X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Vybalili jsme VÁNOČNÍ BALÓNKY. A JSOU...KRÁSNÉ!!

zpět na seznam

balonky Vánoce

Vybalili jsme VÁNOČNÍ BALÓNKY. A JSOU...KRÁSNÉ!!

A kdy už přijde Ježíšek? A kolikrát se vyspím, než budou Vánoce? A, mami, byl jsem letos hodný? Za chvíli vám z takových otázek bude zvonit v uších. Tak víte co? Zavřete těm malým otravům pusu a pořiďte jim nějaký hezký VÁNOČNÍ BALÓNEK. V pokojíčku jim udělá tu správnou předvánoční atmosféru, děti si chvilku vyhrají a zkrátí si čas, než zazvoní zvoneček. A vy dospělí se můžete balónky nechat inspirovat. Jednak - správně zvolený balónek připevněný k (nejen vánoční) krabičce nebo sáčku z vás udělá mistra v balení dárků a pak - vánoční balónek hezky ozdobí váš adventní domov. A advent začíná už 28. listopadu! 

Tvůrci a designéři vánočních balónků mají letos silnou sezónu. Jeden balónek je hezčí než druhý! A my u nás v MojeParty, bez ohledu na to, jestli doma máme nebo nemáme děti, jsme si každý domů nějaký pořídili. V našem firemním referendu to vyhráli tučňáci, jelínkové a sobi! A co se líbí vám? 

Les nebo jižní pól? 

 

vánoční balonky

 

Nad horním obrázkem by odborník na flóru a faunu asi klausovsky povytáhl obočí. Lední medvěd pohromadě s tučňákem a navíc v lese? Tak to opravdu, ale opravdu není možné. No, není. A co? Naše děti mají naštěstí fantazii a s takovými detaily si hlavu nedělají! Tučňák s elegantní a jistě teplou zimní šálkou pod smrčkem je prostě parádní dekorace! Mimochodem, stromeček z obrázku je samostojný, takže ho nemusíte nikde opírat ani věšet! 

Krásně budou vypadat i dekorace ze zimního lesa. Roztomilí jelíncisobové nebo méďové se v dětských pokojíčcích zabydlí raz dva. Můžete vybírat mezi hotovými balónky nebo si s dětmi nafouknout balónkový buket v hnědé nebo zlaté barvě a do něj umístit jen hlavu ve tvaru malého jelena s parůžky. Báječný je také balónkový buket s lesními zvířátky. Pro další inspiraci vás nasměrujeme do kategorie Lesní svět.

 

vánoční balonky

 

Vánočních balónků pro dětské pokojíčky najdete v našem e-shopu mraky! A určitě si vyberete i menší balónky, které budou výborně vypadat na vánočních dárcích. Prostě jen vhodný balónek přilepíte oboustranou páskou k balíčku, sáčku, krabičce nebo plechovce. Jiný balónek asi dostane holčička, jiný kluk, jinak bude vypadat balónek pro tatínka, mamču nebo babičku.

 

vánoční balonky

Stromeček, který neopadá!

Na závěr máme ještě jednu radu pro ty, kteří nechtějí pořizovat do dětských pokojíčků živý stromeček. Ano, je to trochu odvaha. Jednak by málokterý stromeček vydržel nápor dětských her, soubojů a jiných skopičin, jednak se musí zalévat, a pak také opadává jehličí. A co takhle nafukovací stromeček? Ten vydrží (skoro) všechno! A když budete chtít s dětmi podniknout společnou zábavu, pořiďte set na balónkový stromeček. To je vážně paráda!

 

vánoční balonky

 

Sledujte náš BLOG, v nejbližší době vám poradíme, jak hezky zabalit vánoční balíčky. S balonky nebo bez nich. 

Tak hezký čas v očekávání adventu. Buďte na sebe opatrní a těšte se na Ježíška!

Náfuka se srdíčkemVáš  Náfuka

 

 

 

 

 

19.11.2021

Související odkazy: