X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Svatby se stylem a vášní

zpět na seznam

Svatby se stylem a vášní

 

Svatby MojeParty.cz

 

Svatba je Vaším příběhem s osobitým scénářem a hlavní životní rolí. Věnovat ji pozornost se vyplatí …

„Jedinečnost svatebních okamžiků je právě v jejich a Vaší výjimečnosti. Na velké okamžiky se vyplatí dobře se připravit. V životě jich není příliš a premiéry se neopakují…

Chcete-li aby svatba splnila Vaše očekávání, nebojte se oslovit profesionální eventovou nebo svatební agenturu“

Jednou ze společností, která  se již 7 let profiluje ve světě svatebního a party byznysu je agentura Moje Party.cz .Kromě  obchodní činnosti, kde je největším dovozcem svatebních a party dekorací, se zabývá kompletní produkcí firemních a rodinných oslav. Poslední čtyři roky jsou stylové svatby sezónní prioritou.

 

Majitelka a jednatelka firmy Renata Krňáková  stála u zrodu hned několika výjimečných svateb. Jednou z nich byla i svatba Veroniky a Ondry, s jejichž laskavým dovolením prezentujeme jejich svatební příběh a povídáme si o svatbách a jejich realizacích.
 

Veronika svatba

Od realizací oslav a eventů  až  ke svatební produkci

„ Svatby jsme začali realizovat na přání našich klientů. Svatebních agentur je mnoho, ale mnohým chybí profesionální zázemí a praxe. Pokud realizujete rodinné oslavy, máte zkušenosti s produkcí, zaměstnáváte profesionální tým floristů a dekoratérů, zásobujete český svatební trh dekoracemi, stačí Vám hodně málo k rozhodnutí … Můžete nabídnout víc než ostatní “

Trend „já všechno zvládnu sám“ v Čechách pomalu ustupuje

Mnozí si zpočátku vytvořili představu, že svatební agentury jsou servisem pro movité. Opak je , ale pravdou. Klienti více přemýšlí o kvalitě, rádi se inspirují a nechávají si poradit. Vědí, že taková rozhodnutí se nakonec vyplatí. Svatební agentura Vám může ušetřit Váš čas, ale  i peníze za unáhlená rozhodnutí. Konečný rozpočet samozřejmě ovlivní velikost Vaší svatby, počet hostů a náročnost Vašich představ. Kolik chcete do svatby investovat, záleží však pouze na Vás. Služeb můžete využít i částečně. Není podmínkou kompletní realizace.

Svatba by měla ladit s naturelem snoubenců

Výjimečnost služeb MojeParty.cz, dle slov svatební koordinátorky Petry Svobodové, je také v komunikaci.

 „Naší předností je, že nevěstám stále nasloucháme. Snažíme se, aby svatba co nejvíce vystihla osobnosti budoucích novomanželů. Často nepočítáme čas navíc, který věnujeme tomu, abychom to zjistili. Věříme, že každá empatie se zúročí a zatím se nám to daří. Svatby jsou velmi osobní záležitostí a důležité je „být na společné vlně““ Mezi snoubenci a námi, často vznikají krásné vazby, které i po svatbě přetrvávají. Nakonec i další rodinné oslavy novomanželů zůstanou v naší režii…“


Veronika svatba 2

Doplňky

Svatba Veroniky a Ondry

Jednou ze svateb, kde se  rovina pracovní nakonec prolnula s rovinou přátelství, byla i svatba Veroniky a Ondry. Veronika má pracovně i srdcem blízko ke Španělsku a cestování. Její živelný temperament je velmi nakažlivý a sympatický. To, že si nás Veronika vybrala pro svůj svatební den, bylo pro nás velkou poctou a výzvou.

 

Obřad Veronika

Svatba Veronika

300 hostů, šaty od Osmanyho a rotující elektrický býk …

Lidé spojení s velkým byznysem jsou nároční, pracovití a přesně vědí co chtějí. Proto jsme   v souvislostech  s Veronikou, čekali velká jména. Noblesním doplňkem nevěsty byly nádherné šaty od Osmanyho Laffity. Veronika se již od počátku nadchla pro vášnivé kontrasty - červenobílou kombinaci, rudé růže  a pro elektrického býka. Úsměvná a zábavná rekvizita byla jednou z mnoha maličkostí, které vystihly originalitu a osobitost této jedinečné svatby a okořenily ji i nevěstiným smyslem pro humor a nadsázku. Svatební obřad se konal v Kostele sv. Anny v Praze. Pozváno bylo 300 hostů.

 

Šaty Veronika

Popovičky, dekorace ve španělském stylu, koncert Michala Davida

Výběr svatební lokality pro svatební hostinu a after party, byl rychlým rozhodnutím. Areál Popovičky nabízí veškerý komfort i romantické scenérie pro velký svatební den. Krásný areál v koloniálním stylu podtrhla naše elegantní výzdoba z červených růží a lehkých tylových závěsů. Doplňky tvořila bílá krajka, červené vějíře, originální menu a další promyšlené detaily, které hosty překvapily i potěšily zároveň. Velkým překvapením večera byl koncert Michala Davida, který patří k nevěstiným přátelům  a jeho písničky k rodinným oblíbeným hitům

 

Výzdoba

Nové trendy a svatební doplňky „na míru“

Nejenom svatba Veroniky a Ondry, ale každá svatební realizace přináší nový pohled a nové inspirace. Oceňujeme originalitu. S každou nadcházející sezónou se těšíme na aktuální trendy a motivy, které můžeme nabídnout nevěstám toužících po výjimečnosti. Spolu se svatební koordinací mohou naše nevěsty využít náš e-shop s bohatou nabídkou základních svatebních dekorací www.svatebnivyzdoba.cz . V rámci svateb na klíč však velké množství doplňků vyrábíme přímo na míru.

 

Svatební balonky

Blíží se čas Vašeho rozhodnutí ? Využijte konzultaci zdarma

Plánujete-li svatbu, navštivte nás. Konzultace s naší svatební koordinátorkou je nezávazná a zdarma. Od nového roku pro Vás připravujeme i stálé prodejní showroom s ukázky stolování a svatebními doplňky v naší nové velkoobchodní provozovně v Praze.  Sledujte naše webové stránky.

 

 

 

www.mojeparty.cz

www.svatebnivyzdoba.cz

www.mojestylovasvatba.cz

 

Mojeparty.cz – stylová svatba

Pod Rapidem 3,Praha 10

Otevírací provozní doba:

po-pá (10.00 – 18.00 hod.)

so-ne (12.00-18.00 hod.)

 

 

Desing, dekorace a výzdoba : MojeParty.cz

Svatební koordinace a příprava :  MojeParty.cz

Fotografie:  Wedding Photography by Kamila Simona, archiv MojeParty.cz

Svatební dort:  Anna Magdalena

 

 

3.8.2017