Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-19

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

Svatba na klíč = svatba bez starostí...

Zjednodušeně řečeno. Svatba je důležitým mezníkem v našich životech. Proto by měla být jedinečná a přesně podle našich představ. Od snů k realizaci však mnohdy bývá dlouhá složitá cesta. Pokud se na ni snoubenci necítí stačí oslovit agenturu pro kterou jsou krásné svatby běžnou rutinou. Vědí které dodavatele svatebních služeb oslovit, svatbám rozumí a přizpůsobí se Vašim požadavkům.

SVATBA NA KLÍČ RESPEKTUJE STYL I TRENDY

Svatební poradce se orientuje ve svatebních trendech a stylech. Seznámí Vás se všemi možnostmi, jak svatbu zrealizovat. Po první konzultační schůzce je na Vašem rozhodnutí, zda služeb svatební agentury využijete. Většinou se zájemcům předkládají různé varianty svatebního obřadu v různých zajímavých lokalitách. Při vybírání stylu a barevnosti by se mělo vycházet z naturelu nevěsty, s ohledem na její nároky, představy a vkus. Snoubenci si mohou vybrat vhodné dodavatele svatebních služeb. K dispozici jsou katalogy svatebních oznámení, prstýnků atp. Je důležité, aby byl výběr podřízen zvolenému barevnému stylu.  Rozhodně se nevyplatí podceňovat detaily. Při svatbě rozhodují důležité faktory jako estetika, kvalita dodavatelských služeb a bezchybná organizace.

SVATBA NA KLÍČ MÁ ZVLÁDNUTOU ORGANIZACI

Při samotné přípravě svatby se postupuje podle podrobného harmonogramu. Nikdy není vhodné právě tento fakt podceňovat. Časový plán je důležitý a jeho dodržování prioritní. V myšlenkách by se měla svatba projít krok za krokem a téměř minutu po minutě. I  svatebčané mají své "svatební role" - snoubenci, svědci, družičky, rodiče i samotní hosté. Zkoordinovat, aby každý dělal to co měl a byl ve správný čas na správném místě, je úkolem pro svatebního koordinátora. Službu koordinátora si lze zaplatit  na samotný den, kdy svatba probíhá. Svatební koordinátor dohlíží na průběh obřadu a kontroluje, aby vše "běželo" tak jak jste si naplánovali.

SVATBA NA KLÍČ POHODLNÁ VARIANTA PRO SNOUBENCE

Z uvedeného textu je zřejmé, že "svatba na klíč" šetří Váš čas a Vaše nervy. Veškeré kontakty s dodavateli zrealizuje svatební agentura ve vlastní režii a Vám předkládá jen to nejlepší a nejvýhodnější. V praxi to nese spoustu výhod a navíc máte jistotu, že nebudete v rámci dodavatelských služeb platit víc než je nutné. Agentura oslovuje firmy prověřené a tak by neměly nastat problémy s jejich kvalitou. Vpodstatě máte na základě jedné smlouvy s agenturou postaráno o veškeré organizační záležitosti,  o zajímavou výzdobu, která vytváří  atmosféru celého svatebního dne. Svatby se většinou plánují nejméně půl roku dopředu. Při rezervaci termínu, zajímavé lokality se vyplatí být první. Časová rezerva zaručuje, aby vše proběhlo bez zbytečných stresů a nervozity.

I PŘI SVATBĚ NA KLÍČ SE POČÍTÁ A ŠETŘÍ

Ceny za služby agentuře se pohybují většinou podle velikosti svatby, podle jejího "renomé"a podle rozsahu poskytovaných služeb. Můžete si zaplatit jen úvodní konzultace svatebního poradce nebo se rozhodnout pro nejdražší variantu , kdy se svatba zrealizuje od samotných počátečních příprav až k samotnému svatebnímu dni. Při zvolení této varianty se nestaráte prakticky o nic. Jenom rozhodujete , co se nám líbí nebo nelíbí. Pokud se rozhodnete pro svatbu na klíč počítejte, že si agentura bude účtovat poplatek za své služby. Svatební služby na klíč nabízí i naše společnost MojeParty.cz. Peněžní částka za kterou si koupíte svatbu bez starostí se pohybuje cca kolem 10% - 15% z celkové ceny svatby.  Službu svatebního koordinátora v průběhu svatebního dne si musíte připlatit. Počítejte s částkou kolem 2500Kč na jednoho svatebního koordinátora. Naše společnost pracuje  v týmu dekoratér-florista a produkční. Uplnou samozřejmostí je jednotný svatební design při kterém se zvažuje každý malý detail a svatba je sladěné od svatebních oznámení až po samotné květinové dekorace. Požít služby agentury je navíc  velice výhodná volba. Dost často se ušetří i na službách od samotných dodavatelů. Ti jsou ve svých "cenových kalkulacích" mírnější ke stálým klientům. Agentura je pro ně právě touto jistotou. Vždy je vhodné dohodnout se s agenturou co od ní očekáváte a kolik jste ochotni za její služby zaplatit.

SVATBA NA KLÍČ OD AGENTURY MOJEPARTY.CZ

Pokud Vás zlákala myšlenka mít svatbu originální v dokonalém souladu, precizně zvládnutou a přitom ošetřit svou osobu stresových okamžiků, kdy kam a jak převézt svatební dort, jakou lokalitu zvolit, jak sladit jednotlivé svatební doplňky apod. , napište nám svou poptávku a zkuste nás navštívit v některé z našich provozoven. Návrh našich služeb a prvotní schůzka s detailní kalkulací a obecným scénářem svatby je zdarma.

 

 

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook