Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 800 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-19

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

Dobrý hostitel si váží přátelských vazeb a pečlivě se o ně stará ...

hostitelMít své přátele znamená nebýt sám, ale umět žít ve společnosti ostatních. Co se od Vás očekává? Každopádně vlídné přijetí Vašich hostů a pohostinnost. Nebudeme si odporovat pokud použijeme tvrzení, že v dnešní době se často těží, ať už v soukromém nebo pracovním životě, z dobrých kontaktů a přátelských vazeb. Úspěch jednotlivce se často počítá již od množství kontaktů a známostí. Člověk společenský se zkrátka vyzná.

DOBRÝ HOSTITEL JE OBLÍBENÝ

Nebojte se proto být dobrým hostitelem. Dobrý hostitel je vždy dobře zapsán v očích ostatních. Jeho přítomnost je vyhledávána, jeho osobnost často zmiňována. Dobrý hostitel je všude vítán neboť každý předpokládá, že přátelství, které mu věnuje se v příjemné formě vrátí. Dobrý hostitel je prostě oblíbená osoba. Umí být přátelský, pohostinný, vtipný. Nezapomíná na detaily, umí se postarat o atmosféru a krásné pocity ostatních.

DOBRÝ HOSTITEL JE KREATIVNÍ

Narozeninová oslava, která má navíc dobrého hostitele, je opravdu nezapomenutelným zážitkem. Dávno už neplatí, že dobrý hostitel se postará o tác chlebíčků a láhev dobrého vína. Dnešní trend je setkávat se nejen u stolu s dobrým jídlem. Každý se většinou chce i pobavit, případně zasportovat, zkusit si i něco nového…Párty a každá oslava má proto téměř neomezené možnosti. Může probíhat v zajímavém netypickém prostředí. Hostům se nabízí rozličné formy zábavy. Oslava může být tematicky zaměřena (Hawai party v letních kostýmech, středověká atmosféra s obsluhou v dobových kostýmech s náznaky historie v průběhu celé oslavy, vodní slavnosti, sportovní a rodinné dny, dětské party, outdoorové firemní akce atp. Hostům můžeme nabídnou téměř vše od mobilních atrakcí, neobvyklých sportů, adrenalínových zážitků až po barmanská a laserové show, ohňostroje a jiné podívané.

TIP

Inspirujte se na našich stránkách a vyberte si z mnoha druhů oslav.

DOBRÝ HOSTITEL JE SCHOPNÝ ORGANIZÁTOR

Pokud chceme být dobrým hostitelem jsme na podobné potřeby svých hostů připraveni. Máme organizační talent a umíme si zajistit případné kontakty, které při samotné přípravě „skvělé párty“ budeme potřebovat. Víme, že dobrý hostitel jako první uvažuje, pro jaký typ lidí je párty určená a od toho plánuje její styl. Akce určená pro obchodní partnery bude podléhat přísnějším pravidlům a bude náročnější na přípravu. Zde se nevyplatí moc improvizovat a v tomto případě je mnohem lepší obrátit se na renomovanou cateringovou firmu, která má dostatek zkušeností a nápadů.

DOBRÝ HOSTITEL SE PŘIZPŮSOBÍ KAŽDÉ AKCI

Naopak např. dětská párty je pro kreativní hostitele přímo stvořená. Děti se nespokojí s málem a v tomhle ohledu „maminky hostitelky“ dosahují velkých pokroků. Párty pro děti často mívá motiv. Holčičky preferují Párty ve stylu známých oblíbených postav Barbie, čarodějek Witch nebo lze zvolit i obecnější „květinovou párty“, „vodní párty rusalek a divoženek“. „kouzelnický bál“, „párty pro hospodyňky a kuchařky, kde si děti převážnou část občerstvení sami připraví a nakonec na  slavnostně prostřené tabuli, i zkonzumují … Kluci zase preferují Párty v duchu „kouzelníka Harry Pottera“, „pirátské párty“, „párty v duchu středověkých rytířů, „sportovní fotbal párty“, „western párty“, kde si zahrají na kovboje a indiány  a podobně. Zde se opravdu fantazie může zapojit ve všech směrech. U tematicky zaměřených oslav by se téma akce mělo objevit ve výzdobě, v oblečení dětí, ve zvoleném občerstvení i v samotných hrách na párty. Náš party shop nabízí tematicky zaměřené party sady,  které Vám ušetří čas při shánění vhodných doplňků.

Stejně dobře můžeme uplatnit svůj organizační talent a nápady při oslavách s přáteli. Pokud se Vám bude dařit nemuste se vzdát režisérské role a vytvořit krásný scénář rodinné oslavy nebo třeba svatebního dne .

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook