X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY S námi budete péct jako profíci!

zpět na seznam

pečení

S námi budete péct jako profíci!

Zastavujete se s úžasem u výkladů vyhlášených cukráren? Gůglujete před narozeninami, svatbou a jinými oslavami  stránky profesionálních cukrářů? My jsme se rozhodli, že z vás uděláme cukrářské profíky! Protože k dokonalým dortům, muffinům a jiným dezertům potřebujete sice trochu šikovné ruce, ale všechno ostatní za vás udělají naše dokonalé CUKRÁŘSKÉ DOPLŇKY A OZDOBY.  

 

Dort s obrázkem nebo figurkou?

Korpus asi zvolíte podle toho, co oslavenci nebo návštěvě chutná. Čokoládový, vanilkový, mrkvový, bezlepkový. A totéž platí o náplních a krémech - smetanový, tvarohový míša, mandlový, z mascarpone, másla, pařížské šlehačky.

Ale podstatné bude, co se objeví jako hlavní motiv dortu. A to za vás obstaré jedlý papír. Holčičky se zblázní radostí z princeznovského dortu, z dortu ve stylu bájného jednorožce, Mermaid nebo Minnie. A kluci? Tipujeme to na nějaká autíčka, dinosaury, Star Wars nebo fotbal. A mrňata? Jasně, tady sázíme na prasátko Pepinu, Tlapkovou patrolu nebo zvířátka na farmě. Nad dobrotou si s prcky můžete promrskat i jména jednotlivých zvířátek. 

 

Pečení

 

Až budete objednávat jedlý papír a figurky, nezapomeňte se podívat i do patřičných tématických kategorií a k dortíku pořídit i nějaké stylové nádobí a příbory, balónky, girlandy, pompomy, koule, lampiony a další dekorace! 

Kapitola sama o sobě jsou různé druhy kytiček z jedlého papíru (už jsme říkali, že je bez cukru? Takže když to nepřeženete s cukrem do samotného dortu a upečete ještě bezlepkový korpus, nebude to nakonec takový dietní přešlap, jak to může na první pohled vypadat!). 

Určitě si projděte i naši kategorii dortových svíček a fontán, ať je dojem dokonalý!

 

Pečení

 

Nezapomeňte ani na své dospělé lásky! Po dusném večeru, a nemluvíme tu o ničem, co souvisí s letními vedry, samozřejmě, ho (nebo ji) překvapte druhý den k večerní kávě zákuskem (klidně ho můžete koupit cestou z práce, kdo by měl ve všední den čas na pečení!) a jen do něj zapíchněte srdíčko, kytičku, motýla. Nebo nápis love, kytaru, fotbalový míč. To podle toho, kdo koho naštval! 😉

 

Pečení

 

Nezkažte výborný muffin nudným košíčkem

Muffiny nebo cupcakes jsou hit. Nejsou nijak těžké, ani na přípravu ani na konzumaci. Nezaberou moc času, dají se naplnit čímkoli a hodí se do práce nebo do školy na sváču, nebo v neděli, když má přijet nečekaná návštěva. Stále oblíbenější jsou jako malý dezert na svatebních a narozeninových sweet barech. Nezapomeňte, že strávníci nebudou hodnotit jen to, jak muffin chutná, ale i jak vypadá, tedy i s košíčkem, ve kterém sedí. A tady máme nepřeberné množství nápadů! Stačí se podívat na obrázek níže nebo kliknout na patřičnou kategorii v našem webu a vybírat! 

Mimochodem, tady najdete recept naší dvorní pekařky a dekoratérky Ivy na bezlepkové cupcakes.

 

pečení

 

Mlsání na dort nebo jen tak do mističky

Dneska končíme nabídkou, za kterou nás možná někteří z vás nebudou mít rádi. Protože s našimi bonbóny, banánky, lékořicí, cukrovou vatou, želé medvídky, kyselými fazolkami, minilentilkami, mandlemi a jinými sušenými oříšky nebo ovocem prostě nejde přestat!! A ani přestat nemusíte. My totiž víme, jak jsou tyhle dobroty oblíbené a nebezpečně návykové a taky jak se hodí na sweet bary, do misek na vaši párty, svatbu nebo jako náplň do piňaty a objednali jsme vám rovnou velké párty balení po kile nebo po třech

Takže jen nezapomeňte pořídit k nim i nějakou pěknou mističku nebo skleničku, případně řečenou piňatu

 

Pečení

 

Moji milí, pečte a mlsejte, však je léto, vyběháte a vyplavete to! 

Náfuka se srdíčkemOpatrujte se, váš Náfuka!

 

 

19.11.2022