X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Pozvánka do Šiklova mlýna

zpět na seznam

Pozvánka do Šiklova mlýna

Country_party

 

 

Láká Vás zažít den ve stylovém westernovém městečku mezi kovboji, trapery nebo indiány. Jedinečný areál vybudovaný pro Vaše dobrodružné výlety, dovolenou i firemní akce vyrostl  v údolí říčky Borůvka nedaleko obce Zvole nad Pernštejnem. Přestavěné kulisy starého mlýna vytvoří opravdu neobvyklou scenérii Divokého západu. Městečko je otevřeno nonstop od prvního do posledního prázdninového dne a pořádají se zde pravidelné tematické programy denně kromě pondělí.

Provoz a atmosféra westernového městečka se již ale začíná rozbíhat i v průběhu června  a ještě stále nabízí poslední volné termíny pro firemní akce i školní výlety. První víkendovou akcí je 3. 6. Dětský westernový den s obvyklou nabídkou kovbojských rituálů.Šiklův mlýn se stal cílem  a možností  uspořádat pro své zaměstnance i firemní partnery neobvyklou show a mapazábavu. Láká li Vás rýžování zlata, střílení  z dobových zbraní , stopování divoké zvěře nebo si chcete vyzkoušet  honácké dovednosti nebo luštění indiánských šifer, tak právě tady se Vám to může podařit. Půjčovna kostýmů Vám dovolí vstřebat zajímavou atmosféru i ve stylovém oblečení. Pro konání firemních akcí Šiklům mlýn nabízí i kongresové centrum a organizační zázemí.

V lokalitě najdete možnosti ubytování od luxusního tříhvězdičkového hotelu, po standardní penzión i dřevěné chatky. Výborná česká, ale i např. mexická kuchyně je v objektu samozřejmostí  a při zvláštních příležitostech se nabízí i volba cateringu.

 

Informace a kontakt

Tel.: +420 566 567 410

e-mail: info@western.cz

 

 

30.1.2017