X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Vyplouváme! Námořnická party může začít

zpět na seznam

Vyplouváme! Námořnická party může začít

1 Party_namornicka

 

Lepší téma na léto nenajdete. Party v námořncké stylu se hodí na loď, na pláž, ale i do pivnice nebo středověké krčmy. Bavit se po námořnicku můžete na vodě i v přístavu. Pokud plánujete party pro dospěláky, pak se hodí bar plný rumových koktejlů, námořnické kostýmy, vtipy o pirátech, stylový fotokoutek, tetovací salón a pár interaktivních her.

Námořnickou oslavu můžete zorganizovat samozřejmě také pro děti nebo si vymyslet společný family day a zabavit se všichni dohromady. Přece ty vaše zlobivé kulišáky nenecháte doma! Prázdniny a dovolená - to vůbec nemusí být ležení na dece od rána do večera! Tak hurá do proužkovaných plavek!

 

 

Party na společné lodi. Co takhle family day i pro přátele?

Nejprve vymyslete příběh a pozvěte všechny na společnou plavbu.

 
Na každou plavbu je potřeba pozvánka. Zvolte si kapitána, který svolá svou posádku a klidně si k pozvánce přidejte příběh o objevení Ameriky. Kapitán řídí celou dobrodružnou výpravu. Cesta plná překvapení, kdy Kolumbus doputoval místo do Indie na nový neznámý americký kontinent, určitě  děti zaujme... Dozví se, proč se indiáni jmenují indiáni a proč je nakonec Amerika Amerikou. Správná odpověď na tyhle záludné otázky může být třeba vstupenkou na palubu. Nebo rozdejte na uvítanou pár grošů z pirátského pokladu, za které si děti budou moci vylovit pár laskomin ze zatopené jeskyně.
 
 

Na party mohou námořnící, indiáni nebo piráti

 

Chcete, aby vaše party byla plná dobrodružství? Tak to pak pozvěte nejen námořníky, ale i piráty a indiány. Zpočátku je na palubě raději dobře rozesaďte s dostatečným odstupem, aby nebyly problémy. Tyhle skupinky si pak mohou party vzájemně komplikovat, dávat si soutěžní úkoly a bojovat o trofeje, které každá skupinka vlastní. Námořníci mají sudy s vínem, piráti groše z pirátského pokladu, za které si ledacos na palubě koupíte a indiáni rybářské pruty, luky a šípy... S těmi si vylovíte ledasjakou rybu nebo si zajistíte nejlepší úlovky z místního cateringu.
Jako kapitán výpravy si připravte tajné mapy ke všem skrýším na palubě. Možná se budou hodit.

 

Výbava pro indiány a pistolníky z Divokého západu
 

Nejlepší rekvizity pro tým indíánů najdete na našich stránkách. Krásné péřové čelenky pro apačské kmenové bojovníky, oblek pro Vinnetoua a další nejen kostýmové doplňky, které se na "výlet" na americký kontinent hodí.
 

1 Indianska_party
 

 

Výbava pro pirátskou bandu

 
Piráti nejsou žádná dobračiska. Dejme stranou romantické představy - jsou to vlastně lupiči, kteří přepadávají lodě a žádný námořník je na širém moři neuvidí rád. Každopádně na tuhle party trochu vzrušení patří. Navíc s piráty je téměř vždy spojen nějaký ten zakopaný poklad. A kdo by jej nechtěl alespoň jednou v životě najít. Výstroj pro piráty máme také. Samozřejmě pro velké i malé.
 
 
1 Piratska_party
 

 

Výbava pro lodivody, malé i velké námořníky
 

Kdo vlastní loď je kapitán. V našem případě se můžete převtělit do Kryštofa Kolumba. Tento slavný mořeplavec a kolonizátor toho v životě hodně zažil. Zkuste jít po jeho stopách... Námořnické doplňky, které se pro námořníky hodí, najdete v našem e-shopu.

 

1 Namornicka_oslava

 

 

 

Tip na závěr:

Námořnická party pro nejmenší. My jsme ji otestovali.

 

Oslavit první rok s tím nejmenším námořníčkem?  Tak tohle je opravdu úžasný zážitek. Možná nejvíc pro maminku, tatínka, babičku nebo dedečka. Na tuhle oslavu se prostě těší celá rodina. A víte proč? Protože je první. První party z paměti nikdy nezmizí. Stejně jako první krok, zoubek nebo úsměv.

My jsme produkty otestovali na našem prvním firemním dítěti. Filípek je klučina naší koordinátorky Ivanky a našeho provozního šéfa e-shopu Mirka. Tihle dva v MojeParty tak dlouho pracovali, testovali produkty a slavili, až zjistili, že i po pracovní době chtějí zůstat spolu...A protože Iva je expert přes narozeninové dorty, Filípek si narozeniny užil určitě naplno.

 

1 Namornicka_party

 

Do party světa patří dekorace a balonky.

 

Máme pár tipů, jak si vyzkoušíte míru vašeho talentu a tvořivosti. Nakonec to může být pořádná výzva. Prozradíme jen, že tohle zvládnete vytvořit s našimi balonky a barevnými lampiony. Zkuste začít balonkovu stěnou, návod najdete tady. Zvířátka z modelovacích balonků jsme vás učili také. Tak snad jste nezapomněli :-)

 

 
1 Dekorace_namornicka_party
 
 
 
 
A to je dnes z naší party poradny vše. 
Na vás zbývá vše naplánovat, nakoupit a hlavně si vše užít.
Krásné léto, námořníci!
 
 
 
15.6.2020