X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Dinopark

zpět na seznam

Dinopark

Jsou Vaše děti zarputilými milovníky dinosaurů? Pokud ano a Vy je chcete opravdu potěšit, zkuste navštívit Dinopark v Plzni nebo ve Vyškově u Brna. Jedná se o unikátní park, ve kterém můžete obdivovat modely dinosaurů v životní velikosti. Jejich vyobrazení jsou tak dokonalá, že dosahují až několika metrů, někdy i desítek…

dinoDinosauři jsou situováni do svého přirozeného prostředí, takže se návštěvníci mohou cítit opravdu tak, jako kdyby se ocitli v druhohorách. Navíc jsou modely jak statické, tak pohyblivé. Celou atmosféru doplní fakt, že zde nechybí ani zvukové efekty.

Součástí parku je kromě modelů dinosaurů také 3D kino a dětské paleontologické hřiště. Promítání v kině se uskutečňuje pomocí 3D brýlí, které si diváci nasadí na oči. Výsledkem je unikátní vtažení diváka do děje, který se odehrává v druhohorách. Na paleontologickém hřišti se mohou děti naučit základům paleontologické práce. To je jistě nadchne, především ty zvídavější z nich.

dino2Zábavní park je určen věkové kategorii od pěti do patnácti let. Nikde není ale psáno, že nemůže zaujmout i jiné věkové skupiny, především ty starší. Ať už se rozhodnete navštívit zábavný park jenom tak nebo ho spojíte např. s narozeninami, bude jistě velkým zážitkem jak pro děti, tak pro Vás.

NÁŠ TIP

Spojte návštěvu Dinoparku s oslavou narozenin, která je tematicky zaměřená právě na dinosaury. Můžete sem uspořádat výlet s kamarády a kamarádkami oslavence.

Více na http://dinopark.cz/

3.6.2009

Související odkazy: