X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Tipy na Halloween od MojeParty.cz

zpět na seznam

Halloweenske_tipy_vyzdoba

Tipy na Halloween od MojeParty.cz

Uctíváte dušičky nebo milujete Halloween?  Víte, že můžete dělat obojí? Dušičky jsou pieta a vzpomínka. Halloween podzimní tajemno, které nám příchod zimy zpříjemní vzrušující zábavou. Já jako dítě milovala cestičky odvahy... S baterkou v temném lese jsem přežila s lehkým chvěním u srdce. Ale byla to výzva. Trochu si dokázat, že ač mne trochu šimrá v zádech od strachu, nakonec jsi nebojsa. V trendovém duchu tu máme Halloween. Možná přišel odjinud, ale děti jej prostě milují.  Odepřít dětem radost je někdy dost těžké. A tak se odevzáme a nakonec přijdeme na to, že nás to baví. Podzimní soumrak s rozsvícenou dýní, pomalovaný obličej a všechny ty podivné věci, které nás mají náležitě vyděsit. Takže pojďte se po halloweensku bavit. Uvidíte, že to stojí za to. Důležitá je atmosféra. A od toho jsme tady my. MojeParty.cz Podívejte se na naše tipy...

 

Halloweenská večeře, ikdyž trochu děsivá

Halloween, který vypadá jako nasvícená scéna z tajemného hradu. Celé scenérie je do detailu úchvatná. Nebudete se divit, když v tomto tajemném příběhu potkáte hraběte DrákuluAdamsovu family nebo temnou dámu.

 

1 Halloween_tipy_na_vyzdobu

 

Podstatný je vyzdobený stůl a prostorové dekorace. Svícny, černé, zlaté i podivné, šerpy, svíčky s netopýry, které dodají stolu lesk a tajemnou noblesu. Černé stromy do pozadí, zavěšení havrani ...

 

1 Halloween_vyzdoba

 

Servírované pokrmy by měly doplnit celkovou atmosféru. Nebude to určitě žádná klasika. Takže počítejte s plněnou rakvičkou, využijte formu na želatinuUbrousky lebkouna  použijte ze stejné kolekce Deadly Soiree (Smrtelný večer)

 

1 Halloween_dekorace

 

1 Dekorace Halloween

 

Halloweenská podzimní nostalgie

Halloween nemusí děsit ani působit morbidně. Halloween může být skvělým tipem pro vytvoření podzimní nostalgie a pohody. Teplé světlo závěsných girland, oranžové chlupaté dýně, deky a svícínky roztomilých strašáků nás rychle přenesou do klidného rozjímání. Takový Halloween je skvělou rodinnou variantou pro oslavy s přáteli i jejich dětmi.

 

1 Podzimni _dekorace_Halloween_dyne

 

1 Podzimní_vyzdoba_halloween_dyne

 

1 Podzimni_vyzdoba

Happy Halloween pro dětskou radost

Nestrašte děti víc než je nutno. Dětský Halloween je hlavně zábava, kde se sice straší, ale tak nějak roztomile.Vydlabat si dýni je skvělá zábava a pohled na malé strašáky je spíš legrace než stres. Z naší sez´´onní podzimní  nabídky si vyberete  krásné halloweenské kostýmy pro děti i rodiče i dekorace pro úžasnou atmosféru.

 

1 Halloween_pro_deti

 

1 Halloween_pro deti

 

1 Halloween pro deti

 

1 Halloween pro deti

 

1 Halloween_pro_deti

 

 

 

 

 

 

30.10.2023