X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Do kin jde Jurský svět. A z něj rovnou na DINOPÁRTY!

zpět na seznam

dino

Do kin jde Jurský svět. A z něj rovnou na DINOPÁRTY!

Už je to nějakých 30 let, co se kinosály celého světa prohnali první prehistoričtí živočichové a strhla se úplná mánie. Na dračku šly nejen reklamní předměty z filmu, ale hlavně všechno, na čem se objevila nějaká tlama nebo zobák z druhohor! Letos v červnu se do kin chystá nový díl Jurský svět: Nadvláda. A podle mnohých názorů to bude pecka! Počítejte s tím, že nějakou dobu nebudou chtít vaše děti nic jiného než oblečení, batohy, penály a hračky na téma JURSKÉHO PARKU. To jim můžete hravě splnit. Například my jsme připravení! Vybalili jsme patřičné tématické balónky, nádobí, dekorace, hry, hračky i doplňky. Tady se dočtete a v závěrečném videu i dozvíte víc.

 

Možná bychom to mohli rozdělit. Trochu jinak bude asi vypadat dinopárty pro děti, co ještě cupitají s rodiči do školky a jinak pro školáky.  

Dinopárty pro mrňata 

Základem je občerstvení - takže talířky, kelímky, ubrus a ubrousky. Ale radost uděláte i s dinosauřím batůžkem nebo taškou. Úspěch budou mít samolepky a nálepky na zeď. Závěsné dekorace můžete kombinovat s dinosauřím lampionem nebo papírovými koulemi v zelené barvě. Už jste někdy pořídili chodící balónek? Vrchní část nafouknete heliem a spodní vzduchem pro efekt "chůze". Balónek má v tlapkách závaží, což ho drží při zemi. Náš správně nafouknutý dinosaurus bude za vaším malým ťapat až dva týdny! Hezké společné chvilky zažijete nad dino omalovánkami nebo hrou Dinosauři, u které se může sejít až 16 hráčů! A jestli nemáte čas na dlouhé vybírání a ladění dekorací, pořiďte si rovnou Dinosauří set!

 

dino

dino

 

Jurský park pro školáky

Trochu odrostlejší děti už zvládnou těžší hry nebo puzzle. Balónky pro ně můžou být trochu odvážnější! Třeba triceratops se vážně povedl a chodící T-Rex zrovna nevypadá jako domácí mazlíček. I když za svým novým pánem bude běhat jako pejsek! Hezký dárek je vajíčko s překvapením. U odrostlejšího školáka nemusíte mít strach, že se mu kus pravěkého zvířete dostane do pusy a dál! Nádobí, balónky a další nápady a dekorace hledejte v sekci Dinosaurus nature baby. 

 

dino

dino

 

Balónky chtějí všichni!

Tady se na věk nehraje! Z balónků mají radost všichni. Jen, jak jsme si řekli, volte balónky s ohledem na věk dítěte. Pro prcky třeba veselé oranžové dinosaury a zelenou příšerku T-Rexe, spíš roztomilého než děsivého! Větším dětem pořiďte "průhledného" dinosaura, u kterého se můžou podívat a představit si, jak vypadá kostra, která držela pohromadě tu hrozivou hromadu masa a svalů. 

 

dino

 

Nezapomeňte, že vedle balónků ve tvaru druhohorních kolosů byste měli pokoj nebo zahradu vyzdobit doplňkovými balónky v barvách zelené a hnědé. Ty krásně dotvoří dojem "pralesa" plného kapradin a přesliček. Střídejte nejen barvy, ale i velikosti balónků, vypadá to opravdu organicky. Výhodně vás může vyjít pořízení celého buketu. Třeba jednobarevného zeleného nebo setu bílých balónků s listy monstery 

 

dino

 

Mimochodem, s iluzí vlhkého pralesa vám nepomůžou samy o sobě jen balónky, ale také umělá zeleň a listy všeho druhu. U nás najdete třeba lijánu monstera a to samostatné listy nebo v girlandě, břečťany a další zelené kousky, které se u vás doma můžou plazit po nábytku, kolem okna a dveří, nebo je můžete vplést do balónkové girlandy. To bude vůbec paráda! Nebo pořiďte hotovou balónkovou tropickou girlandu a máte po práci! 

 

dino

 

Pečeme dinosaury!

Zní to trochu morbidně, ale slavnostním okamžikem vaší oslavy určitě budou vlastnoručně upečené sušenky, muffiny nebo rovnou dort. A u nás najdete ledacos potřebné. Na sušenky máme speciální vykrajovátko ve tvaru T-Rexe, na dort formu ve tvaru triceratopse, na klasický kulatý dort u nás najdete fondánový jedlý papír s obrázky ještěrů, svíčky no a na cupcakes máme zápichy, košíčky, jedlé kytičky i nálepky z jedlého papíru bez cukru! A stále oblíbenějším doplňkem dětských oslav je piňata plná laskomin nebo malých dárečků. Podívejte se na naši novinku - modrého triceratopse a něco do něj. Třeba maličkost na zub nebo ještěří figurky

 

dino

 

Jaký bude nový film Jurský svět: Nadvláda, zatím nevíme. Ale vaše Dino párty bude výborná! Oskara za ni nedostanete, ale vděčnou pusu od šťastných hlavních aktérů určitě! A to je nad všechny ceny! 

 

dino

 

 

25.5.2022