X
Navíc Vám budeme posílat novinky, akční nabídky a slevy.
DOPRAVA NAD 3000 KČ ZDARMA
Nákupní košík je prázdný

SVATEBNÍ INSPIRACE

MojeParty BLOG SVATEBNÍ INSPIRACE Svatební trendy 2019

zpět na seznam

Svatební trendy 2019

1_Svatebni_trendy

 

V MojeParty.cz má svatby pod palcem především Kristýna Nerudová. A tak jsme se za nastávající nevěsty poptali, jak to udělat, aby byla jejich letošní svatba přesně podle nejnovějších trendů. Takže, milé dámy, máte-li v plánu udělat ze svého přítele příští rok manžela, udělejte si čas na následující řádky. Tady jsou NEJNOVĚJŠÍ SVATEBNÍ TRENDY NA ROK 2019.

Jak často se stane, že za tebou přijde nevěsta a vůbec nemá představu, jak by měla svatba vypadat?

 

Stává se to jen občas. Ale většinou stačí pár minut přátelského rozhovoru a vylučovací metodou se dobereme ke stylu, který se jí líbí. Letos jsme připravovali něco kolem 20 svateb jen v hlavní sezóně a všechny nevěsty byly spokojené.

 

Nechají si nevěsty poradit nebo trvají na své představě, i když vy už dobře víte, že to, co chtějí, nebude hezké?

Jak která. Většinou se ale nakonec dohodneme na kompromisu. Chceme, aby byly spokojené. Důležitým kritériem pro určení stylu svatby je třeba prostor, ve kterém se svatba bude konat. Někdy chce nevěsta svatbu v elegantních zámeckých prostorách a k tomu by se jí líbila rustikální výzdoba -  surové dřevo, zavařovačky s krajkou apod. To jí nakonec většinou rozmluvíme. Máme nepřeberné množství doplňků, látek, dekorací v různých stylech, dezénech. Stejně je to i s barevností, pokud bude svatební hostina probíhat v tmavých prostorách, těžko sáhneme po vínové nebo tmavě modré, ale budeme se snažit místnost rozsvítit světlými barvami, nejlépe samozřejmě funguje záplava bílé.

Jaký svatební styl letos vedl?

Nejčastěji si nevěsty vybíraly klasickou romantickou a elegantní svatbu. Snad jen dvě ze svateb měly nádech rustikálního stylu. Mám pocit, že se stále ještě bojíme experimentovat. Kombinovali jsme maximálně tři barvy – bílou, růžovou s decentními prvky zlaté. Nebo šampaň a krémovou. Naše floristka Bára se mi už smála, že každá svatba, kterou chystám, je růžová, pudrová s kulatou elegantní kyticí a všude plno nevěstina závoje.

Na druhou stranu – všichni jsme nedávno viděli nevěstu Meghan, dneska vévodkyni ze Sussexu. Kolik toho na jejích šatech bylo „trendového“? Jednoduché, hladké, elegantní a krásné šaty na elegantní a krásně ženě. Možná právě tohle je trend?

 

V jednoduchosti je krása. To je známá věc. Ale vyberou si i nevěsty, které chtějí být odvážné, nepřehlédnutelné, extravagantní. Sledujeme samozřejmě hlavní světové módní veletrhy a hlavní trendy bych shrnula do několika bodů:             

 • vrstvené kaskádové sukně – to je tip pro romantičky, které chtějí být přeci jen jiné
 • zase jdou do módy minisukně
 • nosit se budou i kalhoty, zvonové, široké (takže skoro sukně), vyšívané, s krajkou.
 • nezbytným doplňkem jsou velké mašle (v pase, u spadlého pasu)
 • sukně přes šaty nebo prostě krátká sukně a přes ni dlouhá. Hezky vypadá, když u obou sukní střídáte materiály nebo barvy
 • materiálu vévodí krajky, bohaté výšivky zdobené aplikacemi, ale i transparentní síťky v dekoltu, na rukávech a zádech
 • letí prostřihy, rozparky, odhalená záda a opravdu velké výstřihy (až do pasu)
 • in jsou velké květinové 3D vzory
 • a ještě jeden tip pro romantičky - košilové živůtky a živůtky a´la spodní prádlo
 • a jaká bude opravdu top barva? Korálová s akcenty zlata...
   

A ještě poznámka k vlasům: složitým drdolům odzvonilo! Opravdovým trendem budou účesy, které vypadají, že byly hotové za pár minut (i když nevěsta stráví před zrcadlem i hodinu!). Takže lehce zvlněné vlasy s jednoduchou kytičkou, copy a copánky a když drdol, tak jen jakoby polospadnutý s několika uvolněnými pramínky.

A nakonec tip pro Vás...

S naší Kristýnkou si můžete o svatbách popovídat i osobně. Schůzka je nezávazná a zcela zdarma.
Zjistěte, který svatební styl by se Vám mohl líbit a samozřejmě můžete využít i zkušenosti našich dekoratérek nebo svatebních koordinátorek. Stačí nás zde kontaktovat

Pokud, ale váháte a přeci jen přemýšlíte, že Vaše svatební kreace by měly vycházet pouze z Vaší představivosti, využijte pro inspiraci nebo i pro svůj nákup náš e-shop. Svatebních novinek se tu objeví opravdu dost.

 

 

9.3.2019
PARŤÁK JE VŽDY V OBRAZE
PARŤÁK VÍ JAK NA TO
Akce na klíčZJISTIT VÍC

MojeParty.cz s.r.o.
K Bílému vrchu 2912/3 193 00 Praha 9

shoproku 2021
shoproku 2020
člen APEK