Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s podmínkami používání souborů cookie. Zobrazit více informací.

Rozumím
X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 500 KČ ZDARMA
773 670 704 nebo 222 743 845 PO-PÁ 9-19
Blog
Oblíbené přihlášení
X

VSTUP PRO REGISTROVANÉ

Nákupní košík je prázdný

FOTOAPARÁTY INSTAX

MojeParty KOSTÝMY & ZÁBAVA FOTOAPARÁTY INSTAX Instax SQ 6 rose gold
Instax SQ 6 rose gold

Instax SQ 6 rose gold

Fotoaparát INSTAX SQUARE SQ6 kromě okamžitého tisku snímků na speciální instantní fotopapír nabízí jednoduché ovládání, dvojnásobnou expozici, makro režim i režim pro focení populárních selfie snímků.

Fotoaparát má automatickou úpravu expozice, která rozpozná okolní světlo a dokáže tak přizpůsobit optimální rychlost závěrky a intenzitu blesku při stisknutí spouště. I v temném pokoji mohou být objekty focení i pozadí vyfoceny autenticky a čistě.

Přístroj na první pohled zaujme svým kompaktním nápaditým designem. S přehledem se vám vejde do kapsy, abyste ho mohli mít neustále u sebe a připravený k akci. Je ideální k vytvoření nádherných čtvercových snímků, které se vám po pořízení ihned vyvolají na fotopapír a umožní vám zachovat si vzpomínky viditelné po celý život. 

Barva: rose gold

Dostupnost: Doba doručení na dotaz
Kód: 2816581408
POHLÍDÁM VÁM DOSTUPNOST
Cena: 3 466
PŘIDAT DO OBLÍBENÝCH
Máš dotaz?
Zeptej se parťáka.

tel: 773 670 704 (PO-PÁ 9-20)
NAPSAT ZPRÁVU

Instax SQ 6 rose gold            Instax SQ 6 rose gold 1

Okamžitá kamera Fuji Instax SQ6 je vybavena režimem selfie, který automaticky upravuje úroveň ohniskové vzdálenosti a úrovně jasu, aby byl váš autoportrét dokonalý. Je také vybaven zrcadlem selfie vedle jeho objektivu, což vám umožní zkontrolovat vaše rámování, než pořídíte autoportrét.

Pro snímání fotografií v tmavém prostředí má tato kamera Instax automatickou kontrolu expozice, která optimalizuje jas na pozadí i na objektu.

Tento fotoaparát je ideální pro fotografování zblízka, má režim makro, který vám umožní fotografovat v rozmezí 30 až 50 cm. Po vyvolání vznikne snímek o velikosti 62 × 62 mm.

Tato kamera Instax SQ6 má režim dvojité expozice, který umožňuje vytvořit umělecký snímek kombinací 2 snímků.

Fotoaparát Instax SQ6 je vybaven režimem nízkých a vysokých kláves a umožňuje pořizovat fotografie se světlejším nebo tmavším barevným dojmem.

Objektiv 65,75mm f/12,6

 

PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC
BEREME TĚ DO (MOJE)PARTY Facebook