X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Ladíme Velikonoce! Tentokrát balonky a vajíčka.

zpět na seznam

Ladíme Velikonoce! Tentokrát balonky a vajíčka.

vejce modrá

 

Na každém kroku se dnes dočtete desítky rad, jakou techniku použít při barvení vajíček, nápady, jak vyzdobit byt, jak upravit velikonoční stůl. My vám ale dneska poradíme jednouchý trik, který z vašich velikonočních domovů udělá designovou galerii! A nebudete kvůli tomu muset vystrčit z domova nos! Prostě slaďte vaše velikonoční vajíčka s balonkovou výzdobou! Jak se to říká v jisté reklamě? Je to pohádkově snadné!

 

Hned úvodní fotografií jsme si připomněli, že trendová barva roku 2020 je modrá, jak ví všichni, kdo čtou náš blog (a v něm třeba článek o novinkách, které letos frčí ve světě dekorací). To je ovšem jen jedna z nespočtu variant, které určitě vymysíte. Tady je ještě pár dalších nápadů.

 

Máme rádi barvičky!

 

velikonoce v barvách

 

Hodně z nás chce jaro přivítat zvesela. To dá rozum, po šedivé zimě (i když ta letošní zas tak šedá nebyla, pravda!). Ti asi vyvedou vajíčka ve výrazných odstínech a v pastelových barvách bude asi laděná i balonková výzdoba (případně celý byt). Je přitom jedno, jestli budou balonky klasické, kytičkové nebo třeba srdíčkové

 

Přírodní klasika 

 

velikonoce přírodní

 

Nuda ale nemusí být ani tlumené přírodní barvy, které hezky zkombinujete s vhodnými materiály - dřevem, lýkem, proutím, kamenem nebo krajkou. Jak vidíte na obrázku, krásně vypadá transparentní balon s barevnými lístky (nebo konfetami, které se tak tváří) nebo přírodní smetanové balonky s kytičkami. Kytičky si na balonek nalepíte až poté, co ho nafouknete, jinak by to bylo dost složité. 

 

Nebojme se puntíků (jakožto i pruhů a jiných veselých motivů)!

 

Balonky_puntik

 

No nejsou tahle vajíčka k .....snědení? No tak pozor, jíst ano, ale až po Velikonocích! Takovéhle barevné variace, ať už puntíky, proužy nebo jiné výrazné vzorce, určitě udělají radost dětěm. Ale kdo v sobě kus dítěte pořád nemáme? 

Fantazii meze neklaďte a na náš odkaz "Velikonoce" pohleďte! 

Básnickým závěrem se pro dnešek loučí váš NáfukaNáfuka s pomlázkou

 

 

 

 

22.3.2020