X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Trend svatební sezóny? Když pod čepec, tak v MODRÉ!

zpět na seznam

svatba v modré

Trend svatební sezóny? Když pod čepec, tak v MODRÉ!

Ti, kdo našli svoji druhou půlku, a právě letos se chtějí na úřadu poprvé podepsat jako manželé, mají možná právě plné ruce s plánováním svatebního dne. Třeba se vám v hlavě teprve klube plán, nápady a představa, jak by mohl vypadat. Jestli jste se ještě nerozhodli, přinášíme vám inspiraci. Trendem letošních svatebních oslav, který právě letí světem, je SVATBA V MODRÉ!

 

A ono to vůbec není překvapivé. Kromě toho, že modrá je zkrátka krásná, přišli psychologové s tím, že je také barvou klidu a souladu (a to se v manželství náramně hodí). Mají ji rádi lidé citliví, hledající lásku a oddanost. Modrá je symbolem něhy, věrnosti, důvěry a oddanosti. Takže na svatbu je to barvička jako dělaná!

 

modrá svatba

 

Modrá je nejpopulárnější barva a chybí v šatníku jen málokomu. Je to barva seriózní, uklidňující, ale aktivní. Mají ji rádi lidé logicky a racionálně zaměření (proto je tak oblíbená například v bankovnictví nebo politice. Její nositel působí na druhé důvěryhodně a stabilně). Tak proč by si právě modré šaty neměli pořídit nevěsta a ženich? Obzvláště pokud si, milé nevěstinky, nejste jisté, jestli ten váš u oltáře necukne, měly byste mu opatřit minimálně modrou kravatu. Pokud má prý totiž člověk problém se vyjádřit, doporučuje se, aby se obklopoval právě modrou, a to nejlépe v oblasti hrdla, kde se nachází řečové centrum. Modrá totiž pomáhá se zablokovaným řečovým centrem. To jsou věci, že? :-)

 

modrá svatba

 

Oblečení jsme si vysvětlili. Teď ještě výzdoba, jak jinak v modrých tónech. Základem by měly být modré balónky, ať už jednotlivé, v buketech, v setech se stuhami nebo nádherných organických prostorových girlandách. Kombinovat je můžete s bílými, šedými, stříbrnými nebo černými balónky. Krásně budou v girlandě působit různé velikosti balónků a papírové nebo textilní květy. Chybět by neměly ani balónky s textem. Klidně i vyznáním.

 

modrá svatba

 

Prvotní inspiraci najdete na fotkách. Další nápady na dekorování svatebního stolu a místa konání vašeho slavnostního dne najdete například v rubrice párty podle barev – modrá, tyrkysová nebo fialová.

 

modrá svatba

 

2.2.2023
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK