X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Nejvíc frčí letní tábory ve stylu Harryho Pottera, Madagaskaru a Avengers!

zpět na seznam

Nejvíc frčí letní tábory ve stylu Harryho Pottera, Madagaskaru a Avengers!

Harry_Potter

 

Jak se zdá, fenomén kouzelníka s bleskem na čele jen tak z dětských srdcí nezmizí. Minulý měsíc se na obrazovky chytrých telefonů dostala dlouho očekávaná hra s prvky rozšířené reality Harry Potter: Wizards Unite, kterou mají na svědomí vývojáři z Niantic (ano, ti, co vymysleli Pokémon Go). V kinech se pořádají filmové maratóny pro odvážné, kdy se promítá celá filmové série najednou. Vsadím se, že nenajdete jediný dětský karneval, kde byste na Harryho a jeho kouzelnou hůlku nenarazili a podle statistik ještě Potter vede v počtu tematických letních táborů. Takže nezapomeňte svá dítka na karnevaly, letní oslavy, narozeniny nebo tábory patřičně vybavit! Tady jsou naše tipy a taky pár zajímavostí o kouzelnickém učni z Bradavic.

 

Kdo je Harry Potter? Jasně, že to víte...

Málokterá pohádková postava má životnost jako kluk s kulatými brýlemi, co se dostal do světa lidí víceméně omylem. Kdo má dítka školou povinná, musí se s Harrym čas od času potkávat! Teď v létě snad ještě víc než obvykle. K tomu, abyste zahradu, pokojíček, dětskou diskotéku nebo letní tábor proměnili v Bradavice, nepotřebujete hůlku z Příčné ulice. Máte přeci nás! Podívejte se třeba na talířky se znaky jednotlivých čarodějnických kolejí ve dvou velikostech. K talířkům patří samozřejmě ubrousky a ubrus se stejnými motivy. Bez balonků se neobejde žádná oslava. Potterovské balonky jsou k mání po 8 kusech. Nezapomeňte na girlandu! A když jsme mluvili o kouzelné hůlce, kterou v naší nabídce taky najdete, pár takových budou vaše děti potřebovat na rozbití speciální potterovské piňaty plné sladkostí a hraček. 

 

1 Harry_potter_party_dekorace

Jedeme na tábor ve stylu Harryho Pottera!

Řeč už byla o letních táborech. Kdepak by si jejich organizátoři dneska stačili se zpíváním u táboráku, pečením buřtů a obyčejné noční zkoušce odvahy! Dnešní tábor musí děti zabavit jinak. V kurzu jsou adrenalinové tábory, skautské nebo právě tematické. No a podle dostupných statistik tady vede právě téma Harryho Poterra. Takže krom toho, co jsme vám už poradili, zabalte ratolestem navíc ještě třeba kouzelnický klobouk, potterovské brýle nebo hůlku. Taky by se mohlo hodit nějaké kouzelnické zvíře, ideálně sova Hedvika. Tak tu tedy zrovna nemáme. Zato u nás dostanete chodící zvířata! Co třeba kouzelnou chodící černou kočku? A když hodíte očko do kategorie gotik party, určitě tady najdete dost věcí, které vás teď ani nenapadly! Třeba speciální paruky, čarodějnické poháry, pavouky... A jak budete malovat na čelo blesk? Tužkou? Amatérština! Tady, mezi tou spoustou profesionálních barev, si vyberete! 

Čím se blýsknout před potomkem, který Pottera miluje?

Jestli je to opravdu fanda, asi bude vědět všechno. Ale zkuste to. Třeba:

  • podle serveru We Got This Covered se už brzy začne připravovat seriál ze světa Harryho Pottera. Měla by ho vysílat některá streamovací stanice jako třeba Netflix nebo Disney+. Pozor, nebude to klasická seriálová verze Harryho Pottera, ale nejspíš úplně nový příběh z tohohle kouzelnického svě­ta
  • vydavatelství Pottermore Publishing chystá další čtyři krátké ebooky. V těch se fanoušci dozvědí trochu víc o předmětech, které hrdinové studovali ve Škole čar a kouzel. K mání budou třeba kouzla na obranu proti černé magii, tipy na lektvary a také tady najdete návody, jak pečovat o kouzelné tvory. První dvojice e-knih věnovaná kouzlům a obraně proti černé magii, lektvarům a bylinkářství už na konci června vyšla. Zatím jen v angličtině. Co nevidět budou k dispozici i francouzská, italská a německá mutace. Teď se bude hodit, když dávali školáci na hodinách cizích jazyků pozor!
  • představitelka Hermiony Emma Watson mohla udělat štěstí. Prý si ji chtěl vzít za ženu Michael Jackson
  • sovu Hedviku hrálo jen v jednom každém díle celkem 7 sov!
  • první kniha příběhů o Harrym Potterovi vyšla ve Velké Británii už před 22 lety. V Česku se pak Kámen mudrců dal koupit poprvé v roce 2000.

 

NáfukaTakže salvio hexia! Váš znalec Harryho Pottera balon Náfuka 

 

 

8.7.2019