X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

HLEDÁME PARŤÁKY

MojeParty HLEDÁME PARŤÁKY


Neustále rosteme... Hledáme proto prima parťáky a skvělé kolegy pro vzájemnou spolupráci. Máte zájem?

 
Koho nyní aktuálně potřebujeme, aby posílil náš pracovní tým? 
 
 

e-shop

 

Pracovník v expedičním skladu - práce na DPP nebo DPČ (brigáda nejen pro studenty)

 

Jste spolehliví, akční a a měli byste zájem o  práci v menším skladu e-shopu (Horní Počernice)?  Máte trochu volného času a chcete si přivydělat  nebo najít možnost dalšího pracovního uplatnění v našem on-line světě se zajímavými party doplňky?  Hledáme nové sympatické kolegy nebo kolegyně do naší party rodiny. Uvítáme skvělé a pozitivní parťáky pro kompletování, vychystávání a balení zakázek ve skladu, případně i výpomoc na prodejnách a akcích pro zákazníky.  Pracovní doba v e-shopu je u nás od 8.00 - 17.00 (lze hodinově i na kratší úvazek nebo občasnou výpomoc dle vašich časových možností). 

Co  Vám můžeme nabídnout ?

Práci v příjemném kolektivu a v hezkém prostředí. Možnost následné práce na HPP  i možnost dašího růstu, pokud se spolupráce osvědčí a očaruje vás on-line svět dekorací natolik, že budete chtít zůstat. Platíme spravedlivě. Základní hodinová mzda nejméně 150 Kč á hodinu s dalšími příplatky a bonusy včetně platového navýšení při získání praxe a odbornosti  

Co od Vás očekáváme?

Spolehlivost, pečlivost a zručnost. Zájem o náš produkt a schopnost dobré orientace v naší produktové nabídce. Oceníme uživatelské znalosti při práci s PC i schopnost naučit se pracovat se skladovými doklady (příjemky, výdejky, převodky)

 

Pošlete nám své dosavadní pracovní zkušenosti
+ foto a odpověď na otázku proč pro nás chcete pracovat
 

renata.krnakova@mojeparty.cz
 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

 

e-shop mojeparty

 

Dekoratérka - floristka - kreativní prodejní asistenka ( výpomoc) -  práce na ŽL, DPP

 

Milujete svět dekorací a dokážete svůj koníček a práci u nás propojit se svou pracovní činností nebo studiem ? Jste kreativní, komunikativní a pracovně přizpůsobivá? Do svého týmu hledáme aktivní dekoratérky i dekoratéry, prodejní asistentky pro příležitostnou výpomoc v našich party prodejnách i na akcích pro klienty.  Na prodejnách připravujeme dekorace na rozvoz, často jezdíme i do  terénu. Pracujeme s balónky, květinami i s textilními materiály. Oceníme zkušenosti, nápady, samostatnost. Práce je na ŽL nebo DPP. Bonusem je pro nás aktivní řízení.

Co  Vám můžeme nabídnout ?

Externí spolupráci s firmou, která má 14 let zkušeností a největší potenciál nabízet ty nejhezčí dekorace a produkty na party a oslavy v České a Slovenské republice. Odměna je dle dohody a konkrétní práce. 

Co od Vás očekáváme?

Spolehlivost, vlastní nápady, samostatnost  a profesionalitu. Časovou a pracovní přůzpůsobivost. Akce plánujeme dle poptávky klienta nebo dle potřeby výroby. Termíny si vždy odsouhlasíme.  


Chcete to zkusit?
Pošlete nám své dosavadní pracovní zkušenosti
+ foto a odpověď na otázku proč u nás chcete pracovat


renata.krnakova@mojeparty.cz
 

 

Party_prodejna

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Pracovní a obchodní spolupráce na projektech. Propojme svůj byznys a vydělávejme společně

Lze propojit váš i náš byznys?

Ano, pokud jste obchodník,  florista, dekoratér nebo kreativec na volné noze.  Dáme vám šanci propojit svůj vlastní byznys s další aktivitou a vydělat si více peněz kreativní a zajímavou prací, případně se domluvit na společných projektech i provizní spolupráci.

Jak to funguje?

Naše sklady jsou plné zajímavých produktů pro volný čas. Máme stabilní a jedinečnou pozici na českém trhu v prodejí dekorací pro zábavu. Můžeme pracovat na společných projektech, propojit prodejní nabídku včetně společných  reklamních kampaní. Společný servis našim zákazníkům může být výhoda pro obě strany.
Nevíte jaká ? Kontaktujte nás

 

product@mojeparty.cz

 

Prodejna Prosek

 

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

 

Prodejna MojeParty

 

Nenašli jste to, co jste hledali a přesto si myslíte, že máte co nabídnout ?
Napište nám !!! Šikovných kreativců není nikdy dost ...

 

kariera@mojeparty.cz

 

 

 

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook