X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

Akce na klíč

MojeParty BLOG PARTY PRŮVODCE Organizace oslavy Akce na klíč

 

Party_na_klic


Akce na klíč je pohodlné řešení...

Není již novinkou využít pro větší akci koordinátora nebo se spolehnout na kompletní servis od profesionálů. 
Nebojte se velkých výdajů. To co investujete do koordinátora akce, ušetříte jinde.
Navíc kdo by měl najít pro Vás nejlepší řešení, než ten, kdo se v těchto vodách pohybuje "dnes a denně"

 

Využijte našich služeb a poptejte nás - nezávazně

Tematické akce a svatby  "na míru" jsou specialitou našeho party týmu. 
Náš produkční tým má zkušenosti s organizací akcí, kde se hosté opravdu baví ...
Zkuste letošní večírek "vzlétnout do oblak", "najít poklad kapitána Kormorána" nebo si "pod palmou zatančit v rytmu mamby". Rádi Vám pomůžeme zjistit co by pro Vás bylo nejlepší.
Plánujete svatbu, milujete dokonalý desing a chcete znát všechny svatební fígle od té nejpovolanější svatební koordinátorky?
Naše Patricie je eventový matador, s velkými zkušenostmi. Je autorkou tří knih o svatbách. Rozhodně umí plánovat, pochopit každou citlivou duši a najít potřebnou empatii tam kde je zapotřebí
Navíc, kde jinde najdete tolik doplňků za výhodné ceny a možnost spojit tento dostupný standard s personifikovanými produkty a výrobou dekorací přesně dle Vašich představ.

 

info@mojeparty.cz

 

Co lze očekávat od "akce na klíč"

Akce na klíč  Vám zajistí veškerou organizaci Vaší plánované akce. První jednání s organizátorem probíhá za oboustranného vyjasnění Vašich představ a finančních limitů. Na základě Vašeho zájmu Vám bude vypracována nabídka včetně předběžné kalkulace . Bude zahrnovat rozsah služeb, který Vám organizátor „akce na klíč“ zprostředkuje a navrhne určitou koncepci akce. Záleží jen na Vás, zda Vás tato nabídka osloví a zda se rozhodnete podepsat smlouvu. Většinou nabídka zahrnuje celkový námět a scénář akce,  výběr lokality, zprostředkování cateringových služeb, zajištění výzdoby, technického servisu, zajištění programu a obstarání dalších formalit spojených s konáním akce. Další průběh při zajišťování akce se děje za vzájemné spolupráce s Vámi a Vy můžete ovlivňovat  určitá rozhodnutí a záměry organizátora.

 

Organizátoři "akce na klíč" šetří Váš čas, peníze a znají profesionální řešení

Je samozřejmostí, že nám tyto firmy vyjdou i v této oblasti vstříc a přizpůsobí se našemu rozpočtu, dotvoří naše představy a nakonec zabezpečí Vaši oslavu do sebemenších detailů. Postarají se o výzdobu interiéru, dekoraci stolů. Zapůjčí potřebný inventář (stoly, potahy na židle, nejenom plastové nádobí). Na Vaše přání budete mít k dispozici obsluhující personál, barmany, hostesky. O zábavu se postarají umělci najaté přes agentury, hudební tělesa. Není problém zařadit do programu diskotéku pro mladší ročníky, mobilní kasino, skákací hrad pro děti nebo zprostředkovat zábavu ve stylu karaoke. Nemusíte být ani milionář , abyste si podobný luxus mohl dovolit. Styl a náročnost akce se vždycky dá přizpůsobit „peněžence“ klienta. Nakonec se může i stát, že samotné občerstvení od profesionálů Vás vyjde finančně stejně nebo i výhodněji , než kdybyste se lopotili s plnými taškami ze supermarketů a vlastními silami se pokoušeli vytvořit bohatý rautový stůl. O rozdílu v kvalitě provedení, netřeba ani mluvit

 

Výběr lokality

Při plánování akce často řešíte kde akci pořádat. Právě organizátoři akce na klíč by Vám měly pomoci vyřešit tuto otázku.
Znají lokality, často i s jejích slabými i silnými stránkami. "Tam nechoďte, tam je slabý personál" I takové rady jsou radou nad zlato.


Program - atmosféra - téma

Všichni chceme, aby se naši hosté bavili. Do děje Vás může strhnout i skvělá tematická výzdoba. Právě nevšední atmosféra může Vaše přátele nebo obchodní partnery naladit natolik, že nebudou chtít odejít. Téma, které zvolíte můžete podpořit zážitkovým tématickým cateringem, dobře zvolenou zábavou nebo kostýmovými doplňky

 

Líbí se Vám toto řešení - rádi Vám poskytneme bezplatnou konzultaci

 

info@mojeparty.cz

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK