X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

PARTY NOVINKY

MojeParty BLOG PARTY NOVINKY Balonky a balonková show

zpět na seznam

Balonky a balonková show

Co nikdy nesmí chybět na žádné oslavě ? Jasně že balonky. Balonky jsou pro dospělé nostalgickým "výletem do dětských let" a pro děti kouzelným potěšení. Pokud balonky nafouknete héliem, létají. Balonek s heliem je cestář a jeho touha po svobodě je takvelká, že Vám uletí  - pokud si jej správně nehlídáte. Balonkové helium Vám tento zázrak zprostředkuje. ANO je to to samé héliem, které tak skvěle změní hlas při pódiové show. S balonky si prostě užijete mnoho legrace. Můžet si vyrobit spoustu balónkových dekorací, jsou prostorovou a hlavně optimistickou výzdobou. Balonky slouží jako doplněk při různých recesích i hrách. Svět balonků prostě není nudný, ale krásně fascinující.

Pokud se rozhoduje s kamarády o nadcházející party - zkuste zvolit téma balónková show. Hodí se skvěle na silvestra i nadcházející narozeniny. Jako doplňky si můžete nakoupit plno papírových talířků a ubrousků s motivem balónků, doplnit barevnými šampuskami, rozvěsit balónkové girlandy, nafouknout plno balónků a propadnout balónkovému šílenství.

Podívejte se i do našeho party shopu.

Balonky bez helia můžete nafouknout vzduchem a nechat je volně po podlaze jako pestrobarevný balónkový koberec. Speciální balónky s dlouhými konci můžete svázat za sebou do jednořadé girlandy a rozvěsit všude tam, kde potřebujete.

Balonky můžete umístit i na tyčky a zapíchat do váz, květináčů apod. Chcete-li být opravdoví balónkoví mistři, stačí navštívit youtube.com a zadat heslo balloons decoration a sami uvidíte kolik různých věcí se dá vytvořit z balónků.

Nechcete-li si upřít radost z létajících balónků a nafouknout je héliem, musíte trochu více sáhnout do peněženky.

Hélium nepatří mezi levné plyny. Lze jej však zakoupit v sadě s metalickými barevnými balónky - samozřejmě i u nás v party shopu. Pokud máte prostorný vůz nafoukneme Vám před Vaší party heliové balonky s barevnými stuhami do přenosných vaků, které si můžete odvézt a pak stačí jen vypustit ke stropu.

Balonky, které používáte pro plnění heliem by měly být dostatečně velké, aby vydržely déle létat a hlavně z kvalitního pevného latexu - přesně takové balonky dovážíme a dbáme , aby byly barevně trendy a hlavně hodně kvalitní. Ani cena takových balonků Vás nevyděsí - naopak :-)

Pokud jste si nakoupili balonkovou výbavu můžete vymýšlet i hry a program, který se pro balonkovou show hodí. Určitě Vám může být nápomocná Vaše fantazie nebo si najděte balónkové nápady v našich party tipech.

A ještě něco - balonková party může být klidně na pokračování a pokaždé jinak barevná. Jednou vylaďte všechny balónky včetné prostírání,ubrusů, nádobí, skleniček, vidliček a kdoví čeho ještě do zelinkava a podruhé můžete být purple. To že by Vám i Vašim přátelům mělo zároveň ladit i oblečení je snad jasný. prostě party v barvách jsou in.

Naše balónkové party včetně všech dekorací nabízíme v barvách, bílá, černá, oranžová, modrá,  pink, fialová lila, purple, červená, zlatá, stříbrná  žlutá a krásně módně zelená.  Rychlá výzdoba a super design.

25.11.2009