Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 1800 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-17

BLOG

Blog
přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

TVOŘÍME A INSPIRUJEME

MojeParty PARTY RADY - INSPIRACE TVOŘÍME - PEČEME - INSPIRUJEME

Pečeme velikonoční bezlepkové cup cakes

 

1 Cup_cakes

 

Chcete na letošní Velikonoce zkusit něco jiného než klasického beránka nebo mazance? Co třeba sladké, krásně nazdobené košíčky, které všichni známe pod názvem cup cakes. Tyhle malé dortíky jsou pořád populárnější a na žádném slavnostním stole dlouho nevydrží. Když se vám cup cakes podaří, můžete je zabalit do krásné cup cakes krabičky, ozdobit zápichem nebo dekorací a máte krásný dárek pro každého, kdo tyto sladké parádnice miluje. Náš tip je navíc bezlepkový. Takže mlsáme zdravě! A od které Rettigové, že jsme opsali recet? Tyhle dobroty  jsou tipem naší produktové specialistky Ivanky (ona je prostě specialistka na všechno!) a určitě se se vám budou hodit nejenom na Velikonoce. Už jste museli polknout na prázdno a otřít neposednou slinu? Tak jdeme do kuchyně...

 

Naše tipy pro sladké Velikonoce

přečíst celý článek

Barvení a zdobení velikonočních vajíček

 

1 Barveni_vajicek

 

Už Vás chytá velikonoční nálada? Možná letos nebude tak sváteční, ale zkuste si domov rozstvítit pozitivní velikonoční atmosférou.  Využít můžete i naše velikonoční dekorace pro stolování. Sluníčko nám viditelně fandí a místo jarní procházky do přírody, možná zvolíte lenošení na vaší jarní zahrádce. Někomu možná bude muset stačit otevřít okno dokořán, ale i tak si může dopřát trochu kreativní radosti. Letos se do velikonočních kraslic a malovaných vajíček, můžeme pustit všichni naplno. Máme pro Vás pár tipů, jak zabavit sebe a  své děti, aby neumřeli nudou. Koledníků sice letos moc nebude, ale o to víc vám zbude z vaší pomlázky. 

Nápadů na zdobení vajíček jsou desítky. Prvním krokem je sehnat vajíčka a to nejlépe bílá. Pokud jsme letos za smolaře a právě bílé Vám zmizly z prodejních pultů, nezoufejte. Krásné Velikonoce můžete mít i s těmi přírodními, hnědými. Takže jdeme na to!

 

Velikonoce jako vymalované...

přečíst celý článek

Pečeme mrkvový bezlepkový dort

 

1 Mrkvovy_dort

 

Velikonoce zřejmě budeme slavit jinak. V klidu a doma. Abyste se nenudili a užili si trochu té velikonoční pohody, hledali jsme trochu příjemné téma, které by nám zpříjemnilo ten trochu nucený domácí odpočinek. Nemuseli jsme přemýšlet dlouho. Ke každé sváteční atmosféře patří dort do kterého se z chutí zakrojíte. Ten náš je mrkvový a za to, že vznikl pro náš blog, může naše produktová specialistka Iva. Budeme rádi, když si zkustíte krok za krokem užít si velikoniční atmosféru  tak jak jsme si ji nanečisto užili i my.

 

Dostali jste chuť na Velikonoce?

přečíst celý článek

Nucené prázdniny? Tipy a rady jak zabavit ratolesti!

1_tvoreni_velikonoce

 

Také vám nečekané „koronavirové prázdniny“ pořádně zamotaly hlavu? Jste sice rádi, že můžete trávit čas s rodinou, ale napadlo vás, že vám možná dost brzy dojdou nápady, jak svoje kluky a holčičky zabavit? Nechcete je nechat napospas počítačům a tabletům? Zamysleli jsme se za vás a tady je pár zábavných her. K některým budete pořebovat dekorace nebo kostýmy (které u nás hladce pořídíte), na jiné vám bude stačit jen humor a trocha fištrónu!

 

Díky, koroňáku, konečně jsme celá rodina spolu!

přečíst celý článek

Advent je za dveřmi, chcete originální výzdobu?

1 Balonky_vanoce

 

Adventní věnec na dveře nebo stěnu nejčastěji bývá z chvojí, proutěného korpusu dozdobeného nejrůznějšími dekoracemi nebo s umělými květinami. Buďte originální a vytvořte si stylový balónkový věnec, který vypadá jako vyrobený z velkých vánočních koulí.

Ukážeme vám dva způsoby, jak takový věnec připravit a ozdobit si jím třeba obývací pokoj nebo vstupní halu. Pokud jej připravíte v menším průměru, můžete ho zavěsit klidně i na dveře.

Děti se doma nudí? Zapojte je do přípravy, budou nadšené…

Balonky o Vánocích? Proč ne...

přečíst celý článek

DIY dekorace pro malé i větší děti snadno a rychle


1 Halloween

Venku prší nebo jsou děti nemocné, ale na lumpárny mají energie stále dost a vy už nevíte jak je zabavit, aby z bytu nezůstala kůlnička na dříví? Všichni to známe a v současné době to platí dvojnásob.

Stačí málo a o zábavu na celé odpoledne máte postaráno.

Kupte si pár balení jednobarevných papírových talířů, ostatní potřeby najdete pravděpodobně doma, a pokud ne, seženete je v nejbližším papírnictví.

A jde se na to…

 

aneb užijte si kreativní odpoledne a připravte se na Halloween

přečíst celý článek

Halloweenská výzdoba krok po kroku

1 Vyroba_dyne_dekorace_z_balonku

 

Občas nám vy, naši milí čtenáři a zákazníci, píšete, že máme v našem blogu sice pěkné fotky vyzdobených ineriérů i exteriérů, stolů nebo balkonů, ale že to se nám to radí, když jsme profíci a výzdoba nám jde sama. A tak to já nemůžu souhlasit! Skoroprofík můžete být hravě i vy! Kromě patřičných dekorací vám možná bude stačit jen vědět, čím začít a na co si dát pozor. A víte co, pojďte si třeba společně zkusit vyzdobit stůl nebo rovnou dva (ale klidně by to mohla být komoda nebo jiný prostor, to už je na vás)! A v závěru vás naučíme ještě jednu balonkovou dekoraci. Každopádně to vezmeme vážně krok po kroku. Jdeme na to!

 

Duše amatérského dekoratéra třímá v každém z vás!

přečíst celý článek

Balonkové inspirace

1_balonkove_girlandy

 

Máte důvod k oslavě? Pak určitě přemýšlíte, jak překvapit oslavence. K jedinečné atmosféře patří výzdoba. Každý oslavenec zcela jistě ocení, když si s výzdobou dáte práci a připravíte něco jedinečného a nečekaného. My Vám dnes představíme několik balonkových triků, které ze všedního dne udělají výjimečný a nevšední. Nebudete potřebovat profesionály, ušetříte a přitom vaše oslava bude top.

Nezapomeňte jen na fotky ze společné oslavy. Protože právě tahle kulisa si zaslouží být v každém vzpomínkovém albu. 

 

 

Překvapte balonky a vytvořte něco WOW

přečíst celý článek

Tvoříme z balonků zvířátka

 

1 Modelovani_balonku

 

Už se vám někdy dostaly do rukou balonky, které jsou úzké a dlouhé jako špagátky a vy jste byli trochu bezradní co s nimi? Tak takovým balonkům se říká modelovací a jsou to přesně ty, které milují kouzelníci  a animátoři na dětských oslavách. Ale nás ostatní umí takové balonky pěkně potrápit. Je to výzva. Umět vykouzlit balonková zvířátka je velké umění. Ale my se přeci jen tak nevzdáme!

Tak jdeme na to, ne? Tentokrát jsme si k asistenci přizvali Filípka, modrookého sympaťáka naší produktové specialistky Ivanky. Oba nám ukáží, jak přetvořít modelovací balonky v balonková zvířátka. Co k tomu budete potřebovat? Určitě pumpičku a balonky! V naší e-shopové nabídce máme 2 velikosti 160" a 240". Zkušení profíci dokáží pracovat s oběma typy, ale my si vystačíme s velikostí 240". Tak které zvířátko zkusíme jako první?

 

My se doma nenudíme

přečíst celý článek

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook