X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Balónkové novinky a trendy

zpět na seznam

Balónkové novinky a trendy

Balónky mohou být tou nejlepší prostorovou dekorací, pokud se zvolí ty pravé ve správný čas.  S jejich pomocí můžete snadno vytvořit  něžně romantickou atmosféru pro svatební okamžiky,  sdělit své zamilované poselství nebo si vyhrát s barvami a zvednout náladu a opimismus mezi přítomnými hosty. S balónky nafouknutými  héliem, můžeme vyzdobit taneční parket, vytvořit svatební oblouk, obdarovat své blízké ... Pokud velký balón upevníte do speciální sítě a upevníte k dárkovému koši s květinami či dárkem, může být tato "symbolická balónková vzducholoď" originálním překvapením, kterým ohromíte každého oslavence.

Balónky, které mluví, svítí i zdobí ...

Balónkové dekorace slouží nejen k reklamním a dekoračním účelům, ale jsou i výborným dárkem a netypickým překvapením. Balonky mohou posloužit jako doplněk k originálnímu balení dárku.

balonky

Balónkové hity  na světovém trhu

Není neobvyklé, že zakoupený balónek  sdělí Vaším hlasem každé Vaše přání. Fóliové balónky se zabudovaným mikrofonem, jsou novodobým hitem. Stejně jako svítící balónky, které se speciálním efektem obzvláštní Vaši podvečerní zahradní slavnost. Do balónku si můžete dnes dokonce nechat zabalit i dárek. Současný módní trend nezná jen ty standardní latexové nebo nanejvýš fóliové balónky. V naší nabídce si můžete mimo zmíněné novinky, objednat nebo přímo koupit např. tzv. Doubble Bubble Balloon - velký průhledný plastikový balón, který po nafouknutí skrývá ve svých útrobách další malé balónky různých barev a tvarů.  Výhodou této nové dekorace je, že pokud se mechanicky speciální plastikový vnější obal neporuší, lze jej použít po vyfouknutí znovu. Navíc pokud takový balónek nafouknete héliem, vydrží Vám ve stálé pokojové teplotě téměř měsíc.

Abychom se  však z balónků mohli těšit co nejdéle, vybíráme jen ty nejlepší od renomovaných výrobců. Zvlášť pokud chceme plnit balónky héliem, vyplácí se sázet na kvalitu.

balonkové dekorace

Proč plnit balónky héliem ?

Hélium  je bezpečný balónkový plyn, který docílí létajícího efektu. Není hořlavý ani výbušný. Jeho nevýhodou může však být, že nevydrží v balónku stejně dlouho jako vzduch. I na to však výrobci v dnešní době pamatují. Pro velké slavnostní dekorace, kde se předpokládá delší životnost než jeden den, se balónky ošetřují speciálním přípravkem, který udrží hélium v balónku mnohonásobně déle, než je obvyklé. V našem partyshopu si rovněž můžete zakoupit party sadu, která obsahuje lahev hélia  pro jednorázové použití včetně mixu třiceti barevných metalických balónků s úvazy.

Pokud Vás možnosti "jak překvapit balonky" zaujaly můžete se i u nás poptat po možnostech balónkových dekorací a objednat si zahraniční novinky, které na náš trh teprve putují.

 

 

13.6.2009

Související odkazy: