Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 800 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-19

BLOG

Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

 

Prvním krokem jsou odpovědi na otázky...

Předpokládejme, že máme nějaký ten důvod k oslavě. Důvodů může být samozřejmě hned několikero. Narozeniny Vašich blízkých a přátel, svatba, narození dítěte, ukončení studia nebo tradiční svátky - jako Vánoce, Silvestr, Velikonoce, Valentýn, Halloween … Anebo ty ostatní. Ty, které předpokládají jen Váš zájem a chuť vytvořit prostor a čas na setkání s přáteli, blízkými nebo spolupracovníky. Pokud máme důvod, a ten se věřme vždy najde, začínáme přemýšlet a tak trochu i plánovat. Důležité je odpovědět si na prvotní otázky.

CO SLAVÍME…?

Rozdíl mezi dětskou párty, svatbou a oslavou kulatého výročí jistě netřeba připomínat…

S KÝM BUDEME SLAVIT…?

Mít na starosti partu malých návštěvníků, skupinku seriózních spolupracovníků v obleku a vázance nebo všehochuť generačně rozdílného příbuzenstva, to také zcela jistě ovlivní naše přípravy a plány.

JAK BUDE AKCE VELKÁ ROZSAHEM A KOLIK BUDE HOSTŮ…?

Seznam hostů je další krok v našem harmonogramu. Od počtu hostů se odvíjí náš rozpočet oslavy a do jisté míry nám nastaví hranice, v jakém prostředí a kde se bude akce konat.

KOLIK JSME OCHOTNI DO OSLAVY INVESTOVAT…?

Ruku v ruce s předcházejícím bodem jde i rozpočet celkové akce. Na základě výše peněžité částky, kterou jsme se rozhodli uvolnit na oslavu se budou rozvíjet nebo naopak usměrňovat naše plány. Vyplatí se proto stanovit jakou horní hranici výdajů nesmíme překročit.

JAKÁ JE NAŠE PŘEDSTAVA O SAMOTNÉ ATMOSFÉŘE AKCE…?

Určitě máte jakousi představu, v jaké duchu, by Vaše oslava měla proběhnou. Zda by měla být noblesní, romantická, ve sportovním duchu, tradiční, neokázalá, skromná a přátelská nebo naopak efektní, bombastická či neobvyklá.

KOLIK BUDE OSLAVA VYŽADOVAT ÚSILÍ…?

Troufáte si oslavu vytvořit a organizačně zabezpečit zcela sami, případně s pomocí přátel a rodiny nebo je Váš čas příliš drahý a představa bezstarostného klidu natolik lákavá, že požádáte o pomoc profesionály? V prvním případě budete muset plánovat dál a soustředit se na své schopnosti. V druhém případě stačí shrnout Vaše představy, spočítat hosty a peníze a obrátit se na některou z cateringových nebo produkčních firem, které mají organizaci podobných akcí v nabídce. Ty zařídí, aby proběhlo vše tak, jak jste si naplánovali. Vás sice připraví o trochu toho tvůrčího úsilí, ale zase budete mít téměř jistotu, že se nesetkáte s větším problémem v podobě nezvládnuté akce. I zde se však vyplatí, při výběru té pravé firmy pro Vaše plány, být opatrní a vybírat s rozvahou.

ROZHODLI JSTE SE PŘI PŘÍPRAVĚ SPOLEHNOUT JEN SAMI NA SEBE…?

V případě, že jste se nerozhodli obětovat své nadšení ve prospěch pohodlnosti a klidu a chcete vytvořit oslavu zcela podle Vašich představ a scénáře, v tomto případě s chutí do díla. Vezměte si papír a tužku a napište si vše od Vašich představ až k podrobnému harmonogramu celé akce. Plánovat a odškrtávat si splněné úkoly se vyplatí a většinou tak na nic nezapomeneme. Využijte informací z našeho portálu, inspirujte se nabízenými službami. Party shop Vám umožní nakoupit veškeré potřebné drobnosti na Vaší oslavu.

POČÍTÁTE I S NEPŘÍJEMNOSTMI…?

Vzhledem k tomu, že se dějí i věci neočekávané, zkuste si raději dopředu představit veškeré varianty, které Vám mohou Vaše úsilí znehodnotit nebo pokazit a raději si dopředu  zodpovězte otázku, jak byste v uvedeném případě reagovali. Spoléhat se, že vše nějak dopadne je mylné a ošidné. Nakonec, kdo by chtěl, aby celá oslava dopadla špatně. A to třeba jen proto, že začne zcela nevhodně pršet do zahradního grilu nebo Vám hosté rozlijí červené víno na Váš nový koberec. Rozhodně si však nenechte takovou drobnou nehodou zkazit celou oslavu. Pokud jste byli poučení hostitelé určitě si poradíte. S mokrou variantou jste přeci taky dopředu počítali a gril jednoduše přenesete pod připravený party stan nebo pod krytou terasu. A špinavé nadělení na koberci nebo šatech může odstranit připravený odstraňovač skvrn. Důležité je si pamatovat, že i neočekávané příhody prostě patří k životu.

 

Související odkazy:

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook