Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 800 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

zpět na seznam

Balonkové inspirace

1_balonkove_girlandy

 

Máte důvod k oslavě? Pak určitě přemýšlíte, jak překvapit oslavence. K jedinečné atmosféře patří výzdoba. Každý oslavenec zcela jistě ocení, když si s výzdobou dáte práci a připravíte něco jedinečného a nečekaného. My Vám dnes představíme několik balonkových triků, které ze všedního dne udělají výjimečný a nevšední. Nebudete potřebovat profesionály, ušetříte a přitom vaše oslava bude top.

Nezapomeňte jen na fotky ze společné oslavy. Protože právě tahle kulisa si zaslouží být v každém vzpomínkovém albu. 

 

 

 

Zvládnete balonkovou výzdobu jako profesionál? S naší pomocí ANO!

Balonky nejsou už dávno pouťovou atrakcí. Balonky se vyšvihly na post, který oslovuje kreativce a dekoratéry. Jak si s nimi dokážete poradit, stačí jen pár balonkových triků a zkušeností.

 

Helium a balonky

Největší slaviči asi znají efekt létajích balonků. Tohle balonkové kouzlo dokáže bezpečně pouze helium. Balonkové dekorace s heliem jsou kouzelné. Mají však jedno mínus. Dekorace z latexových balónků není trvalá a balonky nám za krátký čas levitují spíše u země než u stropu. Pokud tedy připravujte oslavu, nafukujte latexové balonky ten samotný den, kdy se oslava koná. Tyto klasické balonky vydrží létat 9-12 hodin. Foliové balonky jsou na tom mnohem lépe. S těmi uděláte radost oslavenci nejméně na celý týden. Dají se dofouknout do plného tvaru menším množstvím vzduchu, heliem a stále létají.

Další důvod proč balonky s heliem nemusí být pro někoho správným produktem pro oslavu, může být cena. Helium je sice netoxický, nevýbušný přírodní plyn, který vám zprostředkuje vizuální efekt a občas si zašpásujete se šmoulím hlasem, ale není ho v přírodě tolik, abychom s ním mohli plýtvat. 

Proto je helium často dražší než samotný balonek.

Pokud si tedy zakoupíte helium na balonky, dodržujte přesně návod k použití a nafukujte jen velikost balonků, který doporučí výrobce. Jinak Vám helium nevystačí. Balonky nepřefukujte a važte správným balonkovým uzlem, aby vám helium neuteklo rychleji než potřebujete. Správně nafukovat balonky heliem vám ukážeme na našem návodném videu.

 

 

 

 

 

 

 

 

Balonky bez helia? Jde to taky. Stačí vědět, jak je vázat

 

Nemáme helium? Jak tedy zvládnou oslavu, abychom se nevzdali balonkového kouzla?

Nafukujte balonky vzduchem a naučte se balonkové girlandy a balonkové dekorace, jako praví profesionálové.

To co balonky umí je zvýraznit prostor a být k nepřehlédnutí. Jejich efekt je velký, protože jsou prostorově výrazné a přitom to unese i Vaše peněženka. Příznivcl Instagramu asi vědí, že největší balonkový top jsou balonkové girlandy.

A nejlépe takové, kdy není balonek jeden jako druhý. Kouzlo organických girland je takové, že vážete k sobě balonky, které se k sobě hodí barevně, ale velikostně se liší. Balonkovou girlandu můžete zvládnout uvázat sami. Jen mít správné balonky a znát postup. Nejdůležitější věc se kterou musíte pracovat, jsou samozřejmě balonky. Ovšem. Nejsou balonky jako balonky. Pro balonkové dekorace se hodí balonky měkké, tvárné, pružné z přírodního latexu, které používají profesinálové. Světové značky jsou Sempertex, Qualatex, Gemar, Everts... Všechny uvedené značky najdete v nabídce našeho e-shopu v kategorii nafukovacích balónků.

Při výběru budete potřebovat balonky střední, malé, nejlépe i velké. Důležité je, aby vám balonky krásně ladily do jednoho celku a krásně doplnily design plánované oslavy.

Girlandy můžete vázat spolehlivě a rychle na vlasec, balonkovou stuhu, konstrukci. Tato vazba se vám "jen tak nerozsype" a je pro manipulaci a zavěšování praktičtější.Ti co jsou opravdoví amatéři, girlandu zvládnou balonkovou páskou. Girlanda vypadá také pěkně, ale při manipulaci vám mohou balonky občas z otvorů vypadnout.  Seznámíme vás s postupem vázání na stuhu či silon,  ale i s postupem na balonkovou pásku.

Takže můžeme začít s přípravou na velkou balonkovou hitparádu.

Pro balonkovou girlandu si dopředu nachystejte:

 • balonky 26-30cm (tvoří základní tělo girlandy, potřebujete jich nejvíce - využijte profi balení)
 • balonky krystalické  nehlépe s konfetami nebo chromové ( doplňují jednobarevné balonky pro efekt)
 • balonky mini 12-13cm (přivazují se nebo lepí většinou jako poslední)
 • balonky jumbo , jednobarevné nebo konfetové (přidávají se tam, kde chceme asymetricky girlandu rozšířit nebo vytvořit asymetricky dominantní efekt)
 • pumpičku nebo kompresor ( jednoduchou girlandu ufoukáte i levnou pumpičkou)
 • balonkovou pásk,silon nebo balonkovou stuhu ( pásku pro amatéry, silon a stuhu pro zkušenější)
 • oboustrannou lepicí pásku ( k dolepení mini balonků)
 • modelovací balonky (slouží jako pružící gumička pro uchycení trsů nalonků)

Můžete využít pro dodekorování girlandy :

 • dekorační listy 
 • živé nebo umělé květy
 • foliové balonky

 

Duhové překvapení

 

1 Balonkove_dekorace_barevne

 

Rozehrajte svoji party v barvách duhy. Tahle barevná kombinace nikdy nezevšední. K balonkové girlandě můžete přidat i jednoduchou girlandu ze spojovacích balonků. Tu zvládnete jednoduše. Stačí balonky oběma konci navázat k sobě do jedné dlouhé souvislé řady.

 

Jak, ale zvládnout balonkovou girlandu?

Jak už jsme se zmiňovali, existuje několik způsobů. Spoustu videí, jak zvládnout organickou girlandu získáte na youtube.

My jsme vybrali několik odkazů, které vás zasvětí do balonkového umění.

 

Jak vytvořit girlandu jako pravý profesionál

 

1 Vyroba_girlandy_balonkove

 

 

Videonávod "Jak zvládnout jednoduchou balonkovou girlandu"

Zdroj: YOUTUBE.com

 

 

 

 


 

 

 

 

Balonková girlanda opravdu snadno s využitím balonkového setu


Připadá vám návod ve videu zbytečně složitý? Existuje rychlejší řešení pro amatéry. Stačí si zakoupit naše balonkové sety, kde najdete balonky, dekorační pásku a terčíky k dolepení balonků.  Návod jak postupovat, najdete níže. Kombinaci balonků si můžete nakombinovat sami a zakoupit balonky samostatně. Nezapomeňte na balonkovou pásku

 

1. Zakupte si některý z našich dekoračních setů

2. Potřebovat budete i pumpičku nebo kompresor

 

1 Balonkova_girlanda_koupena

 

3. Balonky nafouknete a zauzlujete. Nepoužívejte provázek, natahněte hrdlo balonku a udělejte uzel
    Balonky se nebudou vyfukovat

 

Balonkova_girlanda_navod

 

4. Nafoukněte všechny střední nalonky do libovolné velikosti.

5. Postupně je dle návodu protáhněte dírkami balonkové pásky. Uzel by měl zabránit tomu, aby se balonek vyvlékl. Pokud je příliš malý, udělejte na konci balonku ještě jeden. Balonky umísťujte pokaždé z jiné strany cca ob jednu dírku.

 

1 Navod_balonkova_girlanda

 

6. Po dokončení girlandy, využijte zbytek minibalonků, které nalepovacími terčíky dolepíte do girlandy

 

1 Balonky_navod

 

Balonkové dekorace na dětské party. Balonkovou zeď vaše děti ocení

Nestačí Vám girlanda, ale chcete celou balonkovou zeď? Nic složitého. Jen potřebujete více balonků. Pokud tohle překvapení uděláte, budete kandidátem na rodiče roku. Vaše děti se budou chlubit všude. Zkuste tuto balonkovou výzvu při oslavě narozenin. Pokud vyzdobíte pokojíček jako na obrázku, Vaše děti Vás určitě budou milovat.

 

1 Balonkova_zed

 

 

Videonávod "Jak zvládnout jednoduchou balonkovou stěnu"

Zdroj: YOUTUBE.com

 

 

 

 

 

 

 

 

Balonky na svatební hostině? Proč ne...

Nejste příznivcem barevných dekorací a milujte eleganci bílé? Tento tip balonkové dekorace využijete zejména na svatbách nebo u příznivců originálního designu.

 

1 Balonkova_vyzdoba_bila

 

Tip  na konec. Překvapte originálním balonkovým dárkem

Balonky také mohou posloužit k dokonalé výzdobě, ale snadno se využijí jako dárek. Zkuste naše tipy

Balonek s květinovým dárkem

Stačí kulatá květinová krabice do které umístíte květiny a balonek s heliem přivážete tak, aby létal nad krabičkou. Nemáte-li květinovou krabičku, můžete přivázat k dárku nebo k jiné dárkové krabičce.

Obří balonek můžete vložit do dekorační siťky na způsob létajícího balonu nebo balonek ozdobit specielními samolepkami.

 

1_Darek_s_balonky

Balonky v krabici

Balonky a dárek můžete přivázat na dekorační těžítko a vložit do velké krabice. Převažte stuhou a předejte oslavenci. Po rozbalení vylétnou balonky jako první.

 

 

 

 

 

 

8.6.2020
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook