit opravdu originálně ? Klasické dárkové koše jsou asi nuda. V klasickém supermarketu jich najdete spoustu, v mnoha variantách. Ale i když je výběr vcelku široký, a to především v období různých tradičních svátků, tak ne vždy najdete v regále ten pravý koš, který byste potřebovali. Napadlo Vás někdy, že si takový koš můžete sami zhotovit? Bude jako šitý na míru právě pro člověka, kterého byste rádi obdarovali a nestane se, že by v něm oslavenec našel dárky, které by v něm najít nechtěl. Výroba je snadná. Budete potřebovat klasický proutěný koš, dobré nápady, průsvitnou ozdobnou folii a stužku. Do koše umístíte dárky, dle své fantazie naaranžujete a zabalíte do folie, kterou stáhnete ozdobnou stužkou. Jednoduché a efektní.

To, co oslavenec najde v koši samozřejmě záleží na Vás. Ale přesto Vám nabízíme několik variant ozdobných košů, které Vaše rozhodování usnadní.

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - --
 

přečíst celý článek

Nafukování balónků v MojeParty.cz

 

Balonky_s_helium_Praha

 

Máte rádi oslavu s balónky? Víte o nich všechno? Čím naplnit balónky, aby létaly ?

Klasické latexové balónky i balónky fóliové můžeme plnit tzv. balónkovým plynem - héliem. Hélium do balónků není toxické, ani nebouchá a nezpůsobuje požár. Nemusíte se tedy bát, že by při Vaší  party došlo k nemilému překvapení :-)

Kde zakoupím balonky a balonkové příslušenství?

Pro ty kteří bydlí v Praze máme milou zprávu. Navštivte jednu z našich provozoven, kde máme bohatý výběr nejenom balónků, ale všech dekorací pro Vaši oslavu.

Máte další otázky?

Kontakt na naše provozovny a více tipů pro balónky s héliem ...

 

přečíst celý článek

Představujeme náš tým

 

Koordinace_svatebni

 

Dnes: Patricia Janečková - svatební koordinátorka

Tolik šikovných lidí v jedné firmě jen tak nenajdete! Řekli jsme si, že by byla škoda, aby se jednotliví profesionálové a "mistři svých oborů" schovali za značku MojeParty. Postupně Vám proto náš tým představíme, abyste věděli, že u nás jste opravdu v dobrých rukou!

 

 

přečíst celý článek

Svatební deník

 

Svatebni_denik

 

Proč  má mít nevěsta svatební deník ?

Naplánovat svatební den není jednoduchá záležitost. Potřebujete zařídit spoustu maličkostí, udělat několik strategických rozhodnutí a to samozřejmě včas, aby se na něco nezapomnělo. Než začnete sbírat poznámky a zápisky do nejrůznějších poznámkových bločků a diářků, zpozorněte. Na svatebním trhu existuje šikovná pomůcka pro nevěsty, Svatební deník od profesionální koordinátorky Patricie Janečkové. Svatební deník není obyčejný diář, ale opravdová knížka s pevnou tvrdou vazbou, která se Vám při častém použití nerozsype. Svatební deník tak může zůstat milou vzpomínkou, která bude mít ve Vaší rodinné knihovně výsostné místo. Patricie v něm navíc nasbírala všechny své cenné svatební zkušenosti, které Vám prostřednictvím své knihy ráda předává. Kniha je současným svatebním bestsellerem! I proto jsme ji zařadili do naší svatební nabídky jako nejlepší tip pro nevěsty do nové svatební sezóny.

 

 

Plánujte svůj svatební den ...

přečíst celý článek

Dýně na sto způsobů

Když se řekne Halloween každému se kromě strašidelného nočního řádění vybaví dýně. Samozřejmě si nejprve představíme vydlabanou dýni coby dekoraci. Ta v žádném případě nesmí chybět, protože dodává i žádanou atmosféru. Zvláště pokud ji náležitě osvětlíte. Ale dýni patří kromě dekoračního využití také právoplatné místo v kuchyni. V Čechách nejsou dýňové pokrmy zrovna na denním jídelníčku. Ale není to dáno tím, že bychom tuto zeleninu neznali. Spíše málokdo ví, jak ji správně využít v kuchyni. Halloween je tou pravou příležitostí dát dýni příležitost a vyzkoušet její podávání, a to nejen jako hlavní chod. Přejeme Vám hodně kulinářských úspěchů!

Halloweenské tvoření

přečíst celý článek

Party s veselými Trolls

Jste fanoušek Trolllů? Animovaný film od studia DreamWorks a tvůrců Shreka dobývá převážně dětská srdce. Je to pochopitelné, neboť svět Trollů je úžasně barevný, veselý a optimistický. Vždy veselým a šťastným Trollům dělají na světě jedinou starost nabručení a zlí Bergeni. A když jednoho dne unesou do zajetí většinu obyvatel barevného Trollíkova, musí se spojit i do té doby dva neslučitelní nekamarádi Poppy a Větvík, aby své trollí přátele osvobodili.

přečíst celý článek

Svatby se stylem a vášní

 

Svatby MojeParty.cz

 

Svatba je Vaším příběhem s osobitým scénářem a hlavní životní rolí. Věnovat ji pozornost se vyplatí …

„Jedinečnost svatebních okamžiků je právě v jejich a Vaší výjimečnosti. Na velké okamžiky se vyplatí dobře se připravit. V životě jich není příliš a premiéry se neopakují…

Chcete-li aby svatba splnila Vaše očekávání, nebojte se oslovit profesionální eventovou nebo svatební agenturu“

Jednou ze společností, která  se již 7 let profiluje ve světě svatebního a party byznysu je agentura Moje Party.cz .Kromě  obchodní činnosti, kde je největším dovozcem svatebních a party dekorací, se zabývá kompletní produkcí firemních a rodinných oslav. Poslední čtyři roky jsou stylové svatby sezónní prioritou.

 

přečíst celý článek

Čarodějnice - už máte kostým?

Svatojakubská noc

Holky pozor !!! Už chystáte oblíbený převlek na Čarodějnice? 
Každá z nás má aspoň jednou v roce povoleno být opravdou čarodějnicí. Proč toho nevyužít. Na Čarodějnice se můžete odvázat a nikdo se nebude divit, že se nechováte jako pravá dáma. Navíc upéci si klobásu na pořádné vatře se taky nestává každý den. Proto si zaškrtněte v kalendáři 30. duben a začněte shánět ten správný kostým. Pro ty co nevědí trocha teorie. Pálení čarodějnic, Filipojakubská noc, Valpružina noc, Beltaine…, pod všemi těmito názvy se skrývá pro nás všechny moc dobře známá magická noc z 30. dubna na 1. května. To jsou naše staré známe "Čarodějnice"

 

 

 

 

přečíst celý článek

MojeParty.cz se představuje

 

Když se peče s láskou a talentem… 

Náš pracovní tým je plný kreativních nadšenců. Děláme práci, která nás těší a naplňuje.  I tak nám zbývá dost času na zajímavé koníčky. Největší dortovou kouzelnicí v našem party týmu,  je naše novopečená maminka Iva Dvořáková.  Svou mateřskou dovolenou si užívá, nejen s naším, doslova firemním miminkem Filípkem, ale obklopuje se touto sladkou dortovou nádherou. Kdo prostě umí, ten umí …

Dorty jsou do detailů propracované a profesionálně zvládnuté. Nenechte se však zmýlit. Iva není vyučená cukrářka. Je inženýrka a cukrařina je pouze její malé odreagování. V naší firmě se  realizovala v organizování dětských oslav a s přehledem zvládla i balónkové dekorace. To co vidíte se naučila jen tak pro radost. Tvořit ji prostě baví.
 

Zkrátka, když se něco dělá s láskou, je to na první pohled znát ... 

 

Dorty_detske_oslavy

 

přečíst celý článek

Hrajte si s příšerkami

Ta nejúžasnější party pro malé kreativce.

Hrajte si a užijte si to s ostatními. Party čepičky nemusí být nudné. Bude to přeci ta nejskvělejší party, plná příšerek a monster. A, že to je čerstvá novinka roku, to si pište !!! Na téhle party se nudit nebudete. Uděláte si ji totiž sami. Party čepičky si ozdobíte tak jak se Vám líbí. A nebojte, nebude to těžké. prostě jenom zábavné.Kdopak by se taky chtěl na party nudit, že jo ?

přečíst celý článek

Originalni_darek_na_Valentyn

Originální dárky z lásky

Jak oslavit Valentýna svátek zamilovaných? 

Valentýn slavíme 14.února a hodí se k němu každý nápad, který je od srdce.
Že kytku dává téměř každý? Máte pravdu, buďte jiní. Vtipní, originální, jedineční.
To by bylo, abyste konečně nezabodovali. Využijte našich tipů pro valentýnské překvapení. 

Originální dárky nejenom na Valetýna, nakoupíte i na našem e-shopu www.mojeparty.cz

V naší valentýnské nabídce najdete balonky s heliem, čokoládové kytice, dekorace pro valentýskou romantickou večeři, plyšová překvapení, milé valentýnské dárky a spoustu další jedinečných tipů na oslavu Valentýn

237,093,119

přečíst celý článek

DIY Pavouk

 

Vyrobte si vlastního pavouka - pro štěstí nebo třeba na Halloween - Jendouduchý návod pro tvořívé. Stačí provázek nebo stužka, nafouknutý balonek, lepidlo, polysterénová koule vata a chuť si kreativně zatvořit...

 

TIP: Dekorace pro Halloween najdete i v našem e-shopu. Zboží, které máme v den nákupu skladem doručíme do tří pracovních dnů.Halloweenské dekorace zakoupíte i v našem kamenném obchodě Party,svatby, oslavy - Pod Rapidem 3, Praha 10

 

přečíst celý článek

Dortové fontány - velký efekt za málo peněz

Znáte ohňové neboli dortové fontánky ? Pokud ne, je nejvyšší čas si zpříjemnit oslavu narozenin tímto skvělým efektem. Fontánky jsou výjimečnou dekorací na narozeninové i svatební dorty. Se zapálenou fontánkou se dají vymyslet i další světelná kouzla. Na počest oslavence nebo svatebního páru si hosté rádi zapálí dortovou fontánu a vytvoří malou světelnou show. Ozdobit můžete i lahve s připraveným šampaňským. Dortové fontány zakoupíte i v našem e-shopu.

přečíst celý článek

Svatební oznámení

Teprve oznámením se stane Vaše svatba faktem, něčím opravdu vážným. Při přípravě oznámení je třeba dbát hned na několik věcí. Těmi nejhlavnějšími jsou časový odstup, text v pozvánce a nakonec neméně důležitý styl, který bude jistě úzce souviset se stylem celé svatby. Tak do toho!

přečíst celý článek

Vyplouváme! Je tu party v námořnickém stylu

 Ačkoliv je venku ještě poměrně chladno, jaro brzy vystřídá nejlepší období z celého roku, kdy je čas uspořádat pro své přátele nezapomenutelnou stylovou party v námořnickém stylu třeba s venkovním grilováním. Pokud nechcete čekat na léto, uspořádejte si party už nyní, a to přímo u Vás doma nebo v oblíbené hospůdce.

přečíst celý článek

Svatba v zimě

Už jste si předali zásnubní slib a plánujete svatbu ? Milujete romantiku a padající sníh ? Dlouhé večery, světlo svíček a vůně z krbu Vám připadají velmi poetické ? Nenechávejte si svůj velký den na jaro nebo léto, jak je u nás zvykem. Svatba v zimě může být krásná, ale i velmi výhodná. Mimo svatební sezónu ušetříte a ještě můžete být originální.

přečíst celý článek

Svatební produkty pro Váš velký den

Svatba už dávno není pouhá oficiální formalita kde hrají prim jenom  bílé šaty, prstýnky, kytice, svatební dort a koláčky. Panenka na svatebním autě začíná být přežitkem a dort ve tvaru knihy svatební tabuli většinou nezdobí. Dnešní trend už nevidí nevěstu pouze jen jako bílou dámu. Svatba v bílém sice stále hraje hlavní roli, ale svou příležitost tu dostaly i jiné doplňkové barvy.

přečíst celý článek

Jednorázové stolování

Každý z nás byl někdy postaven před problém zorganizovat a zajistit velkou rodinou oslavu pro více osob. Vytvořit však efektní stolování však nebývá ta nejlacinější záležitost. Málokdo je vybaven pro stolování jak hotelová restaurace. Mozná pro Vás bude zajímavá informace, že existuje řešení. Nabídka jednorázových produktů pro větší oslavy a zahradní garden party nemusí obsahovat jen nevzhledná papírové tácky, kelímky a nekvalitní papírové ubrusy. Existují již zahraniční výrobci, kteří nabídku pro jednorázové stolování "vyšperkovali" opravdu kvalitními a designově zajímavými produkty.

 

přečíst celý článek

Skládání ubrousků

Ke každé sváteční tabuli patří kvalitní ubrousky. Ubrousky by svým designem a barevností měly korespondovat s dalšími detaily slavnostního stolování. Pokud zvažujeme jaký ubrousek zvolit pro připravovanou sváteční tabuli rozhodujte se vždy mezi ubrousky kvalitními. Pokud nemáme k dispozici ubrousek látkový můžete zvolit i jeho vysoce kvalitní alternativu např. patentovaný ubrousek , který vyvinula švédská firma Duni, která patří mezi stálice světového stolování. Jaké aranžmá lze z ubrousků vytvořit ?

 

 

přečíst celý článek

Nepečené dorty

Potřebujete rychlé řešení pro nečekanou slavnostní událost nebo návšrěvu Vašich hostů ? Zkuste rychlé a neodolatelně chutné pochoutky z piškotů. Mezi osvědčené Tiramisu můžete zařadit i další výborné pochoutky jako např. Karamely s piškotem, Malakov atp.

přečíst celý článek

Svatojakubská noc - pálení čarodějnic

Připravujete si, jako každoročně poslední den v dubnu, čarodějnické kostýmy a těšíte se na pálení čarodějnic ? Pak vězte, že uctíváte tradice staré řádově až několik tisíc let. Již Keltové znali svátek Beltine, kdy v přelomové noci z dubna na květen "očišťovali" své domovy od neblahých sil temného zimního období a těšili se na tzv. "světlou" polovinu roku...

přečíst celý článek

Tipy na svatební dar

Kuchyňská výbava, nové prostírání, vázy a podobné svatební dary jsou sice praktické a vcelku milé, ale jistě nikoho příliš neuchvátí. Jistě byste chtěli novomanželé potěšit něčím poněkud velkolepějším. Připravili jsme pro Vás par tipů, díky kterým můžete ostatní překvapit svou nápaditostí a originalitou.

přečíst celý článek

Řeč a symbolika květin

 

„Nechat mluvit květinu“ nebo „něco říci květinou“ – tyto citáty naznačují význam květin v naší řeči. Protože nejenom slovy můžeme vyjádřit naše myšlenky a pocity…Dříve neměli milenci tolik možností se volně scházet jako dnes, společenská pravidla jim to nedovolala. Proto vkládali svoje přání, stížností nebo prosby do kytice. Květiny byly zašifrovaným vzkazem pro to, co chtěli lidé říct nebo na co se chtěli otázat, ale neodvážili se to vyslovit nebo prostě nemohli.

přečíst celý článek

Romantika z růží

Plánujete svatbu, firemní večírek nebo jen neodolatelně svůdný večer ve dvou plný romantických překvapení? Každá neopakovatelné chvíle si zaslouží nové podněty pro Vaše smysly. To co nikdy nikoho neurazilo jsou křehké květy růží. Jejich jedinou vadou na kráse je, že jejich krása je pomíjivá. Právě proto možná  se zrodil nápad uchovat růže co nejdéle v jejich nezměněné podobě.

přečíst celý článek

Silvestr nejen u nás

Deset, devět, osm, sedm - už se to blíží - šest, pět, čtyři, tři, dva, jedna- prásk! Je to tady… Bouchání špuntů, radovánky, ohňostroj a spousta dalšího veselí, které na Silvestra nesmí chybět. Při novoročních oslavách většinou nepřemýšlíme nad tím, zda se někde ke slávě teprve chystá a někde už je dávno po ní. Ale časový posun není to jediné co Silvestr v různých zemích od sebe odlišuje.

přečíst celý článek

Létající přání - pošlete do nebes své prosby o štěstí

Chcete poslat svou prosbu a přání do nebes? Vyzkoušejte se svými přáteli třeba na Silvestra magický obřad vznášejících se světelných balónů. Tato původně čínská tradice se stává oblíbenou součástí oslav, svateb i večírků i v ostatních zemí. Vždyť kdo by nechtěl alespoň symbolicky se obrátit k nebesům a věřit v přízeň osudu. Máte-li zájem oživit svou akcí napište si o bližší informace nebo si objednete lampion v našem party-shopu, kde se dozvíte více informací. Zatím si přečtěte si o historii létajích lampionů více ...

přečíst celý článek

Vánoční tradice, na které nesmíme zapomenout

Dnes zapálíme poslední adventní svíčku. Nejvyšší čas uklidit všechna zákoutí, domalovat poslední perníčky a vytvořit překrásnou vánoční výzdobu. Dětem přece už schází pouhých pět čokolád a Štědrý den je tady. Den plný koled a pohádek. Den, na který se všichni tak těšíme. Kdy si odpočineme po předvánoční hysterii, která propukla v nákupních centrech, doma při uklízení i v práci a ve školách. S 24. prosincem se pojí mnoho zvyků a tradic, bez kterých by Vánoce nebyly Vánocemi.

přečíst celý článek

Balonky a balonková show

Co nikdy nesmí chybět na žádné oslavě ? Jasně že balonky. Balonky jsou pro dospělé nostalgickým "výletem do dětských let" a pro děti kouzelným potěšení. Pokud balonky nafouknete héliem, létají. Balonek s heliem je cestář a jeho touha po svobodě je takvelká, že Vám uletí  - pokud si jej správně nehlídáte. Balonkové helium Vám tento zázrak zprostředkuje. ANO je to to samé héliem, které tak skvěle změní hlas při pódiové show. S balonky si prostě užijete mnoho legrace. Můžet si vyrobit spoustu balónkových dekorací, jsou prostorovou a hlavně optimistickou výzdobou. Balonky slouží jako doplněk při různých recesích i hrách. Svět balonků prostě není nudný, ale krásně fascinující.

přečíst celý článek

Neobvyklý dárek - chodící balónek

Máte rádi recesi, vtip  nebo jen originální dárky ? Možná Vás osloví "domácí mazlíček" v podobě nafouknutého héliového balónku. Jedno jestli si za své "zvířátko" zvolíte psa, kočku, soba nebo roztomilého čuníka. Všechny balónky budou stát věrně u vašich nohou a pokud se s nimi rozhodnete odejít, pocupitají vedle Vás jako Ti nejvěrnější přátelé. Jsou speciálně vyrobeny tak, aby právě všechno tohle uměly a koupit si jej můžete u nás.

přečíst celý článek

Recepty na cukroví

Když se řeknou Vánoce, v našich představách se objeví smrkové větvičky, červené mašličky, stříbřité ozdoby, vůně svíček a pro vánoční časy neméně důležité cukroví. Blíží se prosinec a to je nejvyšší čas pamlsky začít připravovat. Ať už pečete pro děti a nebo jen trošičku na stůl, cukroví nikdy nesmí chybět. Zde se můžete seznámit s tipy na ne zcela tradiční sladké potěšení.

přečíst celý článek

Halloweenské filmové promítání

Získáváte slabost pro všechny ty vykrojené dýně, strašidelné dekorace a zatemnělé, mírně oranžové osvětlení? Jestli ano, tak to znamená, že si Vás Halloween snaží získat. Pravděpodobně se mu to povede. Pokud mu podlehnete, ale zatím neplánujete žádné velké oslavy, zkuste zvolit skromnější variantu, jak dostát tomuto svátku. K Halloweenu patří temná atmosféra a tu si můžete bez problému navodit doma v obývacím pokoji. Ptáte se jak? Bez větších problémů Vám tuto maličkost zařídí jeden z mnoha velkých režisérů. Hororové promítání může začít....

přečíst celý článek

Jak si vyrobit vlastní svatební oznámení?

Máte dostatek času a chtěli byste si vyrobit vlastní svatební oznámení? Všichni pozvaní tuto variantu zajisté ocení a to především proto, že je velice osobní. Vaši příbuzní či přátelé budou mít pocit, že jejich pozvání je opravdové a že to s jejich přítomností na Vaší svatbě myslíte opravdu vážně. Navíc výroba takovýchto svatebních oznámení může být radostnou a tvůrčí záležitostí.

přečíst celý článek

Jaro, léto, podzim, zima - vyberte si čas pro svatbu

Svatební čas určujeme vzhledem k naším možnostem a okolnostem a při jejich výčtu nemůžeme zapomínat na roční období. Právě roční období můžou silným způsobem ovlivnit duch celé svatby, a proto Vám přinášíme malý exkurs do jejich výhod, ale i nevýhod. Konečný výběr záleží samozřejmě na Vás. Takže který čas je ideální? Jaro,léto, podzim nebo zima?

přečíst celý článek

Svatební cestování

Dny strávené na svatební cestě jsou zcela výjimečným časem v životě každého člověka. Svazek mezi dvěma zamilovanými je uzavřen a následující dovolená se jistě ponese v tom nejkrásnějším duchu. Na společné dovolené načerpají oba sílu a energii, aby spolu mohli překonávat dennodenní strasti běžného života a užívat si nerušené samoty. Svatební cesta je první velice důležitý čas v každém manželství, právě protože zde je místo pro základ každé lásky a nezapomenutelných vzpomínek.

přečíst celý článek

Co stojí dětská oslava

Dětská narozeninová oslava. Umožnit, aby naše dítě slavilo se svými kamarády ? Ano či ne ? Zcela jistě ano. Největší nadšení a radost si ze své oslavy samozřejmě odnesou děti, a tak to má být. My přípravě jejich velkého dne můžeme obětovat spoustu práce a času. Anebo taky nemusíme - pokud se obrátíte na nás nebo na naše profesionální kolegy, které se zabývají přípravou dětských oslav. Určitě však téměř všechny rodiče zajímá nakolik budou muset zalovit ve své kapse. Ve spolupráci s velice praktickým časopisem Paní domu jsme se pokusili zvážit odpovědi na pár otázek, tak aby mohl vzniknout právě tento článek

přečíst celý článek

Hélium - bezpečný balónkový plyn

Časté otázky ohledně hélia  a možnosti nafukování balónků, nás přivedly na nápad seznámit Vás s tímto ojedinělým balónkovým plynem. Hélium je  inertní, netoxický a nehořlavý plyn. To znamená, že  nevybuchuje a nelze se s ním otrávit. Hélium je bezpečný plyn  bez zápachu, barvy a chuti,  se kterým můžeme balónky bez obav nafouknout. Svatební balónky nafouknuté héliem mají výhodu v tom, že létají. Nevýhodu v tom, že doba létání se pohybuje pouze kolem 12  hodin. Tuto nevýhodu lze však poměrně snadno odstranit, pokud balónky naplněné héliem ošetříme speciálním gelem. Hélium objevil Wiliiiam Ramsey v roce 1895.

přečíst celý článek

Party pro dospělé - Oslava v italském duchu

Pizza nebo těstoviny jsou nejen u nás, ale i v celé Evropě velice oblíbeným jídlem. Tato jídla mají svůj původ jak známo v Itálii. Pokud se rozhodnete svůj večírek uspořádat v této italské atmosféře, jistě nic nezkazíte. Přeneste do svého domova pro sebe i své hosty trochu italského sluníčka a temperamentu. Úspěch je zaručen!

přečíst celý článek

Koktejly

Pořádáte party. Samozřejmě chcete, aby právě ta Vaše byla jednou z nejlepších, kterou hosté prožijí. Jak to ale zařídit… První, co je nutné zajistit je zajisté jídlo a pití, především pití. Výběr v supermarketech je sice rozmanitý, ale Vy chcete přátelům nabídnout něco exklusivního. Zkuste jim namíchat koktejly, tak jako to dělají v pravém baru. Koktejly jsou v současné době velice moderní záležitostí, a proto jimi určitě nic nezkazíte. A navíc! Je zde obrovské množství variant a můžete vyhovět i abstinentům.

přečíst celý článek

Balónkové novinky a trendy

Balónky mohou být tou nejlepší prostorovou dekorací, pokud se zvolí ty pravé ve správný čas.  S jejich pomocí můžete snadno vytvořit  něžně romantickou atmosféru pro svatební okamžiky,  sdělit své zamilované poselství nebo si vyhrát s barvami a zvednout náladu a opimismus mezi přítomnými hosty. S balónky nafouknutými  héliem, můžeme vyzdobit taneční parket, vytvořit svatební oblouk, obdarovat své blízké ... Pokud velký balón upevníte do speciální sítě a upevníte k dárkovému koši s květinami či dárkem, může být tato "symbolická balónková vzducholoď" originálním překvapením, kterým ohromíte každého oslavence.

přečíst celý článek

Možná přijde i kouzelník

Když se řekne mystika, někteří lidé nastraží uši. Někteří se k Vám naopak povýšeně otočí zády a odkráčí pryč. Ale můžete si být jisti, že i tito lidé jsou zvídaví a tajemno je láká, i když to nedají najevo. Kouzla a čáry nemusí patřit jenom do pohádek a smyšlených sci-fi či fantasy příběhů. Sami si můžete doma připravit kouzelnickou hodinku a ohromit své hosty malým kouzelnickým vystoupením.

přečíst celý článek

Hrátky s dinosaury

Připravte svým ratolestem několik napínavých her v dinosauřím stylu. Jejich fantazie jistě ocení, když bude program naplněn motivy s dinosaury. Ať už si vyberete zcela originální hry nebo ty, které děti důvěrně znají, ale jsou uzpůsobené pro tuto oslavu, jistě budou všichni spokojeni.Určitě neuděláte chybu, pokud na tematickou dinosauří party připravíte kromě her i nějaké vhodné doplňky.

přečíst celý článek

Dinopark

Jsou Vaše děti zarputilými milovníky dinosaurů? Pokud ano a Vy je chcete opravdu potěšit, zkuste navštívit Dinopark v Plzni nebo ve Vyškově u Brna. Jedná se o unikátní park, ve kterém můžete obdivovat modely dinosaurů v životní velikosti. Jejich vyobrazení jsou tak dokonalá, že dosahují až několika metrů, někdy i desítek…

přečíst celý článek

Pohádková party

Chcete Vašemu dítěti udělat radost a uspořádat mu narozeninovou tématickou party, ale nemůžete se stále rozhodnout, jaké téma by ho nejvíce potěšilo? Pokud, ano, tak právě tato party je pro Vás řešením. Pohádkovou tématikou opravdu nemůžete zkazit vůbec nic, navíc kromě toho, že potěšíte oslavence, potěšíte i hosty – a to jak holky, tak kluky. Důvod je jasný. Znáte nějaké dítě, které by nezbožňovalo pohádkový svět?

přečíst celý článek

Nejen děti si rády hrají

Bylo by bláhové tvrdit, že všichni dospělí již dávno zcela vyrostli z let, kdy jednou z jejich oblíbených činností byla hra, a to hra téměř na cokoliv, v mnoha podobách a variantách, ale stále hra. „V každém z nás je kousek dítěte...“, říká jedno tradiční české přísloví a jenom potvrzuje, že nejen děti si umějí hrát. Pokud pořádáte oslavu pro své přátele jistě nic nezkazíte, když využijete naší nabídky her a některou z nich si pro zpestření zábavy vyberete.

přečíst celý článek

Hry pro oslavu s auty

Pořádáte party na téma auta a nechcete, aby tomuto tématu odpovídala pouze dekorace a jídelníček? Zkuste si tedy vybrat z naší nabídky her. K automobilové party se hodí nejen hry se samotnými auty, ale i takové, které souvisí s automobilovým prostředím. Proto můžete vybírat z prostředí silnic různá témata, např. můžou být hry spojené nejen s auty, ale i s autobusy. Vyberte si z našich tipů.

Tipy pro nákup na party s auty: Party ve stylu Cars, Party s klasickými autíčky, Party vítězů

přečíst celý článek

Hry se zvířátky

Tyto hry jsou určeny pro party se zvířátky. Děti se jistě dosyta vyřádí, zvláště pokud jim pořídíte zvířecí převleky. Stačí malá škraboška nebo čelenka na hlavu, aby se staly svým oblíbeným zvířátkem a hry mohou začít.

přečíst celý článek

Historie svatebního valčíku

Nepřemýšlíte o valčíku, jako tom pravém tanci, který zahájí vaší svatební slavnost? Není těžké se ho naučit a podívaná na to, jak se s Vaším partnerem vznášíte jako pírko nad zemí, je přeci něco nezapomenutelného. Tento zdánlivě prostý tanec má bohatou symboliku a pestrou historii.

Symbolický význam valčíku je srovnatelný se svatebními prsteny, které máte při tanci již navlečené na prstech. Legenda vypráví, že lidé žijí od vyhnání z ráje odloučeně. Neustále hledají svoji druhou polovinu, která by je doplnila. Během valčíku dochází k tomutu naplnění – muž a žena vytváří symbolický uzavřený kruh. A kruh vyjadřuje věrnost, spojení a sounáležitost páru.

přečíst celý článek

Svatební svíčky jako symbol lásky

Již od středověku byla svíčka neodmyslitelnou součástí svatebního obřadu, poněvadž měla vynést modlitby a přání svatebního páru až do nebe. Pokud ji přinesla do kostela nevěsta nebo družička, dokázala odehnat veškeré zlo co nejdál od zamilovaného páru. A navíc! Svíčka je stejně důležitá jako láska čerstvě oddaných: musí neustále plát a zahřívat nás.

přečíst celý článek

Raclette - švýcarská pochoutka

Slyšeli jste již o tomto výborném švýcarském sýru? Nepozval Vás už někdo na Raclette či na raclettové fondue? Jestliže ano a Vy jste odmítli, tak to příště nedělejte, protože nejenom, že se jedná o delikatesní sýr, ale navíc jeho konzumace se může stát přímo společenskou událostí

přečíst celý článek

Šachová partie

Tuto hru hrál snad téměř každý, ale ne každý už ví, jaká je její historie, odkud k nám přišla, a že pro některé lidi není pouze hrou. Šachy jsou velice uznávanou zábavou, která zapadá spíše do intelektuální společnosti. Ne vždy to ale musí být pravda. Její krása spočívá v tom, že o tom, jak moc hra vážná bude, rozhodují pouze protihráči. Proto se tedy zkusme ponořit tajů této zábavy a prozkoumat její počátky a to, jakými způsoby nám může posloužit.

TIP: Zahrajte si šachy na internetu

přečíst celý článek

Když se peče s láskou a talentem

Asi nenajdeme více slov tak úzce spojených s oslavou jako je dort. Dort narozeninový, svatební, dort jako poděkování či důkaz naší přízně. Většina lidí svůj nepravidelný dortový rituál odbude vykročením k nejbližší cukrárně nebo vytvoří narychlo oblíbený dortík podle receptu od šikovné sousedky či zapátrá v založených receptech. Nikdy mě nenapadlo, že existují doslova "dortové kouzelnice", ty které dort vymyslí a následně vytvoří téměř jako umělecké dílo.

přečíst celý článek

Diplomy pro Vaše soutěže

Jste organizátoři soutěží pro děti nebo dospělé ? Potřebujete na Vaši akci či oslavě odměnit soutěžící za snaživé výkony? Možná marně hledáte vhodnou formu ocenění. Diplom byl vždy základním oceněním každého úspěchu. My jsme našli zajímavé www. stránky, kde najdete celou řadu diplomů a pochvalných listů pro dětské a sportovní soutěže, disciplíny, programy, výlety, atd. Vše je zdarma ke stažení k nekomerčnímu použití. Jediné, co potřebujete k plné spokojenosti, je dostatek ozdobných či barevných papírů a tiskárnu.

http://diplomy.artega.cz/

Kurzy které vedou do správné společnosti

Hledáte často způsob jak okouzlit vybranou společnost, zaujmout svou rolí a chováním vlivné obchodní partnery a společensky obstát nejen v přítomnosti celebrit a velkých osobností?  Jste člověk fundovaný a vzdělaný a přesto někdy nabudete pocit, že sám sebe neumíte prezentovat a prodat, tak jak by si Vaše osobnost zasloužila? Možná by Vám pomohla malá lekce správného společenského vystupování…

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK